FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Półoś, podłużnica
Autor Wiadomość
marcin1982
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 17:19   Półoś, podłużnica

Witam wszystkich mam problem tego typu że spotyka mi się półoś z podłużnicą. Auto jest na gwincie ISC na maximum jego możliwości obniżone. Czy ktoś z was miał taki problem jeśli tak to bardzo proszę o jakąś rade :). Mam zamontowane podkładki podnoszące silnik 20mm. Myślałem czy może jest w grupie Vag jakaś cieńsza półoś która można by było założyć.

Dzieki, pozdrawiam i Wesołych Świąt :)
 
 
artur_91.1991
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Ibiza Fl
Imię: Artur
Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-19, 17:28   

gwint w góre albo wyciąć podłużnicę ;) innej opcji niema. chyba że zakup większych felg. To że podniesiesz silnik nic nie da a nawet bardziej będzie tarło
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-19, 17:39   

Wyjmij podkladki to troche nizej zejdziesz, albo tnij bude ;)
 
 
marcin1982
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 20:38   

sęk w tym że podniosłem silnik by nie urwać miski a w Leonie jest aluminiowa i bardzo nisko idzie jak się obniży a nie podniesie silnika ty, grozi i szukam jakiegoś innego rozwiązania:) felgi mam 18 to sa w zupełności jak na takie auto i nasze polskie drogi :)
 
 
sebus_777
Władca postów

Samochód: MK3 GTI TDI USA
Silnik: 1.9 TDI++
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1240
Skąd: RBR
Wysłany: 2014-04-20, 10:55   

marcin1982 wywal te podkładki i zrób osłone pod miske i przestanie trzeć, jeśli nie to trzeba podciąć podłużnice. Ja jeździłem z aluminiową miską 2cm nad ziemią i dawałem rade to u Ciebie na pewno będzie z 7 cm nad ziemia (bo to to samo gówno w mk4) wiec spokojnie nawet po kameinistych drogach mozna jezdzić :mrgreen:
 
 
 
marcin1982
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 11:33   

sebus_777, dzięki za rady myślę aby zebrać podkładki pod silnik 10mm i zobaczyć czy wówczas będzie obcierało:), chyba że ktoś z was już to kiedyś robił i może podzielić się doświadczeniem wiec bardzo proszę o odpowiedz. Zna ktoś z was grubość półosi ?? Interesuje mnie to z tego względu by wiedzieć czy jak zbiorę podkładki pod silnik o 10mm to czy mi to wystarczy czy po prostu muszę je całkiem wyrzucić :(.

Dzięki za podpowiedzi , Wesołych Świąt :)
 
 
marcin1982
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-24, 21:13   

Mam jeszcze jedno pytanie wie ktoś z was ile trzeba przyciąć podłużnicę tak mniej więcej ile cm ??:)

Dzieki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11