FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: qbass
2009-04-20, 12:59
Corrado by ManiuS
Autor Wiadomość
manius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 08:28   

teraz albo golf II albo spowrotem poldek 1.4...bo poldka mam drugiego w czesciach..zobaczymy jak to wyjdzie...dzisiaj niebiesky wpada ogladnac autko ;-)
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-06-07, 12:33   

GOLF II za 5 tysi kupisz wypaski, a 5 tysi chyba weżmiesz za korka :roftl:
 
 
 
manius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 12:52   

dlugi chce poddawac :-P
 
 
sebaa
Władca postów


Samochód: co chwile inny
Silnik: jest
Imię: SeBaStIaN
Pomógł: 26 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1416
Skąd: RZE
Wysłany: 2008-06-07, 14:36   

za 3500 już kupisz fajne mkII jak by ci sie trafło to gówno ja kupiłem 3 tygodnie temu to napewno byś nie nażekał tam groszanie trzeba było dołożyc ale już ma innego wlaściciela :-P
Ostatnio zmieniony przez sebaa 2008-06-07, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
manius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 14:50   

zobaczymy jaksprzedam kiedy sprzedam i gówno bedzie na oku :-) pare pomyslów juz jest,fajne toledo mi plonek wyslal :-P troche zwyobijane ale za 2300 1.8 z gazem,a jak nie to fktycznie poldrover :fuck: :roftl:
 
 
OskaR_i20
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 15:20   

manius napisał/a:
polowe czasu w garazu...?to ty jeszcze malo wiesz o corrado..hehe,mial zostac...ale premowilo kilka aspektów..sa to moje ostatnie wakacje...bo zostal mi rok szkoly,poznie armia,jak sie uda praca...trza sie bedzie hajtac...wiec trzeba sie wybawic jak sie uda kupie golfa II,a jak nie to sie poldkiem bede bujal...poprostu nie dosyc ze corka musze splacac 6 klockow to jeszcze dokladac gówno chwile...dziekuje za takie interesy..wole pojechac za to na tydzien w bieszczady i sie wybawic


To nie wiedziałeś o tym ze jak się kupuje corra za mniej jak 10 tys i nie od jakiegoś forumowicza gówno z bólem sprzedaje zadbany egzemplarz, to terzeba na starcie zawsze włożyć ze 3 tys zeby to miało ręce i nogi :-/

Tak to już jest z Corrado najpierw trzeba pokochac to auto, potem się na nie wk....., przyzwyczaić sie no i wkońcu polubic i przyzwyczaić się do jego humorów, zreszta to są samochody z początku lat 90 to wiadomo że i golf czy jakiś inny tez by się pieprzy,
ae to twoja decyzja, tylko trzeba było się zastanowić najpierw kilka razy po gówno Ci to auto było wogule kupować 8-)
 
 
manius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 15:26   

musze ci oscar przyznac racje...ale to nie koniec z corkiem..to dopiero poczatek...dozbieram kasy(narazie sie czyms tanszym bede wozil) i kupie corka z konca produkcji na elektronicznym wtrysku :-) bo nie odpuszcze...takze sie nie martwcie corek jeszcze do mnie wroci :fuck: :roftl:
P.S. (w totka nie wychodzi narazie) :-P :-P
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-06-07, 16:45   

OskaR_i20 napisał/a:
To nie wiedziałeś o tym ze jak się kupuje corra za mniej jak 10 tys i nie od jakiegoś forumowicza gówno z bólem sprzedaje zadbany egzemplarz, to terzeba na starcie zawsze włożyć ze 3 tys zeby to miało ręce i nogi


DOKŁADNIE TAK!!! Corrado to fajny samochód tylko trzeba kupić zadbany i dalej dbać. Dołożyć wiecej kasy na starcie. A za taką kase to czego się spodziewałeś.
 
 
LyszyK
Uzależniony od postów


Samochód: Passat B5, Fiat 125p
Silnik: AJM, tysiąc CZysta
Imię: Marcin
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2603
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2008-06-07, 17:23   

I sprawdzają sie slowa mojego dziadka ...

"gówno tanie to drogie"

:mrgreen:
 
 
OskaR_i20
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-07, 21:21   

Albo jak się kupuje za tanie pieniądze to odrazu liczyć się z dołożeniem do ego interesu
 
 
manius
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 01:28   

mowi sie trudno,czlowiek sie uczy na bledach...teraz juz o ty wiem i bede zbieral kase na cos porzadnego :mrgreen: ale corek musi byc :fuck:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11