FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
dystanse, pierscienie, koła jak dobrać ?
Autor Wiadomość
eddie
Średniozaawansowany

Samochód: audi a6 c5 allroad
Silnik: 2,7 biturbo
Imię: Stanisław
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2016-06-20, 09:07   dystanse, pierscienie, koła jak dobrać ?

Panowie mam mały mętlik w głowie. Odrazu przepraszam bo wiem że temat niby oczywisty itp itd ale poprostu ja niewiem w tym temacie zbyt wiele. A podobno niema głupich pytań !
A wiec, szukam felunku do swojego allroada tam jest nieco inaczej niz w pozostałych audi bo et wynosi 25. Wiec wiadomym jest ze musze zastosować dystans. Kiedyś kiedyś kiedyś kupiłęm nowe superleggery z dystansami itp itd cena za wszystko i to w 16" przyprawiałą o zawrot głowy dzisiaj za felgi tyle bym niedał bo zmieniły sie wartosci,

- ale do rzeczy DYSTNASE wchodze na portał aukcyjny a tam do wyboru do koloru w cenach no własnie powiedzmy 140 zł za dwa razem ze srobami. Ale gówno to jest za jakośc ? ile to wytrzymuje ?ogolnie jak to wszystko wygląda (pamietam jak szukałęm to kiedys to po 150zł za sztuke bez srob było) Allroad wazy 2 Tony i ma 300 KM wiec chciałbym aby to było przede wszystkim bezpieczne !!!! :shock:


- jesli kupie odpowiednie dystanse musze zastosowac pierscienie centrujace do felg ? (a jesli dystans zgra sie z felga idelanie ?

- mam koła 18' niewiem czy nie zaduze i do tego z rantem , boje sie ze moge zrobic z tego szopke choc widziałęm allroady z rantem i wygldało to nawet nawet.

a moze ma ktoś jakies ciekawe felgi np s line ? bo na tych wygladaja super :D
 
 
eddie
Średniozaawansowany

Samochód: audi a6 c5 allroad
Silnik: 2,7 biturbo
Imię: Stanisław
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2016-06-27, 09:37   

widze ze temat umarł. Nieco inaczej może troche juz poczytałem ogolny zarys mam juz. Ale dalej niewiem jak sie za to zabrać. Dzisiaj chce zmierzyc ile zostaje mi luzu w ori kołach do krawedzi nadkola. Wyjdzie załóżmy 2 cm i gówno z tym zrobić ? Plan jest na zestaw:

czy zestaw taki mi podejdzie:
ori: felga 7,5 szeroka 17' et 25
plan jest na: 8,5 szeroka 18' et 35 ....teraz nie miesci mi sie na zacisk wiec kupie dystanse 10mm aby zrównać ze soba ET starego i nowego zestawu, wiec zakładam ze w tym momencie et tu i tu mam takie samo wiec zostaje mi sie martwić tylko szerokością felg ?

gówno o tym myślicie ? dobze rozumuje ? roznica w szerokosciach miedzy starymi a nowymi jest 25,4 mm wiec to jeszcze na pół wiec felga w strone nadkola wyskoczy tylko o 12mm , wiec moze lepiej zastowsac dystans 15mm aby felga ładniej jeszcze wyskoczyła w strone nadkoli i łądnie wyglądała ?

Nigdy tego nierozumiałem i wymiana felg to dla mnie katorga !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11