FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
mk4 ASZ+ Variat od Marcin997,
Autor Wiadomość
Qbuncio
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Corrado US / Leon Cupra4
Silnik: VR6-prawie ABV / TDI-ARL
Imię: Kuba
Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1134
Skąd: RZE
Wysłany: 2014-10-02, 20:38   

https://www.youtube.com/watch?v=f1QL9veQaNg
 
 
 
Penzo
Średniozaawansowany

Samochód: Bora
Silnik: ASZ
Imię: Michael
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2014
Posty: 70
Skąd: Bieszczady ^^
Wysłany: 2014-10-03, 19:00   

Qbuncio napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=f1QL9veQaNg


rozjebało mózg jak nic :bije:
kto maluje >? :je:
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2014-10-25, 21:30   

To teraz kilka fot które raczej kończą sezon 2014. Auto końcem tygodnia idzie na stalówki już i.. nie.. nie idzie wyżej ^^


Dłuuuuga i ciężka wycieczka dla golfa... Takich dróg jeszcze nie widział..





Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów




Na następny sezon w planach jest:
-nowa dokładka
-zrobić czarny dach
-poprawić lusterka
-czarna podsufitka i reszta wnętrza
-po wakacjach może nowe koło...
-wymienić przednią szybę
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2014-12-10, 17:26   

Z racji ze auto miało fatalną przednią szybę, przez którą widoczność podczas deszczu w nocy była strasznie znikoma, postarałem się o nową szybę. Korzystając z okazji, wyplewiona została rdza, która mnie strasznie raziła (ogólnie widać nie było ale wiedziałem że tam jest) :mrgreen:




Z racji tego, że w planie i tak dach będzie oklejony na czarno, auto zimę (może) przejeździ z kawałkiem białego dachu ^^ Nie opłacało się malować w kolor, gdyż i tak by trzeba było pod folie to matować. Miałem lepić folię na wiosnę dopiero, ale.. Raczej mi to spokoju nie da ;-)

Auto na setupie zimowym. Stwierdziłem że następny sezon będzie na szerokim zimowym kole... 8-)

Oczywiście nie obyło się także bez szkód (przecież auto jeździ więc psuć się musi). Gleba zebrała kolejne żniwa, i półoś przeszlifowała opaskę na dolocie przy turbo (jak robiłem niby wszystko było git, i dystans był dość), niestety chyba za mały. Tak więc:


Sylikon też ucierpiał, więc musiałem dać nowy. Muszlę zimną od turba przesunąłem, dolot do ic przespawałem, tak więc teraz blokuje mnie tylko podłużnica :mrgreen:
BTW: Ma ktoś otwornicę?! :fala:
 
 
 
lukemazur


Samochód: Alfa Romeo GT
Silnik: 3.2 V6
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 7
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-18, 23:20   

a gówno tu sie nic nie dzieje?:D
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-07-13, 11:34   

Długo długo nic ale w końcu. Wybaczcie za przestój ale przez ostatnie miesiące mój czas był strasznie napięty... Wszystko zamykało się w szkole - pracy - spaniu... A gdzie wepchać golfa? Coś się tam udało jednak ;-) Więc...

Na sezon 2015 trzeba było założyć na ASA nowe 2 oponki, kupiłem Falken Ziex z których jestem mega zadowolony. Chociaż mimo wszystko super nie kleją... ;-)


Odświeżyłem felunki i poszło na auto.


Następnie z racji że folia na lusterkach się troszkę zamarszczyła przez zimę (głównie przez to że folię kupiłem po taniości). Więc lusterka dzięki koledze Lubasowi od mk1 z Leska poszły w czarną bazę. Przy okazji postoju auta, przód poszedł w dół o 1.5cm (według nakrętek na gwincie) oraz założone nowe końcówki, tuleje, łożyska amora oraz poduszki, sworznie i łaczniki Lemforder, teraz na przeszkodzie gleby stoi już tylko podłużnica do której mam 6mm.. więc będziemy ciąć przed konserwacją.


Potem, jak gówno roku na wiosnę porządki więc.. Golf dostał pakiet nowych filtrów i płynów.


Napiwki w pracy podbiły gelt, więc kupiłem folię na dach i okleiłem przy pomocy wiernego przyjaciela Kubusia! Big thx za nerwy.




Zakupiłem materiał na podsufitkę "Alcantra" która niby fajna, ale w oklejaniu pofalowanych miejsc przysparza wielu kłopotów. Lecz, jakoś to wyszło. Zostały mi tylko słoneczniki do zmiany, rączki oraz lampki pomaluję jak to było w mk3. ;-)



Była okazja to udało się kupić inne fotele, niby te same ale inny kolor, niebieski do mnie nie przemawiał więc wpadły czerwone pół-kubełki ;-)


DLS nie dawał rady według mnie w tym bagażniku więc zakupiłem JL Audio v3



W wolnej chwili zrobiłem podświetlane kierunki. Jak to było w mk3 jest opcja zgaszenia ich gówno by wiadomo kto problemów nie miał. ;-) (fotek brak póki gówno)


A teraz najlepsze! Po Wielu poszukiwaniach, nawet już zastanawianiu się nad zmianą felg, wpadły w końcu! 2 sztuki ASA ar1 9J! Tak więc będzie to komplet ASA 4x9J! Przejechane pół Austri za nimi ale w końcu są. Będzie trzeba je tylko przerobić na takie jak mam teraz, czyli poler rant, czoła i czarne środki. gówno najważniejsze, felgi mają ranty w stanie idealnym więc nic, tylko polerować.


Auto w tym sezonie odwiedziło Majóvwkę oraz Dynóvwkę ;-)
Ostatnio zmieniony przez Marcin997 2015-11-18, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-11-18, 13:39   

Plany planami ale się zmieniły.. Padło iż auto po następnym sezonie zostanie sprzedane. Tak więc bez sensu kłaść kupę monet, więc zostaje jak jest. Lecz nie oznacza to braku dofinansowywania golfa ;-)

mały up taki że, "w zimie golf też musi trzymać fason!"
a to tylko przez Sebusia który załatwił mi większe hamulce 8-)


 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2016-01-26, 10:41   

Auto odwiedziło RSów dzięki Bracusowi i DynoDay. ;-)
Wynik nie do końca mnie satysfakcjonuje, ale cóż. Nie można mieć wszystkiego ;-)
193.9KM i 431NM
Z racji ze dymu praktycznie nie było, jestem zmuszony przyodziać silnik w przerobiony kolektor od LT i podlać troszkę ropy, na następnym DynoDay musi paść 2 z przodu ;-)
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2016-04-11, 18:21   

Wiosna za pasem tak więc trzeba było wziąć się za auto..
Całą zimę szukałem wolnego czasu aby założyć grzane tyłki. Jednak nastąpiło to dopiero jak znikły śniegi.
Wszystko zrobione samemu. Skompletowanie gratów nie było takie proste ale jakoś poszło. Wiązka homemade.



Z racji że tulejki wahacza trafiło, zawitay nowe pełne Lemforder z TT.
Od razu wykorzystując miejsce zlikwidowałem problem z bijącą półosią o podłużnicę. (dzięki chłopaki za rady, obeszło się bez spalenia auta;-))


Zamontowałem także większe tarcze wraz z jarzmami. Tak więc teraz golf hamuje jeszcze lepiej ;-) Tutaj podziękowania dla Sebusia :piwo:

Z racji że dorwałem po wakacjach 2 felgi 9j asa Ar1 tylko z nieco innym wzorem zmuszony byłem coś z tym zrobić. Na początku chciałem je zrobić tak jak miałem swoje, lecz ramiona były zbyt cienkie aby zebrać z nich jeszcze materiał z czoła na polerkę. Tak więc.... Pomalowałem... Na ziolono! :fuck:
Kolor siadł idealnie! Zdjęcia kartoflem nie oddają tego do końca. Ale.. zobaczycie na żywo...



Oczywiście nie mogłem się powstrzymać po podcięciu podłużnicy aby jeszcze nie urwać kilku cm w stronę ziemi... :mrgreen:
 
 
 
misieksnk
Władca postów


Samochód: Audi A4 B5 USA
Silnik: 1.8T AWM
Imię: Michał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1289
Skąd: Baligród
Wysłany: 2016-04-11, 19:26   

Nie ma za gówno :-)

Felgi siadły idealnie :-) A gleba już też nie byle jaka, jak już trawę na podjeździe "kosisz" :-)

A z garażu Marcin wyjeżdża tak: https://www.youtube.com/watch?v=ceRfYvWOOxA
 
 
Majeczka
Zaawansowany


Samochód: Škoda Fabia vRS| VW Jetta A2
Imię: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 338
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2016-04-11, 21:29   

Ściągaj tą bre, nie ta epoka!
 
 
djkubas14
Już coś naskrobał


Samochód: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Imię: Kuba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 259
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-04-11, 21:37   

Oglądałem dzisiaj na Podwisłoczu :D :prosze: :papa: jest gicior
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2016-04-11, 22:04   

Majeczka, to tak jak bym Ci powiedział żebyś sprzedał Fabię bo mi się nie podoba :mrgreen:

Wiem że nie ta epoka, może modne nie jest, ale modne są też rurki a ja w nich nie chodzę więc gówno będziemy gadać. :->
Myślałem ją ściągnąć, ale maska jest w tragicznym stanie już. Póki nie znajdę nowej, bra będzie wisieć ;-)

djkubas14 dzięki. Wybacz że takiego brudasa musiałeś oglądać... Ostatnio stałem obok Ciebie i porównywałem japy :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Marcin997 2016-04-11, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Majeczka
Zaawansowany


Samochód: Škoda Fabia vRS| VW Jetta A2
Imię: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 338
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2016-04-12, 19:16   

Marcin997 peace & love :-)

No to już wiemy po gówno jest bra... szukaj nowej maski ;-)
 
 
misieksnk
Władca postów


Samochód: Audi A4 B5 USA
Silnik: 1.8T AWM
Imię: Michał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1289
Skąd: Baligród
Wysłany: 2016-04-12, 21:20   

Majeczka napisał/a:
szukaj nowej maski


Raczej nowej fury :-)
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2017-01-18, 13:03   

Temat powoli cichnie gdyż golf po prostu wali kilometry, staje się autem Daily. Jego miejsce zajmie coś dobrego o czym niebawem. ;-) Jednak mimo wszystko kilka zmian zaszło.

Wpadło GTB2260vk gdyż BRD dostało opiłkami z rozwalonego aluminiowego Tipa



Niestety był problem z montażem, gdyż turbo było pod złym kątem i nie dało się zamontować gdyż wadziło o półośkę


Wpadł nowy filtr powietrza:


Szkody też były. Pani nie dała rady się zatrzymać, golf jej pomógł... Wyglądało niegroźnie, jednak rama była 5 cm dalej niż powinna...


Nowy TIP 3" oraz pominięta szybko złączka przy EGR


Wyspawany nowy wydech, DP 3" oraz reszta także 3". Jednak musiałem zastosować ostatni tlumik bo na autostradzie przy stałej prędkości 160km/h było tragicznie.


Po wystrojeniu okazało się iż sprzęgło BTB przestało trzymać w dolnej partii obrotów. Więc skrzynia w dół i wpadła okładzina kevlarowa. Teraz wszystko trzyma pięknie.


Wpadły również podkładki pod poduszki silnika. Fot brak. Zreanimowałem też poduszkę skrzyni.
 
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-01-18, 19:04   

Widzę że set mocowy się zmieni ;-)
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2017-01-18, 19:21   

Wodz napisał/a:
Widzę że set mocowy się zmieni

zmienił ;-) Już od listopada golf śmiga, z tym, że dopiero od świąt na pełnej mocy bo dopiero wtedy założyłem kevlar :)
A tak golf chodzi na nowym przelocie:
https://www.youtube.com/watch?v=mcFiwksttCQ


A tak zakończył wyglądowo sezon 2016:
 
 
 
goldberg18
Średniozaawansowany

Samochód: VW Bora
Silnik: 1.9 TDI
Imię: Bartek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 60
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-01-22, 13:30   

Jaki teraz setup mocy? Siedzą jeszcze seryjne AL-ki?
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2017-01-22, 17:55   

goldberg18 napisał/a:
Siedzą jeszcze seryjne AL-ki?

siedzą i mają się dobrze. Na hamownie się wybiorę na wiosnę. I raczej to będzie ostatni setup golfa, gdyż albo będzie już tylko jeździł, albo zostanie sprzedany ;-)
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2018-04-08, 09:53   

gówno więc napisać, golf jeździ, bije kilometry. Trochę się zminiło gdyż przeszedł na drugi plan... Miał jakieś tam swoje zagrywki pod tytułem ropa do oleju ;D W wyniku czego wywaliłem mase siana i czasu żeby go ogarnać. Skończyło się na wprawianiu nowych gniazd od pompek w głowicę ;-) Zmianie pompy vacum, rozrządu, wałka, popychaczy, uszczelce pod głowe itp itd ;-)
Trochę go podniosłem na oponach, gdyż 215/35 nie sprawdzało się w trasie, na 215/40 i 225/40 jest dużo lepiej, ale stracił trochę na wyglądzie.
I najważniejsze, dojechałem na hamownie ! :D i tu pokazały się takie cyfry:


Nie jest źle, chociaż niedosyt sprawia że ta 5 mogła się pojawić ;D Można do jeszcze podlać, gdyż dym znikomu, ale byłby to max dla pompek. Więc, po 5KM nie ma sensu ;-) I tak dobrze zwija ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12