FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
GOLF 3 by Łysy !
Autor Wiadomość
Dexter
Uzależniony od postów


Samochód: golf MK3
Silnik: ABF
Imię: Darek
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 2527
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-06, 14:49   

sylweq93, Wszystko Spoko ale daruj sobie znaczki GTI bo to masakra jakas 1.4 a znaczki GTI :(
reszta Ok
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-06, 14:59   

Dexter, spokojnie silnik tez bedzie zmieniony juz nawet jest i czeka 2.0 ABF, ale brakuje jeszcze paru czesci, wiem ze wyglada to dosc smiesznie ale jak juz sa nie bede zmieniał moze do lata skompletuje silnik i go włoze, zalezy od czasu i funduszy oczywiście bo razem z silnikiem pasuje i hamulce zmienic i reszte drobiazgów takze zobacze jak bedzie, jak narazie skupiam sie n rzeczach które wymienilem jesli fundusze pozwola i czas to pojdzie takze silnik, ale poza autem sa tez inne wydatki wiec patrze przyszłosciowo chyba ze odpuszcze inne rzeczy np srodek i za to skompletuje i zamontuje silnik :-)
 
 
Dexter
Uzależniony od postów


Samochód: golf MK3
Silnik: ABF
Imię: Darek
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 2527
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-06, 15:14   

sylweq93, Mialem takie same plany kilka lat temu majac tez 1.4 i powiem Ci ze lepiej sprzedac tego i kupic ori GTI :P zeby to mialo rece i nogi to wyjdzie wiecej kasy niz kupno golfa z Abfem :P
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-06, 15:33   

Dexter, Powiem ci ze wiem o tym ale juz sie przyzwyczailem do niego i ciezko było by go sprzedac a silnik kupilem za grosze ze skrzynia, brakuje paru czesci no i montaz, narazie postawilem sobie cel wizualnie go zrobic pozniej bede kombinowal moze z silnikiem, ewentualnie moze zastanowie sie nad sprzedaża i zakupie MK4 od znajomego V5, ale jak narazie modze tego zobaczymy gówno wyjdzie w praniu i jak budżet będzie :D
 
 
matimk3
Zaawansowany


Samochód: Otmar Alt, XX Jahre
Silnik: AKS, AFN
Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 345
Skąd: Dębica
Wysłany: 2015-01-06, 16:11   

Dexter, dobrze mowi , ja tak samo zrobilem sprzedalem i kupilem w calosci takiego jak chce bez zbednych tuningow , ktore pochlaniaja niepotrzebna ilosc pieniedzy a takich "skladakow" nie brakuje
 
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2015-01-06, 16:28   

Teraz GTI ka kupisz do 6tys nawet z vr6 czy abf
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-06, 17:26   

Wiem wiem, nawet dzisiaj ogladalem , zobaczymy gówno wyjdzie w przyszłosci, moze bedzie i tak, nie wiem narazie trudno powiedziec narazie w planach jest budowa tego tak jak opisalem, a gówno wyjdzie w praniu zobaczymy wszyscy :D
 
 
KoguT
Uzależniony od postów


Samochód: VW GOLF MK4 CABRIO
Silnik: AFT
Imię: Michał
Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2437
Skąd: Dębica
Wysłany: 2015-01-10, 13:39   

Dexter napisał/a:
Mialem takie same plany kilka lat temu majac tez 1.4 i powiem Ci ze lepiej sprzedac tego i kupic ori GTI :P zeby to mialo rece i nogi to wyjdzie wiecej kasy niz kupno golfa z Abfem :P


Ja i MłodyKoguT nie myśleliśmy w ten sposób :-P .
Dla nas to gówno mamy było bazami a SWAPy dodały nam wiedzy. A gdzie zabawa i miliony chu**w wypowiedzianych przy robocie? :lol:
 
 
 
Hekto
Zaawansowany


Samochód: Golf MK4
Silnik: Dizel
Imię: Kuba
Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 410
Skąd: Ustrzyki Dolne
Wysłany: 2015-01-10, 19:20   

KoguT napisał/a:
Dexter napisał/a:
Mialem takie same plany kilka lat temu majac tez 1.4 i powiem Ci ze lepiej sprzedac tego i kupic ori GTI :P zeby to mialo rece i nogi to wyjdzie wiecej kasy niz kupno golfa z Abfem :P


Ja i MłodyKoguT nie myśleliśmy w ten sposób :-P .
Dla nas to gówno mamy było bazami a SWAPy dodały nam wiedzy. A gdzie zabawa i miliony chu**w wypowiedzianych przy robocie? :lol:


To jest cały smaczek tego, po gówno kupić gotowe, jak można kombinować jak koń pod górę, wyciągać, psuć, naprawiać i ładować w ch** czasu, pieniędzy i nerwów? :fuck:
Tak właśnie wygląda zabawa z autami, a nie kupowanie gotowego. :je:
 
 
 
misieksnk
Władca postów


Samochód: Audi A4 B5 USA
Silnik: 1.8T AWM
Imię: Michał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1289
Skąd: Baligród
Wysłany: 2015-01-11, 17:55   

Hekto, pod warunkiem, że masz na to możliwości w postaci chociażby garażu, $$$ schodzą na drugi plan.
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-01-11, 18:11   

dlatego trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw.
Jak ma się zaplecze garażowe i podstawowe narzędzia oraz chęci, to.. czemu nie?

Ile wiedzy zdobędziesz, doświadczenia, samokontroli, zdolności manualnych. A czasami trzeba bardzo daleko puścic wyobraźnie gdy trzeba zrobić coś z niczego.
na tym polega frajda! :D

A najważniejsze, na końcu projektu przypomnisz sobie jak było na początku, a gówno jest teraz. I gówno, nie będziesz dumny? ;-)
:fuck: Built not bought! :fuck:
 
 
 
Hekto
Zaawansowany


Samochód: Golf MK4
Silnik: Dizel
Imię: Kuba
Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 410
Skąd: Ustrzyki Dolne
Wysłany: 2015-01-11, 18:46   

misieksnk napisał/a:
Hekto, pod warunkiem, że masz na to możliwości w postaci chociażby garażu, $$$ schodzą na drugi plan.


Wiesz, ja nie mam garażu, ani prywatnego parkingu, mieszkam w bloku i jestem studentem, a i tak na siłę próbuję robić różne rzeczy. Wystarczą chęci. Garaż można wypożyczyć przeważnie w około 100-150zł za miesiąc z prądem. A w miesiąc taki swap raczej się zrobi. :P
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-19, 18:37   

Troche zaniedbałem, nie bylo czasu wejsc :-) Zamowilem szeroki Hokej z GTI narazie jesli trafi sie sredni to wloze sredni bo ten obecny połamał sie calkowicie wiec wrzuce z GTI, do tego dymione kierunki tez zamowione, lewe drzwi i nadkole juz czekaja ale narazie wstrzymam sie z wymiana poczekam wiosny :-) na weekendzie dodam foto jak wyglada na szerokim i czarnych kierunkach :-)
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-21, 16:28   

Dymione kierunki i Szeroki Hokej z GTI wleciały :-) auto stoi tyłem na wzniesieniu takze na rownym jest wyzej przód :d ale do zdjęcia stanąlem tak :-)

 
 
MatVWeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-21, 19:35   

załóz lampki h1 h1 w smoked i Front bedzie malinaa ! :-P
 
 
Hekto
Zaawansowany


Samochód: Golf MK4
Silnik: Dizel
Imię: Kuba
Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 410
Skąd: Ustrzyki Dolne
Wysłany: 2015-01-21, 19:56   

Kurde, to tylko mój golf tak chuj**o wygląda? :prosze:

Dobrze że fajnie się prezentuje, ale cały czas brakuje z przodu tego "czegoś".
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-01-21, 20:56   

MatVWeusz napisał/a:
załóz lampki h1 h1 w smoked i Front bedzie malinaa ! :-P


wlasnie h1 jakos mi sie nie podobaja dlatego sa te :-D

Hekto napisał/a:
Kurde, to tylko mój golf tak ******o wygląda? :prosze:

Dobrze że fajnie się prezentuje, ale cały czas brakuje z przodu tego "czegoś".


wizualnie jest juz okej jak dla mnie, jeszcze tylko tylne lampy, wydech, czarny dach i bedzie okej :-) no i silniczek musze wlozyc bo 1.4 to nie silnik :-)

Troche nie moge przyzwyczaic sie do tego hokeja ale wyglada lepiej niz na normalnym no i kierunki duzo dały :-D
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-13, 11:33   

No wiec tak auto przestało zime tak jak ja rozpoczęło oprocz malych detali.

Na weekendzie dzialamy ostro wyciagamy szybe bo rant polecial trzeba go zrobic przy okazji dach leci na czarno do tego drzwi kierowcy i lewy błotnik do zmiany to samo tylna klapa, mozliwe ze wleci wersja bez znaczka i wycieraczki jeśli kolory sie zgraja oczywiście, mam nadzieje ze HMB dojdzie do piatku i tez zawita na tył przed niedzielnym zlotem, Nie wiem jak Szeroka Stal mozliwe ze panowie nie wyrobia pomalowac wiec pewnie zaloze 17" Azevy od znajomego, dzwigaja strasznie auto do góry, lekko poobdzierane ranty no ale cóz lepiej to niz na stalowkach jechac. Takze w sobote dodam efekty prac i mam nadzieje ze pogoda dopisze !!
 
 
Mateusz_golfIV
Średniozaawansowany

Samochód: A4 B6 Avant S-Line
Imię: Mateusz
Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 89
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2015-04-15, 19:58   

sylweq93, chyba widywałem tego golfa pod Bispolem :-P
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-16, 22:04   

Mateusz_golfIV napisał/a:
sylweq93, chyba widywałem tego golfa pod Bispolem :-P


Przez chwile stał, ale to sie juz troche zmienil od tego momentu :-)
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-20, 17:38   

A więc tak sobota zapowiadała sie obiecująca ale klops, niestety syndrom dnia poprzedniego nazywany kacem dal sie tak we znaki ze nie dało sie nic zrobic. Do auta wleciały jedynie ramki rejestracji, załozylem zwykle czarne lecz troche wydawały sie za puste wiec wlecialy naklejki.
Plan na ten tydzien bo jest pare dni wolnego

*Konserwacja podwozia, progów
*Założenie nowych drzwi
*Wymiana klocków, tarcz i okładzin
*Odnowienie zacisków hamulcowych i bębnów (czerwony kolor)
*Polerka nadwozia i odnowienie elementów plastikowych (listwy itp)

mam nadzieje ze w tym tygodniu uda sie zrobic chociaz to i ze nic nie wypadnie jak zawsze...

Ostatnio zmieniony przez sylweq93 2015-04-20, 17:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tajga
Średniozaawansowany


Samochód: 2 x B5
Silnik: 1.9 TDI i V6 Pb
Imię: Piotrek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 110
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-21, 18:57   

Widziałem Cię dzisiaj jak czyściłeś auto. A tak się zastanawiałem do kogo należy ten Golf gówno się pojawił na osiedlu ;-) Powodzenia w modach :prosze:
 
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-21, 21:44   

a czyscilem czyscilem, odnowa lakieru, no juz od ponad roku tam go mozna spotkac trzeba było zajechac :D
Ostatnio zmieniony przez sylweq93 2015-04-21, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-04-23, 15:33   

No to tak dzisiaj działałem na tyle nowe okładziny, pomalowanie bębnów na czerwono, niestety skręciłem wszystko i zapomniałem o bębnach wiec malowałem na aucie. Do tego poszła konserwacja nadkoli i progów (padł telefon wiec nie ma foto) oraz polerka lakieru, jakis czas temu wlecial takze nowy tłumik (ori), do wymiany pojdzie jeszcze końcówka na jakaś dwururkę 2x50,

Jutro dzialam na przodzie, nowe zaciski + malowanie na czerwono do tego konserwacja podwozia jest pare wykwitów rudzielca wiec nie obejdzie sie bez szlifowania.

Myślę ze do końca miecha ogarnę tez dach trzeba troszke psozlifowac i poszpachlowac rant bo ruda wyszła i później na czaro folia, jeżeli nie dopiero w czerwcu sie tym zajmę bo fundusze sie pomału wyczeruja.






Ostatnio zmieniony przez sylweq93 2015-04-23, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2015-08-30, 14:53   

No wiec tak temat długo długo nie ruszany, samochód podobnie w koncu znalazł sie czas i środki wiec ruszam z reanimacja auta i tematu dalej :-)

Auto obecnie jest u blacharza do zmiany poszły progi, przednie nadkola, stwierdzilem ze rant szyby leci do wymiany na nowy, do tego drzwi kierowcy i pasażera do malowania, no i tylna klapa cała do malowania na nowo + usuniecie wycieraczki, myśle ze do piatku bede miał go juz u siebie i bede mógł sie pochwalic w koncu autem bez rudej :-)

tutaj foty jak auto wygladalo, przed (zdjęcia robione jakies 2 miesiace temu)

Do tego przy okazji dach idzie do oklejenia na Czarny Połysk :-)







W tym miesiącu do zmiany pojdzie takze zawieszenia. drazki, końcówki sworznie no i wahacze :-)

Moze wleci tez szeroka stal jeśli znajdzie sie chwila zeby zawiesc Serca do poszerzenia :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12