FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
DynóVWka 2016
Autor Wiadomość
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-09, 20:16   

Dobra dobra, nie narzekać, chłopaki od kilku lat to zawsze ogarniali to i tym razem wiedzą jak to ogarnąć.

Wpadnę przynajmniej na jeden dzień się przywitać ;]
 
 
KaziK
Zaawansowany


Samochód: A3
Silnik: 1.9 TDi
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 341
Skąd: Dynów
Wysłany: 2016-05-09, 21:22   

Shmatan wpadnij odrobić zeszły rok :mrgreen:
 
 
 
hehepack
Zaawansowany

Samochód: Audi A3[8L]
Silnik: 1.9 AGR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 586
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2016-05-09, 22:00   

ja przyjdę choćby z buta :P

jak dla mnie to bardziej impreza towarzyska w gronie vagowiczów , niż podziwianie spasów,

ale każdy może postrzegać inaczej :piwo:
 
 
 
KoguT
Uzależniony od postów


Samochód: VW GOLF MK4 CABRIO
Silnik: AFT
Imię: Michał
Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2437
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-09, 22:31   

wtx napisał/a:
KoguT napisał/a:
... Jest to dla mnie okazja spotkania się z kumplami których znam od lat,

dobre podejście :)
ten temat pokazuje problem tego forum. społeczność nosi nazwę 'vag podkarpacie' gówno sugeruje, że skupia wszystkich fanów VAG z podkarpacia (przynajmniej). mam wrażenie, że garstka osób która robi wrażenie swoimi projektami, chciałaby żeby to forum skupiało się wokół projektów VAG.. i tak było postrzegane.


No właśnie. A tu nie o to chodzi żeby skupiać się między sobą. Bo kiedy my organizowaliśmy zloty typu UjazdóVWka to z Rzeszowa był praktycznie tylko kambel (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Reszta ekipy była z Lubelskiego, Świętokrzyskiego... I dzięki temu tacy ludzie jak, Dogu, Czorny, MłodyKoguT, ja, Niebieski, Pawlo, obaj Miśki z Kolbuszowej są znani w innych grupach. Od dawien dawna Rzeszów trzymał się sam na uboczu i organizował swoje zloty/spoty na Podpromiu a nie jechali dalej. Jedyny wspólny wypad pamiętam to bodajże MajóVWka 2010 gdzie udało sie zorganizować grupę.
Więc dajcie żyć innym i wpasować się w klimat. To że ktoś przyjedzie "ulepem z gnojem na gumiakach" to nie znaczy że się go nie da nawrócić. Kforcyt na drugiej odsłonie UjazdóVWki też był swoim "fajerem" z dziwnymi dokładkami i tubą w bagażniku na 500 metrowym kablu (gówno przyznam było zajebiste kiedy chodził po placu z tubą na ramieniu z której leciał kawałek "będę brał Cię w aucie" :roftl: ), ale pod wpływem innych zmianieł klimat i podołał stylowi VW. Dajcie ludziom szanse.

Alem się napisał... ufff... :spi:
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2016-05-09, 22:46   

a ja napisze z inne beczki mozna by tak przypilnować bardziej tego by ludzie ktorzy sa dobrze porobieni nie szaleli autami po placu :) i na litosc by w nocy nie dawali do odciny jakby mieli hobde :/ gówno do selekcjii chyba ktos sie to okreslij selekcja w moim rozumowaniu na Dynóvwke powinna byc taka zeby nie wjezdzal struk z ktorego wylatuja srubki albo inne czesci i jakies tjuningi z chromami spojlerami prosto od chinczyka. Seria niech wjezdza jesli jest zadbana. Ma byc fun dobra zabawa :) hehepack jakbys szedł na piechote to daj znac wezme ci do auta plecak :P
 
 
PITER77
Średniozaawansowany

Samochód: VW GOLF III EDITION MOVIE
Silnik: 1,4 44kW (60KM)
Imię: Piotrek
Wiek: 46
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 55
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-19, 23:22   

Czytając te posty powiem tak nie dzielcie selekcją ludzi na gorszych i lepszych podnosząc swoje ego. Niech to będzie nadal zlot dla miłośników marki a nie tylko wybrańców. Tym bardziej to jedyny taki zlot na Podkarpaciu ! Każdy w miare możliwości finansowych coś modzi przy swoim aucie. Jeżeli ktoś przyjedzie zadbanym, czystym seryjnym autem lub np. seryjnym Garbusem to, gówno zostanie za bramą ?? A może bodaj dyplomy dla najstarszego auta zlotu bądż najładniejszego seryjnego auta zlotu.
Tym którzy chcą selekcji proponuje DynóVWkaEVENT i macie selekcje. Oczywiście pełen szacun dla organizatorów za wielki wkład i poświęcenie, dla właścicieli ładnych, ciekawych projektów i tych pozostałych też ;-)
Tak, jak KoguT mówi na VWmanii takich selekcji nie ma nie byłem ale jest mase filmów na necie.
Dla tego w 100% zgadzam się z KoguT'em, KaziK'iem i wtx,em :prosze:
 
 
 
Luken1717
Zaawansowany


Samochód: VW EOS
Silnik: 2.0 TDI BMM+++
Imię: Łukasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 561
Skąd: Rakszawa <RLA>
Wysłany: 2016-05-20, 23:24   

PITER77, czytaj ze zrozumieniem a nie wycinaj słów z wątku.. Było jasno napisane, ze selekcja ma polegać na tym gówno sam napisałeś:

"Jeżeli ktoś przyjedzie zadbanym, czystym seryjnym autem lub np. seryjnym Garbusem"


Dla takich ludzi nie ma problemu z wjazdem i jest to tłuczone od 2 stron.. Czytajcie ludzie ze zrozumieniem bo ilość wylanego waszego hejtu na samo słowo "selekcja" sprawia ze uruchomią drugą linię produkcyjną maści na ból dupy...



Zresztą nie ja jestem organizatorem i nie ja o tym decyduje..

Temat jest o "LUŹNEJ" dyskusji i każdy może wyrazić opinię i swoje zdanie w tym temacie a ostateczną decyzję i tak podejmą organizatorzy..

Wiec bez spinki bólu dupy i hejtów, bo robicie z tego aferę rodem z TK...
Ostatnio zmieniony przez Luken1717 2016-05-20, 23:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kambelito
Forumowy fotograf


Samochód: Seat Exeo
Silnik: 2.0 TDI CR
Imię: Rafał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1560
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-21, 12:40   

KoguT, jak wspomnę UjazdóVWki to aż się łezka kręci w oku. Samochody samochodami ale ludzi, klimat i zabawę pamiętam do dzisiaj.

Moim zdaniem DynóVWka powinna pozostać imprezą z głównym naciskiem na ludzi nie na samochody.

W tym roku pewnie wpadnę na jeden dzień pogadać ze starą ekipą :) a dla spokoju wszystkich swojego golfa postawię w krzakach nad Sanem.

Do zobaczenia
Pozdrawiam

:galareta:
 
 
PITER77
Średniozaawansowany

Samochód: VW GOLF III EDITION MOVIE
Silnik: 1,4 44kW (60KM)
Imię: Piotrek
Wiek: 46
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 55
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-21, 23:21   

Szanowny Luken1717 według Ciebie gówno to jest ?? Jakie wycinanie słów ?!?!!! ''Proponuje jakąś selekcje'' , ''Dobry zlot na zaproszenia'' , Będzie selekcja, będzie super'' itp.
O jakim hejcie ty opowiadasz !! Nikt tu nikogo nie obraża ani nie pomawia. Ty kolego lecisz w tym kierunku wystarczy przeczytac Twój ostatni post !
Zwyczajnie staje po stronie tych którzy mają zadbane auta i jadą spotkać się, wymienić doświadczeniami i dobrze bawić. Tylko czytając te niektóre posty okaże się, że dla nich i ich aut bramy zlotu niebawem zamkną się. A DynóVWka pozostanie dla wybranków.
I właśnie wyrażam lóżną opinie i nie spinam się ani nie robie afery !!! :-) Wszystko :-D
 
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-21, 23:24   

Dobra, dajta se po razowi i spokój będzie.

Dynówka będzie pewnie taka jak za każdym razem... czyli udada. Nie ma gówno rozmawiac o selekcji bo chłopaki i tak swoje robią. Nie potrzebnie tutaj 2 strony spamu poleciało.
Ostatnio zmieniony przez hEgE1990 2016-05-21, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2016-05-22, 09:10   

Sugestii na temat selekcji wystarczy :-P Przedyskutujcie jaki inny temat to może coś innego uda nam się zmienić gówno np ludziom się nie podoba ;-)
 
 
 
junak1956
Nowicjusz


Samochód: golf III
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 26
Skąd: wysoka lancucka
Wysłany: 2016-05-22, 09:11   

Na czym ma polegać ta selekcja jak mam się dowiedzieć czy będę spełniał wymagania będzie się zdjęcia gdzieś wysyłać czy jak. Seria zadbana czy seria seria czy GTI tylko kolor waży czy wyposażenie. Kupiłem MK3 i skąd mogę wiedzieć czy mógłbym przyjechać.
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2016-05-22, 09:14   

O matko nie "wytrzymie" :-/ Jak ktoś przyjedzie autem uwalonym w błocie, siatex, szpachla odpadajaca, agro tuning, neony itd to nie wjedzie! Jakiś poziom trzeba trzymać... gówno do brudnych auto to ludzie... Myjnia jest 500m przed bramą...
 
 
 
junak1956
Nowicjusz


Samochód: golf III
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 26
Skąd: wysoka lancucka
Wysłany: 2016-05-22, 09:19   

http://www.fotosik.pl/zdjecie/c7421de9ff399a6f
 
 
Kambelito
Forumowy fotograf


Samochód: Seat Exeo
Silnik: 2.0 TDI CR
Imię: Rafał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1560
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-22, 09:43   

Przepraszam za OFF-TOPa ale tak pogrzebałem specjalnie w archiwum i wrzucam trzy kadry z imprezy UjazdóVWka 2009 :roftl: :roftl: :roftl:







Sorry musiałem :roftl: :roftl: :roftl: :galareta:
 
 
PITER77
Średniozaawansowany

Samochód: VW GOLF III EDITION MOVIE
Silnik: 1,4 44kW (60KM)
Imię: Piotrek
Wiek: 46
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 55
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-22, 10:19   

Spoczko Kambelito :-) Była impreza, była zabawa i odmieniec ubabrany w błocie :-D
 
 
 
irocket
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Toledo 1L
Silnik: 1.9TDi 90KM 1Z
Imię: Karol
Pomógł: 15 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 693
Skąd: Rzeszów/Krosno
Wysłany: 2016-05-22, 11:28   

A ja mam takie czysto teoretyczne pytanie: czy jeżeli ktoś dokona wpłaty sponsorskiej to może wjechać czymkolwiek, nie ważne czy to będzie jakaś perełka, seria, "zgnity" gruchot czy taczka?
 
 
Simson
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Lexus IS300 SC
Silnik: 3.0 2JZ GE TT
Imię: Paweł
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 882
Skąd: Rakszawa RLA
Wysłany: 2016-05-22, 11:38   

A tak z innej beczki to może by się udało załatwić jakiegoś FoodTrack-a bo nie oszukujmy się ale w tym barze na placu nawet frytki dało się zepsuć :/
 
 
Luken1717
Zaawansowany


Samochód: VW EOS
Silnik: 2.0 TDI BMM+++
Imię: Łukasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 561
Skąd: Rakszawa <RLA>
Wysłany: 2016-05-22, 13:48   

PITER77 napisał/a:
Szanowny Luken1717 według Ciebie gówno to jest ?? Jakie wycinanie słów ?!?!!! ''Proponuje jakąś selekcje'' , ''Dobry zlot na zaproszenia'' , Będzie selekcja, będzie super'' itp.
O jakim hejcie ty opowiadasz !! Nikt tu nikogo nie obraża ani nie pomawia. Ty kolego lecisz w tym kierunku wystarczy przeczytac Twój ostatni post !
Zwyczajnie staje po stronie tych którzy mają zadbane auta i jadą spotkać się, wymienić doświadczeniami i dobrze bawić. Tylko czytając te niektóre posty okaże się, że dla nich i ich aut bramy zlotu niebawem zamkną się. A DynóVWka pozostanie dla wybranków.
I właśnie wyrażam lóżną opinie i nie spinam się ani nie robie afery !!! :-) Wszystko :-D


:shock: :shock: :shock: Nie mam ci nic do powiedzenia.. Nie użyłem ani jednego ze zwrotów które dałeś w czudzysłów..

A swoim ostatnim postem po prostu epicko wpisałeś się w to gówno napisałem o kompletnym braku zrozumienia i czytaniu postów po łebkach.. Koniec tematu selekcji...
Ostatnio zmieniony przez Luken1717 2016-05-22, 13:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
jacq
Władca postów


Samochód: vario
Silnik: kle kle
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1377
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-22, 21:18   

Niki20 napisał/a:
może coś innego uda nam się zmienić gówno np ludziom się nie podoba ;-)

mi się nie podoba diskopolo, a jak musi być to późno w nocy na dyskotece, bo wtedy to już wszystko jedno % :)
Simson napisał/a:
A tak z innej beczki to może by się udało załatwić jakiegoś FoodTrack-a bo nie oszukujmy się ale w tym barze na placu nawet frytki dało się zepsuć :/

:prosze: o tak. A jak "konkurencja" z tego baru nie wpuści go na plac to niech stoi za ogrodzeniem.
 
 
 
PITER77
Średniozaawansowany

Samochód: VW GOLF III EDITION MOVIE
Silnik: 1,4 44kW (60KM)
Imię: Piotrek
Wiek: 46
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 55
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-22, 21:57   

Simson napisał/a:
A tak z innej beczki to może by się udało załatwić jakiegoś FoodTrack-a bo nie oszukujmy się ale w tym barze na placu nawet frytki dało się zepsuć :/


Może bar jest po Kuchennych Rewolucjach i po roku jest już smakowo :-D
 
 
 
KaziK
Zaawansowany


Samochód: A3
Silnik: 1.9 TDi
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 341
Skąd: Dynów
Wysłany: 2016-05-22, 23:16   

jacq gówno jak gówno ale w zeszłym roku disco w polu leciało tylko na imprezie :mrgreen:
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2016-05-23, 09:15   

KaziK napisał/a:
jacq gówno jak gówno ale w zeszłym roku disco w polu leciało tylko na imprezie


i z tego właśnie powodu wiele osób nie pojawi się więcej na tej imprezie w tym ja :-)
gusta są różne ale utrwalanie myślenia o VAG-u i jego właścicielach jako wieśniakach (mówię o stylu bycia i zachowania a nie zamieszkania bo sam mieszkam teraz na wsi) nie jest najmądrzejszym posunięciem ;-) ale jest takie angielskie powiedzienie...whatever makes you happy :)


p.s.
oczywiście tak pół żartem pół serio to napisałem ale od kilku osób usłyszałem podobne opinie
problem polega na tym że Golf mk III i Audi S8 to też VAG....ale właściciele dosyć się różnią - impreza natomiast zdecydowanie jest skierowana do właścicieli Golfa trzeciej generacji :->
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-05-23, 09:22   

Nikomu nie dogodzi...
 
 
 
GOREK
Zaawansowany


Samochód: opel
Pomógł: 26 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 388
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-23, 10:28   

bracus, święte słowa :)
Oprawa muzyczna powinna być na najwyższym poziomie podczas dnia, a na nocnych imprezach już do woli ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12