FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPRASZAMY na 3 VAG MEET RADAWA 2014
Autor Wiadomość
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2014-07-20, 19:38   

Zapamiętajcie nie każdy od tak może zrobić sobie zlot, to naprawdę kosztuję masę czasu i pracy, a jak się komuś wydaje inaczej to wychodzi coś takiego jak czytam, czyli lipa :) Dobry zlot żeby wypalił potrzebuję ok 6-8 miesięcy przygotowań, a do tego planu na to wszystko duużo wcześniej.
 
 
 
benio
Zaawansowany

Samochód: Volkswagen Passat B6
Silnik: .:R32
Imię: Kamil
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 338
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-07-20, 19:39   

Niestety muszę się zgodzić z kolegami wyżej. Miało być fajnie a wyszło jak zawsze. Jak już porównujecie to do Dynówki to na Dynówce cały czas się coś działo. Tutaj jakby nie ta woda to mogę się założyć że większość samochodów pojechałaby dużo wcześniej.

Jak chodzi o konkursy, audio już omówiliście to ja powiem jak było na najładniejsze auto i felgę. Wybierała "publiczność" a nie komisja.
Po wręczeniu nagród słyszałem taki tekst: "nie wiem gówno on nam teraz postawi, ale ma to ? miejsce", czyli po prostu nie wygrywały najładniejsze auta tylko goście którzy mięli najwięcej kumpli na zlocie (nie mówię tu o wszystkich którzy coś wygrali).

Było też trochę patologii na dyskotece i po dyskotece. Jakby qwa niektórych z klatki dopiero wypuścili, ale zabawa mimo wszystko była dobra.

Ogólnie to można było tam skoczyć, miejsce fajne. Zlot najgorszy na jakim byłem to napewno, ale jest to dopiero ich pierwszy zlot który organizują więc miało prawo tak wyjść.

Tyle odemnie ;-)
 
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 19:43   

woz1938 napisał/a:
Pilem i to sporo,wazne ze nie z Toba:) i skoro tak Ci sie nie podobalo to dlaczego nie powiedziales tego odrazu na zlocie? tylko w domu za komputerem jestes niczym rycerz i masz najwiecej do powiedzenia?:)


Dlatego Ci nie powiedziałem bo chyba się nie znamy, nie jesteś pępkiem świata. Tutaj więcej ludzi się dowie jak było ;) i gówno do poprzedniej wypowiedzi to w tamtym roku nie byłem ale też mówili że była kicha więc nie wiem o jakim dziewiczym pierwszym razie mówisz.
 
 
woz1938
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 19:51   

w tamtym roku nie nazwalbym tego zlotem tylko spotem no ale skoro masz taka szeroka wiedze no to nie mam gówno sie licytowac;) pepkiem swiata nie jestem ale skoro Ty jestes to trzeba bylo podejsc na scene do mikrofonu i powiedziec gówno Cie boli organizatorom a nie swojej paczce tutaj;) najlepiej jest zjechac do spodu kogos kto sie stara zeby bylo dobrze,nie wyszlo to wyjdzie nastepnym razem. A gówno do naszej znajomosci to raczej na pewno podalem Ci reke bo bylem prawie przy kazdym aucie by zrobic kilka fotek no ale jestem prawie pewny ze i tak bys siedzial cicho:) nie wazne nie bede sie tutaj licytowal bo cala ekipa stad jest na nie.Najlatwiej jest negowac czyjes starania ale uwierz mi ze takie wlasnie hejty motywuja bardziej choc wolalbym pogadac normalnie gówno poprawic i gówno zmienic niz pisac "totalna chala""gdyby nie zalew to bysmy sie zanudzili" pomoz a nie pograzasz:)
 
 
benio
Zaawansowany

Samochód: Volkswagen Passat B6
Silnik: .:R32
Imię: Kamil
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 338
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-07-20, 19:52   

woz1938 napisał/a:
Pilem i to sporo,wazne ze nie z Toba:) i skoro tak Ci sie nie podobalo to dlaczego nie powiedziales tego odrazu na zlocie? tylko w domu za komputerem jestes niczym rycerz i masz najwiecej do powiedzenia?:)


Temat jest po to żeby wyrażać swoje opinie na temat zlotu. Każdy ma swoją opinię więc jeśli Ty się dobrze bawiłeś to nie znaczy że każdy się dobrze bawił a jak widzisz takich osób jest sporo.

PS: adii miał wyjść na scenę i do mikrofonu krzyknąć: "daliście dupy"? No proszę Cię..
:galareta:
 
 
 
woz1938
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 19:58   

Hehehe no akurat to byla ironia,nie zrozumiales? no proosze Cie...
Mozna bylo podejsc po zlocie lub dzis rano do Sygita ktory wbrew waszym opiniiom nie pil alkoholu,pogadac,doradzic ale wiadoma sprawa lepiej pojechac po rajtach i skreslic:)
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-07-20, 20:06   

Chłopaki- spokojnie :) Nie ma się gówno kłucić. To gówno nie wyszło tym razem to wyjdzie następnym. Skoro byl to 1 zlot to napewno organizacja nauczy się na swoich błędach i sie poprawi.

Dynovwka, Radawa, itd, kazdy zlot ma swoje wady i zalety.
 
 
 
woz1938
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 20:11   

Tyle ze tutaj tylko wady wymienili i sadza ze tylko wady sa;) no ale wbite mam w ta konwersacje :D ja sie bawilem dobrze a reszta niech obraza i unosi pozdro :fuck:
 
 
benio
Zaawansowany

Samochód: Volkswagen Passat B6
Silnik: .:R32
Imię: Kamil
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 338
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-07-20, 20:24   

Dlatego nie można skreślać na starcie. Za rok się wybieram jeżeli będzie VAG-MEET. Jak na pierwszy raz to organizacja i tak była na wysokim poziomie. Jeszcze dodam tylko że jak były jakieś pytania do organizatorów to bez problemu wszystko dokładnie wytłumaczyli. W nocy wiem, że też chodzili po placu i pilnowali żeby nie było niepotrzebnych akcji.
woz1938 po to się pisze tutaj wady żeby organizatorzy następnym razem to poprawili i żeby zlot był jeszcze lepszy więc nie spinaj bo Twoje spiny nie mają tutaj sensu.
 
 
 
woz1938
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 20:52   

Ja sie nie spinam,pisze wszystko na lajcie a ze mam taki sposob wyrazania swojego zdania to coz poradze;) bronie swoich bo wiem ze sie starali
 
 
zwirus
Nowicjusz


Samochód: Mk4
Silnik: AHF
Imię: Dawid
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 21:01   

również podpinam się do wypowiedzi Adii i SIary, totalna kicha, nigdy nie byłem jeszcze na takim zlocie który odbywał się w ten sposób, zero jakiejkolwiek organizacji, niektóre konkurencje odbywały się w sposób kto przyjedzie ten będzie wnioskuje że nawet zapisów nie robili tylko zwoływali ludzi przez głośniki, mierzenie głośności tłumika to porażka tak jak już koledzy wcześniej napisali, jedno wielkie katowanie samochodów,

Konkurs Car Audio miał się odbyć o 13:30 a tutaj nic, gdy pytaliśmy o to kiedy możemy się mniej więcej spodziewać mierzenia decybeli to organizatorzy cały czas zapewniali że czekają na firme która ma przyjechać z miernikiem i wtedy się odbędzie, niestety do wieczora nie się doczekaliśmy ! :(

samochodów na zlocie było chyba mniej niż tych którymi ludzie przyjechali nad ten zalew posiedzieć na dową popływać, podejrzewam że większość przypuszczała ze będzie to samo gówno w tamtym roku i się nawet nie wybierali,

inna sprawa dotyczy też niektórych ludzi obecnych na tym zlocie, jeździli przypier***li na tym piasku i tylko kurz lecia ja się pytam PO gówno? jeden delikwent nawet szalał na ręcznym pomiędzy autami :bije:

ja osobiście przyjechałem po to aby wystartować w CarAudio, ale niestety moje rozczarowanie było straszne, strata tylko pieniędzy na paliwo i czasu który poświęciłem na ten zlot, na pewno już nigdy więcej się tam nie wybiorę, tyle ode mnie, Dziękuje.
Ostatnio zmieniony przez zwirus 2014-07-20, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 21:23   

zwirus, adii, Siara, widzę że każdy z Was potrafi hejtować ... gówno do aut to było ponad 130 i jakoś większość się bawiła dobrze .no ale zawsze trafi się czarna owca która ma swoje 3 grosze do dodania . nie wszystko zawsze wychodzi a tym bardziej ze nie każdemu dogodzi bo by trzeba było każdemu z osobna . nie wszystko było zle tak że nie narzekajcie . gówno do organizatorów to chyba musi " kolega " okulary kupić bo jakoś nie widziałem takiego który się opił lub naj.... a na temat dynówki to też wole się nie wypowiadać bo nie do końca też na pewno każdemu się podoba :fuck:
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 21:26   

Jaki to pierwszy zlot skoro w temacie jest jak byk 3 vag met cos tam dalej.
Kto byl to widzial ze byla zenada i tyle. A jak sie ktos lubi nawalic i byl na zlocie to dla niego bylo pewnie mega. Dla mnie byl to jakis sped niewyzytych osobnikow pod wplywem alkoholu.
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 21:40   

Luki napisał/a:
Jaki to pierwszy zlot skoro w temacie jest jak byk 3 vag met cos tam dalej.
Kto byl to widzial ze byla zenada i tyle. A jak sie ktos lubi nawalic i byl na zlocie to dla niego bylo pewnie mega. Dla mnie byl to jakis sped niewyzytych osobnikow pod wplywem alkoholu.
nazwe sobie można nawet dać 100 vag ..... a tak najeżdżasz na ten zlot to mi jeszcze powiedz ze na innych jest 100% abstynencji
 
 
woz1938
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 21:46   

Karlos tutaj nie ma gówno sie wypowiadac,widzisz sam ze nikt CI tego w oczy nie powiedzial tylko siedzial cicho a tutaj sa napieci jak balony:) wyluzuj,za rok dopnie sie wszystko lepiej i bd dobrze,zreszta nawet jesli zrobilismy zlot na 6+ to i tak ludzie z tego forum powiedza ze jest be,tego nie ominiesz!;)
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 21:48   

karlosb5, a to nie wiedziałem że nazwa nie ma nic z imprezą wspólnego bo w sumie stały tam również zupełnie inne auta a nie tylko vag. Nie najeżdżam tylko mówię jak jest i jak było. Wiele osób w tym ja pojechałem bo mam niedaleko a druga sprawa zapłaciłem 20zł i przez 3 dni miałem wjazd nad zalew a tak musiał bym płacić codziennie po minimum 20zł i tak zrobiło sporo znajomych :mrgreen:

Jeżeli ktoś lubi "remizowe wiejskie imprezy" a takich osób trochę jest to zlot był dla niego jak najbardziej udany. Każdy ma prawo na forum napisać swoją opinię o zlocie i moja przedstawiam.

Poniżej link do kilku zdjęć ze "zlotu" i "profesjonalnie" przerobionego passata na cabrio :roll:
https://plus.google.com/photos/107238957456618270378/albums/6038230197004774433?authkey=CIqfkYeA-o79xQE
Ostatnio zmieniony przez Luki 2014-07-20, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 22:01   

Luki napisał/a:
Poniżej link do kilku zdjęć ze "zlotu" i "profesjonalnie" przerobionego passata na cabrio
tak jak było mówione "nie dokończony projekt" no ale woz1938, mówi dobrze szkoda slow bo zawsze będzie jakieś ale ... adii, nie liczone były tylko te gówno wjechały na parking zlotu. a to że stały też i inne marki to jakoś do domków dostać się każdy musi . jechać po kimś to też potrafię tylko z ta róznicą że potrafię swoje ale powiedzieć prosto w oczy a nie przez net
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 22:09   

karlosb5 napisał/a:
zwirus, adii, Siara, widzę że każdy z Was potrafi hejtować ... gówno do aut to było ponad 130 i jakoś większość się bawiła dobrze


Każdy z nas napisał swoje odczucia, nikt nic nie wymyślił tylko opisał jak było, więc to jest opinia. Pytaliśmy o car audio przed zlotem i gówno daliście odpowiedź "profesionalnie bedzie", pozniej była informacja o fikcyjnej firmie która przyjedzie... mogliście chociaż napisać nam 3 na PW że nic nie będzie, bo wiedzieliście bardzo dobrze ze tylko po to przyjedziemy ale po gówno niech ludzie przyjadą stracą kase i czas.

ps. 130 aut?? chyba wszystkich liczysz gówno wjechali i wyjechali zaraz.

karlosb5 napisał/a:
jechać po kimś to też potrafię tylko z ta róznicą że potrafię swoje ale powiedzieć prosto w oczy a nie przez net


szkoda że nam ścieme w oczy waliłeś o tej firmie że lada chwila będą. a na koniec że nie oddzwaniają...;/

Luki napisał/a:
Dla mnie byl to jakis sped niewyzytych osobnikow pod wplywem alkoholu.


x2, w sumie może dlatego im się podobało.
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-20, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 22:16   

adii napisał/a:
ps. 130 aut?? chyba wszystkich liczysz gówno wjechali i wyjechali zaraz.
liczyłeś że taki pewny jesteś ile było??? bo ja trochę więcej wiem ile było no tak ale koniec głupiego tematu z niedoinformowanymi . dziękujemy za przybycie wszystkim tym gówno się podobało jak i tym gówno nie . jak to mówią Rzymu od razu nie zbudowano powoli a będzie lepiej
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 22:18   

ale odpowiedz mi może na kwestię car audio a nie zbywasz temat??
 
 
Ciechu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 22:38   

Jak dla mnie mimo niektórych niedociągnięć impreza na plus.
 
 
zwirus
Nowicjusz


Samochód: Mk4
Silnik: AHF
Imię: Dawid
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 22:45   

Luki napisał/a:
A jak sie ktos lubi nawalic i byl na zlocie to dla niego bylo pewnie mega. Dla mnie byl to jakis sped niewyzytych osobnikow pod wplywem alkoholu.
dokładnie to ująłeś, :prosze:

gdybym jechał tam po to żeby mieć wyjęte z życia 2 dni to bym pewnie nie narzekał, ale nastawiłem się na coś innego o czym była mowa i jest w planie imprezy a nie miało to miejsca to raczej można zrozumieć moje poirytowanie na ten temat,
 
 
BlackDog
Średniozaawansowany


Samochód: MKII
Silnik: 1.8RP
Imię: Mateusz
Wiek: 29
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 80
Skąd: Tarnogród
Wysłany: 2014-07-20, 22:46   

A ja powiem tak. Byłem, robiłem za fotografa i bawiłem się dobrze tak jak zresztą ekipa z mojego samochodu. Było kilka niedociągnięć ale mam nadzieję że chłopaki za rok to poprawią :]

I możecie pisać gówno chcecie, ja i tak będę tam za rok ;-)
 
 
 
hehepack
Zaawansowany

Samochód: Audi A3[8L]
Silnik: 1.9 AGR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 586
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2014-07-20, 22:49   

BlackDog napisał/a:
Byłem, robiłem za fotografa


to już podrzuć zdjęcia dla nieobecnych Tam
 
 
 
BlackDog
Średniozaawansowany


Samochód: MKII
Silnik: 1.8RP
Imię: Mateusz
Wiek: 29
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 80
Skąd: Tarnogród
Wysłany: 2014-07-20, 22:50   

Najprawdopodobniej jutro będą to wstawię tutaj linka ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11