FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecane i NIE polecane serwisy i sklepy samochodowe
Autor Wiadomość
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2006-03-22, 09:50   

Jak juz wczesniej mowiłem firma F3 (dawny Autobals ) ul. Reymonta ( Rejmonta ) obydwie formy ponoc poprawne - w budynku PZM'u telefon.17 852 07 94
robiłem u nich ( z grubszych rzeczy ) 2 razy sprzęgło - raz wymiana koła zamachowego na lżejsze, skrzynię biegów no i oczywiście z 10 razy klocki ( wymiana płynu hamulcowego ) wymiana amortyzatorów, spręzyn - na sportowe...tak ze cos chłopcy potrafią :)
Jezeli chodzi o elektryczne sprawy to jak dla mnie tylko pan Msciwójewski na Przybyszówce
telefon 601 337 978 ( można sie powołać na człowieka od bordowego Focusa - z problemami komputerowymi - to Ja :) )
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-22, 10:53   

Ja natomiast nie polecam elektryka, ktory ma siedzibe zaraz kolo F3 (pod wiaduktem slaskim, obok parkinku z uszkodzonymi autami).
Moj ojciec pojechal tam naprawic wycieraczki. Gosc nie dosc ze ma tam burdel jak sto diablow, to podczas demontazu obudowy na podszybiu zlamal ja, bo ciagnal na chama mimo protestow ojca, o potem stwierdzil ze pokrywa juz byla peknieta. Wycieraczek nie zrobil, bo nie umial. Takze podsumowujac, nie jedzcie do tego goscia!!!Ten sam facet ma zaklad w domu w Lutoryzu zaraz kolo wiaduktu (zbieg okolicznosci??? :mrgreen: )
 
 
Nerio_21
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-23, 22:06   

U mnie w Łańcucie jest chłopak, który otworzył swój pierwszy warszat. Chłopak pracował na początku swojej kariery w salonie seat- został tez odpowiednio przez nich przeszkolony (naprawia mjego mk3 i siosty cordobe 1.4se) poźniej pracował w Peugeot-cie w Kraczkowej i rowniez został przeszklony przez producenta. Dla mnie osobiście jest to mechanik Godzien Uwagi :!: :!: Posiada oprogramowanie komputerowe do sprawdzania kompa w autach.
Adres ul. Traguta, naprzeciwko MPGK-u. Łańcut.
kontakt: 607 421 512- TOMEK
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-24, 05:41   

ja moge polecic mechanika w Tyczynie kolo parku, bardzo dobrze robi auta i w bardzo przystepnej cenie, zalatwia taniej czesci...Tylko musze tel znalezc, bo znam tylko jego nazwisko: Kotowicz :mrgreen:
 
 
indyczes
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-09, 21:57   

Nie polecam serwisu autoryzowanego VW "Autorud" w Stalowej Woli.Ceny z kosmosu,za rozrząd w swojej Borze zapłaciłem 1000zł-4 roboczogodziny :fuck: .Pierwszy i ostatni raz tam byłem.
 
 
Misiek_B
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Jetta A5
Silnik: TDI
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 706
Skąd: Nisko
Wysłany: 2006-08-11, 12:10   

Ja tez nie polecam autoryzowanej stacji Vw "Autorud" w Stalowej Woli napatrzyłem sie tam troche jak sie pieprzy naprawy klijenta i oszukuje na wymianie oleju wiec omijajcie szerokim łukiem za samo przygotowanie auta i wprowadzenie na serwis kase inkasuja .Juz bardziej moge polecic warsztat znajdujacy sie na tym samym placu gówno Autorud tylko na lewo od wjazu obok serwisu opon(ten sam budynek tylko 2 garaz nie mylic z Q servis na przeciwko :-P ) gosc sie zna na rzeczy i potrafi zrobic auto porzadnie POLECAM najlepsze ze jak mechanicy w Vw niewiedza jak cos zrobic to do niego lataja :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Misiek_B 2006-08-11, 12:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
lge
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-11, 11:56   AUTO SERWIS

NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!
Omijajcie z daleka niejaki "AUTO SERWIS" Rzeszów, ul. Orzeszkowej 20, Tel. 0178526630

Nie podam szczegolow gdyz nie chce miec klopotow, ale od razu widac ze nie wiedza gówno robia i w dodatku chceili mnie wych**ac na okolo trzy, cztery tys PLN
 
 
Kambelito
Forumowy fotograf


Samochód: Seat Exeo
Silnik: 2.0 TDI CR
Imię: Rafał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1560
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-09-09, 21:26   

Ja polecam taki zakład jak
AUTO RYŚ Zakład mechaniki pojazdowej

tel. 0 17 857 57 91
35-326 Rzeszów, Urocza 18
pow.Rzeszów, woj. podkarpackie

Ten zakład jest niedaleko mnie (wjazd od ulicy Strażackiej). Tam serwisowałem Cinquecento, Seata Ibizę a teraz myślę tam serwisować golfika. Wiem że powierzam samochód w bardzo dobre ręce. Nigdy mnie tam nie zawiedli. Pracują tam w 2 nieraz 3 osoby z tym że są to osoby kompetentne. Właściciel zakładu zna mnie od urodzenia i ja jego tak samo. Mogę mu zaufać. :prosze:

Drugi zakład który polecam to zakład który zajmuje się wymianą tłumików itd. Zajmuje się też mechaniką. Prowadzi go Kocój koło pętli lini nr. 8 na Białek/ koło Rzeszowa.

Jeżeli chodzi o wulkanizację i rzeczy związane z oponami i felunkiem to polecam zakład wulkanizacyjny jak się jedzie w stronę tyczyna to po lewej jest sklep śnieżynka, i stacja benzynowa i właśnie koło stacji jest ten zakład. Robią tam porządnie i solidnie.

Jeżeli chodzi o klimatyzację to polecam El-Car w Rzeszowie.
Rzeszów, ul. Borowa 6
tel. (17) 863 60 61
kom. (606) 26 28 05

To w sumie wszystko a gówno do przeglądów technicznych zawszę jeżdżę na Watkem na przeciwko E.Leclera. Tam też robiłem ostatnio diagnostykę czy wszystko w porządku.

I to by było na tyle z mojej strony. A jeszcze nie trafiłem na zakład w którym by mi odstawiono fuszerkę. Chyba szczęście. :roll:
 
 
Bruno
Uzależniony od postów


Samochód: C5 X7
Silnik: HDI
Imię: Adam
Pomógł: 52 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 4015
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-09-18, 08:57   

dobry serwis godny polecenia to Euro-Auto na Rejtana 5; 35-326 Rzeszów
(017) 852-71-26
 
 
 
daniel871
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-19, 16:59   

Z cała pewnoscia moge polecic "SZIK" w Tyczynie. Wiedza gówno robia a jak nie wiedza to sie nie biora za to. poza tym pracuje tam dużo osób i jak jest problem to zawsze coś wymyśla. W miare szybko wykonuja zlecenia napraw.

I tez z całą pewnoscia odradze kazdemu kto ma coś robic przy pompach wtryskowych w dieslach. Jest taki partacz na ul Wita Stwosza firma nazywa sie chyba "DIESEL" typ mi w moim AFN-ie robił 2 razy nastwnik pompy wtryskowej i za kazdym razem wzioł po chyba 180 zł i nie zrobił. Później okazało sie ze to nie wina nastawnika o czym uswiadomił mnie inny mechanik i podał jaka jest usterka ale wzioł 30zł a nie 180zł . gość z Wita Stwosza wczesniej uszczelniał mi 2 razy pompe wtryskową w poprzednim golfie ( 1,9 TD) i niestety dalej sie sączyło. NIGDY WIECEJ TAM NIE JADE ! ! !

AUTOMACHER nawet dobry ale okropnie drogo tam maja i dogadać sie z tymi cwaniakami to masakra( wszystko by najlepiej nowe załozyli a potem rachunek na 5 tys. zł i dowidzenia)

CAR - SERWIS polecam. gość zna sie na golfikach i nie tylko.
 
 
ryko
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-19, 17:24   

Ja polecam jeszcze

http://www.auto-parts.rzeszow.pl/

AUTO PARTS
 
 
Gregori84
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 21:15   

dj.kambel napisał/a:
Jeżeli chodzi o klimatyzację to polecam El-Car w Rzeszowie.
Rzeszów, ul. Borowa 6
tel. (17) 863 60 61
kom. (606) 26 28 05

Kambel jeżeli chodzi o klime i ogrzewanie postojowe to tylko tam, pracowałem tam dosyć długo do dzisiejszego dnia naprawiam sobie sam tam samochód a szef tej firmy to zaje.... gość wiem że dobrze robią nawet do dzisiaj. W koncu też tam mój brat robiPolecam Polecam Polecam.
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2008-01-15, 15:35   

Jak by ktos chiał to w Kolbuszowej jest spec od VW z 20 letnim stażem.

50 remontów generalnych silników diesla i benzyny. Juz nie pracuje w zawodzie ale po pracy chetnie jeszcze naprawia.

Spec od VW/AUDI bardzo rzetelna i fachowa osoba.
Posiada sprzęt i wielką wiedze :-o

niestety nie posiada komputera ale bez problemu radzi sobie z takimi furami jak audi A6 TDI z 2003 roczku z zerwanym paskiem rozrządu itp. Wlasciciel musial tylko pojechac z lawetka do automachera na reset i wgranie programu do kompa i fura odpalila na tyk :mikolaj:

Naprawie nie tylko VW/Audi 8-) ale do nich ma pełny sprzęt. :mikolaj:

jak ktos chce się jeszcze cos dowiedziec lub chce namiar to pisać do mnie na GG czy PW
 
 
 
golab21
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 15:04   

a ja szczeze i z calego serca NIE POLECAM robienia zakupow w INTERCARS!!!! Banda PI..*&%$$£ PE..%$£^& sprzedaja podruby w opakowaniach oryginalnych czesci, zakupilem przeplywke zaplacilem jak za oryginalnego pierburga!!! otrzymalem pudelko pierburga, a w nim podrube z allegro za 250zl. zaplacilem 600zl (po znizkach!!!) :shock: :shock: :shock:
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-04-13, 12:40   

Sprzedaż, naprawa i wymiana skrzyń biegów. Najlepszy spec w Rzeszowie jak nie na Podkarpaciu.

http://leja.rze.pl/
 
 
Mk3Spider
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 19:48   

hmm w Krośnie to polecam gościa gówno sobie siedzi spokojnie w swoim zakładzie naprzeciw lotniska jak się nie mylę to z synem .. zna się na VW jak mało kto i gówno by mi się nie działo zawsze tam ładuje ... jak się ten zakładzik nazywa nie pamiętam ale mały rodzinny interesik .

w każdym bądź razie nie narzekam ...nawet ostatnio wpadłem po godz. bo mi skrzynia zacinała to wszystko ładnie wyjaśnił i pokazał i wiedziałem gówno zrobić :prosze:
 
 
kamil
Średniozaawansowany


Samochód: s80
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 143
Skąd: nd
Wysłany: 2008-07-18, 20:09   

szukam speca, ktory podpialby do kompa i zdiagnozowal tdi. kuzyn chce kupic autko i chcemy sprawdzic jak silnik pracuje.
najchetniej ktos w okolicach rzeszowa, tarnobrzega, stalowej.
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-07-18, 20:45   

kamil napisał/a:
szukam speca, ktory podpialby do kompa i zdiagnozowal tdi. kuzyn chce kupic autko i chcemy sprawdzic jak silnik pracuje.
najchetniej ktos w okolicach rzeszowa, tarnobrzega, stalowej.


Salon VW w stalowej, dobrze robią, bez porównania z rzeszowem. Ewentualnie SziK w Tyczynie.
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-07-18, 23:56   

jak juz kiedys pisałem Autorud - czyli ASO VW w Stalowej odradzam dobrzy to oni byli ale 5 lat temu a teraz juz rzeźbę taka robią ze sie płakać chce
 
 
indyczes
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-20, 09:28   

Zdecydowanie odradzam Autorud-St. Wola.Jeśli Cię interesuje to w Leżajsku znam chłopaka, który zajmuje się tym i gówno najważniejsze nie jest drogi. Jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń do mnie to znajdę numer do tego gościa. Mój numer: 502 999 485
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez indyczes 2008-07-20, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-07-20, 11:59   

Fakt, AutoRud nie jest taki jak kilka lat temu, ale ja np. znam tam kilku gości którzy zawsze mi robią i są własnie jeszcze starej daty z Rudnika ;-) A jak trafiacie na "praktykantów" to się nie dziwie :klown:
 
 
andru
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-20, 13:37   

taa... tylko nigdy do konca nie wiadomo kto ci robi przy aucie...
w fornterze w salonie opla zmianialem olej, gadalam z praktykantem i okazalo sie ze gosc jes po szkole spozywczej... :roll: :roll: :roll: :roll: i fak faktem na drugi dzien bylem z reklamacja bo mi wlal o litr oleju za duzo.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
 
Misiek_B
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Jetta A5
Silnik: TDI
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 706
Skąd: Nisko
Wysłany: 2008-07-21, 21:10   

lolek napisał/a:
Salon VW w stalowej, dobrze robią,

Ta chyba przekręty :roftl:
lolek napisał/a:
kilku gości którzy zawsze mi robią i są własnie jeszcze starej daty z Rudnika

Tu masz racje ale Ci juz odeszli dawno bo z prezesem G nie dało sie normalnie pracowac tam. A byli to spece tacy że i firma renomę miała.
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-08-25, 20:07   

Polecam:
RS Service na Warszawskiej byłem wczesniej sceptycznie nastawiony bo Tacina bardzo dobrze znam :mrgreen: ale jestem miło zaskoczony - swoja drogą lepiej dać do znajomego ktory sie w razie czego postara niz do "niby" fachowca ktory potraktuje mnie jak pierwszego lepszego z ulicy.
Wymieniałem rozrząd - koło 2 masowe i zamachowe oraz pare innych drobiazgów razem ze zdiagnozowaniem gówno i jak - zamówieniem części - 2 dni autko stało w warsztacie.
Fachowo i sprawnie a to sie chyba liczy najbardzie - aaa i skóry ze mnie nie zdarli :lol:
 
 
kiler
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-26, 18:24   

nie zdarl skóry bo jestes znajomym ;) hihi zart

tez moge ich polecic bo przykladaja sie do roboty :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
bariera u11a https://autoserwisquickkatowice.pl/

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10