VAG-PODKARPACIE.PL Forum podkarpackich miłośników samochodów grupy VAG
VOLKSWAGEN - Golf II Fire & Ice by Matej890
Matej890 - 2013-11-21, 22:49 misieksnk, dzieki.
i dalej zbieramy gratytarcze mikoda na tył(pomału sie kompletuje do swapu tarcz na tył)
gwint,soczewki bi-halogen,ramka na zegary do votexa,zegary do 260 z mfa,nowe lampki podświetlania tablicy rej.
i takich tam kilka...
Anonymous - 2013-11-21, 23:08 Projekt git . Kupa czasu wsadzona przez kolegę ale jak nie zaczniesz ogarniać budy tylko pierdół będziesz szukał to Cię będę prał po łbie za kare :) Powodzonka-pawlo111 - 2022-06-27, 11:55 Zacne czasy były... szkoda kolegi jak nie wiem....