FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Seat tledo II wsteczny i przeciwmglowe
Autor Wiadomość
Laska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 19:33   Seat tledo II wsteczny i przeciwmglowe

witam problem ze swiatlem wstecznego i przeciwmglowych :| zarowki wporzadku prad na kablach jest a mimo to swiatla te dzialaja 1/20 razy gdy chce ich uzyc ;/ bezpieczniki okej... dodam jescze ze stop w klapie dziala bez zarzutow postojowe stop i caly przod rowniesz bez problemu... nie mam juz pomyslu ruszalem kablami nie wypatrzylem zadnej przerwy a nawet gdy nimi poruszam nic to nie daje;/ kostki przeczyszczone i wszystkie styki...
 
 
Matti
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 19:42   

w części ruchomej wiązki z klapy bagażnika do karoserii (ten widoczny) izolacja staje sie nie elastyczna i pęka robiąc zwarcia , przerabiałem temat
 
 
Laska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 20:28   

i gówno radzisz zrobic ? izolacja wystarczy ?
 
 
sebus_777
Władca postów

Samochód: MK3 GTI TDI USA
Silnik: 1.9 TDI++
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1240
Skąd: RBR
Wysłany: 2012-10-30, 20:42   

Laska najlepiej kupi sobie kabel i po prostu wymień ten odcinek kabelków gówno idzie w tej plastikowej rurce łączącej karoserie z klapa bagażnika i będziesz miał spokój.
 
 
 
Laska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 20:46   

najprosciej jest kupic ja wiem doradzic moze w ten sposob kazdy... ale ja chce to ogarnac bez wydatkow
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-10-30, 21:25   

Taki kawałek kabla wyciągniesz z jakiejś starej niepotrzebnej wiązki lub kupisz za 5zł w elektronicznym
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2012-10-30, 21:33   

Szkłem dupy nie utrzesz. Jak pisałeś że wszystko gówno możliwe bez wymiany zrobiłeś to dlaczego oczekujesz porady magicznej której nie otrzymasz.
Ja na szybko przerwane kable w przelotce obdarłem z izolacji i złączyłem "na zimno" owijając izolacją. Ale to rozwiązanie tymczasowe i jak będę poprawiał blacharsko klapę sprawą zajmie się elektryk żeby to miało ręce i nogi a i wytrzymało jeszcze lata.
Chociaż już coś u mnie też się chrzani bo po podpięciu pompki spryskiwacza tylnej szyby nie działa wycieraczka tylna a jak odepnę jest ok.

Najwidoczniej ułożenie kabli w tych miejscach nie jest do końca najtrafniejsze i pojawiają się takie problemy. W 80-tkach AVANT to bardzo znana usterka oświetlenia w klapie. :prosze:
Ostatnio zmieniony przez kleryk 2012-10-30, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laska
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-01, 12:16   

problem rozwiazany, hak byl dorabiany i jakis magik niemiecki podpiol przecwmglowe jako hamulec przyczepki ;/ takze lutownica i polutowalem jak ma byc... wsteczny sie poprostu zlamal wiec tez polutowalem i grubo izolacji na jakis czas bedzie (zlamal sie w miejscy wskazanym przez Matti, )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10