FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
A3 1.8T by gregor10 150km LPG , Perfekcyjna DO SPRZEDANIA
Autor Wiadomość
tkaczu18
Zaawansowany


Samochód: Subaru Forester MY01, Xj600 01' Octavia '00
Silnik: 2.0T 260,5KM/353 NM, 61km, 1.9 TDI ;)
Imię: Maciej
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 576
Skąd: Brać na paliwo/Rz/UD
Wysłany: 2013-08-02, 16:23   

Rutkoski to zobacz na wykresy 8v w oplu np astrze... na lpg łapały 15 km bo te silniki lubią ubogą mieszankę...
 
 
 
rutkoski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 16:36   

miałem 4 Vectry A 115 na lpg i jedna znim nie wopeim była mocna na lpg ale spalanie to miała za duże...
 
 
mar
Już coś naskrobał

Samochód: MKII KJS
Silnik: ABF
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 270
Skąd: RSR/RJS
Wysłany: 2013-08-02, 16:52   

gówno takiego nadzwyczajnego widzicie w tym ze auto ma wiecej na lpg?
 
 
rutkoski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 17:04   

ja tam nic nie widze tylko z tego gówno mi wiadomo to na LPG auto są raczej słabsze a to że na LPG jest mocniejsze to źle dla silnika ;-) to wszystko
 
 
toffic
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 17:07   

rutkoski napisał/a:
ja tam nic nie widze tylko z tego gówno mi wiadomo to na LPG auto są raczej słabsze a to że na LPG jest mocniejsze to źle dla silnika ;-) to wszystko

Chyba największa brednia w tym temacie :lol:
 
 
rutkoski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 17:12   

Cytat:
Chyba największa brednia w tym temacie :lol:

może i brednia ;-) tylko mówie to słyszałem i liczyłem na to że ktoś wypowie sie normalnie ale widzę każdy sie od razu spina także się nie wypowiadam juz więcej na ten temat ;-)

toffic ale Ty powinies wiedziec lepiej boduzo o Tobie slyszałem oczywiście na PLUS ;-) i będę miał sprawę ale to na PW :mrgreen: [/quote]
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-02, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 19:23   

Panowie nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie :) Doszkolcie się w temacie :)
Nie macie pojecia o lpg, nie macie pojecia o strojeniu itp itd a dopiszcie jeszcze ze gaz mi zniszczy turbine :D

Zapytajcie Toffica bo to jest jedna z niewielu osob na tym forum które mogą się cokolwiek wypowiedzieć w temacie rzeczowo bez pie****ia odnosnie chocby mocy lpg vs pb.

No ale niektorzy tego nie zrozumią i widzę że szkoda czasu na Was :D jesteście daleko poza tematem. Zamiast pisać brednie proponuje doszkolic sie w temacie , a jak nie to nie trolować w temacie.

Jak dla WAS auto jak ma mniejszą moc na pb a wiekszą na gazie to znaczy ze jest ch*j, jesli tak to wtrysk wody z metanolem, nitro to niby po gówno powstało. No ale nawet nie będę się tutaj wyslilał bo tutaj są znawcy i wiedzą lepiej :D
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2013-08-02, 21:21   

A ja proponuje pomyslec zanim cos napiszesz, jak forum nie pasuje to usun konto i jeździj na żwirki gówno niedziela gdzie Cie docenia, pochwalą, moze beda zazdroscic a ty sie dowartosciujesz.
 
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 23:44   

WaCki napisał/a:
A ja proponuje pomyslec zanim cos napiszesz, jak forum nie pasuje to usun konto i jeździj na żwirki gówno niedziela gdzie Cie docenia, pochwalą, moze beda zazdroscic a ty sie dowartosciujesz.


Wiem że pisanie prawdy boli , no ale niestety taka prawda i nic tego nie zmieni :pilka:
Nie potrzebuje pochwał od ludzi którzy nie maja pojecia o czym piszą :) :fuck:
Narazie to tylko zazdroscicie , a dowartosciowac to ja się nię nie potrzebuje tylko jak widać Wy , kupując tdi i próbując udowodnic ze jest inaczej , jak można pisać ze jest inaczej skoro wynik macie na filmikach, zdjeciach wykresów itp itd.
ja mam na to wywalone dla was to moze byc nieprawda kto widzial to wie :)

Ps. o tych żwirkach gówno piszesz to masz na myśli wasze spotkania gdzie sie wzajemnie dowartosciowujecie :prosze: ?
 
 
kornat
Zaawansowany

Samochód: Seat 1M2/Saab 9-3 II FL
Silnik: TDI VP37/ 2.0t
Imię: Konrad
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2013-08-03, 08:01   

Już n-ty raz się pytam skąd wiesz jaką masz moc oraz moment ponieważ gówno trochę rzucasz jakimiś cyframi a bronisz się, że one nic nie znaczą bo twoje 1.8T idzie jak złe.
Jestem laikiem nie mam zielonego pojęcia i pytam z ciekawości skąd brane są te wszystkie wyniki.
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2013-08-03, 10:25   

gregor09, Gdybys nie potrzebowal pochwał to bys nie zakladal teamtu oczekujac, ze wszyscy sie beda spuszczac bo objezdzac BMW ;-) Zazdroscic ? Ale czego, tego ze ego rosnie bo wyprzedziles samochód i mozesz sie tym pochwalić ? http://haker.nie-spamuj.eu/sieci.html Wybacz ale pincet koni w seryjnym audi mnie nie kreci.
Ostatnio zmieniony przez WaCki 2023-01-05, 11:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
KaziK
Zaawansowany


Samochód: A3
Silnik: 1.9 TDi
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 341
Skąd: Dynów
Wysłany: 2013-08-03, 10:44   

Tak czytam sobie temat i nie wiem czy śmiać się czy płakać :nie wie:
Już nie wnikając w to ile rzeczywiście koników i NM ma teraz samochód, ani w to jakie samochody zostawiłeś w tyle, dziwi mnie tylko jedno - w JAKI SPOSÓB dowiedziałeś się ile ma mocy? Nie ważne ile, ale w jaki sposób? :-P Pewnie nie potrzebujesz rolek, staniesz obok samochodu i już wiesz jaką ma moc? :fala: To tak jakbym podkręcił swojego TDi, przypadkiem wyprzedził jakąś 300-ty konną S3 i mówił "mam 300PS i 550NM, nie mierzyłem na hamowni bo to nie potrzebne, jak nie wierzycie to doszkolcie się w temacie" xD

Skromność przez Ciebie przemawia, ale nie bądź aż taki skromny :fala:

A już teraz tak na poważnie to zanim zaczniesz krytykować nasze "żwirkowe spotkania" zastanów się czy jest sens nam się czymkolwiek chwalić, każdy zakłada temat, a przynajmniej powinien po to aby podzielić się informacjami gówno już zrobilismy w samochodzie, nie chwalić się, a podzielić się tym gówno już zostało zmienione :-P
Popieram kilku kolegów którzy zaproponowali zamknięcie tematu :!:


Ps. Domyślam się, że zaraz będziesz cisną także po mnie i stwierdzisz, że mam słaby silnik to niech się nie odzywam, także przykro mi ale niczym mnie nie zaskoczysz :prosze: Mi to wisi i powiewa :fuck:
 
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 11:03   

Kazik - chyba nie powiesz że nie podzieliłem się z wami tym gówno zrobilem w aucie ? miało być mniej wiecej tak jak piszesz , jest opisane gówno i jak , zresztą można było pisać i pytać normalnie rozmawiać jak to odbywa się na każdym normalnym forum, ale jak koledzy robia taki gnoj w temacie to logiczne jest ze nikt nie bedzie sie wysilać i tłumaczyć skad bierze sie to czy tamto.
Ja przedstawilem fakty , a ze koledzy troluja przez 3 strony tematu i je podwazają to już nie mój problem.

Wacki - kto kazał Ci się spuszczać ? na pewno nie ja :lol: zresztą od poczatku twierdziłem że moje auto nie jedzie , wiec nie wiem , sam sobie to wyimaginowałeś chyba. pisałem jedynie o tdikach ze nie mialy szans , widac uraziło to fanbojów tdi i nie wiem jeszcze czego :)

Nie znacie mnie , ale najlepsze i tak były posty o mocy na lpg i pb , to już było przegięcie , ludzie zanim coś napiszecie sprawdzcie czy tak jest , a jak nie to się nie wypowiadajcie bo niczemu to nie sluzy chyba ze spamowi ew trolowaniu - no ale zauwazylem ze to tutaj norma.

W obliczu poprzednich postów tak jak mowilem nawet nie próbuje dalej drązyć tematu, bo to bez sensu :)
 
 
jogo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 11:20   Re: A3 1.8T quattro +150hp by gregor10

gregor09 napisał/a:

Silnik: 1.8T AQA 150hp@210nm obecnie 230ps@340Nm na lpg i 225ps@330Nm przy zasilaniu PB.


napisz z łaski swojej skąd wiesz, że silnik ma takie parametry i skończ to żenadę ;-)
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-03, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baros90
Już coś naskrobał


Samochód: MK4
Silnik: AGU
Imię: Hubert
Wiek: 33
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 237
Skąd: Trzebownisko
Wysłany: 2013-08-03, 11:24   Re: A3 1.8T quattro +150hp by gregor10

jogo napisał/a:
gregor09 napisał/a:

Silnik: 1.8T AQA 150hp@210nm obecnie 230ps@340Nm na lpg i 225ps@330Nm przy zasilaniu PB.


napisz z łaski swojej skąd wiesz, że silnik ma takie parametry i skończ to żenadę ;-)



I Like It
 
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 11:46   

napisz z łaski swojej skąd wiesz, że silnik ma takie parametry i skończ to żenadę ;-)

już pisałem , jak byś Cie czytali ze zrozumieniem to byście znaleźli skąd wiem. tematu rozwijać nie będę w tej kwestii bo i tak nie ma nikogo oprócz jeden osoby która tu się wypowiedziała w temacie która wie o gówno chodzi.
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-03, 11:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jogo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 11:55   

 
 
Danielloo
Zaawansowany


Samochód: PasekB2vr6, CorradoVr6, AudiV6 Quattro
Pomógł: 7 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 593
Skąd: *RSR*
Wysłany: 2013-08-03, 11:57   

Czego wyciąłes to gówno napisałeś ? Uwaga moc w tym aucie według gregora :
" wiem z doświadczenia z 1.8T i z parametrów pracy silnika " :D :D

Ku**a chodzący KTS :D podeśle Ci wartości rzeczywiste z mojego Wartburga to mi określisz moce :D
 
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 11:57   

Takie było nastawienie , to i z drugiej strony teraz też takie jest jakie jest niestety ;-)

wartburga ci nie ocenie niestety , nie interesuje sie takimi zabytkami :)
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-03, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kornat
Zaawansowany

Samochód: Seat 1M2/Saab 9-3 II FL
Silnik: TDI VP37/ 2.0t
Imię: Konrad
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2013-08-03, 12:03   

Danielloo napisał/a:
podeśle Ci wartości rzeczywiste z mojego Wartburga to mi określisz moce :D

Moja szklana kula mówi, że masz 399,9KM i 666Nm :lol:
 
 
tkaczu18
Zaawansowany


Samochód: Subaru Forester MY01, Xj600 01' Octavia '00
Silnik: 2.0T 260,5KM/353 NM, 61km, 1.9 TDI ;)
Imię: Maciej
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 576
Skąd: Brać na paliwo/Rz/UD
Wysłany: 2013-08-03, 12:16   

Ja już nie wiem kto jest głupszy od kogo przeganiacie się na spółkę naprawdę ... Było praktykowane już na tym forum takie zachowanie się usera a wy niczego... NICZEGO się nie nauczyliście??

Już po raz Enty na tym forum... ale widzę że trzeba to powtarzać wam do utrwalenia
"Nie zniżaj się do poziomu głupiego, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później przebije doświadczeniem"...
 
 
 
artur_91.1991
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Ibiza Fl
Imię: Artur
Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-08-03, 12:16   

tyle pytań padło...
Na hamowni nie byłeś a mówisz jaką masz moc na BP i LPG... Ja pytam skąd kur** znasz te wartości? wróżka powiedziała Ci czy wujek?
dla mnie to paranoja i lanie wody... chcesz żeby ludzie przestali to pokaż/powiedz konkrety a nie...
Ja też sobie powiem że mam 200 koni w TDI i cie objade...
To jest forum i ludzi to w**rwia tak jak jeden kolega miał patent na paliwo i że jego auto z jego obliczeń straciło mocy 8 KM.
Więc albo przestaw konkrety a nie bajkopisarzu lub temat do zamknięcia bo nie widzę sensu. Zrobić auto program i nie zhamować ile to tak na prawdę ma koni tylko chwalenie się że ma 230 i to na LPdzi :snajper: :bije:
:papa:
Czy leci z nami moderator :?:
Ostatnio zmieniony przez artur_91.1991 2013-08-03, 12:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gregor09
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 12:18   

tkaczu -
Cytat:
"Nie zniżaj się do poziomu głupiego, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później przebije doświadczeniem"...

wlasnie dla tego nie zamierzam już nic wyjasniać ;-)

arturku - moglbym pokazać konkrety ale po gówno ? zeby było to samo gówno wczesniej ? pozatym kto byłby w stanie ziterperetować te informacje ? 8-)
Ostatnio zmieniony przez 2013-08-03, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artur_91.1991
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Ibiza Fl
Imię: Artur
Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-08-03, 12:24   

gregor09 napisał/a:
ale po gówno ?

chodzi o to że na tym forum ludzie są uczuleni na podawanie inforamcjii z kosmosu. Typu że zrobiłeś auto masz ponad 200 koni ale troche tzw lejesz wode bo nie wiesz ile na prawdę masz mocy a podajesz mniej więcej dokładne dane.
To że np merca objechałeś coswortha czy jak to się piszę. Tak jak mówiłem Q ze startu idzie druga sprawa merce w tych modelach nie trzymają serii i to dużo dużo mniej mają w rzeczywistości.
Stań z ciekawości podobnym autem 1.8T schamowanym na takie modobne moce i wtedy oceń. Bo to trochę dziwne podawać moc auta a nie wiesz ile tak naprawdę ma.
No i ludzie będą spokojni
 
 
kornat
Zaawansowany

Samochód: Seat 1M2/Saab 9-3 II FL
Silnik: TDI VP37/ 2.0t
Imię: Konrad
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2013-08-03, 12:29   

gregor09 napisał/a:
pozatym kto byłby w stanie ziterperetować te informacje ? 8-)

Pewnie chodzi Ci o logi ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16