FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Leon ALA-project by Szymono
Autor Wiadomość
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-05-02, 11:49   

w obecnym setupie <z helperami> mam jesz ok 1cm regulacji ale wywalajac je to by było wiecej cm do urwania ale.... obawiam sie ze nie wjade do domu :evil: juz nie jest malinowo -tym bardziej z plastikową osłoną troszke strach o miske :-/
 
 
Harnaś
Zaawansowany


Samochód: Leon Fr
Silnik: ARL+
Imię: Rafał
Wiek: 32
Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 354
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2015-05-02, 12:02   

Pomocnicze mają około 35mm pod naciskiem i tyle przybywa do kręcenia. Bez skrócenia odboju i tak nic to nie da praktycznie.
 
 
 
djkubas14
Już coś naskrobał


Samochód: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Imię: Kuba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 259
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-05-02, 16:26   

Dobrze kolega wcześniej pisał że TS i Cupra to jest tego dużo.
Mnie też namawiają na zmiany zderzaków ale nie będę tego robił właśnie dlatego, że na takich zderzakach jest mało Leonów przerobionych od serii.
 
 
M-A-R-O
Nowicjusz

Samochód: VW Golf IV
Silnik: 1.9 TDI 130PD
Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-05-02, 17:31   

No pozytywnie pozytywnie jakiś XXR jeszcze by wpadł i było by git :prosze: . Masz filmik jak teraz mruczy na przelocie ? :lol: Na twoim miejscu zastawił bym tak jak jest bez żadnych dodatków jak w stylu angielskim ;-) ;-)
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-05-29, 17:47   

mały aktualik -
leon ma sie dobrze pokonuje kilometry bez zbednych szkód (odpukac) :-P
wpadła czarna lampka W8 oraz zbieram graty i szykuje sie do pełnego czarnego srodka :mrgreen:


zeby ni było mało wpadł tez mod zwany "kedra w drzwi" :-D
o mechanike tez zadbałem bo na montaż czeka zestaw hebli 312 na przód :mrgreen: oraz nowy termostat <i tu ostrzegam innych przed vernetami vahlerami i innym dziadostwem moze ori w końcu bedzie otwierał :| :| >

ciąg dalszy nastapi :-D
 
 
M-A-R-O
Nowicjusz

Samochód: VW Golf IV
Silnik: 1.9 TDI 130PD
Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-06-06, 01:02   

No to widzę ze progress jest :D czarna podsufitkę ogarniaj i bd o wiele lepiej :klown:
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-09-27, 01:08   

witam po długiej przerwie :x :?
temat zarósł chwastami i zarasta nadal :(

cześci sa ale z braku czasu nie ma kiedy zamontowac :-x natłok prac nie pozwala nawet dobrze umyc i wysprzątac samochód :oops:

latem na wakacjach jadąc w nieznane na lody - rozwaliłem miske olejową o malusieńki kamyczek i obawy były ze serducho pójdzie na żyletki :cry: :cry: :cry: :beksa: poskładałem wlałem tanią oliwe filtr i odpalanie- ku zaskoczeniu odpalił od strzała ale pukał i chodził jak traktor :cry: jak poszedłem płakac do domu przypomniałem sobie ze popychacze mogą byc puste i to przez nie :?: olej zgubiłem w momecie :x dziura w misce na moją pięśc :( tragedia :-x wyszedłem z domu załamany mysląc jaki motor bede wkładac -czy to sie opłaca - itd a gdy zbliżam sie coraz bliżej garazu i słysze ze jest wszystko oki nerwy i mysli opadły :mrgreen: silniczek pracuje równo i cicho :mrgreen: 50 % szczescia :mrgreen: rano pomierzyłem ciśnienia i sprezania i smarowania i jest wszystko ok na zimnym i na ciepłym jest książkowo :mrgreen: diagnoza silnik przeżył ma sie dobrze :mrgreen: jazda 1000km zrobione jest ok wiec wymiana na poczciwy olej poczciwe filtry i autko pomyka dalej robiąc kolejne kilometry tak jak dawniej :wink:

mody jakie wpadły w miedzyczasie
-podłokietnik

-zegar temperatury oleju


<tak widac wylany climatronik ale tak jak wspomniałem - straszny zatłok i wszystko leży i czeka :roll: >

w weekend wpadłem na pomysł by "cyknąc" pare fotek z moją luba :-D sorki za nieprofesjonalny sprzet i nieprofesjonalne auto do takich sesji :prosze:



dzis będąc na zakupach w markecie jakiś ukrainiec wpakował mi sie w maske :-( :/ jego monstrum wgniecione i popękane w mak- jak zobaczyłem to szykowałem sie na najgorsze - a na leonie 2 ryski które puściły po zmywaczu , malusienkie zadrapanie na kancie maski do podkłady wielkości 5mm jak odprysk oraz wepchnięty gril wraz ze znaczkiem do środka :x po rozebraniu okazało sie ze gril wyskoczył tylko z zatrzasków :wink: wstawiłem na nowo i gra gitara na moje i ukrainca szczescie :wink:

czarne wnetrze wieksze heble wałek sdi i ostateczny wykres mocy i reszta modów wraz z pełną korektą lakieru i felg ruszają za 3 tyg
jednym słowem leon zyje i ma sie dobrze :aniol: do usłyszenia za jakis czas :chat:
Ostatnio zmieniony przez Szymono5759 2015-09-27, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2015-09-27, 10:02   

Nie ma fotek :-|
Ostatnio zmieniony przez hEgE1990 2015-09-27, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-09-27, 10:43   

juz :)
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2015-09-27, 12:11   

Dziewczyna to jakieś dodatkowe wyposażenie? :mikolaj:
 
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2015-09-27, 14:00   

hEgE1990, tak :-P osobiste moje :ona:
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-02-05, 22:59   

witam po dłuuuuugiej przerwie :papa:
ze wzgledu na moją nową prace mody ustały a srebrny pokonywał kolejne grube kilometry rozwalając swoim niepozornym wyglądem i charakterem niemieckich oraz polskich cwaniaków a i od czasu do czasu stał w oczekiwaniu w garazu :-( przez ten czas wymieniłem swiece żarowe założyłem zimówki i tankowałem zero awari
niestety musze sie przyznac ze zapusciłem auto tak jak ten temat :-/ szybkie mycie na bezdotykowcach to już było coś :evil: nawet nachodziło mnie sprzedac moje oczko w głowie ale podjęta decyzja ze na chwile obecną leonek dotrzyma mi towarzystwa :mrgreen:
decyzja podjęta- bedzie szeroko i nisko bez powietrza :-D
zaczynając od mechaniki
-nowy kompletny rozrząd z paskami wałkiem sdi szkalnaki i hydrauliką
-serwis sprezarki klimy bo coś popiskuje
-sprzegło na kewlarowej lub karbonowej tarczy + jednomas g60
-nowy klimatronik<stary sie czesciowo wylał
-malowanie rur dolotu
-obszycie sufitu i jak sie uda flokowanie plastików
-zabudowa audio z obecnym głosnikiem tak zeby zrobiło sie miejsce a pozostał efekt jedynie lekkiego basu
-w koncu zamontowac heble 312 :roll:

wygląd :bounce:

- padło i na mnie :-P kompletne body z cupry bedzie u mnie na dniach :) zderzaki progi listwy halogeny kratki oczywiscie w kolorze :-D mam nadzieje ze nie były malowane i kolor podpasuje :-P
- felgi jakies szerokie 19" moje obecne są na sell jak coś to PW
-przyciemnienie wszystkich szyb

osiągi
-upragnione porównanie z bmw e46 330d 209km zdrowej seri i ku mojemu zaskoczeniu leoś nie został dużo w tyle :P na starcie równo potem bmw uciekło na długośc błotnika z tym ze pod koniec rolki <ok200km/h> skonczyliśmy sporty na ucieczce połowy bmki :) przegrałem ale micha sie cieszyła jak rudemu na imprezie :mrgreen:
PS: dla niedowiarków jest filmik nagrany przez kierowce bmw ale jakoś nie chce mi go udostepnic :P to mój ziomek wiec nie pierwsza ani nie ostatnia roleczka wiec jak sie znowu spotkamy coś sie nagra :-D

w poniedziałek jade do pracy jak wróce zabieram sie do pracy wiec jakies fotki sie wstawi :pilka: na wszystko potrzeba czasu :->

kilka < :mikolaj: 2 :mikolaj: > zimowych fotek jak to <nie> wyglądało :shock:


Ostatnio zmieniony przez Szymono5759 2016-02-06, 15:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WojtasTDI
Nowicjusz


Samochód: VW PASSAT
Silnik: TDI
Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 33
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 2016-02-25, 07:54   

Ładny leonik ;)
I kolor słuszny :D

P.S ta lampka czarna W8 to z passata ? Czy w Leonach też takie wychodziły ?
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-03-08, 11:08   

WojtasTDI,
passat w8 ale chyba w superbach tez były :)
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-03-14, 21:02   

witam
tak jak mówiłem udało sie zdobyc pakiet w kolorze :-D jednak zderzaki były malowane i kolor sie różni od mojego :x wczesniej zderzaki były żółte ... cały pakiet zawita w pełni polakierowany pod odpowiednią barwe jak zrobi sie cieplej -bede malował sam i potrzebuje słoneczka


kupiłem tez nową rolke

tak to bmw...tak moze nie wejsc ale....ten rarytasik wynalazła moja luba i został kupiony 10km od miejsca mojego zamieszkania :P :P :P tu foto z przymiarki :mrgreen: moze nie wszystkim przypadnie do gustu ten styling ale chciałem coś najlżejszego z szerokich felg bmw ciąg dalszy modów nastgąpi


małe porównanie...


gówno do końcówek wydechu bedzie dwa rodzaje-trasowe i miejskie- tłumik z bubą a pełen przelot z dwururką . :wink:
i tak tego nikt noie czyta ... robie to na pamiątke moze syn kiedys zobaczy jak tata psół auto :D :D
 
 
maroo
Średniozaawansowany


Samochód: Leon
Silnik: 1.8t APP
Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 132
Skąd: RSR
Wysłany: 2016-03-14, 21:16   

a tak sie zastanawialem w sobote wracajac z rzeszowa około 00:00 kto ma leona w pakiecie na rjs i lampy tyl na podwojnym postoju a tu juz wiem kto to :)
 
 
 
deejay-13
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Toledo Cupra Race / CcS
Silnik: Vr6 / 1.1
Imię: Hubert
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 644
Skąd: okolice Krosna
Wysłany: 2016-03-14, 21:40   

OOO Panie gratki.
Kolejny pakiet Cupra R na naszym rejonie. Strasznie mało tego wiec trzeba działac.
Podoba mnie sie to gówno tu sie wyprawia.
PS. Masz progi do kompletu?
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-03-14, 21:53   

maroo, owszem owszem tak tak tak :-P ale ciebie nie widzialem :-/
deejay-13, podpatrzyłem u ciebie w tolku :mrgreen: tak mam progi kompletne tyle tylko ze czerwone :-P :-/ moze ma ktos srebrne a chce miec czerwone? :mrgreen: szkoda zdzierac farbunku bo ładniutko sie swieca :lol:
 
 
deejay-13
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Toledo Cupra Race / CcS
Silnik: Vr6 / 1.1
Imię: Hubert
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 644
Skąd: okolice Krosna
Wysłany: 2016-03-14, 21:59   

Szymono5759, Jeszcze chwile i swojego złoże to sie ustawimy gdzieś na jaśle w wolnej chwili, nie ukrywam że chciałbym poczuć jak to się odpycha.
Z progami FB pomoże, wystaw na zamianę i może ktoś sie skusi
 
 
Michu
Władca postów


Samochód: Golf IV
Silnik: 2.3 VR5
Imię: Sebastian
Pomógł: 22 razy
Wiek: 30
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 1269
Skąd: Frysztak
Wysłany: 2016-03-14, 22:31   

No z pakietem to to będzie miało wszystko ręce i nogi 8-) mega fajnie ;)
A słoneczka hmm... świetne koło sam chciałem do siebie no ale się przestraszyłem tego et24 trochę i wybrałem bardziej cywilne :-o kiedyś kiedyś byłbym bardzo chętny na przymiarkę tego do siebie 8-)

Aaa Panowie w Kołaczycach jeździ jeszcze niebieski Leon w pakiecie posadzony i na jakimś kole, raz go widziałem i do póki nie zobaczyłem całości że to Leon byłem przekonany że to Hubert Toledo bo front identyczny i kolor ;) ale później już go nigdy nie widziałem. A ostatni raz było to tamtego lata chyba..
Ostatnio zmieniony przez Michu 2016-03-14, 22:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
dziubinho
Średniozaawansowany


Samochód: Toledo
Silnik: AQN
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 75
Skąd: Dukla
Wysłany: 2016-03-14, 22:49   

To Ciebie widziałem w piątek w Dukli ;-)
 
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-03-15, 09:49   

Michu,
tez sie troche obawiam ET ale przyjdą adaptery zakładam zobaczymy czy nie za dużo bedzie wystawac :/ odrazu zaznaczam chciałem i chce zeby wystawało i przód i tył... taki już mam gust i tak planpowałem . koleżka ma bmw i strasznie sie napalił na mój felunek wiec najwyzej zamienie sie na coś z mniejszym ET lub 4x9J i bedzie gitara :-D
dziubinho,
prawda prawda byłem w dukli w piątek :-D
Ostatnio zmieniony przez Szymono5759 2016-03-15, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu
Władca postów


Samochód: Golf IV
Silnik: 2.3 VR5
Imię: Sebastian
Pomógł: 22 razy
Wiek: 30
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 1269
Skąd: Frysztak
Wysłany: 2016-03-15, 10:29   

Jakie grube adaptery zamówiłeś? 4x9 też było by rozwiązaniem jakimś, sam myślałem żeby 10 na 9 zamienić ale niee, ma być szeroko, jak Simson mieści takie szerokości do Lupo to gówno my mamy nie włożyć :mrgreen:
 
 
 
Szymono5759
Zaawansowany


Samochód: Leon ALIcja
Silnik: AHF+++
Imię: Szymon
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 316
Skąd: Jasło
Wysłany: 2016-03-15, 11:12   

20mm ale jak bedzie z czego to ztocze ile sie da <i jak sie konstrukcyjnie da ztoczyc :-/ > ;-)
 
 
swiety
Zaawansowany


Samochód: mk2 GTD
Silnik: AAZ +
Imię: Tomek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 363
Skąd: Jasło/Krosno
Wysłany: 2016-03-15, 11:21   

oj malina :pilka:
oby wszystko dało złożyć się do kupy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15