FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
VW Vento by Pelcu
Autor Wiadomość
gruber23
Już coś naskrobał

Samochód: brak
Imię: kuba
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 259
Skąd: wietnam
Wysłany: 2016-12-22, 08:23   

A gówno to tylko Dynówka istnieje :roll:
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2016-12-25, 10:54   

gruber23 napisał/a:
A gówno to tylko Dynówka istnieje :roll:

:urban:
Nie kuba ale wcześniej nie ma szans się wyrobić bo roboty jest żeby brzydko nie mówić to dużo a robić na odpierdziel to lepiej nie robić wcale
 
 
 
gruber23
Już coś naskrobał

Samochód: brak
Imię: kuba
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 259
Skąd: wietnam
Wysłany: 2016-12-25, 12:53   

Robota robota ale pół Brzozowa żyje dynówka a dupy dalej nikt nie ruszy ty mi o robicie nie mów bo ja troszkę więcej tematów obrobilem i wiem gówno to znaczy :roll:
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2016-12-27, 00:46   

Może i masz rację ale ja nie jestem pół brzozowa i też zaliczylem parę większych zlotow ale gwint i szeroka felga to wg trochę mało by pokazywać się gdzieś dalej puki gówno poczekajmy do lata może uda mi się wcześniej zakończyć to gówno mam w planach a potem pomyślimy nad wyjazdami dalej a w kwesti obrobionych tematów to złego słowa nie powiem bo widziałem twoje cuda i wiem ile cię to kosztowało czasu i roboty
 
 
 
Karol096
Nowicjusz


Samochód: .
Imię: Karol
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 26
Skąd: Brzozów
Wysłany: 2016-12-29, 16:39   

Mów lepiej jak tam silnik ,siedzi już ? :prosze:
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2016-12-30, 07:12   

Jeszcze nie bo komorę muszę ogarnąć pozatym po nowym roku kupię nowe sprzeglo z vr6 no i jedno toledo muszę rozebrać bo potrzebuje skrzynie a przy tym wpadną większe heble na przód i belka z tarczami na tył silnik planuje wlozyc bliżej kwietnia wcześniej zrobić malowanie i kompletuje graty
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-01-22, 12:23   

Witam w nowym roku !!! z racji tej ze sezon sie zbliża pomału to graty sie kompletują i vento będzie sie prezentować jako jetta mk3 aleo tym za chwile puki gówno kolejne fanty zawitały w garaż a mianowicie klimatyzacja kompletna wraz z chłodnicą oczywiście od crayzol-a


A teraz mały fant który udało sie dostać za przysłowiowe ,,daj na flaszke ,,
zderzak wersji USA narazie na tył

chętnie kupię zderzak przedni USA do kompletu jeśli by ktoś miał lub wiedział o takim
 
 
 
Majeczka
Zaawansowany


Samochód: Škoda Fabia vRS| VW Jetta A2
Imię: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 338
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2017-01-22, 12:40   

matimk3 ma zderzaki US, pytaj czy sprzeda :-D
 
 
Bart3k
Nowicjusz


Samochód: Jetta MK5
Silnik: 2.0 TDI 140km
Dołączył: 27 Mar 2016
Posty: 11
Skąd: Jedlicze
Wysłany: 2017-01-23, 10:19   

noo zapowiada sie ladne vento :D kokpit od ziomeczka z okolicy widze kupiles;)
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-01-23, 20:00   

,,kokpit od ziomeczka z okolicy widze kupiles,,
a no gdzieś te okolice były a szukałem dłuższy czas jasnej skóry
Ostatnio zmieniony przez Pelcuu 2017-01-23, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-02-04, 17:32   

kolejna część układanki wpada do kompletu zderzak us od Sebka kompletny w przyzwoitym stanie czeka jeszcze u niego oryginalna blenda us ale czekamy na większy przypływ gotówki a niebawem vento opusci blaszak i zacznie sie zabawa z montowaniem instalacji i klimy


sory za jakość zdjęc ale robione kalkulatorem
 
 
 
Karol096
Nowicjusz


Samochód: .
Imię: Karol
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 26
Skąd: Brzozów
Wysłany: 2017-02-05, 15:44   

No ładnie ładnie ,sezon już niedługo jak ogarniesz to wszystko to szacun. :-o
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-02-12, 12:46   

samo sie nie zrobi a z racji ze zrobiło sie już trochę ciepło to lecimy z tematem
vento staneło już w garażu

na sam początek wywalenie starej spalonej deski i instalacji z wewnątrz

następnie usunąłem cała instalacje z pod maski i nareszcie 1,8aam wyleciał z komory


tutaj wielkie dzięki dla Łukasza i Dawida za pomoc w wyjęciu silnika
od jutra zabieram sie za montaż klimy instalacji i deski a następnie ogarniamy komore
w następnym miesiącu wpadnie sprzęgło i zabieramy sie za wyciągniecie skrzyni z toledo
:prosze:
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-05-25, 22:28   

witam po dłuższej nieobecności z racji tej ze długo pracuje i mało czasu spędzam w garazu to prace nad ventem idą mozolnie ale nie powiem ze sie nic nie dzieje mianowicie tak
komora została wyczyszczona z starych silikonów przy czym wyszlifowana na zero i pomalowana epoxydem zostało tylko dokończyć drugą stronę komory i położyć nowy silikon na wszystkie łączenia
do tego kołyska wahacze i belka została wymontowana i zawieziona do piaskowania a vento stanęło na pustakach wszystkie rurki hamulcowe usunięte, serwo wyciągnięte ,rurki paliwowe również czyli goło i nie wesoło tutaj pare fotek



a żeby tak sie wieczorami nie nudziło to między czasie zrobiłem maskę i zderzak tył w podkładzie odrazu z dodatkiem niebieskiego aby ta lepiej kryło później


zeby i tego było mało kolega piotrek z czarnego varianta wymontował afn-a z toledo przy czym na dniach wpadnie skrzynia z niego oprócz tego większe heble przód tył które czekają już na regeneracje i malowanie




całe zwrotnice z zaciskami pochodzą z seata toledo niestety nie wiem jaki rozmiar hebli ale puki gówno mało wazne. z nowości to na chwile obecną tyle czekamy na malowanie elementów które wrócą z piaskowania no i pomału zacznę składać na pouliretanch załe zawieszenie przód następnie rozbieramy tył i belka idzie również pod piasek na chwile obecną poszukiwane są osłony tarcz na tył i zakup nowych tarcz i klocków :lol:
 
 
 
Karol096
Nowicjusz


Samochód: .
Imię: Karol
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 26
Skąd: Brzozów
Wysłany: 2017-06-10, 19:29   

wszystko spoko ale ten ,,nowy'' kolor to jakaś pomyłka.. :-x
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-06-14, 21:21   

Karol096 napisał/a:
wszystko spoko ale ten ,,nowy'' kolor to jakaś pomyłka.. :-x

karol to jest podkład specjanie pod niebieski pocięgniete aby potem bazą lepiej kryło
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-06-14, 21:39   

lecimy z tematem a więc kołyska wachacze belka dolna i górna wróciły z piaskowania wyszło calkiem ciekawie więc trzeba by to jakoś zabezpieczyć narazie wszystko leci w podkład a jęsli uda sie to na weekend polecą w czerń i konczyć by temat z komorą takze za niedługo kolor już będzie pokazany a tutaj pare fotek



 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-07-12, 22:03   

z racji ze samo sie nie zrobi czas wziąścć sie do roboty a więc kołyska belka i wachacze pomalowane na czarno




zeby tego było malo udało mi sie dopaść golfa 3 1,9tdi w cenie złomu :prosze:



a więc kolejny dawca częsci sie znalazł i dzięki temu skompletowałem praktycznie wszystko gówno potrzebne a nawet więcej ale o tym kiedy indziej a zeby nie było ze robota stoi to tutaj mały podgląd
komora w całości zrobiona podkładem połozony został nowy silicon na wszystkie spoiny i łączenia i pomalowana cała wnęka podszybia




z racji tej ze zastała mnie juz noc reszte malowania odkładam na rano aby lepiej widzieć gdzie sie maluje auto przygotowane oklejone czeka do rana i jutro dla ciekawskich pokaze efekt koncowy i kolor jaki będzie całego auta
teraz można sypac hejty :lol:
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-07-15, 20:57   

Miałem dodać w czwartek ale niestety brakło czasu ale dzisiaj mogę się w końcu pochwalić dokonaniami a mianowicie komora została pomalowana kolorek nawet spoko wyszedł i taki już zostanie między czasie wyciągnąłem podsufitowe i szyber dach z którym będę się bawił w wolnej chwili składając z dwóch jeden i nieszczęsna tylna belka z którą było dużo kłopotu ponieważ trzeba było ciąć śruby ale udało się i belka pojechała do piaskowania a tutaj parę fotek

 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-07-20, 06:50   

Sory że post pod postem :-/ nadeszła długo oczekiwana chwila a więc składamy komorę i całe wnętrze przekładam każdy najdrobniejszy szczegół z golfa czyścimy zakładamy wszystko na tip top :lol:


Pucha od klimy już na miejscu odmierzone i wycięte
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2018-11-30, 18:25   

Witam chwile mnie nie było i tez wiele sie nie działo ale o tym za chwile a teraz pare fotek z tego roku

kołyska poskładana wypiaskowana pomalowana maglownica po regeneracji wszystko skrecone na nowych śrubach


kupione wszystkie końcówki drązki i gumy na zdjęciu jeszcze nie ma poliuretanów ale leża juz w szafce oraz kompletne sprzęgło zamach z tdi 1z tarcza i docisk z vr6


heble wypiaskowane pomalowane na zółto a jazma na czerwono niestety jeszcze nie mam zdjęc bo zaraz po malowaniu pojechały do składania na nowych częsciach i jeszcze nie wybrałem

no i środek pomalowany i zakonserwowany zeby nie było ze kolor tylko z zwenatrz zmieniony moze zbyt pięknie nie wygląda ale i tak nie bd widać

wstępnie prace na ten rok zakończone nie wiele zostało zrobione bo duzo na głowie między innymi ślub takze nie było kiedy ale na deser zostawiam wam cos gówno udało sie ulepić jako daily




takie daily na codzien z racji ze podobają mi sie venta to pare częsci zostało zapozyczonych z bordowego ale o tym nie tutaj
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10