FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
GETSHINE - Auto Detailing Studio, auto SPA Rzeszów
Autor Wiadomość
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-06-08, 21:00   

BMW 3 E91 2010r

Auto trafiło do mnie na pełną korektę wraz z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną. Lakier był w średnim stanie ale jak to bywa z BMW trzeba było się nieźle napracować żeby doprowadzić go do odpowiedniego stanu. Większe defekty na lewym przednim błotniku również udało się zlikwidować (auto zaparkowało w jakiś krzakach ;-) )

Oprócz tego auto dostało pakiet dressingów na elementy plastikowe i opony, oczyszczanie felg, lekkie odświeżenie lamp przednich, odkurzanie wnętrza.

Efekt końcowy bardzo zadowalający, auto prezentowało się świetnie, szczególnie w pełnym słońcu :-)

Łączny czas pracy przy aucie ~50h





Wiecej zdjęć jak zwykle w galerii - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-06-14, 22:01   

Déjà vu :?: :prosze:

BMW 3 E91 2008r Schwarz II

Lakier w stanie tragicznym, pod siatką swirli, zmatowień, spora ilość grubszych zarysowań, jak to określił właściciel "lepiej go nie myć bo czysty wygląda jeszcze gorzej" :prosze: generalnie zero połysku oraz duża "chropowatość" powierzchni.

Po pełnej wieloetapowej korekcie lakier odzyskał dawny blask, auto docelowo miało być zabezpieczone powłoką ceramiczną Gyeon Mohs ale ostatecznie z braku wystarczającej ilości czasu wylądował Zymol Concours poprzedzony HDC, dzień po aplikacji dodatkowo przetarty jeszcze FieldGlaze.

Oprócz tego lekkie odświeżenie wnętrza, korekta końcówki wydechu.

Czas pracy 5dni





Wiecej fotek jak zwykle tutaj -----> https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2015-01-13, 14:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-06-20, 18:16   

Audi A4 2011r 2.0 TFSI

Auto trafiło do mnie głownie z powodu bałaganu jaki powstał po "polerce" która wykonał wcześniej jakiś "fachowiec" ;-) . Cały lewy bok w gigantycznych hologramach widocznych nawet bez specjalnego oświetlenia, widok jakby ktoś zrobił grafiti na aucie ;-)

Oczywiście wszystko udało się zlikwidować, początkowo wydawało się że sam finish wystarczy ale nie było tak łatwo.

Auto zabezpieczone woskiem naturalnym Zymol Glasur + Zymol HDC.





Wiecej zdjęć z prac nad Audi jak zwykle tutaj ----- > https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-06-20, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sliwa007
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-21, 10:00   

Siema! Jaki byłby orientacyjny koszt renowacji Passata b6 kombi (czarna perła), ma dosyć dużo różnego rodzaju zarysowań. Ewentualnie daj znać gdzie trzeba podjechać żebyś go obejrzał ?
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-22, 12:58   

Seat Leon

Auto oddane na pełną korektę lakieru, zabezpieczenie powłoką ochronną GYEON Q2 Mohs oraz korektę przednich reflektorów. Efekt końcowy lepszy niż oczekiwałem, czerwony kolor robi mega robotę na aucie ;-)





Wiecej zdjęć jak zwykle tutaj ----- > https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-07-22, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-23, 21:05   

BMW Z4 2003r

Samochód trafił do mnie na pełną wieloetapową korektę lakieru oraz zabezpieczenie powłoką ceramiczną GYEON Q2 Mohs, lakier w średnim stanie ale nie najgorszym miejscami wymagał nieco więcej uwagi, szczególnie lewy błotnik z tyłu oraz klapa i zderzak z tylu. Po korekcie auto odzyskało połysk i prawdziwy kolor ;-)

Czas pracy: 6dni





Wiecej zdjęć jak zwykle tutaj ----- > https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-07-23, 21:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
blueflames
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-24, 21:04   

jaki koszt korekty lakieru oraz zabezpieczenia Fiesta mk4 ?
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-29, 21:27   

Korekta lamp przednich Golf V GTI ;-)



Wiecej fotek - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-07-29, 21:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Favor
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-01, 15:42   

Hej, jaki koszt trzeba by liczyc u Ciebie za poprawienie lakieru na leonie, lakier jest w podobnym stanie jak w na tej ibizie którą juz robiłeś i tak orientacyjnie ile czasu musialbyś na to poświęcic?

Pozdrawiam ;)
 
 
Bombel96
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-08, 14:39   

Siema jaki był by orientacyjny koszt wypolerowania lamp przednich i tylnych w Audi TT . Lampy przednie są w stanie tragicznym :P :fala:
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-08-16, 21:45   

Mazda 3 2014r

Auto trafiło do mnie na porządne oczyszczenie lakieru, usunięcie zanieczyszczeń metalicznych, asfaltu, żywicy itp. następie zabezpieczone zostało zestawem HDC+Zymol Glasur, elementy plastikowe zabezpieczone woskiem Zymol Detail.

W niedalekiej przyszłości auto trafi pewnie na lekką korektę i zabezpieczenie powłoką ceramiczną :)



Wiecej fotek - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-08-19, 16:20   

Audi A5 2011r

Kolejne odświeżenie dość zadbanego auta, lakier potrzebował głownie dokładnego oczyszczania, miał na sobie sporą ilość różnego rodzaju soków z drzew i asfaltu, miejscami kilka otarć które wymagały lekkiej korekty. Felgi oczywiście również oczyszczone z zanieczyszczeń metalicznych, asfaltu itp. Na koniec całość zabezpieczone woskiem Swissvax Shield na dedykowanym cleanerze SV CF Pro.

Wnętrze starannie odkurzone, elementy plastikowe zostały oczyszczone oraz odżywione, tapicerka skórzana oczyszczona i zabezpieczona Zymol Leather Conditioner.

Oprócz tego poprawione kilka detali tj. końcówki wydechu, elementy chromowane, uszczelki, szybki, opony itd.




Skromna relacja jak zwykle w galerii - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-08-19, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-03, 16:28   

Suzuki Grand Vitara 2010r.

Kiedy przyjechało do mnie Suzuki nie wiedziałem jeszcze jakie wyzwanie mnie czeka, lakier okazał się bardzo wymagający, każda do tej pory sprawdzona kombinacja past i padów kiepsko sobie radziła w tym przypadku, brak możliwości wypracowania i zasychanie pasty po pierwszym przejściu maszyną ;-) po wielu próbach udało się znaleźć optymalną kombinacje, która w miarę sobie radziła ;-) . Ostatecznie korekta się udała i lakier nabrał prawidłowego wyglądu, odsłaniając nieco inną barwę niż się wydawało i sporo ziarna.

Czynności wykonane na aucie:
- wieloetapowe mycie,
- dekontaminacja lakieru, szyb
- czyszczenie felg w możliwie najwyższym stopniu bez ściągania kół,
- korekta lakieru,
- zabezpieczenie powłoką ceramiczną GYEON Q2 Mohs,
- elementy plastikowe zabezpieczone GYEON Q2 Trim,
- aplikacja powłoki na wszystkie szyby - Gyeon Q2 View,
- felgi zabezpieczone SV Shield,
- dressing na opony,
- czyszczenie i odżywienie plastikowych nadkoli,

Czas pracy 7 dni, relacja krótka bo nie było czasu na robienie zdjęć ;)



Troszkę więcej fotek w galerii - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-12, 19:07   

VW Corrado

Auto trafiło do mnie na pełną wieloetapową korektę oraz zabezpieczenie powłoką kwarcową GYEON Q2 PRIME. Stan lakieru miejscami tragiczny, trzeba było niestety dużo czasu i pracy ale udało się usunąć praktycznie wszystko :-) oprócz tego poprawione wiele detali tj. uszczelki, klamki, wszelkie elementy plastikowe, felgi opony itp. na koniec zabezpieczanie powłoką kwarcową i przetarcie GYEON Cure.

Czynności wykonane na aucie:
- wieloetapowe mycie,
- dekontaminacja lakieru, szyb
- czyszczenie felg w możliwie najwyższym stopniu bez ściągania kół,
- pełna korekta lakieru,
- zabezpieczenie powłoką kwarcową GYEON Q2 Prime,
- elementy plastikowe zabezpieczone GYEON Q2 Trim,
- dressing na opony,

Czas pracy 7dni, żal było się rozstawać z tym autem :-( ;-)




Obszerna relacja z prac nad Corrado w galerii - https://plus.google.com/photos/+MateuszDudekgetshine/albums
 
 
Danielloo
Zaawansowany


Samochód: PasekB2vr6, CorradoVr6, AudiV6 Quattro
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 593
Skąd: *RSR*
Wysłany: 2014-09-13, 11:10   

Kawał świetnej roboty, tym bardziej jestem pod wrażeniem biorąc pod uwagę stan lakieru z jakim musiał walczyć Mateusz.
Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

//
Grzesiek
 
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-26, 17:06   

Grzesiek, dzięki miło było was poznać ;-)

gówno Grande Punto T-Jet

Krótka relacja z prac głownie po to żeby pokazać że na białym też da się dużo poprawić, udało się uchwycić nawet 50/50 ;-) bardzo dobrze widać też sporą ilość zanieczyszczeń metalicznych na lakierze. Po wszystkich zabiegach auto zabezpieczone powłoką kwarcową Gyeon Q2 Prime.






Wiecej fotek jak zwykle w galerii - https://plus.google.com/photos/105085247852508738103/albums
Ostatnio zmieniony przez KeepeR 2014-09-26, 17:21, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
CAR-TRONIC
Średniozaawansowany


Samochód: Opel
Silnik: Z18XE
Imię: Daniel
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 186
Skąd: Janowiec
Wysłany: 2014-09-26, 19:15   

Ile zeszłoby zrobic przednie reflektory w Astrze H?
Mam juz dosc mocno matowe.
Jaki prajs tak przy okazji.
Niechce sie bawić w takie pierdoły,tez mam warsztat ale robie gówno innego.
 
 
 
uszek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-07, 20:52   

WItam
Ile wynosiłoby w PLN odświeżenie lakieru w Audi A8 D2?
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-08, 09:13   

uszek, Poszło PW ;-)

Sezon zimowy się zbliża, więc zapraszam wszystkich zainteresowanych na odświeżenie auta przed zimą. Szczególnie warto zająć się dokładnym oczyszczeniem lakieru oraz jego zabezpieczeniem dobrym i trwałym woskiem. Jeszcze lepszym wyborem będzie powłoka ochronna, ale w jej przypadku potrzebna będzie korekta lakieru, w mniejszym lub większym stopniu.

Zmiana kół to też świetny czas żeby zając się letnim zestawem, felgi zdjęte więc można je szczegółowo doczyścić i zabezpieczyć nie tylko od zewnątrz.
 
 
Damian1335
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-11, 20:00   

Witam,
Ile kosztowałaby korekta lakieru(drobne mikro ryski)z odnowieniem w samochodzie marki Rover 214 Si 5D wraz z wyczyszczeniem alufelg. :) Jaki czas oczekiwania na robociznę.
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-31, 17:51   

Mazda 3 2014r

Samochód pod moją opieką praktycznie od momentu wyjazdu z salonu ;-) jest to druga wizyta, tym razem na jak najlepsze zabezpieczenie przed sezonem zimowym.

Auto przeszło pełny proces dekontaminacji nadwozia, delikatne odświeżenie lakieru, lampy przednie oraz tylne zabezpieczenie woskiem Zymol Detail, lakier zabezpieczony powłoką ceramiczną GYEON Q2 Mohs, oprócz tego oczyściłem oraz zabezpieczyłem felgi, nadkola i końcówkę wydechu. Dodatkowo wszystkie uszczelki zostały odżywione i zabezpieczone przed zimowym przymarzaniem ;).

Felgi zimowe oczyszczone a następnie zabezpieczone dedykowanym woskiem do felg Swissvax Autobahn.





Wiecej fotek jak zwykle w galerii - https://plus.google.com/photos/+MateuszDudekgetshine/albums
 
 
mbetlej
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 11:43   

Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW Z4, które pół roku temu oddałem w ręce Pana Mateusza. Nałożona powłoka GYEON po 6 miesiącach sprawuje się nadal wyśmienicie i śmiało mogę ją każdemu polecić. Korekta lakieru przeprowadzona doskonale, kontakt i jakość usługi wzorowa!
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-11-12, 17:46   

mbetlej, dziękuje za pozytywną opinie ;-)

VW Passat 2013r

Auto przeszło pełny proces dekontaminacji nadwozia, delikatne odświeżenie lakieru, lampy przednie oraz tylne zabezpieczenie woskiem Zymol Detail, lakier zabezpieczony powłoką kwarcową GYEON Q2 Prime, oprócz tego oczyściłem oraz zabezpieczyłem felgi i nadkola. Wszystkie uszczelki zostały odżywione i zabezpieczone.

Dodatkowo udało się usunąć nalot na listwach zewnętrznych, wydawało się że nic go nie ruszy i wyglądało to okropnie ;/ ale zeszło w 99% :)





Wiecej fotek jak zwykle w galerii - https://plus.google.com/photos/+MateuszDudekgetshine/albums
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-12-14, 22:27   

Czas nadrobić troszkę zaległych prac, na początek:

Honda Accord

Auto przeszło pełny proces oczyszczania nadwozia, korektę maski, która z powodu śladów po plam(śladów) prawdopodobnie po zaschniętej mocnej chemii wymagała dużo większej uwagi niż pozostała część nadwozia. Ostatecznie jako zabezpieczenie na lakier nałożony został pakiet Zymola czyli HDC oraz wosk Zymol Carbon.

Dodatkowo czyszczenie wnętrza, zabezpieczenie elementów plastikowych w tym lamp przednich oraz tylnych, zabezpieczenie felg wraz z oponami, impregnacja wszystkich uszczelek.

Wiecej fotek jak zwykle w galerii google- https://plus.google.com/photos/+MateuszDudekgetshine/albums





Zapraszam wszystkich zainteresowanych, warto zabezpieczyć swoje auto przed zimą ;-)
 
 
KeepeR
Zaawansowany


Samochód: //MK4
Silnik: ALH+
Imię: Mateusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 321
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-13, 21:06   

Audi A4

Krótka relacja z prac nad Audi A4, lakier w stanie tragicznym, swirle, głębokie rysy, liczne zmatowienia, otarcie itp. do tego bardzo wymagający, łatwo go porysować zbyt dużym dociskiem mikrofibry. Efekt końcowy bardzo zadowalający, udało się wyciągnąć jakieś 90% defektów. Lakier zabezpieczony Z HDC+Zymol Carbon.

Fotek mało bo czas gonił a pracy było bardzo dużo.





Wiecej fotek jak zwykle w galerii google- https://plus.google.com/photos/+MateuszDudekgetshine/albums
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16