FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: qbass
2017-05-31, 08:46
Turbo Sdi
Autor Wiadomość
Michał_1977
Władca postów


Samochód: Golf MK2 i Audi A4
Silnik: 1,9TDI (ARL) i 1,8T (AEB)
Imię: Michał
Pomógł: 43 razy
Wiek: 47
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1635
Skąd: Leżajsk RLE
Wysłany: 2017-05-25, 21:40   

Ja pitole,ale jaja :!: :fala:
Kurde,że ja wcześniej tego nie widziałem heheheheee...
Nawet jeśli jest prawdą to gówno pisze autor,to niby jakim cudem części kupione na złomie za 105zł mają wytrzymać :mrgreen:
 
 
 
murgen
Nowicjusz

Samochód: Golf3 SYNCRO
Silnik: 2.0 AGG
Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 27
Skąd: Krosno
Wysłany: 2017-05-26, 07:08   

Miały być zdjęcia komory silnika z zabudową ????? No i filmik z tymi ponad 200km/h po turbie.
A tak dalej czekamy .....................
 
 
g0h4nek@o2.pl
Nowicjusz

Samochód: Ibiza Fl
Silnik: 1.9 SDI
Imię: Dawid
Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 30
Skąd: Marklowice
Wysłany: 2017-05-26, 12:09   

A czytacie ludziska gówno pisalem ? Powiedzialem po 10 kupie reszte grstow juz nie z zlomu i zdjecia beda przed i po .. Nie kazdy pracuje i zarabia 5 kafli .. A gówno do zdj to nie chwale sie poprostu tak pokazalem bedzie gotowy to udosteonie caly projekt .. A i gówno do czesci ze zlomu to gówno ci w tym przeszkadza ? Intercooler gówno w nim moze byc nie tak ;o olejem nie zasyfiony czysty nie dziurawy .. Turbinka z auta ktore bylo na chodach gówno sam widzialem lecz po dachowaniu raczej nie mial sensu wlasciciel tego klepac .. A gówno do dolotu to tez nie rozumiem gówno ci nie pasi to zwykle orurowanie nie dziurawe szczelne cale nie polamane wiec gówno nie tak ;o a no zapomnialbym kolektor nieszczesny gówno w nim sie moze rozsypac ? Wytlumaczysz mi ? Gwinty wszystkie cacy nie osmolony nie dziurawy wiec o gówno ci biega?
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2017-05-27, 09:59   

g0h4nek@o2.pl napisał/a:
czesci ze zlomu
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
Intercooler
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
Turbinka
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
dolot
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
kolektor



Czy ja dobrze rozumiem? To chcesz kupić za swoje 90zł?
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2017-05-27, 10:06   

hEgE1990 napisał/a:
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
czesci ze zlomu
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
Intercooler
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
Turbinka
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
dolot
g0h4nek@o2.pl napisał/a:
kolektor



Czy ja dobrze rozumiem? To chcesz kupić za swoje 90zł?


teraz się zorientowałeś ? zerknij na 2 post w tym temacie :mrgreen:
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2017-05-27, 10:57   

bracus, :prosze:
 
 
 
barti.k3
Średniozaawansowany


Samochód: Golf MK4
Silnik: 1.6 AKL
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 109
Skąd: okolice RLA
Wysłany: 2017-05-27, 13:21   

Zostawcie już go w spokoju, uwzięliście się na niego czy gówno. Skoro twierdzi to gówno mówi to niech mu będzie. Jeśli twierdzi że założy turbinkę do SDI to niech zakłada. Nie wiem gówno wy macie w głowach żeby tylko hejtować takich użytkowników jak g0h4nek@o2.pl. Nie każdego stać na części z ASO i wydawać tysiące PLN-ów aby dopieścić swoja perełkę. Może ma znajomego na złomie gówno "za flaszkę" mu załatwia te części.
Możecie teraz na mnie naskakiwać że go bronię, mam to gdzieś. Ale gówno się z wami ludzie dzieje? Myślicie że jak ktoś ma mniej kasy to jest gorszy?
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2017-05-28, 13:33   

Barti ale o czym Ty piszesz ? znajomego na złomie ? cześci z ASO ? przeczytaj dokładnie gówno i kiedy pisaliśmy - nie mówię już o tych 200km/h w SDI (jedynym takim na świecie) :-D
Sprawdź jeszcze proszę w słowniku gówno to jest hejt - bo ja tutaj żadnego nie widzę.
http://sjp.pwn.pl/szukaj/hejt.html
Obraźliwy ? Agresywny? W którym miejscu ktokolwiek mu groził czy obrażał czy wyzywał?
Bardziej jego odzywki w stosunku do mojej osoby są zarówno obraźliwe jak i agresywne (a już na pewno noszące znamiona całkowitego braku szacunku) i to ja wykazałem się dojrzałością i wyrozumiałością i nie zbanowałem go na samym początku.
 
 
g0h4nek@o2.pl
Nowicjusz

Samochód: Ibiza Fl
Silnik: 1.9 SDI
Imię: Dawid
Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 30
Skąd: Marklowice
Wysłany: 2017-05-30, 07:49   

Bloka i tak i tak dostalem .. Po dwa odechcirwa sie patrzec na to wasze forum i powiem tyle czy wierzycie czy nie ale taka prawda jestem mlody nie pracuje jeszcze a od rodzicow nie chce kasy ciagnac na moje wymysly .. To jest moja perelka i kij wam do tego czesci ze zlomu czemu nie ? Zaloze sie ze nie jedna czesc zlomowa jest w lepszym stanie niz niektore nowki .. A lepsza zlomowa oryginalka niz chinskie zamienniki .. Ale wracajac zlewa mi gówno o tym myslicie myslalem ze mozna tu sie czegos dowiedziec poradzic ale nie bardzo ..i chocbym mial to poskladac za pol roku to dopne swego i wszystko wam udokumentuje niedowiarki ;) do tego czasu spadam bo nie mam ochoty czytac wypocin najwiekszych szpecow ..
 
 
irocket
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Toledo 1L
Silnik: 1.9TDi 90KM 1Z
Imię: Karol
Pomógł: 15 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 693
Skąd: Rzeszów/Krosno
Wysłany: 2017-05-30, 11:09   

Tu nie chodzi o części ze złomu czy nowe. Tylko o śmieszny i nierealny koszt 100zł. Samo turbo do regeneracji ze 200-300zł. A gdzie reszta? Sam wiele targam ze szrotów do swojego, ale głupi czujnik to 10-20zł
 
 
g0h4nek@o2.pl
Nowicjusz

Samochód: Ibiza Fl
Silnik: 1.9 SDI
Imię: Dawid
Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 30
Skąd: Marklowice
Wysłany: 2017-05-30, 12:32   

Kolego jestem ze slaska dokladnie to marklowice obok wodzislawia slaskiego i to wlasnie na pograniczu sa 2 auto zlomy jeden szczyrbosz cos tam a drugi hibner autos wlasciciel to mateusz hibner moj dobry znajomy tak sie potoczylo ze mam te czesci za taka a nie inna cene i mozecie sie smiac czy kij wie gówno ale taka prawda ..
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2017-05-30, 21:34   

g0h4nek@o2.pl napisał/a:
Bloka i tak i tak dostalem


widzisz? a mogłem zbanować ;-) nadal niczego nie zrozumiałeś ani tego że podajesz nierealne ceny (a to że Ci kolega taniej sprzedaje ? trzeba było wcześniej napisać a nie się rzucać jak Ci ludzie piszą że opowiadasz głupoty, nie zrozumiałeś również jak Ci pisano że 10x bardziej opłaca się swapować niż grzebać SDI i ostatnia perałka - żadne nie grzebane SDI na ŚWIECIE....powtarzam na ŚWIECIE nie jedzie 200km/h - poza Twoim. Napisałeś 3x że kij w oko temu i tamtemu. Super. I daj już spokój. Proponuje trollować jakieś śląskie forum vw skoro to Twoje rejony.
 
 
g0h4nek@o2.pl
Nowicjusz

Samochód: Ibiza Fl
Silnik: 1.9 SDI
Imię: Dawid
Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 30
Skąd: Marklowice
Wysłany: 2017-05-31, 02:35   

Gosciu ty chyba nie powazny jestes .. Cene podalem taka i koniec czy ktos pytal jak czemu i wgl ? Nie zaraz bylo lachane i tyle po gówno wjec mialem gadac ze mam tansze czesci ? Dzis ogarnolem ospojlerowanie progow za 20 zl komplet i gówno tez grzech ? .. Jak ty to mowisz zadne sdi tyle nie leci nie wiem moze nie jestem szpecem ale mnie szlag trafia czytajac to ze mi wmawiasz ze bylo nie kopanr .. Ja napisalem ze ja nic z silnikiem narazie nie grzebalem a czy ktos przedemna to nie wiem i w ktoryms poscie jest to napisane .. Wiec czytaj z rozumem i nie zgrywaj wazniaka az takiego .. A czy mi sie oplaca czy nie to juz moje zmartwienie kazdy ma swoje hobby plan projekt czy kij wie jak to nazwac ja mam ten silnik w perfekcyjmym stanie 10/10 i go nie oddam chce go uturbic i czy predzej czy pozniej to zrobie dzieki milego wieczoru ;)
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2017-05-31, 08:46   

To my mamy dopytywać gówno? jak? i dlaczego? To jest dział "Modyfikacje" to Ty powinieneś udzielić wszelkich informacji a nie my mamy się dopytywać.
Mniejsza z tym - powodzenia w realizacji projektu. :prosze:
Temat zamykam bo poza kilkoma pierwszymi postami nie ma on nic wspólnego z działem w którym jest umieszczony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 10