FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabia01'Mariusz
Autor Wiadomość
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-23, 10:15   

mamuten20 napisał/a:
jak by te skody były lepiej wyposarzone i miały klimy to autko byłoby całkiem całkiem

Nie wiem jakie ty skody oglądasz. Zobacz sobie Fabie elegance np czarną po 2003 roku jaki ma wypas: tempomat, klima, el szyby i lustra, komp, ESP, ABS itp. Te autka mają wszystko no chyba że patrzysz na polski salon. Za 12-15 tys kupujesz całkiem młodą fabie na fulu z najlepszym możliwym motorem 1.9 101KM 8-)

mariuszg91fabia, U mnie w okolicy jeździła jedna na tym kole, więcej nie widziałem :-)
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-23, 11:40   

Miałem felgi od skody, pózniej od seata chciałem pójść w coś innego :D
Ostatnio zmieniony przez 2014-03-23, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-21, 23:24   

I tak doszło do tego ze fabia została uwalona na ziemie, mogło by być jeszcze niżej ale wtedy nie obejdzie się bez boscha :D i tak wydaje mi się ze zrobiłem kawał roboty odkąd ją kupiłem wszystko spasowałem w miarę dobrze zwłaszcza ze poruszam sie czeskim wozem na codzień :D

http://www.fotosik.pl/u/m...a/album/1609396
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-14, 23:37   

Dawno mnie u was nie było ale zaczynamy kompletować koła na sezon 2015 dekielki gotowe, śrubki w galwanizacji a koła się piaskują i malują :D nowe oponki już czekają jeszcze muszę dokupić dystans bo jeden szlak trafił.
A z bieżących rzeczy to właśnie wczoraj odebrałem lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej bo te które mam teraz już nadają się w kosz z racji że pękły przy śrubkach.
No i puki gówno to toczymy sie na blaszaku :D

http://www.fotosik.pl/pok...258dd36a52.html

http://www.fotosik.pl/pok...7b76566056.html

http://www.fotosik.pl/pok...4c53f937b8.html

http://www.fotosik.pl/pok...c824588ee4.html
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 17:16   

Wczoraj odebrałem felgi z piaskowania , malowania w sumie brakuje mi do nich jeszcze śróbek które załatwia mi pewien ziomek :D całość wygląda mniej wiecej tak dupsko na dystansie 17mm , pozwoliłem sobie przymierzyc jedno koło w wolnej chwili i wydaje mi sie że jest spoko.
Napewno bęben i zacisk pójdą w inny kolor ale to muszę złapać wenę jaki wybrać.










 
 
dziubinho
Średniozaawansowany


Samochód: Toledo
Silnik: AQN
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Dukla
Wysłany: 2015-01-20, 19:49   

Dobre koło ;-)
 
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-21, 14:30   

Miało iść na sprzedaż ale ostatecznie zdecydowałem sie go zostawić i chyba nie będę żałował :D
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 17:29   

Wczorajsza kiwka po KRK i pare fotek, szkoda ze jeszcze na blaszaku ale koła już gotowe i czekaj :D













 
 
^Sn1PeR^
Zaawansowany


Samochód: Skoda Fabia VRS
Silnik: 1.9 ASZ 131KM
Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 356
Skąd: Kąkolówka
Wysłany: 2015-03-03, 17:10   

Dobry kierunek :) ja tez powoli czekam az rusze z tym wszystkim u siebie :D :prosze:
 
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 19:13   

Do Fabii zbierają się graty aby wejść w nowy sezon na tip-top :D , nowe dystanse,śrubunki, tarcze na przody,klocki,bębny na tył, koła ogarnięte już do końca, zostało tylko wsadzić to gówno jest, dorzucić klipsy z poliuretanu na tyły jeszcze czekam na wyrażniejszą wiosne i wykrecam fotele zeby dokładnie posprzątać zakamarki niezapominająca o porządnym odświeżeniu lakieru i innych elementów.



Z ciekawostek pod domem pojawił się następny Vag po Polo i Fabii, którego znalazłem bratu bo zawzięcie chciał coś kupić , coś wiekszego i mocnego i wypadło na Seata Toledo z silnikiem 2.3 V5 , które jak na 99 jest w dośc dobrym stanie gówno pozwoli na modzenie :D myśle że temat z tolkiem bezie niebawem i opiszemy gówno nie gówno.





 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-02, 12:10   

Dawno mnie u was nie było, ale postaram sie nadrobić zaległości.

Na początku sezonu fabka jeździła na oponach 205/40 i tak miało zostac docelowo,













Pózniej wpadła rozpórka w czarnym połysku :D



Wysłałem zgłoszenie na Night Car Meeting Energylandia 2015, udało sie dostać i pojechaliśmy na kilka samochodów i od tego czasu mnie coś oświeciło ze mi czegoś brakuje.
Wiec wpadł pomysł aby coś tam naciągnąć mimo tego ze jest to jakieś 7,5".Szybki namysł kilka rozmów i mimo obaw zamówiłem 185/35/.
Dzis właśnie wrzuciłem:D na rolki które miałem juz w tamtym roku. Reakcja ludzi na serwisie opon ehh ... bezcenne.
gówno do gleby, myślałem ze jama będzie większa na pewno nie obejdzie ie bez pewnych zabiegów.
Wrażenia z powrotu do domu hmm na pewno czuć że mniejsze opory.
Kilka zdjec jak to wyglada.






Pózniej z drobnego grzebania halogeny wpadły na zółto







Fabia straciła troche frontu, w słusznej sprawie :D



Pózniej efekt był taki.


Wczoraj mycie , wosk, jakiś dealing, środek i zewnątrz i przy okazji wyleciała tylna wycieraczka i dupsko fabii podoba mi sie jeszcze bardziej :)
...no i oczywiście mała sesyjka














 
 
Majeczka
Zaawansowany


Samochód: Škoda Fabia vRS| VW Jetta A2
Imię: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 338
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2015-07-02, 16:07   

Mody jak najbardziej na plus! ;-)
Przy froncie brakuje mi tylko czarnych ramek reflektorów i polerki klosza :-D
Czekam na kolejne efekty prac :-)
 
 
^Sn1PeR^
Zaawansowany


Samochód: Skoda Fabia VRS
Silnik: 1.9 ASZ 131KM
Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 356
Skąd: Kąkolówka
Wysłany: 2015-07-02, 16:29   

A mi jakos nie siedza te dwie dokladki zlaczone :P zbytnio grubo wyszlo taka napompowana za bardzo :D reszta jest ok ;)
 
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-02, 23:21   

hm na pewno duzą robotę zrobił by zderzak od rs ale póki gówno kasa mi na to nie pozwala :D wtedy na pewno znikneła by ta dokładka dokładki ale tez zdania są podzielone , podobno na zdjęciach wygląda inaczej a w rzeczywistości jeszcze inaczej ....
 
 
^Sn1PeR^
Zaawansowany


Samochód: Skoda Fabia VRS
Silnik: 1.9 ASZ 131KM
Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 356
Skąd: Kąkolówka
Wysłany: 2015-07-03, 09:23   

mariuszg91fabia, no zrobiłby ale po gówno zmieniać serie na RS ? :D to tak jak więcej jest bmw pakietów M niż fabryka wyspuscila :D zostaw tak jak jest bo fabia wygląda bardzo dobrze ;), no musiałbym na żywo to zobaczyć :D także działaj działaj :piwo:
 
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-03, 10:36   

Widzę że jesteś tego samego zdania gówno i ja jak większość chyba, ze RS ma sens gdy serce jest mocniejsze a nie 60km:D gówno do grzebania coś pewnie jeszcze będzie się działo moze jak będę się urlopował w sierpniu bo teraz to tak średnio. Po za tym kupiłem dupowoza i fabia prawdopodobnie będzie zimować w garażu wiec tez będzie grzebanie.
Ostatnio zmieniony przez 2015-07-03, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
^Sn1PeR^
Zaawansowany


Samochód: Skoda Fabia VRS
Silnik: 1.9 ASZ 131KM
Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 356
Skąd: Kąkolówka
Wysłany: 2015-07-03, 14:26   

mariuszg91fabia, otóż to lepiej ori niż podjebka :D, u mnie to samo tez szukam dupo woza a fabia w zimę w garaż :prosze: :mikolaj: musisz kiedyś wpaść na Rzeszów albo się ustawić na KRK większa ekipą ;P
 
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-04, 11:59   

^Sn1PeR^, Zawsze chciałem jechać do Rzeszowa ale jakoś nigdy nie mam czasu :D wiec może kiedyś chyba ze w Krakowie coś ukręcimy ale w Małopolsce kiepsko bo jak są spoty to może dwie trzy fabki przyjeżdżają :/ Szukaj szukaj dupowoza , u mnie fabka jak wyjedzie raz na 5 dni to jest dobrze oczywiście nie może padać. Fabio maniaków jest chyba nadal mało :D
Ostatnio zmieniony przez 2015-07-04, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariuszg91fabia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-18, 20:34   

W temacie Fabki cisza i spokój przynajmniej chwilowo :D ale są nowe pomysły do zrealizowania które pojawiały się po sobocie która była dość inwazyjna. Dla niektórych z nas był to pierwszy raz i na pewno nie ostatni.....
Dzięki wszystkim za miło spędzony czas który na pewno nie poszedł na marne i kilka fot jak to zwykle...










 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 12