FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPRASZAMY na 3 VAG MEET RADAWA 2014
Autor Wiadomość
CZIP
Nowicjusz


Samochód: Passat B6 Golf II
Silnik: 2.0TDI 2.8VR6
Imię: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 30
Skąd: Strażów
Wysłany: 2014-07-20, 22:58   

Czytam i śmiać mi się chce z gówno niektórych bo tylko czekali na taki moment ale ok były nie dociągnięcia ale porównujecie dynówkę która ma z sobą jakieś doświadczenie ale nie chodzi tu o to porostu kilku gówno tatuś im kupił samochód i dał coś kasy żeby zrobili w samochodzie przez firmy a nie przez siebie bo maja lewe ręce i nie wiedzą gówno z czym chcą się popisać i piszą takie teksty to sami się ośmieszają bo nawet żadnych szans na poprawę nie dają tylko odradzać ale nie wypowiadam się wiele bo szkoda pisać bo i tak tego nie zrozumie :-D
 
 
 
Michał_1977
Władca postów


Samochód: Golf MK2 i Audi A4
Silnik: 1,9TDI (ARL) i 1,8T (AEB)
Imię: Michał
Pomógł: 43 razy
Wiek: 47
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1635
Skąd: Leżajsk RLE
Wysłany: 2014-07-20, 23:00   

Żona mówi dziś rano przy kawie do mnie:
-Nie jedziesz na jakiś zlot dzisiaj? Przejechałabym się gdzieś?
Słyszałem o jakimś zlocie w Radawie,ale dobrze go nie kojarzyłem,biorąc pod uwagę poprzedni rok.
-Nieee nic nie ma.
Usiadła przed kompa i za chwilę wrzeszczy:
-Jest! Jest zlot w Radawie! Ty będziesz miał zlocik,a ja z dziećmi nad wodę pójdę!
-Nie ma zlotu...
-No jest,popatrz!
-Nie ma dzisiaj żadnego zlotu.Wybij sobie z głowy Radawę!
Pojechaliśmy tylko nad wodę i nie w Radawie,żeby było jasne :-P

Dzięki ci moja intuicjo,dzięki :!:
Ostatnio zmieniony przez Michał_1977 2014-07-20, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 23:08   

karlosb5, hejtowac to ty sobie mozesz tak jak głupie emoty z fuckersem wstawiaj ale do swoich ziomkow nie domnie bo ja czegos takiego nei toleruje.
Podchodziłem do was 3 razy z pytaniem o pomiar non stop mnie zbywaliscie i scieme waliliscie. Opisałem moje subiektywne odczucia na temat tej imprezy a ty od samego poczatku zgrywasz kozaka choc nim nei jestes.
Za trzecim razem jak podeszlem do organizatora z pytaniem o pomiar mowil z łaska ze trzeba czekac a na moje pytanie ile powiedział ze firma nie odbiera telefonu i sie odemnie odwrocil tak postepuje czlowiek na poziomie? ja sie pytam tak postepuje? totalna olewka.
Dzieki wam własnie ludzie sie smieja z aut typu golf pasat itp
Jesli cos nie wychodzi trzeba miec odwage sie przyznac i wprost powiedziec ze np nie bedzie pomiarów to bym darował sobie taka wycieczke. A nie ze taki typ mi wyskoczy ze bedzie profesjonalnie a wychodzi kanał.

Miejsce ma potencjal to jest duzy plus.

A gówno do tych mistrzow kierownicy ktorzy jezdzili na recznym miedzy autam po paru głebszych to niech sie cieszy ze kolo mojego auta nie poszla jakas chmura piachu

A porownanie kogos ze na Dynovwke wjezdzaja tylko grube projekty to sie grubo myli w tym roku mozna bylo zauwazyc pare seryjnych aut ja kseat leon golf 3 passat b5
Ostatnio zmieniony przez Siara 2014-07-20, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacq
Władca postów


Samochód: vario
Silnik: kle kle
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1377
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-20, 23:09   

BlackDog napisał/a:
Najprawdopodobniej jutro będą to wstawię tutaj linka ;-)

masz szybki komputer do obróbki i dużo czasu :-)

Niestety impreza była za dobrze zareklamowana w Radawie, a poziom upodlenia i zachowania się zlotowiczów był równie znakomity. Łącznie dało to bardzo złą reklamę wśród zwykłych ludzi gówno to zloty miłośników samochodów.
Dużo potem musiałem się natłumaczyć rodzinie, że takie zloty to zachowania patologiczne tworzone dla kółek wzajemnej adoracji.
Życzę sobie, forumowiczom aby kolejny vag-meet odbył się w dzikich, radawskich ostępach leśnych, gdzie przypadkowi ludzie nie będą narażeni na taki oszałamiający widok.

Do dwóch użytkowników zaciekle broniących wspaniałości tegoż spotkania, jak to wiele osób na różnych forach powtarza: to Tobie ma się podobać, a nie innym :lol:

Powodzenia w dalszych modach.... byle nie nad zalewem.


CZIP napisał/a:
Czytam i śmiać mi się chce z gówno niektórych bo tylko czekali na taki moment ale o...blablabla....... a nie przez siebie bo maja lewe ręce i nie wiedzą gówno z czym chcą się popisać i piszą takie teksty to sami się ośmieszają bo nawet żadnych szans na poprawę nie dają tylko odradzać

pomimo wszystko ja bym chętnie teraz poczytał jakieś pozytywne opinie, czy może coś przeoczyłem? proszę ogólnie, bez odnoszenia się do Twojego bełkotu (chociaż masz plusa za brak ortografów)
Ostatnio zmieniony przez jacq 2014-07-20, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 23:12   

CZIP, akurat z tej trojki ktora sie upominała o pomiar audio zaden tatus nie kupil auta i zadna firma przy tych autach nie robila wiec daruj sobie takie glupie komentarze bo sie sam osmieszasz. Nie osadzaj ludzi nim ich nie poznasz.
Ja ciezko pracuje na to by moc sie zapakowac w sobote i jechac na zlot i dlatego tez nie lubie jesli ktos mnie traktuje olewkowo i zlot jest jednym wielkim niewypalem
A gówno do pijanych organizatorow to dobrze widziałem (moze to nie organizatorzy a ludzie zatrudnieni do projektu)
Ostatnio zmieniony przez Siara 2014-07-20, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CZIP
Nowicjusz


Samochód: Passat B6 Golf II
Silnik: 2.0TDI 2.8VR6
Imię: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 30
Skąd: Strażów
Wysłany: 2014-07-20, 23:22   

Siara, no fakt może troszkę mnie poniosło ale nie trawie taki tekstów najlepiej spisać wszystko na straty i pisać wystarczyło podejść do głównego organizatora i dopytać a nie pytać kogoś gówno nie miał info ale jak pisałem szkoda moich nerwów bo nie mam zamiarów się tu kłócić bo mi to szczęścia nie przyniesie :-D a gówno do poznawania to może kiedyś poznam :-D
Ostatnio zmieniony przez CZIP 2014-07-20, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 23:30   

CZIP, tak dla jasnosci podchodziłem 3 razy z czego 2 razy do glownego organizatora ktory byl jak dobrze pamietam w koszulce czarnej na ramiaczka z logiem i napisem vag meet radawa jak dobrze pamietam "Sygit" ma na imie czy tak na niego mowia nie wiem nie wnikam wiec gdzie te info mialem dokladnie zebrac?

Ja nie mialbym nic przeciwko takiemu zlotowi ale jesli jest cos robione to z glowa.
Zwłaszcza ze byly pisane przed zlotem pytania o sprzet pomiarowy to organizatorzy ( czy tez ludzie zaangazowani w ten projekt) siadli na nas ze sie dopytujemy i gówno wyszło? To wyszlo ze jak zajechalismy na miejsce to nas zbywali sciemniali i zadnej firmy nie bylo tak jak pisałem wczesniej podejrzewam ( to sa tylko moje domysły nie musiało tak byc) ze chcieli mierzyc sprzetem do pomiaru wydechu ale zobaczyli ze my przyjechalismy bo mialem koszulke ze swoja ksywa i na bramie mnie rozpoznano po tym ( moj błąd) zaczeli krecic o jakiejs firmie.

Naprawde chcac gówno robic moze warto najpier siasc przemyslec sprawe kogos sie poradzic cos sie podpytac dowiedziec i działac zawsze sa jakies niedociagniecia itp ale tez nie wolno robic totalnej wiochy a ludzie ktorzy byli na plazy takowe slowa wypowiadali ( sam slyszałem jak bylem tylek pomoczyc)

Nie wkurzylbys jakby ci np zalezalo na wystartowaniu np na najwieksza glebe i jedziesz 150 km by sie dowiedziec ze takowy konkurs sie nie odbedzie?
Ostatnio zmieniony przez Siara 2014-07-20, 23:31, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 23:42   

Siara napisał/a:
CZIP, tak dla jasnosci podchodziłem 3 razy z czego 2 razy do glownego organizatora ktory byl jak dobrze pamietam w koszulce czarnej na ramiaczka z logiem i napisem vag meet radawa jak dobrze pamietam "Sygit" ma na imie czy tak na niego mowia nie wiem nie wnikam wiec gdzie te info mialem dokladnie zebrac?

Ja nie mialbym nic przeciwko takiemu zlotowi ale jesli jest cos robione to z glowa.
Zwłaszcza ze byly pisane przed zlotem pytania o sprzet pomiarowy to organizatorzy ( czy tez ludzie zaangazowani w ten projekt) siadli na nas ze sie dopytujemy i gówno wyszło? To wyszlo ze jak zajechalismy na miejsce to nas zbywali sciemniali i zadnej firmy nie bylo tak jak pisałem wczesniej podejrzewam ( to sa tylko moje domysły nie musiało tak byc) ze chcieli mierzyc sprzetem do pomiaru wydechu ale zobaczyli ze my przyjechalismy bo mialem koszulke ze swoja ksywa i na bramie mnie rozpoznano po tym ( moj błąd) zaczeli krecic o jakiejs firmie.

Naprawde chcac gówno robic moze warto najpier siasc przemyslec sprawe kogos sie poradzic cos sie podpytac dowiedziec i działac zawsze sa jakies niedociagniecia itp ale tez nie wolno robic totalnej wiochy a ludzie ktorzy byli na plazy takowe slowa wypowiadali ( sam slyszałem jak bylem tylek pomoczyc)

Nie wkurzylbys jakby ci np zalezalo na wystartowaniu np na najwieksza glebe i jedziesz 150 km by sie dowiedziec ze takowy konkurs sie nie odbedzie?
zjedz snikersa i przestań już GWIAZDORZYĆ i si.e powtarzać haha zobaczyli SIARE na bramie i się wystraszyli..... bez komenta.... tak chcieli mierzyć miernikiem do wydechów haha śmieszny jesteś ale że słynny SIARA przyjechał to wymyślono ściemę .. tak wymyslono specjalnie dla Ciebie.... Ty się zastanów lepiej gówno piszesz .
 
 
CZIP
Nowicjusz


Samochód: Passat B6 Golf II
Silnik: 2.0TDI 2.8VR6
Imię: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 30
Skąd: Strażów
Wysłany: 2014-07-20, 23:43   

Siara, Rozumiem cie niestety na to niema usprawiedliwienia Ale był to 1 większy zlot i są jakieś nie dociągnięcia i wszystko można naprawić w kolejnej edycji fakt car-audio coś nie wypaliło gówno nie wiem ale przynajmniej skorzystałeś z zalewu :-D
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 23:46   

karlosb5, po pierwsze uwazaj gówno piszesz po drugie slynny to moze jest Maradona po trzecie tekst na bramie sam mowil za siebie a ty wez sie sam ogarnij bo chlopcze twoje teksty przy komentowaniu konkurencji to juz zal byl totalny.
No to napiszcie mi prosze gówno to za progesionalna firma miala mierzyc audio ktora zachowała sie tak nieprofesjonalnie? No prosze o nazwe zadzwonie do nich zapytam sie gówno i jak. Twoje teksty od samego poczatku sa na tak niskim poziomie ze mi szkoda.
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-20, 23:47   

CZIP, no dobra nie wypalilo ale to sie mowi wprost a nie zbywa caly dzien. Całe szczescie ze byl ten zalew :)
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 23:55   

Siara, chłopcze to możesz mówić do swoich rówieśników ... no tak Ty byś zrobił wszystko lepiej .. KONIEC mojej konwersacji z Twoją osobą ,nie potrzebne spiny odłuż na bok .widać tym żyjesz, i spesjalnie na pomiar przyjechałeś , no ale niestety nie moja wina że ten konkurs sie nie odbył. gówno do car audio nie moja działka niech inni się wypowiedzą
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-20, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-20, 23:59   

karlosb5 napisał/a:
zjedz snikersa i przestań już GWIAZDORZYĆ i si.e powtarzać haha zobaczyli SIARE na bramie i się wystraszyli..... bez komenta.... tak chcieli mierzyć miernikiem do wydechów haha śmieszny jesteś ale że słynny SIARA przyjechał to wymyślono ściemę .. tak wymyslono specjalnie dla Ciebie.... Ty się zastanów lepiej gówno piszesz .



karlosb5 napisał/a:
Siara, chłopcze to możesz mówić do swoich rówieśników ... no tak Ty byś zrobił wszystko lepiej .. KONIEC mojej konwersacji z Twoją osobą


karlosb5 podejrzewam ze to ten cały Sygit...
i właśnie takie odpowiedzi pokazują poziom całego zlotu.

ps. też się chętnie dowiem gówno to za firma miała przyjechać?? może chociaż tyle się dowiemy??
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-21, 00:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 00:02   

karlosb5, a skad wiesz jacy sa moi rowiesnicy? Tak zgadza sie zyje tym ze wole podlubac przy audio niz np przy zawieszeniu. Ja juz swoje zdanie wyrazilem, swoje przypuszczenia tez wiec dalej nie ma gówno konwersowac. Wazne ze sa osoby ktorym sie podobalo mi i wielu moim znajomym i osobom bedacym na miejscu sie to nie podobalo i tego nie zmienicie ale miejscie choc odrobine odwagi do tego by sie przyznac do pewnych porazek.

Tak jak napisałem wyzej miejsce macie z potencjalem szkoda go marnowac wiec jesli macie zapal to działajcie robcie tak by ludzie byli zadowoleni.

Taki zlot to nie tylko picie piwa wódki takie klimaty to na wieczory integracyjne ktroe powinny byc po zamknieciu bram ( nie mowie ze mozna sobie popijac przez caly dzien ale nie tak by o godz 13 chodzic bez swiadomoci a byly takie osoby moze przypadkowe moze nie, nie wnikam w to)

adii, z tego gówno ja kojarze to nie jest Sygit tylko ten Pan gówno mial mikrofon
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 00:21   

karlosb5, to właściciel pięknego passata b5 w cabrio, teraz wiem czemu mu się podobało. zlot zrobiony podobnie jak passat ;)

link do zdjęć kolegi z poprzedniej strony: https://plus.google.com/photos/107238957456618270378/albums/6038230197004774433?authkey=CIqfkYeA-o79xQE
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-21, 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zwirus
Nowicjusz


Samochód: Mk4
Silnik: AHF
Imię: Dawid
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 00:26   

Siara, podejrzewam że się nigdy nie dowiemy jaka to miała być niby firma do pomiarów Audio, z prostej przyczyny, bo tak jak napisałeś wcześniej pewnie mieli mierzyć miernikiem do głośności wydechu, no ale cóż może zrezygnowali z tej opcji, może jeszcze coś innego miało na to wpływ, sugerując się tym gówno przy wjeździe na teren zlotu usłyszałeś, nie ma gówno gdybać bo wiemy jak wyszło,

CZIP napisał/a:
przynajmniej skorzystałeś z zalewu :-D

całe szczęście ze ten zlot był nad zalewem to było gówno robić w czasie oczekiwania na konkurencje której się nie doczekałem :D
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 08:35   

adii napisał/a:
karlosb5, to właściciel pięknego passata b5 w cabrio, teraz wiem czemu mu się podobało. zlot zrobiony podobnie jak passat ;)

link do zdjęć kolegi z poprzedniej strony: https://plus.google.com/photos/107238957456618270378/albums/6038230197004774433?authkey=CIqfkYeA-o79xQE
projekt to projekt a tym bardziej nie dokończony robiony samemu a nie ze ojciec kupi auto i młody szpanuje nie mowie tu że Ty ale dużo jest takich .
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-21, 09:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-07-21, 08:55   

Najlepszy komentarz na bramie od dziewczyny gówno zbiera kasę
- pyta wy tu nad zalew czy na na to nieporozumienie gówno się tam dzieje
komentarz jest zbędny
Ostatnio zmieniony przez GOT_SPL 2014-07-21, 08:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacq
Władca postów


Samochód: vario
Silnik: kle kle
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1377
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 08:55   

karlosb5 napisał/a:
projekt to projekt a tym bardziej nie dokończony robiony samemu a nie ze ojciec kupi auto i młody szpanuje ....

Strasznie cię to boli i powtarzasz to kiedy tylko możesz. Są Projekty i są "projekty"
Polecam, stosowałem 2x w tygodniu i pomogło: http://allegro.pl/masc-na...4176406818.html

skoro jako przedstawiciel organizatora na tym forum nie potrafisz przyznać się do niedociągnięć, które wynikły (a takie wytknęło kilka osób) tylko uważasz, że "kłamstwo powtarzane wielokrotnie stanie się prawdą" to chyba nie ma już o czym tu dyskutować. A wciąż nikt tu nie napisał o pozytywnych stronach zlotu, chociaż wszyscy na takie komentarze czekają.
 
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 09:39   

GOT_SPL napisał/a:
Najlepszy komentarz na bramie od dziewczyny gówno zbiera kasę
- pyta wy tu nad zalew czy na na to nieporozumienie gówno się tam dzieje

:lol:


Dobra misiaczki, wystarczy hejtów - wyraźnie była qpa, opinie ludzi, opowieści i historie tylko na to wskazują. Komentarze dot. samochodów kupowanych przez tatusiów i robionych w profesjonalnych firmach niestety świetnie utwierdzają większość w przekonaniu że ekipa z Radawy to nic innego jak banda gówniarzy - nie koniecznie wiekowo, ale emocjonalnie. Niestety tak to wygląda i sami zapracowaliście na taki obraz.

Niejaki Pan CZIP pitoli strasznie tak że się czytać tego nie da, karlosb5 - też niestety nie powalasz chociaż wcześniej czytając Twoje posty myślałem sobie że widzę ratunek dla całego "Sygitolandu" i kogoś z łbem na karku kto wyciągnie ekipę z tego gów*a w które się sama wpędziła - miało być dobrze, wyszło jak zawsze.

Gdyby zależało to ode mnie to temat już dawno byłby zamknięty, ale niestety na razie musi zostać. Na koniec:

Życzę Wam żebyście za rok troszkę zmienili podejście do zlotu, podeszli do sprawy profesjonalnie i wydorośleli (albo ustatkowali - np. kupując kombi :lol: ). Najważniejsze jednak żebyście zapamiętali porażkę z tego roku i zawczasu dogadali kwestie organizacyjne tak żeby 4 VM Radawa (chyba że ten był pierwszy jak to tłumaczycie się w temacie) był imprezą która nie pogrąży naszego województwa jako obciachowej f&f Polski B.
 
 
xi.
Średniozaawansowany


Samochód: 6N
Silnik: 1.4
Imię: Gaba
Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 80
Skąd: RZ
Wysłany: 2014-07-21, 11:18   

Tak sobie to czytam... :roll:
Odnośnie ilości samochodów to: "Na zlot może wjechać każdy samochód. Ponieważ każdy może kibicować w konkursach. Na terenie zlotu powstanie specjalna strefa dla stuningowanych VAG-ÓW." Także nie ma gówno porównywać do DynóVWki, bo tam praktycznie 95% samochodów jest jakoś przerobiona i nie trzeba im wydzielać specjalnego miejsca. :->

"!! UWAGA !! Impreza pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszów" :roll: Czytając dotychczasowe opinie, to ten patronat brzmi kuriozalnie.

To teraz i ja czekam na coś pozytywnego na temat zlotu w Radawie :-) I zdecydujcie się który to zlot, bo w temacie jest "3 VAG MEET" a tłumaczycie się, że to pierwszy zlot. Zdaje się że rozpoczęcie sezonu forum VW club Rzeszów wyszło lepiej niż zlot w Radawie ;)
 
 
Kipa1
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 11:45   

Witam. Pozwolę sobie o wyrażenie opinie na temat ZLOTU RADAWA 2014. Są to kpiny z poważnych ludzi. Człowiek czytając opis imprezy i zapowiedź, szykuje sie na miła atmosfere i fajne projekty. Zajeżdżając można było złapać sie za głowe." WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA" oczywiście było pare ładnych VAG'ów gdzie było widać duzo wsadzonej pracy i serca. Lecz jak zobaczyłem passata b5 "cabrio" śmiech na sali. Konkursy poprostu typowa wiejska prostota. Ludzie jada po + 200 km po to by zobaczyć pseudo "oragnizatorów" którzy nic nie wiedzą i nie maja pojecia o scenie tuningowej. (ew. u siebie na wsi pod sklepem) Oczywiście uczestnicy bardzo mili i przyjaźni :)) Spotkałem się z duża ilością opini na temat Wyników końcowych. Przepraszam ale jak Organizator może dostać II miejsce na najładniejsza felge. Nie porozumienie. Wszystko ustawione po "koledzy" na większych zlotach nie ma mowy o czymś takim. A wy chcecie porównywać Radawe do Dynóvwki. Proszę was!! Nie porównujcie gówn* do twarogu. Organizatorzy to badna cwaniaków. Myślicie że jak przyjechało 100 aut w tym (40 aut ze znajomymi) to jesteście wielcy. Nie wierze że wogóle ten zlot sie odbył. Możecie mnie hejtować ale i tak wiecie że to był najgorszy zlot jaki ludzie widzieli, a pewnie teraz bedziecie sie wypowiadać. Jeździłem na różne zloty i takiej kichy nigdy nie widziałem.... :galareta:
 
 
sylweq93
Już coś naskrobał


Samochód: Golf 3
Imię: Sylwek
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 266
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 2014-07-21, 12:49   

czyli jednak widzę nie ma czego żałować ze nie byłem czytając wasze wypowiedzi ... czyli ten zlot mozna podsumować jednym krótkim słowem czytając wypowiedzi osob które były ... KLESKA :)
 
 
adii
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 14:16   

Kipa1 napisał/a:
Nie wierze że wogóle ten zlot sie odbył.


No niestety się odbył, ale więcej nie po pełnie tego błędu że pojechałem i pewnie wiele ludzi też nie pojedzie tam więcej. Także jeśli ktoś szuka pozytywnych opinii to zapraszam tutaj:

http://vwclub.rzeszow.pl/...r=asc&start=210

zachwalają sobie i obrażają to forum i nas :) no ale cóż komentował tego nie będę.
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 14:56   

karlosb5, jesli do mnie pisałes ze jestem wiesniakiem mimo tego ze jestem rodowitym mieszczuchem i do wsi nie mam nic to uwazaj na słowa bo ja nikogo nie obrazałem i gadanie ze nie powiedzialem wam nic w oczy to sie mylisz powiedziałem wam za trzecim razem ze sobie zarty robicie i tak bylo. I jesli miales na mysli moja osobe w stwierdzeniu " takich leszczy jak dla mnie to na zlotach nie musi być " to zapraszam powiedz mi to prosto w oczy a zobaczymy czy wtedy bedziesz taki madry
Czytam własnie te wasze wypociny na tamtym forum i jedno twoje zdanie pasuje do ciebie "chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy" ty to chyba nawet ze wsi nie wyszłes

Zakonczmy dyskusje na temat tego załosnego zdarzenia bo i najlepiej usunąc cały temat jakby tego wydarzenia poprostu nie bylo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21