FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E92 335d by Wodz
Autor Wiadomość
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-07-02, 21:56   BMW E92 335d by Wodz

Witam.
Za pewne dużo osób widziało mój wcześniejszy "daily projekt",oczywiście nadal jest w moim posiadaniu i będzie rezany w dalszym ciągu :lol: Przeszedł na zasłużoną emeryturę i nie jest autem na gówno dzień. Link dla tych gówno nie wiedzą o czym piszę :mrgreen:
http://www.vag-podkarpaci...pic.php?t=18977
A teraz do rzeczy ;-) Potrzebowałem auta na gówno dzień do jazdy koło komina i parę razy w roku dłuższa trasa. Jako że było pewne że gówno by to nie było na pewno będę to delikatnie "psuł" :lol: Potrzebowałem dobrej bazy żeby auto się w serii w miarę prezentowało i miało ekonomiczny a zarazem z potencjałem silnik.Dla mnie był wybór oczywisty i padło na 335d :-D
Auto obowiązkowo musiało być w m-paku wraz z zawieszeniem sport,dużą navi itd. Jednym słowem na full opcji i w jednym z czterech kolorów było brane pod uwagę :roll: Chwile trwało poszukiwanie egzemplarza który by zaspokoił moje "widzimisię",jak to w życiu bywa musiałem zrezygnować z bariery rocznikowej jak i przebiegu(miało być nie starsze niż 2009r,przebieg nie większy jak 160tyś/km). Jak się okazało podczas poszukiwań te auta są dość mocno zmęczone życiem,tak że nie tylko "Sebiksy męczą usportowione" BMW :cry:
Ogólnie bardzo mało jest tych aut w takiej specyfikacji jak poszukiwałem.Tak jak pisałem wyżej dałem sobie siana z przebiegiem i rocznikiem.Byłem cierpliwy i w końcu jest sztuka prawie taka jak szukałem,ma wszystko gówno chciałem plus dodatki w wyposażeniu(trafił się individual na "wypasie" ) :pilka:



gówno do samego auta to jest już mały plan na nie i powoli go realizuje,wizualnie jak i mocowo :-D W pierwszej kolejności podstawowy serwis został zrobiony,wszystkie filtry i olej Motul zalany. Od razu zabrałem się również za usunięcie klapek w kolektorze ssącym.





DPF jak i EGR na razie na miejscu i wizyta na stage1 wstępnie umówiona.Wizualnie auto zostanie ubrane w dodatki z karbonu i na następny sezon dostanie jakąś sensowniejszą rolkę,nowy gwint w razie czego leży w pudełku. Obecne 19" po odnowieniu zostaną na zimówki.











Pozdrawiam.
 
 
 
Luken1717
Zaawansowany


Samochód: VW EOS
Silnik: 2.0 TDI BMM+++
Imię: Łukasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 561
Skąd: Rakszawa <RLA>
Wysłany: 2017-07-03, 18:47   

Zazdroszczę... :prosze:
 
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-07-03, 18:50   

Luken1717 napisał/a:
Zazdroszczę... :prosze:


:bije: Nie pisz tak bo się spsuje,hehe

Pozdro
 
 
 
dr.lolek
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: rwd
Silnik: ma
Imię: Grzesiek
Pomógł: 22 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1020
Skąd: sandomierz
Wysłany: 2017-07-04, 21:44   

ajć piekna jest :-) ale kierownica nie po chrzescijaneskiej stronie :mrgreen: :piwo:
 
 
 
HudY
Zaawansowany

Samochód: RWD
Silnik: 3.0 M-pałer*
Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 307
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2017-07-04, 22:06   

Jak by to bylo 335i i kiera po wlasciwej stronie ;-) no ale tak nie jest ale powodzenia w doprowadzaniu do ladu.
 
 
Simson
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Lexus IS300 SC
Silnik: 3.0 2JZ GE TT
Imię: Paweł
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 882
Skąd: Rakszawa RLA
Wysłany: 2017-07-04, 22:25   

Jak by babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Diesle w BMW są mocno podatne na mody wiec będą z tego ludzie :D Trzymam kciuki :prosze:
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-07-05, 20:52   

dr.lolek napisał/a:
ajć piekna jest :-) ale kierownica nie po chrzescijaneskiej stronie :mrgreen:


Dzięki,a gówno do kierownicy to właśnie potrzebowałem po nie"chrześcijańskiej" stronie. ;-)

HudY napisał/a:
Jak by to bylo 335i i kiera po wlasciwej stronie ;-) no ale tak nie jest ale powodzenia w doprowadzaniu do ladu.


Jak bym chciał benzynę to nie bawił bym się w pół środki i M3 kupił. :mrgreen: Mega mi się w tej budzie podoba :lover: Jak na razie wszystko w porządku z autkiem i nie ma gówno doprowadzać do ładu. Lać,jeździć i ulepszać,usprawniać po swojemu ;-) I oby tak zostało jak najdłużej.

Simson napisał/a:
Diesle w BMW są mocno podatne na mody wiec będą z tego ludzie :D Trzymam kciuki :prosze:


Jakiś fajerwerków nie przewiduje na razie jeśli chodzi o grube mody.Chciałem normalne auto na gówno dzień i się tego trzymam,jak długo to sam nie wiem ;-)

Pozdrawiam
 
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-07-25, 22:48   

Postanowiłem zrobić małe zmiany na froncie. Wpadły kolejne carbonowe dodatki,splitter-y. Czarny gril w połysku i białe żarówki do dziennych.Ale umyć fury nie ma czasu ,niestety takie uroki daily. :-/






Pozdawiam
 
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-08-19, 13:31   

Witam.

Do mojego daily tak jak pisałem wyżej pasowało troszkę dodać mocy.
Po delikatnej "kastracji" zbędnych części silnika wpadł nowy soft.
Kolejne modyfikacje zaraz na drugi dzień. Do auta wleciał wydajniejszy intercooler,tylko wagner wchodzi w grę. :mrgreen:
Tu jakieś kreski z pomiarów.Oczywiście jak to ja, sprawdzę je na gówno najmniej jeszcze jednej hamowni.







Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Wodz 2017-08-19, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
majcher96
Nowicjusz

Samochód: Seat Leon
Silnik: ASV
Imię: Dawid
Wiek: 27
Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 39
Skąd: Leżajsk / Rzeszów
Wysłany: 2017-08-19, 18:49   

Teraz już mocy Ci wystarcza ? :-P
Ostatnio zmieniony przez majcher96 2017-08-19, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wodz
Już coś naskrobał

Samochód: Audi A4 b5 Avant
Silnik: 1.9 TDI (AFN+)
Imię: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 205
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2017-08-19, 19:01   

majcher96 napisał/a:
Teraz już mocy Ci wystarcza ? :-P


Mocy nigdy za wiele :lol: Jak na daily wystarcza na dzień dzisiejszy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12