FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Opony: Michelin czy Continental
Autor Wiadomość
perso
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-15, 11:33   Opony: Michelin czy Continental

Jak w temacie, która opcja będzie waszym zdaniem lepsza jeżeli chodzi o opony - Michelin czy Continental? Mam tutaj namyśli opony na zimę, do rózncyh typów zimowych, podkarpackich nawierzchni.
 
 
mzaj
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-16, 11:53   

Cóż, podałeś dwie dobrej klasy marki oponiarskie, które są w ścisłej światowej czołówce, w zasadzie od wielu lat.
Zależy jeszcze jakie modele, ale pod względem jakości różnią się raczej mało istotnymi szczegółami.

Musiałbyś wziać na tapetę dwa lub trzy modele opon i dokonać szczegółowej analizy.

Dobry stosunek ceny do jakości mają też hankook winter i-cept evo2 w320: https://www.sklepopon.com...-cept-evo2-w320
Ostatnio zmieniony przez 2019-08-27, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ziomek
Już coś naskrobał

Samochód: a6 c5/ Golf 4
Silnik: 1.8T/ 1.9TDI
Imię: Andrzej
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 215
Skąd: ok Mielca
Wysłany: 2019-08-16, 20:57   

Szczerze to tych ww. nie wziąłbym. Jak już Dunlopa sp sport na lato i runflaty na zimę. Miałem Micheliny piloty i energy saver o ile pierwsze jeszcze przejdą to drugie miałem przez tydzień i sprzedałem bo takie śliskie że nie dało się na nich jeździć. Teraz na a6 zajeżdżam continental contipremium contact 2 i nie powiem-kleją strasznie ale też szybko lecą i są relatywnie głośne jak na letnie. Ale to moja opinia i tak samo jak z d..ą-każdy ma swoją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11