FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
żarniki xenon - jakie i gdzie kupić ?
Autor Wiadomość
zeniTh
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: S3 8L
Silnik: 1.8T 210KM
Imię: Dawid
Pomógł: 31 razy
Wiek: 33
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1190
Skąd: RSR
Wysłany: 2013-12-26, 12:37   żarniki xenon - jakie i gdzie kupić ?

witam,

zastanawiam się nad kupnem nowych żarników d2s do audi, obecnie mam ori, ale że już słabawo świecą bo swoje lata mają przydało by się wymienić i zastanawiam się czy kupić ori czy jakies dobre zamienniki, bo chinoli nie chce i nie chciałbym na nie trafić.

macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę który sprzeda ni mi 100% pewny towar ?
gadaliśmy kiedyś z kolegą Adis'em na ten temat i polecał mi zamienniki z szik'a za ok 60 zł w białym opakowaniu, które ma założone u siebie w audi, ale jak dla mnie to nie to, nie świecą róną barwą, dla tego rozważam zakup ori palników, chyba że ktoś ma jakies porównanie i da mi pewnośc że nie ma sensu ?

pozdrawiam
 
 
mishelswiat
Już coś naskrobał


Samochód: Audi a4 b6 Quattro
Silnik: 1.8t BFB 163KM
Imię: Michał
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 246
Skąd: Cheltenham UK
Wysłany: 2013-12-26, 15:02   

ja kupiłem chińczyki z allegro po 13.50 za sztukę, tyle że one są D2r do laguny II z tą malowaną przesłoną na palniku. Czytałem kiedyś o podróbkach Philipsa i ta przesłona zaraz po zapaleniu wypalała się dymiąc a później odpadała. Sprawdziłem chińczyka i nic się takiego nie działo. kupiłem barwę 8k i powiem szczerze że świecą bardzo dobrze. mam je 2 miesiąc i nic się z nimi nie dzieje. Tak więc nie wiem czy jest sens przepłacać.
 
 
Miro
Już coś naskrobał


Samochód: Audi A4 B6
Silnik: diesel
Imię: Mirek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 201
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-12-26, 15:12   

kup ori maja i w sziku za ok 250 zł sztukę bo pytałem u kumpla w Babicy a jak coś to wal do kolegi z Jarosławia on tez ma bardzo dobre ceny nawet lepsze jak w sziku z tym że tam jeszcze wysyłka.
 
 
 
szogun0
Zaawansowany

Samochód: Ałdi do kwadratu
Silnik: AEB dmuchnięte, BEX
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 415
Skąd: oS
Wysłany: 2013-12-26, 17:36   

W Rzeszowie, na ul. Cichej, czy też obok niej.
Nie reklamuję, ale ja tam dla siebie kupiłem D2S - xenonmarket.pl
Tylko polecam nie kombinować i kupić w standardowej barwie, 4300 K.
 
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2013-12-26, 18:04   

Po wsadzeniu ciężko o tą samą barwę(chodz oryginalne mają podobną). Bo one dopiero się wypalają i po pewnym czasie nabierają ostatecznej barwy.

Palniki raczej słabiej nie świecą. Jak je szlak trafia to zmieniają barwe np. na fiolet i szybko padają. Może masz odbłysniki w soczewkach wypalone...

gówno do kupna wszystkie poniżej 200zł można sobie opuścić i nikt mi nie wmówi że to ori tylko załatwiane taniej. Testowałem już różne. Kilka rodzajów niby super na pewno oryginalne philipsy z allegro za 150zł. Z szika niby w oryginalnych opakowaniach VW za 100zł i dopiero jak kupiłem oryginalne Philipsa w ASO za ok. 250zł szt. to ŚWIATŁA ZAŚWIECIŁY!
Ostatnio zmieniony przez Lolo 2013-12-26, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szogun0
Zaawansowany

Samochód: Ałdi do kwadratu
Silnik: AEB dmuchnięte, BEX
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 415
Skąd: oS
Wysłany: 2013-12-26, 18:12   

Karol, oczywiście masz rację, bo nawet jeśli jest oryginalne w niższej cenie w Szik-u, to skądś ta cena musi się wziąć.
Przeważnie bierze się to z tego, że pewne firmy wykupują odrzuty produkcyjne i potem to się u nas sprzedaje.
Dzieje się tak np. z przepływomierzami Bosch-a.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10