FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Leon 1P truskaweczka MSdesign by Szymono
Autor Wiadomość
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2017-09-03, 23:18   Leon 1P truskaweczka MSdesign by Szymono

Witam
Jestem na forum juz troche czasu. Częsc z was może kojarzy mnie z tematu srebrnego kopciucha :wink: :wink:

Obecnie przesiadłem sie na leona 1P. Początkowo szukałem BMNa ale jak wiece zdrowych egzemplarzy trzeba szukac ze swiecą i najlepiej z hamownią :x chciałem moc i w zasadzie BMN-y z reguły odpadały .Mysle moze BKD?? wiem ze benzyna lepsza ale jej nie ufam :mrgreen: szukałem szukałem kręciłem nosem przy wielu egzemplarzach az w pewny niedzielny popołudniowy czas wybierając sie w poszukiwaniu mniej wiecej zdrowej furmany < oglądnąłem juz tyle ze spusciłem nieco wymagania - wkoncu trzeba coś pomodzic zmienic naprawic a nie wsiadac w gotowca i wymieniac oleje :mrgreen: :mrgreen: jednym słowem nuda> czekajac na sprzedającego w umówionym miejscu zakochałem sie :-P :-P samochód strasznie rzucał sie w oczy w porównaniu do setki innych na parkingu po prostu musiał byc mój :mrgreen: :mrgreen: prosiłem los zeby motor był zdrów i wnętrze zadbane :roll: :idea: :idea: zdejecia na portalu aukcyjnym nie pokazywały zbyt dużo :aniol:
jazda testowa sprawdzanie stanu wtrysków itd ogledziny zawieszenia karoserii -jest OK silnik zdrowy przyspiesza przyjemnie turbo i dwumas juz na wylocie ze względu na agresywny program itd dużo by pisac.
gówno do karoserii miałem zastrzeżenia gdyz kiepsko spasowany lewy przód troszke zniechęcał jednak sprzedający okazał mi zdjecia z ostatniej kolizji baa bardziej zarysowania <lewy błotnik malowany lewa czesc zderzaka felga przód drzwi i przód progu z daremna zaślepka z laminatu :roll: :roll: > ogólnie nic poważnego.
Samochód jest sporo doinwestowany przez pierwszego własciciela wiec nie mysląc dużo poszukałem w wujku google informacji o pojezdzie i i jest - zadzwoniłem popytałem wszystko pokrywało sie z bajkami sprzedającego :shock: :shock: z jednym i drugim utrzymuje kontakt - spoko goście :mrgreen: jesli są na tym forum pozdrawiam
okazało sie ze był to samochód forumowicza portalu 200team+.
a wiec do rzeczy

Seat był stylizowany na wersje LineaR i taki zamysł sobie założyłem


Kilka słów o aucie
MY07
SILNIK: 2.0 16v BKD 140KM
Program w firmie MODPRO przez poprzednika na +/-170 <brak wykresu>
Plany: spore zwiekszenie mocy zobaczymy gówno wyjdzie :prosze: moze nie pancerna jednostka no alee...

UKŁAD WYDECHOWY:Remus dedykowany MSdesign wylot na dwie strony
Plany: DP3" przelot, przepustnica wydechu, wieksze koncówki wydechu

UKŁAD NAPĘDOWY: seria
Plany : short shifter ,nowy dwumas , tarcza w kevlar

ZAWIESZENIE: Gwint KW tył KONI
Plany :moze powietrze

UKŁAD HAMULCOWY: seria
Plany :Big hebel jakies prosiaki cos na szybko szykuje 312

KOŁAlato 19' 4x8,5J S5 zima 17"rial
Plany - coś szerszego ładniejszego jak najdzie Szymonka :D :3majsie:

BODY KIT: Ori pakiet MSdesign
Plany ogarniecie spasowania xenon <bez brewek> ori gril lineaR kratki lineaR

ŚRODEK: czarne wnetrze cupra fotele cupra plastiki pomalowane w czarnym metaliku zegary cupra fullfis twarde plastiki obklejone flokiem i matową skórą
plany:wszystkie plastiki w kolor lusterko fotochrom zegary kontrolne boost temp oil egt<zakupione czeka na montaz>

Audio stacja RNS navi mapy polski itd z kamerą cofania
plany: wyciszenie wnetrza zabudowa audio

Lakier czerwony ,oklejony dach ,pomalowane kratki dyfuzor gril lusterka w piano
Plany: 3 etapowa polerka lakieru zabezpieczenie woskiem fusso coat <zakupiony> ew jakas powłoka
wiec zaczynamy :aniol: :mrgreen:
dzien po zakupie samochód prezentował sie tak


widac tam zalepiony znaczek - oczywiscie poszedł do zmiany :roll:

ogólnie poprzednik powyciągał wszystko gówno cenne < radio RNS kierownica gałka nakładki fotele lampy dekante xenon felgi heble audio siłownik maski > :mrgreen: złodziejaszek :boks: :shock: :x :mrgreen: :mrgreen: nie ma sie gówno dziwic -wiem ze chciał sprzredac w całosci ale wiadomo jak sprzedają sie takie projekty - drogo i powoli :cfaniak:
zbliżyła sie zima kupiłem felgi 17" 7" jakieś tam RIALe nie pamietam z oponami michelin alpin5 tak to wyglądało

pierwsze mycia woskowania itp - tu brak fotki , nie spodziewałem sie ze bede zakłądał temat na forum


nastepnie wziąłem sie za detale < w zimie bo w zimie > na szybko plastidip K2 poszedł na gril i front < miałem go juz mało i na tyle mi starczyło :mrgreen: :mrgreen: >
rejka za szybe
potem VCDSem włączyłem kilka przydatnych funkcji
-C/L home
-kierunki al'a USA
-dzienne
dla porównania


zamówiona została wlepa na przednią szybe <gwestia gustu poprostu mi sie to widzi> decyzja padła na indywidual ,oklepane rejsizmy dappery juz mnie nie jarały :chat: z tłumaczenia "hiszpanska czerwien"

fotka kiepska kiepskie swiatło no cóż :cry:
jakies tam przymiarki JRów - okazało sie ze 1P ma strasznie wąską Dupke


Sezon sie zbliżał trzeba było szukac rolki
wpadła rolka audi S5 19" 4x8.5J oponki zostawiłem z moich starych JR11 moim zdaniem wygląda całkiem sympatycznie . nie widziałem 1P na tym kole. szukam coś szerszego


przy sztucznym świetle widac jak zniszczony i zaniedbany jest lakier - pełno swirli :-| :-|



malowanie w niektórych elementów wymiana oleju filtrów - Olej wpadł MOTUL xclean 5w30 nie dostałem nic lepszego na już a wybierałem sie w dłuższą droge :roll: :roll: przyciemnienie lamp tylnich

tu jeszcze plastidip na wieśniackim znaczku i dyfuzorze - chciałem zobaczyc jak wygląda
finalnie

jeszcze z dokłądką tzw elzip < w całości była ze mną 2 wyjazdy jest juz nowa idzie od przyjaciół z chin


montaz kierownicy gałki radia


wnetrze

w sezonie na kilku spotach
strefagti Krosno



Leon Jasło Team


montaz foteli od cupry


tu w oddali widacd podstopnice ze skody :mrgreen:
pokrowiec na kluczyk w jedynym słusznym kolorze

to nie jest jedyny leon na moim podwórku :mrgreen: :mrgreen: jest tez żółtek i sreberko


tu z wiekszym kolegą


z czerwonym kuzynem

na dzien dzisiejszy


ciąg dalszy nastąpi to nie koniec modyfikacji
w tym temacie zagosci głównie detaling i mody silnika :mrgreen: :-) oczywiscie drobnostki oraz swieze plany jak i pomysły bedą na bieżąco
mysle ze nie zanudziłem was zbytnio tymi wypocinami :mrgreen: robie to dla potomnych zeby wiedzieli jak tata sie bawił za młodu :roftl: :fuck:
pozdrawiam Szymono :galareta: :galareta: :galareta:
 
 
LuCaS_P-sk
Zaawansowany


Samochód: Impreza
Silnik: Trubooo
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 484
Skąd: P-sk
Wysłany: 2017-09-05, 12:48   

O witam z nowym nabytkiem, bardzo fajnie sie prezentuje i tu faktucznie zostaje tylko modzenie z mocą fajne mają fotele zawsze mi się to w nich podobało, koło też fajne zawiecha fajny leoś mysle że godnie zastąpi poprzednika, też miałem chrapke na ten model, a kupiłem VRS w benzynie i nie narzekam. Pozdrawiam i do zobaczyska. miłego modzenia
Ostatnio zmieniony przez LuCaS_P-sk 2017-09-05, 12:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2017-09-06, 09:33   

Dzieki :-) do milego zobaczenia :-) LuCaS_P-sk,
 
 
PompujRap99
Średniozaawansowany

Samochód: audi a6 c4
Imię: Grzegorz
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 183
Skąd: Tarnowiec
Wysłany: 2017-09-06, 11:58   

Widziałem kiedyś przejazdem i robi robote ;)
 
 
irocket
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Toledo 1L
Silnik: 1.9TDi 90KM 1Z
Imię: Karol
Pomógł: 15 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 693
Skąd: Rzeszów/Krosno
Wysłany: 2017-09-06, 12:27   

Indywidualnej rejestracji nie dało się zostawić, czy nie chciałeś?
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2017-09-06, 13:51   

irocket napisał/a:
Indywidualnej rejestracji nie dało się zostawić, czy nie chciałeś?

Mozna bylo ale chcialem standardowa :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 10