To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
VAG-PODKARPACIE.PL
Forum podkarpackich miłośników samochodów grupy VAG

VOLKSWAGEN - Golf II Fire & Ice by Matej890

Matej890 - 2013-11-21, 22:49

misieksnk, dzieki.
i dalej zbieramy gratytarcze mikoda na tył(pomału sie kompletuje do swapu tarcz na tył)
gwint,soczewki bi-halogen,ramka na zegary do votexa,zegary do 260 z mfa,nowe lampki podświetlania tablicy rej.



i takich tam kilka...


Anonymous - 2013-11-21, 23:08

Projekt git . Kupa czasu wsadzona przez kolegę ale jak nie zaczniesz ogarniać budy tylko pierdół będziesz szukał to Cię będę prał po łbie za kare :) Powodzonka
-pawlo111 - 2022-06-27, 11:55

Zacne czasy były... szkoda kolegi jak nie wiem....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group