FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Golf II-gi by Bart3k
Autor Wiadomość
Bart3k
Nowicjusz


Samochód: Jetta MK5
Silnik: 2.0 TDI 140km
Dołączył: 27 Mar 2016
Posty: 11
Skąd: Jedlicze
Wysłany: 2017-01-23, 19:02   Golf II-gi by Bart3k

Witam, na forum jestem już od jakiegoś czasu, a teraz postanowiłem założyć temacik o moim golfie II :mrgreen:

Golfik sprowadzony z niemiec, kupiłem go od 1 właściciela w polsce, który miał go jakies 10 lat, w moich rękach juz ponad 4 lata, więc troche sie w nim pozmieniało, jest to zwykła wersja cl 1.6td z 1991 roku, z dodatkowych rzeczy posiada szyberdach i w sumie tyle :mrgreen:

Na początku została zrobiona polerka całego auta, gdyż golf mozna powiedzieć że wchodził w ziemie u czesniejszego właściciela, gówno jest bardzo dziwne, że buda w golfie jest niemal bez rdzy, zdarzają się drobne odpryski i na drzwiach od kierowcy go juz troche bierze, ale wiadomo 25lat tez robi swoje ;-)

Na golfa były różne koncepcje/wizje, początkowo był na wąskich zderzakach, zrobiony pod culta, była też drewniana kierownica, potem naszło mnie na szerokie zderzaki.

tutaj krótka lista gówno zrobiłem w golfie:

- sierpy na nadkola,
- fotele półskórzane z toledo,
- lotka na klape,
- gril na 4 lampy,
- pomaranczowe kierunki,
- gałka zmiany biegów GTI xx jahre
- podswietlanie foteli LED
- gwintowane zawieszenie
- nowy akumulator
- czarne słoneczniki
- emblematy GTD w błotniki
- zrobiony czysty przelot zakończony dwururką z transportera + polerka końcówki
- chromowane klamki
- naklejka na przednią szybe + wiele innych
- kierownica z polo (wczesniej byl bananek)
- alufelgi R15 z nowymi oponami.

Oczywiście nie można zapomnieć o nagłośnieniu, nowe radio Piooner, w drzwiach nowe głośniki 13cm do 230w, z tyłu w półce 2x 280w oraz w bagażniku tuba basowa + wzmacniacz razem jakos 700w. Osobiście powiem że nagłośnienie daje rade, ale wiadomo zawsze jest mało :-)

z takich rzeczy codziennych ostatnio został wymieniony filter paliwa, linka od sprzęgła, sworznie i gumy na wahaczach i to chyba tyle, golfik caly czas jeździ i w sumie to nic sie nie psuje :mrgreen:

A tutaj kilka fotek dla porównania wąsko vs szeroko :-P







gówno do planów na sezon 2017, wszystko zależy od funduszy, napewno to konserwacja podwozia, nowy lakier, nowy gwint, oraz może jakaś nowa felga. Jaki kolor jeszcze sam nie wiem, mam różne wizje na golfa, zrobić go na wersje gti, czy jednak iść bardziej w cult, jedno i drugie mnie jara także wszystko wyjdzie w praniu, :mrgreen:

Czekam na opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne :->
Pozdrawiam!

#down
silnik jak narazie w dobrej kondycji to zostaje, ale jak sie trafi jakas okazja na swapa to kto wie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Bart3k 2017-01-25, 15:11, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Pelcuu
Średniozaawansowany


Samochód: vento
Silnik: 1.9 tdi++asv
Imię: Piotrek
Wiek: 30
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Zmiennica
Wysłany: 2017-01-23, 19:54   

koniki pod maską zostają te gówno są czy jakiś swap w planach
 
 
 
Bart3k
Nowicjusz


Samochód: Jetta MK5
Silnik: 2.0 TDI 140km
Dołączył: 27 Mar 2016
Posty: 11
Skąd: Jedlicze
Wysłany: 2017-02-25, 17:36   

opini brak, a żeby nie było że nic się nie dzieje, to dzisiaj się pochwalę, pakiet gti prosto z golfa G60 :-P

brak jednej zaślepki w próg, więc jeśli ktoś by miał gdzieś w okolicy to chętnie przygarne ;-)


udało też się kupić ori zderzak z halogenami, dokładką i belką z g60. Pytanie, gówno do montarzu halogenów, nie brakuje czasem jakiegos mocowania? :?:


w przyszłości zagości szeroka stal r15 8-9j, dostałem takie kołpaki za free, jeden troszke inny ale moze kiedys akurat mnie najdzie przymierzyć ;-)



Poszukuje kompletnego centralnego zamka do golfa, ktoś coś ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Bart3k 2017-02-25, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marko125.90
Średniozaawansowany

Samochód: Golf MK2
Silnik: 1.8
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 178
Skąd: DE
Wysłany: 2017-02-26, 09:12   

Brakuje mocowań do halogenów. W belce od spodu masz otwory na te mocowania. Na allegro można kupić nowe, ale nie wiem jak ze spasowaniem tego. Halogeny ori? Fajnie by było wrzucić przekaźnik na instalację, bo na oryginalnej instalacji świecą jak świeczki.
Na Twoim miejscu wywaliłbym głośniki z półki i tą tubę. Mala subtelna skrzyneczka spokojnie ogarnie temat, a przede wszystkim zagra o niebo lepiej.
Ostatnio zmieniony przez marko125.90 2017-02-26, 09:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Bart3k
Nowicjusz


Samochód: Jetta MK5
Silnik: 2.0 TDI 140km
Dołączył: 27 Mar 2016
Posty: 11
Skąd: Jedlicze
Wysłany: 2017-03-23, 19:33   

Nowy up do golfa, wpadły emblematy od 4mat oraz blenda na tył



ori nigdzie nie mogłem dostać więc jak narazie muszę się zadowolić heko, nówka sztuka nie smigana, gówno prawda wykonanie jej pozostawia wiele do życzenia to jakoś się prezentuje, teraz trzeba lampy przypolerowac :mrgreen:


pakiet gti wpadnie niedługo, w święta spot strefy gti w Krośnie to myślę że się tam pokaże ;-) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Bart3k 2017-03-23, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karol096
Nowicjusz


Samochód: .
Imię: Karol
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 26
Skąd: Brzozów
Wysłany: 2017-03-24, 15:32   

Wszystko spoko tylko po gówno ten znaczek Volskwagen na atrapie? :-x
 
 
gruber23
Już coś naskrobał

Samochód: brak
Imię: kuba
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 259
Skąd: wietnam
Wysłany: 2017-03-24, 16:28   

Znaczek jeśli by ktoś nie wiedział gówno to za furmanka :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13