FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: qbass
2009-04-20, 12:57
[mk2] by piotr_5
Autor Wiadomość
piotr_5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 17:43   [mk2] by piotr_5

Witam:) chcialbym przedstawić Wam moje MK2... rocznik 1991
A wiec zakupilem go 29 wrzesnia 2007...i zaczela sie przygoda z golfem:)
Auto zakupiłem z instalacją gazową, narazie auto sprawuje sie bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony mam wobec niego troche planow ale nie wiem narazie gówno i czy cokolwiek z tego bedzie ze wzgledow finansowych...
gówno do zmian jakie narazie przeprowadzilem to czysto eksploatacyjne; zmienilem wszystkie płyny, paski, tarcze i klocki (LUKAS), cylinderek w tylnim kole, czujnik włączający wentylator, kilka rzeczy z wnetrza jakies urwane rygielki itp, oponki oczywiscie zimowe, lampa przednia, wycieraczki i tego typu rzeczy:)
Włożyłem także do niego radio Pioneer DEH 1530R, z przodu w drzwich HELIX BLUE 52 + tweetery HELIX ze zwrotnicami, zastanawia mnie fakt ze jak podpiąłem głośniki bez nich to grało lepiej i tak już zostawiłem tylko tweetery są podpięte, w podszybiu były i narazie zostawiłem choć "chrypia" troche jakieś Boschmany, z tylu w półce były dziury na 6x9 wiec włożylem tam HELIXy BLUE 69...niby gra ale brakuje dobrego basu...chciałbym wygłuszyc drzwi tylko nawet nie wiem jak do tego podejsc:)no ale to plany na przyszlosc:)
Wewnątrz...CL szara tapicerka w krate czy cos takiego, fotele normalne, licznik bez obrotka, twarda deska, odchodząca podsufitka...a mam szyberdach:)brak wspomagania,przyciemniane szyby. Wymieniłem wszystkie diody w przełącznikach na zielone tak jak oryginał, i teraz ladnie podswietla choć do radia pasowałyby czerwone, a i musze zrobić coś z podświetlaniem licznika, jedna dioda tylko w nim świeci (ale chyba sie wstrzymam az do zmiany licznika) i mam już lampke do bagażnika i trzeba ją zaadaptowac i zamontować (gdyz jest z podsufitki).
gówno do zewnatrz auta to sami widzicie gówno jest wydech Aotou czy cos takiego lampy black magic na tyle przod na -40 chyba tyl narazie stroche sterczy ale i tak nizej niz seria alu oryginal VW, szybki wszystkie 4 boczne i tylnia przyciemnione delikatnie przez poprzedniego wlasciciela narazie zostawiam bo nie wiem gówno robic z nimi. reszta to seria wymienilem kierunki przednie oraz boczne na ciemne ale na przod bede szukac takich bialych raczej.
Silnik to RP czyli 90 KM i jestem z niego nawet zadowolony,brak katalizatora, przydalaby sie moze jakaś regulacja TPSu...narazie bez zarzutów pali w mrozy i jeszcze troche ciagnie:)
Zawieszenie przod chyba jakies -30/40 ile nie wiem ale nizej niz seria jest tyl tez nizej ale sterczy.
gówno do planów:
-wymiana linki ręcznego bo sie urwała.
-wymiana amorow tyl i sprezyn na -40.
-tylne lampy... na te czer-czar GTI te które mam to oryginalne Hella Black Magic ale moze przy nich zostane.
-być może lampy przód...w to wątpie:)
-licznik z obrotkiem.
-wygłuszyć drzwi.
-nie wiem gówno zrobic z szybami nie sa ciemne tak bardzo ale...
-bagażnik czymś ładnie wyścielać.
-może jakieś fotele od GT.
-zrobić coś z podsufitką albo obkleić albo zakupić czarną.
-czarne słupki w bagażniku (mam kremowe).
-i wiecej nie pamietam, a gówno Wy radzicie i jak go oceniacie:) ale moze kiedys jakies BBS...

Zmiany jakich dokonalem: uzupelnienie znaczkow na tylnim pasie o VW i Golf GTI (bo taki akurat mialem), wycieraczka na płasko, znaczke przod na czarno, kiera z banana na 4ro ramienna z gti, regulacja pasów, kierunki o ktorych wspominalem i kilka innych jakies poprawki itd hmm wiecej nie pamietam:)



















Ostatnio zmieniony przez piotr_5 2008-03-03, 16:23, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-02-27, 18:48   

Zacnie - zacnie. Następne mody proponuję zacząć od zainwestowania w wywrotkę klińca na dojazd ( to nie jest złośliwe ani szydercze) Polecam ;-)
Mam nadzieję że zobaczymy Golfa na żywo na niejednym spocie. :prosze:
 
 
piotr_5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 19:27   

a bylem juz na 2 spotach:D nad klincem tez mysle:D
 
 
sebaa
Władca postów


Samochód: co chwile inny
Silnik: jest
Imię: SeBaStIaN
Pomógł: 26 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1416
Skąd: RZE
Wysłany: 2008-02-27, 20:19   

panie ale żeś sie spisał :-P ale ja tu widze że troche jeszcze pracy cie przy nim czeka
a gleba - 40 to na golfa II jest nic ja miałem - 60 i niebyło zbytnio tego widac tylko czuc na drodze było :roll:
 
 
 
Bania
Władca postów


Samochód: Mk3 CC blue
Imię: Dawid
Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1591
Skąd: Jasło
Wysłany: 2008-02-27, 21:20   

Tak, jak to Aurel mówi "czasem zastanawiam się czy mój golf jest wogóle obniżony" A ma -100, więc jak to jest z tą glebą w mk2 :-D ? Ładny Golfik, brakuje mu chromków na zdesiach, ewentualnie szerokich. Pozdro i zapraszam do mnie :)
 
 
 
KoguT
Uzależniony od postów


Samochód: VW GOLF MK4 CABRIO
Silnik: AFT
Imię: Michał
Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2437
Skąd: Dębica
Wysłany: 2008-02-27, 21:31   

piotr_5 napisał/a:
A wiec zakupilem go 29 wrzesnia 2008...i zaczela sie przygoda z golfem:)


aha zaczęła sie :roftl: :roftl:
 
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-02-27, 21:33   

toszke jeszcze go podpicować i bedzie naprawde ładny gofer...respekt za ten opis :lol:

zapraszam do mnie
 
 
 
CLiN
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-27, 22:21   

fajne lampy z tyłu- gówno to jest lakier do lamp w spray'u, czy smoke'd ?!
ja go widze na min -60 i min 15''z niskim profilem opon i miodzio :D
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2008-02-27, 23:18   

piotr_5 napisał/a:
A wiec zakupilem go 29 wrzesnia 2008

chyba 2007 :-P

Ej no mi się widzi i to bardzo. Sam bym się takim mkII powoził :prosze:
 
 
 
piotr_5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 00:03   

sebaa, gówno do gleby masz racje:) ale na tyl zarzuce -40 i zobacze gówno to bedzie:)
Bania, wlasnie taki mam plan wobec niego chrom na zdesie i bardzo bym chcial upolowac dokladke szeroka:)
KoguT, juz korekta zrobiona:P
b_przemo, gówno do opisu mialem wiecej pisac ale pomyslalem ze Was moge zanudzic...
CLiN, :) te lampki to hella black magic:) tylko jak sie ubrudza to tak ladnie juz nie wygladaja (wtedy jak po spray'u jest)
niebiesky_stwa, :pilka:
-pawlo111, dzieki!!:)
 
 
LuCaS_P-sk
Zaawansowany


Samochód: Impreza
Silnik: Trubooo
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 484
Skąd: P-sk
Wysłany: 2008-02-28, 00:11   

każdy robi jak lubi teraz nie jest źle a plan z zawiasem niezły bedzie niżej bedzie ładniej napewno lampki Hella smoked :prosze: fajnie miałem takie ale poszły w odstawke zamieniłem, zmieniła sie klapa zmieniły sie i lamyp,
 
 
 
Bruno
Uzależniony od postów


Samochód: C5 X7
Silnik: HDI
Imię: Adam
Pomógł: 52 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 4015
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-02-28, 06:39   

ładny ładny plany masz bardzo pozytywne
 
 
 
adikJarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 09:02   

myślę, że na taki opis i plany nie ma gówno dodawać - mogę napisać "a wstaw jeszcze "chalcedon spustowy" albo "wzdrygiwacz do gawaresu", ale to raczej nie ma sensu. Furka fajna, jak każdy zadbany MKII. Mógłbyś jeszcze dopisać rocznik bolidu i gitara.
Z tego gówno widzę, to bardziej stawiasz na wygląd auta w środku, moja sugestia jest taka: jak uporasz się już z tymi podsufitkami itp. mógłbyś rozejrzeć się za jakimś zestawem szerokich zderzaków i byłoby już miód malina ;-)
 
 
aurel
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 11:44   

A ja standardowo na temat zawiasu sie wypowiem moze to i nudne ale uwazam ze gleba kazdemu autku uroku doda. nawet taki symboliczne -80 ;p dzołk auto fajne bo czorne:)
i ma znaczek VW :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:
 
 
YOHAN_VW
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: polo 6n żony
Silnik: stanowczo za słaby
Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 771
Skąd: RDE
Wysłany: 2008-02-28, 20:53   

ładny lakier,dobry materiał na GS :mrgreen:
 
 
 
Wiecman
Zaawansowany


Samochód: Garbus 1303
Silnik: yyyyy jest
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 347
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-03-11, 23:24   

YOHAN_VW napisał/a:
ładny lakier,dobry materiał na GS :mrgreen:


chodzi Ci o Gminna Spoldzielnie :roftl:
 
 
Kocur
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-12, 18:46   

Cytat:
chodzi Ci o Gminna Spoldzielnie


ta i spoty pod remiza OSP :mrgreen:
 
 
piotr_5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-12, 23:38   

jesli urzadzicie spot pod remiza to przyjade :fuck:
 
 
YOHAN_VW
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: polo 6n żony
Silnik: stanowczo za słaby
Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 771
Skąd: RDE
Wysłany: 2008-03-15, 20:13   

Wiecman napisał/a:
YOHAN_VW napisał/a:
ładny lakier,dobry materiał na GS :mrgreen:


chodzi Ci o Gminna Spoldzielnie :roftl:

widzę ze malutko wiesz o takim czymś jak GS ,oj malutko.Proponuje jakies inne forum np. forum o M Jak Miłość,lub o kultowym dziś zresztą Prison Break.Pozdrawiam
 
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-03-16, 09:17   

Wiecman nie musi wiedzieć gówno to GS, to GS powinno wiedzieć kto to jest Wiecman - posiadacz jedynego na forum boxera. Za samo to powinien mu się należeć szacunek, więc bez takich :!:
 
 
YOHAN_VW
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: polo 6n żony
Silnik: stanowczo za słaby
Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 771
Skąd: RDE
Wysłany: 2008-03-16, 14:46   

Dla mnie może mieć nawet Kombajn BIZON,a to ze ma boxera to w niczym nie czyni go lepszym,wiec zastanów sie i TY gówno wypisujesz na tym forum bo mam wrażenie ze wywyższasz goscia jakby był nie wiadomo kim heheh.-śmiechu warte.Pozdrawiam serdecznie i apeluje o pójscie po rozum do głowy
 
 
 
fox
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 18:50   

Plonek napisał/a:
Wiecman - posiadacz jedynego na forum boxera.


Jeszcze ja mam boxera :)
 
 
piotr_5
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 23:22   

wlasnie zamierzam sie udac raczej w kierunku GS (nie mylic gówno niektorzy ze sklepem :mrgreen: ) i choc nie mam boxera a tylko rzedowke ale moze sie uda to zalezy od funduszy narazie zbieram na tylna zawieche ale tylko -40 i przygarnalbym z checia kierunki biale w zderzak waski:) :pilka:
 
 
YOHAN_VW
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: polo 6n żony
Silnik: stanowczo za słaby
Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 771
Skąd: RDE
Wysłany: 2008-03-17, 15:50   

piotr_5, powoli a do celu.Wszyscy wiemy ze kasa z nieba nie leci i ze tuning kosztuje.Powodzenia w modach
 
 
 
Wiecman
Zaawansowany


Samochód: Garbus 1303
Silnik: yyyyy jest
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 347
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-03-17, 19:01   

YOHAN_VW napisał/a:
Wiecman napisał/a:
YOHAN_VW napisał/a:
ładny lakier,dobry materiał na GS :mrgreen:


chodzi Ci o Gminna Spoldzielnie :roftl:

widzę ze malutko wiesz o takim czymś jak GS ,oj malutko.Proponuje jakies inne forum np. forum o M Jak Miłość,lub o kultowym dziś zresztą Prison Break.Pozdrawiam


no to Geniuszu moze cos powiesz wiecej o tym GS-ie :je:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11