FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Bagażnik samochodowy
Autor Wiadomość
adrian28
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-21, 11:12   Bagażnik samochodowy

Przymierzam się do zakupu jakiegoś bagażnika, rantów lub innej formy uchwytów do przewozu desek czy nart - ale tez innych rzeczy.. W sieci popularne są uchwyty i bagażniki od Thule, ale są też inne konstrukcje np Aurilis i CAM. Czy posiada ktoś taki model? Jak z jakością tej marki? Na gówno zwracać uwagę przy ich zakupie?
Dodam, że auto to VA Touran z 2009.
 
 
perso
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-22, 06:57   

Masz kilka dedykowanych modeli, pod konkretnie Twój model samochodu. Możesz też skorzystać z jednego z uniweralnych. Patrz na marki.
Gdybym miał wskazać jakiś konkretny model, markę - to prawdopodobie byłyby to bagażniki, i generalnie osprzęt od Thule. Fakt, są może i trochę droższe - ale zwyczajnie lepiej wkonane, dłużej Ci posłużą. W Rzeszowie masz kilka dobrze wyposażonych sklepów motoryzacyjnych w których możesz dopytać. Proponuję wysłać zapytanie tutaj: https://www.motoautko.pl/...odowe-9643.html
Mają tam duży wybór, zapoznaj się z ich specyfikacją, sposobem montażu, wytrzymałością na ciężar czy prędkość. Masz tam w zasadzie całe bagażniki łącznie z osprzętem.
 
 
Ziomek
Już coś naskrobał

Samochód: a6 c5/ Golf 4
Silnik: 1.8T/ 1.9TDI
Imię: Andrzej
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 215
Skąd: ok Mielca
Wysłany: 2017-12-22, 07:13   

Ja miałem pożyczony zestaw stelaż na relingi i box Thule do c5, wszystko fajnie pasuje ale gówno do samego boxa to mam takie mieszane uczucia bo wiem że są drogie ale czy warte swojej ceny?
 
 
perso
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-22, 10:50   

Tutaj zawsze jest pytanie, czy chce nam się tyle wydawać...
 
 
vr6
Nowicjusz

Samochód: Bora
Silnik: V5 AQN
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 37
Skąd: bądź
Wysłany: 2017-12-22, 22:50   

Witam, ja przymierzam się do zakupu bagażnika firmy Aguri na relingi do Bory Kombi. W Leonie miałem oryginalny Seata. Innego nigdy bym nie założył. Trzeba się więc zastanowić, czego potrzebujemy i w jakiej kwocie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9