FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
GETSHINE - Auto Detailing Studio, auto SPA Rzeszów
Autor Wiadomość
sebaa
Władca postów


Samochód: co chwile inny
Silnik: jest
Imię: SeBaStIaN
Pomógł: 26 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1416
Skąd: RZE
Wysłany: 2013-01-11, 22:32   

prędzej on tam podjedzie ci go pokazać jak wygląda niż będzie mu się chciało zdjęcie robić :fala:
napisz na pw ile średnio ci zajmuje polerka tych lamp gówno pisaliśmy kiedyś
 
 
 
Dave.
Władca postów


Samochód: A4 B5
Silnik: 1.8
Imię: Dawid
Pomógł: 9 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 1351
Skąd: Brzozów
Wysłany: 2013-02-10, 16:29   

Witam.

Jaki byłby koszt polerowania lamp w VW BORA?
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-02-10, 22:28   

street_tdi, poszło PW.
 
 
glorusek
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 18:16   

golf iv 3d czarny, jaki koszt polerki, bez wosku? prosze na pw
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-03-04, 16:27   

Korekta lamp przednich VW Bora, stan był kiepski, mocno porysowane miejscami pokryte dziwnym nalotem :roll: , efekt lampki prawie jak nowe ;-) właściciel jeśli będzie chciał sam oceni prace :-)

Lewa strona przed i po zabiegu:


Prawa lampa przed i po zabiegu:
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2015-02-28, 17:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
krlb
Średniozaawansowany

Samochód: Bora | Golf MK1
Imię: Karol
Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 72
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2013-03-04, 19:23   

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na pewno zdążył się już dowiedzieć jak pracuje KeepeR. Efekty prac widać na zdjęciach wyżej, a ja od siebie moge powiedzieć tylko tyle, że jestem bardzo zadowolony i jak tylko znajdą się środki to przynajmniej jeszcze raz Cię odwiedzę :-)
gówno do światła to lampy świecą o niebo lepiej. Po pierwsze barwa nie żółknie, a po drugie klosze nie rozpraszają światła.
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-03-04, 22:01   

krlb, dzieki, fajnie było pogadać ;-) , jak będziesz coś potrzebował to pisz albo dzwoń śmiało :->

Faktycznie lampki miały sporo żółtego nalotu czego i tak nie widać dokładnie na fotkach.
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-03-28, 22:28   

Zima nie odpuszcza ale ja tym bardziej 8-)

Relacja z prac nad BMW E46 330d, auto oddane na dość długi czas, bez większego limitu, miało być zrobione po prostu bardzo dobrze ;-) . Auto zostało bardzo dokładnie oczyszczone, na początek prewash z pianownicy P.A, usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń drogowych, glinkowanie, mycie, osuszanie, oklejanie, wieloetapowa korekta lakieru a na koniec zabezpieczenie moim ulubionym woskiem naturalnym Zymol Glasur na HDC.

Oprócz tego - oponki potraktowane Endurance, plastiki zew. AG BC, szybki AG CGP, felgi zabezpieczone woskiem Zymol Detail.

Czas poświęcony na auto to ok. 40h, samo oczyszczanie pochłonęło sporo czasu bo praktycznie cały pierwszy dzień.

Kilka zdjęć z prac:









Myśle że wyszło całkiem nieźle ;-) a wam jak się podoba ?

Wiecej zdjęć jak zwykle w galerii -----> https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2015-02-28, 17:42, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-03-29, 08:21   

KeepeR napisał/a:
felgi zabezpieczone woskiem Zymol Detail

Wytrzymie?

Dobra robota :prosze:
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-03-29, 10:24   

Shmatan, jakiś czas wytrzymie, jak wiadomo Detail dedykowany jest na elementy plastikowe typu zderzaki, lusterka itp. ale doskonale sprawdza się rownież na innych cześciach ;-) a nawet pokazuje pazur.

Miałem go kiedyś na feldze i wiem że miesiąc dał rade a gówno poźniej to nie wiem bo go zmyłem ;-)

Zbyt wiele czynników żeby jednoznacznie określić, myśle że w tym roku uda się nabyć coś dedykowanego do felg np. SV Autobahn ew. jakaś powłokę ;-)
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2013-03-29, 15:21, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-04-18, 22:20   

Nie zawsze jest czas na pełną relacje dlatego postanowiłem wrzucić jakieś tam fotki z z rożnych ostatnio wykonanych prac.

Golf IV - odświeżenie wnętrza + oczyszczanie lakieru wraz z odświeżeniem i zabezpieczeniem. W środku bardzo dokładne odkurzanie, oczyszczanie elem. plastikowych, dressing, zakamarki itp. Lakier dokładnie oczyszczony, odświeżony oraz zabezpieczony Z Glasurem.



Każdy zakamarek ma być czysty :-) / Dressing 50/50 (spora różnica)


Pierwsza fotka rozpuszczanie smoły, druga fotka usuwanie zanieczyszczeń metalicznych, jak widać na dachu też można je znaleźć...




Oczyszczone felgi + zabezpieczenie nano powłoką.:



Od niedawna możliwe również pranie tapicerki :prosze: (kolor się na tyle nie zmienił tylko balans bieli w aparacie ;-) )





Niedługo pełna relacja z prac nad Borewiczem widocznym kilka postów wyżej ;-)
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2015-02-28, 17:44, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
dziadek311
Zaawansowany

Samochód: MK5
Silnik: 1,9 TDI
Imię: Marcin
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 368
Skąd: PRZEWORSK
Wysłany: 2013-04-24, 19:35   

Miałem okazje dzisiaj osobiście poznać Mateusza i powiem tak, bardzo miły i uczynny chłopka (facet ), i widać że siedzi w temacie bo tylko przyjechałem od razu zauważył niedoskonałość na błotniku która ja nie zauważyłem a gówno najlepsze to od razu powiedziła gówno mogło być przyczyną ;-)
Nie wiem czy powinienem się chwalić ale nawet brak czasu nie przeszkodził mu i zabrał się za pracę.
Efekt końcowy jak dla mnie jest bardzo zadowalając a jeszcze większa przyjemność mnie spotkała jak zapytałem o cenę która wniosła 0 zł (nie wiem czy powinienem to pisać bo póżniej wszyscy będą chcieli żebyś coś zrobił za darmochę heh) :mrgreen:
Popatrzyłem też do jego garażu to nie spodziewałem się ze można mięć tyle środków do czyszczenia

Naprawdę polecam. Mam nadzieje ze kiedyś się jeszcze spotkamy
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-04-26, 15:06   

Hehe, dzieki Marcin, naprawde miło było poznać ;-)

W sumie to nie był brak czasu a zmęczenie po 3h spania i zrobieniu 700km :roll: , 0zł bo była to szybka, 10min robota potraktowana bardziej jako przysługa tym bardziej że masz do mnie kawałek i nie jest Ci łatwo podjechać ;-)

dziadek311 napisał/a:
Popatrzyłem też do jego garażu to nie spodziewałem się ze można mięć tyle środków do czyszczenia


To tylko część środków :mrgreen: wszystko gówno cenniejsze zaberam do domu każdego dnia ;-)

Pewnie wrzuce na forum pare fotek swojej kolekcji ale nie chce żeby to było odebrane jako chwalenie się a bardziej jako wskazówka jak podchodze do tego tematu.

Kilka fotek jak mogą wyglądać felgi po dokładnym wieloetapowym oczyszczeniu:
Usuwanie asfaltu, zanieczyszczeń metalicznych


Porównanie przed i po oczyszczaniu


Porównanie do felgi oczyszczonej tylko jednym środkiem do kół ;-)



Z nowości doszedł specjalny wosk na zimę od Zymola, oraz powłoka na felgi od 4Nano, producent deklaruje 6 miesięczne zabezpieczenie felg (u mnie już powłoka siedzi i spisuje się póki gówno super ;-) )
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2013-04-26, 15:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-02, 22:51   

Kilka fotek z prac nad Złotym Borewiczem kolegi krlb który wcześniej wpadł do mnie na korektę lamp przednich i postanowił zrobić coś wiecej dla swojego autka ;-) .

Bora trafiła na pełne oczyszczanie lakieru, odświeżenie lakieru, zabezpieczenie woskiem oraz pranie tapicerki.

Autko zostało u mnie na 2 dni.

Fotki z prac:

Na początek środek, dokładne odkurzanie, pranie ekstrakcyjne, czyszczenie elementów plastikowych itp.




Wnętrze po wypraniu tapicerki:



Pełne oczyszczanie lakieru, dokładne mycie, usuwanie zanieczyszczeń drogowych, glinkowanie etc.



Szybkie odświeżenie lakieru, usunięcie ustalonych wcześniej niedoskonałości które rzucały się w oczy ;-)



50/50 po szybkim odświeżeniu lakieru (taka mini korekta)


Odnowione lampy przednie zabezpieczone Detailem, na resztę auta poleciał Zymol Glasur.


Przyjemny efekt końcowy ;-)




Karol, sorki że dopiero teraz wrzuciłem relacje :oops:

Wiecej zdjęć jak zwykle w galerii -----> https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2013-05-02, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-02, 23:02   

KeepeR napisał/a:
50/50 po szybkim odświeżeniu lakieru (taka mini korekta)

Jakiś dedykowany one step, czy jakiś bardzo dobry tłusty oszukaniec ;]?
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-02, 23:12   

Shmatan, cleaner z dość sporymi możliwościami ściernymi jak widać na fotce ;-) zdjęcie po usunięciu wypełniaczy dla sprawdzenia efektu, później poszedł jeszcze raz.

Wszystkie fotki 50/50 jakie robie są jak widać prawidłowo oświetlone, resztki past, wypełniaczy oczyszczone IPA oraz zmywaczem sylikonowym, każdy kto siedzi w temacie będzie wiedział o gówno chodzi i dlaczego to takie ważne ;-)

Oczywiście dobry oszukaniec też nie jest zły ale to na życzenie właściciela auta bo jak wiadomo efekt zniknie po jakimś czasie ;-) i mam tutaj na myśli oczywiście jakieś fajne Glaze a nie tłustą pastę typu finish ;-)
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2013-05-03, 00:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-03, 07:47   

E - no to siła cięcia tego cleanera super, na prawdę zaskakujący efekt.

Jak zwykle profi robota :prosze:
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-12, 22:27   

Znajome autko ponownie zawitało tym razem na nieco więcej niż poprzednim razem.

Ze względu na całkiem dobry stan lakieru Kamil zdecydował się na pełne oczyszczanie lakieru, korektę ONE-STEP, dodatkowo na felgi została nalożona powłoka dająca 6 miesięczną ochronę a szybki powłokę hydrofobową Premium Vision. Na koniec autko zabezpieczone Glasurem.

Kilka wybranych fotek z prac:



Mała niespodzianka w prawym nadkolu, doczyszczone ale nie w 100% ale napewno mniej widoczne, trzeba ściagać koło.

Po prawej stronie próba zrobienia zdjęcia 50/50 na masce, niestety cieżko było uchwycić coś wiecej(kolor lakieru) ale zeszło sporo zarysowań.


Usunięte ryski od CB na dachu.


Tutaj nie trzeba komentować ;-)



Na wcześniej przygotowane szybki nalożona została powłoka hydrofobowa


Wisieńka na torcie czyli Zymol Glasur :mrgreen: lampki przód/tył zabezpieczone Detailem.


Efekt końcowy





Właściciel myśle że zadowolony 8-)

Wiecej zdjęć jak zwykle w galerii -----> https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2013-05-19, 10:03   

Wczoraj odebralem Bore od Keepera plus robil lampy w Lupo mojej mamy czekam na foty z prac i wtedy sie wypowiem o pracy Mateusza: http://uslugi.nie-spamuj.eu ;-)
Ostatnio zmieniony przez WaCki 2015-02-27, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-19, 21:32   

Ok, czas na Borewicza :-)

Autko oddane na pełną korektę lakieru. Na początek cały proces oczyszczania, suszenie, wjazd do garażu i wstępna ispekcja. Jak się okazało zarysowań było sporo zarówno tych wiekszych i mniejszych także maszyna nie miała lekko ;-) . Myślę że udało się zdjąć jakieś 95% zarysowań, było kilka cieżko dostępnych miejsc i jakieś pojedyńcze ryski które szkoda było katować.

Czas poświęcony na autko to ok. 43h

Kilka fotek z prac:


Bezpiecznie usunięty ślad po odważnikach


Inspekcja lakieru


50/50






Pięknie widoczne ziarno perły


Efekty po zabiegach




I w pełnym słońcu



Jak ktoś chce wiecej fotek w wiekszej rozdzielczości to zapraszam tutaj - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums

Lampki z lupo wrzuce za chwilke ;)
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 35
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2013-05-19, 21:55   

Keeper piana nie gryzie sie z polerką?? Słyszałem opinie że różnie się to może skończyć :roll:

Lakier nie był w złym stanie ;-) Foto glinki po czyszczeniu całego auta?
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-19, 22:55   

Niki20 napisał/a:
Keeper piana nie gryzie sie z polerką?? Słyszałem opinie że różnie się to może skończyć :roll:

Lakier nie był w złym stanie ;-) Foto glinki po czyszczeniu całego auta?


Szukamy szukamy :lol:

Dobrze słyszałeś z tym że zależy jaka piana, w jakim stężeniu, w jakich warunkach etc.

Lakier nie był w złym stanie ? każdy może to definiować na swój sposób, dla mnie był, wiadomo że bywają dużo gorsze przypadki.

Glinka po kilku elementach.
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 35
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2013-05-19, 23:03   

KeepeR napisał/a:
Szukamy szukamy


nie no czytałem już na ten temat i pytam o Twoje zdanie bo widziałem, że stosowałeś u Kamila ;-)

gówno do lakieru to zależy gówno kto rozumie przez zły stan ;-) Jeżeli ktoś w miarę dba o lakier to wygląda ok a jeżeli ktoś myje szczotką lub w podobny sposób to wygląda on o wiele gorzej niż tutaj... :->

Odnośnie glinki to też zależy o jakich elementach mowa :-P

Gratuluję efektu bo jest na czym oko zawiesić :-)
Ostatnio zmieniony przez Niki20 2013-05-19, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2013-05-20, 11:16   

Fotki sa więc napisze cos od siebie, zdecydowałem sie oddac Bore w rece Mateusza, bo wiele osób zachwalało jego robote i faktycznie sie nie zawiodłem, osobiscie jestem laikiem w detalingu wiec dla mnie lakier tragiczny nie byl do momentu jak zobaczylem foty z pod lampy ;). Aktualnie po korekcie rys brak, przynajmniej ja takich nie widze, zreszta tez specjalnie ich nie szukalem bo nie oto w tym chodzi, najbardziej jestem zadowolony z pachnacego wnetrza i lamp w Lupo mojej mamy ktore wygladaja obłędnie. gówno do Bory wyobrażałem sobie że lakier po korekcie bedzie wygladal nieco inaczej i jak do tej pory cieszylem sie ze mam LC9Z to w chwili obecnej żałuje, ze nie jest to czarny kolor bez perły bo po pracy jaką zrobił Keeper gołym okiem byłoby widać mega różnie.
http://poradnik.telewizor.eu/serwis.php
Podsumowując Mateusz okazał sie profesjonalista w 100%, z czystym sumiemiem moge go polecić i jeszcze raz dzieki za kawał dobrej roboty :prosze:
Ostatnio zmieniony przez WaCki 2023-01-05, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-05-20, 20:33   

Kamil dzieki, rozmawialiśmy już o LC9Z ;-) szkoda że Ci jeszcze nie zrobiłem fotki maski w pełnym słońcu przed zabiegami ;-)

Jeszcze obiecane fotki lamp, można powiedzieć że wyszły jak z salonu :-D

Tak wyglądały lampy


Wyszło tak


EDIT: Zapomniałem udpostępnic ostatnie prace w albumach, teraz można oglądnać - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2013-05-20, 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20