FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Piaskowanie felg
Autor Wiadomość
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2013-04-21, 20:24   

a maluje tez? pasowało by mi wyprostować, wypiaskować i pomalować stalówki ;-)
 
 
 
radek997
Średniozaawansowany

Samochód: 80 B4,S6,TERRANO
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 77
Skąd: błażowa
Wysłany: 2013-04-21, 22:37   

wypiaskować to i ja moge i pomalowac pewnie tez ale juz nie prostowac ;)
 
 
Fazi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-29, 09:33   

dokładne namiary na gościa z futomy gówno piaskuje:
Kazimierz Mazur tel.dom:2297440
ceny bardzodobre ,koszt wypiaskowania 4 sztuk felg 13 cali stalowych ok.50zł
 
 
Kubaj
Nowicjusz

Samochód: A4 AVANT 1.9TDi
Silnik: AFN
Imię: Kuba
Wiek: 30
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 34
Skąd: RKR
Wysłany: 2013-04-30, 15:52   

Gdzie najtaniej wypiaskować i pomalować felgi w okolicach Krosna / Miejsca Piastowego ?
 
 
 
abcd
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-10, 18:13   

Ares napisał/a:
ProWheels
Chlebna k. Jedlicza
Dariusz Czechowski, piaskuje maluje proszkowo, poleruje, spawa itp
telefon; 502-056-406
http://www.prowheels.pl/galeria.php
szczerze polecam

SZCZERZE NIE POLECAM korzystania z usług firmy Prowheels
LINK DO EFEKTU ICH PRACY http://pokazywarka.pl/z9ddmx/

PLUSY
Środek felg jest nawet ładnie pomalowany, aczkolwiek ...
MINUSY
-Felgi przeleżały u nich 2miesiace. Specjalnie oddałem je w zimie 5 lutego, mając nadzieję ze szybko zrobią, niestety nawet nie pamiętam ile razy przesuwali termin, ale mieli zrobić w 2 max3tygodnie. (Ok. 1,5 tyg. można odjąć nie z ich przyczyny).
-Ranty nie są CAŁE polerowane tak jak mi obiecano. Może i były duże wżery i trzeba było trochę ztoczyć ranty, ale nie zmienia to faktu że i tak w rogach by nie ruszyli bo jak mi powiedziano, podobno nie można podjeść bliżej (szkoda że mnie nie poinformowano o tym jak oddawałem im felgi, gdzie jasno powiedziałem że cały rant ma być polerowany!).
-NAJGORSZE JEST TO ŻE NA TYM PRZEJEŚCIU ŚWIEŻO POMALOWANA FARBA JEST POODPRYSKIWANA gówno WYGLĄDA FATALNIE!
-Ranty zostały wypolerowane i pomalowane bezbarwnym z dodatkiem odcienia z koloru. Miało to dać efekt jak polerka ale w tonie z brązu a wyszło jak wyszło (jakieś mleko). Zresztą wysłałem im zdjęcie przykładowych felg i spytałem się czy mogą zrobić mi taki rant i powiedzieli spoko wystarczy dodać troszkę koloru do lakieru i wyjdzie tak jak chce, no to myślę sobie będzie zajebiście. Efekt jest chyba trochę inny, a jak wychodziło źle to mogli przedzwonić i skonsultować że jest kicha i lepiej dać sam bezbarwny,albo zostawić goła polerkę, a nie później usłyszałem klient tak sobie życzył to tak ma. ZARAZ... JA PYTAŁEM SIĘ CZY DA RADE ZROBIĆ COŚ TAKIEGO JAK NA FOTKACH i powiedziano mi że TAK. Więc nie kamam, owszem rozumiem że malując bezbarwnym efekt polerki lekko przyblaknie no ale sorry takie mleko i do tego zlewki/plamy/niedomalowane.
-Na rancie są widoczne punkty/kropki, a wiec domyślam się ze rant nie został dobrze odtłuszczony albo w lakierze była jakaś woda (błąd poziomu przedszkolnego).
-Wszystkie felgi mają takie bąble w rogach, nie wnikam jaka jest przyczyna... ale szpeci ogólny wygląd
-W miejscu przykręcania śrub jest wszystko poobdzierane. Rozumie że tego nie widać, ale to świadczy tylko o tym, że felgi nie zdążyły jeszcze dobrze wyschnąć i zostały wrzucone na maszynę.
-Felgi nie były krzywe ale miały minimalne bicie i miały być wyprowadzone na ZERO (wczoraj były założone na maszynę i niestety tego nie zrobili!).
-Kolor brąz a wyszła jakaś sraczka... Zaznaczam, że najpierw spróbowano innego koloru ale był jasny i później miała być próba z ciemniejszym. Kilka razy prosiłem aby zrobić próbkę i chce ją zobaczyć przed malowaniem. Niestety nie zobaczyłem ale zapewniano mnie że będzie ładna czekolada a po położeniu lakieru cały kolor i tak jeszcze ściemnieje
-Na koniec podniesienie ceny za realizację. Cenę miałem ustaloną za 4felgi (malowanie proszkowe+lakier z metalikiem)+polerka rantów i malowanie lakierem+ 4wętle i 4cm listewki. Po paru tygodniach cena wzrosła o jakieś 100zl (no ale ok. rozumiem może więcej roboty).
-Wraz z upływem czasu cena rosła gówno ostatecznie dało jakieś 250zł więcej. Gdzie o 150zł dowiedziałem sie 2dni przed odbiorem.
-Wsadzając felgi do auta jeszcze całe się kleiły i brudne/pomazane po polerce aluminium.
Ostatecznie stwierdziłem że kolor niech już taki zostanie, ale rantów nie akceptuje!
Więc odwiozłem do poprawki, gdzie miały zostać wypolerowane na goło i trochę przesunięte odcięcie wgłąb. Według mnie efekt polerki jest adekwatny do jakości poprzedniej usługi. Kiedyś miałem felgi po polerce i było lustro, a tutaj jest po prostu wypolerowany rant o mydlanym/mętnym połysku.
Popatrzcie na zdjęcia i wnioski wyciągnijcie sami

Niektórzy powiedza czy nawet by ich nie odebrali ale wtedy nasuwa sie myśl:
-pewno znowu robili by je kolejne 2miesiące albo i dłużej
-kilkukrotne wkładanie i grzanie felg w piecu (180-200stopni) też nie jest dla nich zdrowe
-do ich zakładu mam 50+km w jedna stronę
Ostatnio zmieniony przez 2014-04-10, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzechu1730
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-10, 19:21   

Jak dla mnie kolor taki jest jak napisałeś, ogólnie felgi brzydko wyglądają. Spaprana robota, ktoś odwalił sztukę, robił na szybciora itd. Za taką fuszerkę to bym nawet 100zł nie zapłacił. :!:
 
 
yunivers
Już coś naskrobał


Samochód: Astra H
Silnik: Z18XE
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 282
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2014-04-11, 14:25   

No Fakt robota nie zbyt dobrze wykonana,gówno do czasu realizacji to jestem w stanie ich zrozumieć ponieważ gdy jest zima to nikt nic nie robi z felgami a gdy przychodzi sezon każdy przypomina sobie o felgach i chce aby było na wczoraj,a niestety tak się nie da,to akurat jestem w stanie zrozumieć.
 
 
 
Grzechu1730
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 18:56   

yunivers napisał/a:
No Fakt robota nie zbyt dobrze wykonana,gówno do czasu realizacji to jestem w stanie ich zrozumieć ponieważ gdy jest zima to nikt nic nie robi z felgami a gdy przychodzi sezon każdy przypomina sobie o felgach i chce aby było na wczoraj,a niestety tak się nie da,to akurat jestem w stanie zrozumieć.

Tu się zgadzam ale ale jak już się bierze taką fuchę to powinno się to zrobić jak trzeba. Na renomę taką fuszerką na pewno się nie zapracuje. Yunivers picuj mi felunki bo na stalowych autem ludzi muszę straszyć. :shock:
 
 
abcd
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 08:50   

yunivers napisał/a:
gówno do czasu realizacji to jestem w stanie ich zrozumieć ponieważ gdy jest zima to nikt nic nie robi z felgami a gdy przychodzi sezon każdy przypomina sobie o felgach i chce aby było na wczoraj.

Dlatego oddałem je w LUTYM, gdzie do sezonu było jeszcze 1-2miesiące. Oni mi sami powiedzieli że dobrze robię bo nie ma jeszcze ruchu więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi...
Primo skoro deklarowali czas to ok mogę uwzględnić 1tydzien poślizgu ale nie miesiąc.

Naprawdę żałuję że nie zabrałem ich od nich po piaskowaniu!!!!
 
 
yunivers
Już coś naskrobał


Samochód: Astra H
Silnik: Z18XE
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 282
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2014-04-13, 12:08   

Tylko kto teraz piaskuje felgi aluminiowe :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10