FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Audi a4 B6 1.9 Tdi 130KM PD AWX Turbosprezarka
Autor Wiadomość
LEGIA
Średniozaawansowany

Samochód: MKIV
Silnik: AHF 1.9 TDI GTI
Imię: Sławek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 64
Skąd: RLA
Wysłany: 2012-02-06, 20:11   

toffic napisał/a:
DJ_SM napisał/a:
Dla mnie to nic niepokojącego VW dopuszcza graniczne zużycie oleju dla silnika TDI na poziomie 1l/1000km

Możesz podać jakieś źródło takich danych?? bo to wychodzi ok10l od wymiany do wymiany :shock:


Spoko, wymianę oleju masz już z głowy, jedynie pozostaje ci filtr oleju wymienić gówno 15 tyś km. :mrgreen:
A tak na serio, dla mnie to właśnie jest niepokojący objaw, 1l/1000km to stanowczo za dużo tak samo jak z tym Audi B6 które łyka 1l na 5000km
Ostatnio zmieniony przez LEGIA 2012-02-06, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
silveradrien
Średniozaawansowany

Samochód: Golf V
Silnik: 1.9 TDI
Imię: Adrian
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 195
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-02-06, 20:26   

Alientees napisał/a:
Jeszcze denerwuje mnie to takie pierdzenie na 3 biegu jak silnik ma największe obciązenie z lewej strony gdzies coś pierdzi jak dodaje dużo gazu , bo nie lubie załować.

pierdzi czy świszczy? u mnie był głośny świst na wyższych obrotach, z okolicy zderzaka od strony kierowcy, okazało się że pęknięty był IC, po wymianie spokój.
Odnośnie ubytku oleju, to ja mam już ponad 250 nalotu, olej wymieniam gówno 15tys, a leje taki jak Ty, od wymiany do wymiany max stan nietknięty, także u Ciebie jest coś nie tak bo silniki mamy praktycznie te same.
 
 
 
Alientees
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-06, 20:34   

Pierdzi mi na 3 biegu jak dam do dechy troche , poprawiałem jedynie mocowanie Ic bo sie te gumki gówno oslonke trzymaja wyrobily ale bez skutku pewnie gdzies jest nieszczelny ale moc ma 100% i nie dymi ? Moze to poduszka ? Na pewno z lewej strony jak sie jedzie i na 3trojce depne to slychac.
Olej to przez turbo przez to ten temat zalozylem , z poczatku myslalem ze to moze sama odma ale jednak nie zrobiony OCT i mimo wszystko olej w dolocie jest dalej , dodam , ze po zrobieniu zbiorniczka wyczyscilem weze.
Ogolnie auto chodzi bez zarzutu, poczekam jeszcze z tym chwile bo sie nic nie dzieje i jak mi wpadnie cos lewego grosza to z tym pojade do Mielca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9