FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kleryk
2013-09-20, 16:01
##Audi B4 limo by Niki20##
Autor Wiadomość
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-06-16, 14:01   ##Audi B4 limo by Niki20##

Witam

Chciałem zaprezentować moją red 80-tke.
Jest to 92 rok z silnikiem 1.9 TDI 90PS 182NM (seryjnie), obecnie ??? ...

Obecny wygląd autka:



Film prezentujący auto:

http://vimeo.com/29646666

SEZON '08 ===========> '09 ===========> '10 ===========> '11



Autko wyposażone jest w:

- Elektryczne szyby (4x)
- Elektryczne i podgrzewane lusterka
- Klima manualna
- Jasne wnętrze
- Podgrzewane fotele
- Wspomaganie kierownicy
- Centralny zamek
- Obrotomierz
- Halogeny
- Procon Ten
- Sportowe zawieszenie
- Tarcze wentylowane 280mm (przód)
- Tarcze tył
- Koła

* RH ZW1 17/9,0 i 9,5J ET27 i 31 & Uniroyal Rainsport 1 205/40/17 i 215/40/17
* ori Speedline 15/7 ET37 & Wiking 195/65/15
- Radio CD: JVC KD-G343 (4x50W)
- Subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem (300W)
- 8 głośników



gówno do planów na przyszłość to chciałbym :

:arrow: założyć car audio (ZROBIONE)
:arrow: odświeżyc bębny i zaciski (ZROBIONE)
:arrow: ringi na zegary, może zmiana koloru podświetlenia (ZROBIONE)
:arrow: podświetlana gałka zmiany biegów (ZROBIONE)
:arrow: rezanko podłokietnika (ZROBIONE)
:arrow: ciemne lampki na tył Hella Treser (jak znajdę) :mrgreen: (ZREZYGNOWAŁEM)
:arrow: soczewki lub lampki zespolone na przód (jak kaska pozwoli ) :lol: (ZROBIONE)
:arrow: centralka z pilota (ZROBIONE)
:arrow: może przyciemnić szybki... (ZROBIONE)
:arrow: marzy mi się wnętrze w beżowej skórze. :prosze: (ZROBIONE na jasno)

To były początkowe plany, które zostały poszerzone o szereg następnych gówno wynika z przebiegu dalszej części posta :mrgreen:

MODYFIKACJE

***wizualne***
√ koło Brock B1, 205/45/16
√ zawiecha KW (-60 przód i gwint tył)
√ soczewki
√ pomarańczowe postoje na stałe
√ V-ka front
√ ciemne szyby
√ tłumik w polerce
√ wyrzucone znaczki z tylnej klapy
√ lusterka w kolorze nadwozia
√ jasne wnętrze
√ fotele RECARO (podgrzewane)
√ podłokietnik
√ wykończenie wnętrza w drewnie
√ ringi na zegarach i czerwone podświetlenie
√ podświetlana gałka zmiany biegów
√ białe podświetlenie tablicy oraz wnętrza
√ deska pod 2x AIRBAG
√ wskaźnik doładowania
√ kiera S-line
√ dodatkowe zegary
√ koło RH ZW1, 205/40/17 i 215/40/17, adaptery 4X100=>4X108 (20mm)
√ ramka grilla w czarnym macie
√ tylne lampy USA
√ przedni zderzak CFL
√ tylny zderzak compi/S2

***mechaniczne***
√ wentylowane tarcze przód 280mm
√ tarcze tył 245mm
√ zaślepiony EGR
√ wybity katalizator
√ Oil Catch Tank (wolna odma)
√ chip
√ wtryski AFN
√ komp D09


Autko śmiga na oliwie Motul 6100 Synergie 10W40 i wszystkich filtrach Knecht'a. Olej wymieniany jest gówno 7,5 tyś km razem z filtrem powietrza, filtr paliwa gówno 30 tyś km. gówno do części które wymieniłem w samochodzie to wszystkie są z górnej półki.

Więcej do poczytania i pooglądania w linku poniżej:
http://www.audi80.pl/b4-1...tr1-vt23673.htm

Kilka fotek jak obecnie wygląda mój pojazd :klown: :

>>>Proszę o opinie i komentarze. :-D pozdrawiam Niki20<<<


:arrow: Po sobotnim czyszczeniu:



:arrow: Nowe heble



:arrow: Ringi na zegarach:



:arrow: Spocik na podpromiu:



:arrow: Jako że byłem grzeczny to mikołaj i mnie odwiedził i przekazał mi taki oto prezencik :mrgreen: W paczuszce znalazłem listwy v6 i do tego białe kierunki. :prosze: Dzięki wielkie mikołaju. :klown: Mam nadzieję, że reszta do kompletu będzie szybciej niż za rok. :lol:




:arrow: Ha i w końcu kubełki są już u mnie. ;-) Założę ich dopiero bliżej wiosny, gdyż wcześniej chciałbym je obszyć. :mrgreen: Teraz już na zakrętach nie będę siedział przyklejony do bocznej szyby. :prosze:




:arrow: Zbieram taile na wiosnę. Wszystko na to wskazuje, że autko poleci na glebę. :mrgreen: Narazie są same springi na przód -60 ale do wiosny jeszcze -40 na tył się znajdzie. :mrgreen:




:arrow: Podświetlana gałka po ekscesach z allegro w końcu zawitała do mnie i leży już na swoim miejscu. ;-) Jeszcze niebawem zostaną wymienione żarówki od nawiewów na 2W żeby było bardziej czerwono. A kiedyś może jeszcze dodatkowe zegary... :prosze:




:arrow: Jako, że wszyscy kupują jakieś koło to i ja postanowiłem cosik zakupić. :mrgreen: BrockB1 16/9 ET 15 + opona 215/40, więcej nie trzeba pisać. :prosze: Jedyne gówno zapewne do wiosny z nimi zrobię to ranty w polerkę... Lyszyk dozgonna wdzięczność z mojej strony. :piwo: Kilka fotek.




:arrow: Kilka fotek jak Brocki teraz wyglądają. :mrgreen: Dla mnie jest bomba. Jeszcze tylko opona 205/65 i będzie super :lol: :lol: Wielkie dzięki maniak :piwo:




:arrow: Więc jak już wszyscy wiedzą koło i gleba siedzą w audioli. ;-) Wszystko pasuje jak należy i jeździ się fajnie. Normalnie jestem zadowolony jak dziecko. :mrgreen: Dzięki wielkie za pomoc Lyszykowi, paVWłowi, maniakowi i Łukaszowi. :piwo:






:arrow: Doszedłem do wniosku, że skoro mam wykończenie wnętrza na szaro to czemu nie skompletować reszty?? :mrgreen: Priorytetem był kolor szary i kubełki gdyż przy jeździe na glebie po zakrętach i przy zwiększonej mocy dobrze trzymają. ;-) Udało się takie coś znaleźć i do tego jeszcze boczki w kolorze. Doszły jeszcze dywaniki welurowe z szarą obwódką. ;-)





:arrow: Czerwiec to był miesiąc, w którym najwięcej się zmieniło. :mrgreen: Na początek wpadł chip, po którym jazda zetorem dała więcej frajdy. ;-) Dalsze plany gówno do mocy są tak że nie poprzestanę na tym gówno jest... Poniżej filmik z hamowni i przyśpieszenia oraz foto wykresu.

http://www.youtube.com/watch?v=lQ-e25-j0fI

http://www.youtube.com/watch?v=nAYeB88HRA4




:arrow: Później zachciało mi się polerki wydechu - i dobrze. :mrgreen: Patrzcie gówno można zrobić (ręcznie) przez 2 godzinki... :shock:



:arrow: Przy okazji malowania złożyłem w końcu front : listwy V6 + kierunki, do tego soczki. Żarówki jakie włożyłem to Osram NIGHT BREAKER. Świecą ślicznie na biało. :-D Do soczewek założyłem pomarańczowe postoje na stałe. Dodatkowo włożyłem w błotniki białe migacze zamiast pomarańczowych. ;-) Podświetlenie tablicy zrobione na biało.








:arrow: Jako, że kilka osób mówiło mi że mam straszną kozę postanowiłem coś z tym zrobić. Delikatnie zmodyfikowałem tylne springi (-40mm) o jeden zwój i zrobiło się -50mm. :prosze:




:arrow: Zlikwidowałem także ''czarną dziurę'' na kokpicie gówno delikatnie odmłodziło wnętrze. ;-)



:arrow: Znaczki z klapy poszły do kosza. Zabierałem się do tego długo bo konieczne było malowanie klapy. :evil:




:arrow: W maju i czerwcu udało mi się uczestniczyć w 3 zlotach samochodowych. Nawet udało mi się być jednym z współorganizatorów DynóVWki. :mrgreen: Zapraszam wszystkich za rok. :piwo:



*** Rozpoczęcie sezonu w Rzeszowie:



*** DynóVWka 2010




Filmik streszczający przebieg imprezy. ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=pV3sLmEtrtY

Nawet o nas pisali :mrgreen:

http://www.mmrzeszow.pl/a...010-143363.html

*** MajóVWka 2010





:arrow: Punkt docelowy na ten rok odnośnie zmian w audioli został osiągnięty. Trzeba to było uwiecznić na kilku fotach. ;-) Wybrałem się troszkę w teren razem z kolegą Lyszyk'iem :piwo:
Poniżej zamieszczam kilkanaście fotek które udało nam się zrobić. :-)








:arrow: Lusterka psiknięte w kolor nadwozia. ;-) Teraz jest tak jak miało być. :-D Kilka fotek niżej.




:arrow: Od dawna chciałem mieć wykończenie wnętrza w drewnie i oto ni stąd ni z owąd wpadły parapety w drewnie pod full elektrykę. Brakuje mi jeszcze do kompletu dużych głośników w tylne drzwi i paneli pod elektrykę, które już lecą. Do tego musowo musiała wpaść decha poliftowa z poduszką w drewnie (zostanie założona przy okazji montażu klimatyzacji) :-D Do kompletu brakuje jeszcze kiery i dodatkowych zegarów, ale do wiosny dam radę. :prosze:




:arrow: Koniec 2010 roku minął mi pod znakiem klimy... Długo z tym zeszło no ale jak ma być coś dobrze zrobione to nie ma takiego czegoś jak pośpiech ;-) Przy okazji musiałem oczywiście poprawić Inżynierów z Ingolstadt i podać oddzielne zasilanie na obieg wewnętrzny tak aby można go było włączać także w zimie a nie tylko przy włączonej klimie :-D Wszystko definitywnie zostało zakończone po świętach i ten temat uważam za zamknięty :!: :pilka: Kilka fotek jakie udało mi się zrobić po zamontowaniu gratów zamieszczam poniżej:






:arrow: Przy montażu klimy deska poliftowa wskoczyła do środka a niedawno założyłem jeszcze schowki gdyż ich brakowało :-P Głośniki w drzwiach założone i podłączone, tym samym zrobiło się 8+1 :mrgreen: Obecnie środek wygląda tak:



:arrow: Ostatnio przytargałem coś do zabicia nudy :-P




:arrow: Belka wyczyszczona i pomalowana, potrzebne części zakupione, zostało wrzucić całość do autka ;-)



:arrow: Ze względu iż pod maską coś się dzieje musiałem zadbać o to by mieć jakiś wgląd na to jak poszczególne podzespoły się zachowują. Najpierw pod lupą będzie turbina. Zakupiłem i zamontowałem wskaźnik doładowania. Troszkę go zmodyfikowałem i teraz mi się podoba :mrgreen: Miejsce wybrałem w schowku pod kierownicą. Kilka fotek poniżej:




:arrow: Jak mówiłem tak też poczyniłem: zakupiona i zamontowana kiera S-line. Wnętrze zaczyna mi się coraz bardziej podobać :-P




:arrow: Koło na nowy sezon: RH ZW1 8,5 i 9,0J/17 ET 53 i 47 do tego oponki Uniroyal Rainsport 1 205/40/17 i 215/40/17.




:arrow: Nasze piękne drogi nie dają mi spokojnie spać tylko wiecznie coś trzeba dłubać przy zawieszeniu :-/ Tym razem poleciał tylny prawy amor, początkowo urwało mi to dolne mocowanie :shock: które przyspawałem, ale przez ten incydent amortyzator po ściągnięciu mogę palcem wciskać i wyciągać... Trzeba było kupić nowe sport amory...



:arrow: Belka w końcu na pokładzie :-D Obeszło się bez większych komplikacji. Hamowanie zdecydowanie lepsze a i wygląd się poprawił ;-) Wcześniej wspomniane amortyzatory wskoczyły do autka.



:arrow: Felgi już "ubrane" :pilka: Pierwsze przymiarki już za mną, wszystkie graty potrzebne do montażu są, teraz pozostaje tylko czekać na ładną pogodę i drogowców :evil:




:arrow: Wnętrze już ukończone, RECARO jest tam gdzie być powinno. Regulowane lędźwie i podudzia zapewniają wygodę o jakiej mi się nawet nie marzyło :shock: Dodatkowo w zimie można sobie pokręcić pokrętłami na kokpicie i ogrzać się gówno nieco :mrgreen:
Założyłem także w końcu dodatkowe zegary, aby mieć szerszy wgląd na to gówno się pod machą dzieje ;-)




:arrow: Autko ukończone więc wybrałem się na wiosenną sesję w plener ;-) Poniżej fotki jakie udało się pstryknąć:








:arrow: Ramka grilla pomalowana w czarny mat ;-)



:arrow: W kwietniu i czerwcu udało mi się uczestniczyć w 3 większych zlotach :-D

*** Rozpoczęcie sezonu w Rzeszowie




*** VAG Nysa




*** DynóVWka 2011





:arrow: Koło do jazdy na gówno dzień czyli S-line 7,5/17 ET35 do tego opony 205/45/17 Continental Sport Contact 2. Te koła są jako trzeci komplet, więc bez spinki :-P




:arrow: Zakończenie sezonu z AUDI i VAG Podkarpacie




:arrow: Szczęśliwie kupione lampy USA na tył wraz z bledną. Zamontowane, ustawione i wypolerowane.




:arrow: Zakupiony piecyk do garażu aby w zimie się wygodniej pracowało przy autku ;-)



:arrow: W garażu ciepło więc sobie siedzę i coś działam przy aucie ;-) Jakiś czas temu przyjechał gwint (tył) od dydo :mrgreen: więc kolej przyszła na porządki w nadkolach tylnych. Tak to wyglądało przed rozpoczęciem:




Gwint wyczyszczony w miarę dokładnie i gówno się dało to pomalowałem:



Mały bonusik przy okazji tych prac :prosze: Banan nie schodzi mi z twarzy już dobre kilka godzin bo wszystko z kołem fajnie pasuje, nic nie trzeba toczyć ani poprawiać :-D



Oczywiście chodzi o drugi rozstaw (4X100) :-P Otwory 12X1,5.

Natomiast całe nadkola po tych zabiegach wyglądają następująco:




:arrow: W styczniowym numerze VW TRENDS ukazał się artykuł o czerwonym limo. Jest mi niezmiernie miło i ogromnie się cieszę za uznanie dla mojej pracy :!: :oops: Zapraszam do przeczytania skanów ;-)




CDN :mrgreen:

Dziękuję za uwagę... "czytaj:
Ostatnio zmieniony przez Niki20 2012-06-01, 12:23, w całości zmieniany 127 razy  
 
 
 
Bruno
Uzależniony od postów


Samochód: C5 X7
Silnik: HDI
Imię: Adam
Pomógł: 52 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 4015
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-06-16, 14:03   

piekna jest :shock:
 
 
 
Misiek_B
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Jetta A5
Silnik: TDI
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 706
Skąd: Nisko
Wysłany: 2009-06-16, 18:55   

bardzo ładna i zadbana audiczka juz w fabryce ładnie doposazona a twoje plany zacne gówno do niej wiec powodzenia w realizacji bo autko bardzo ładne :prosze:
 
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2009-06-16, 22:59   

te ringi na zegarach bardzo mi się podobają :prosze: zresztą cała audi jest in plus ;-) no to teraz czekamy na tresery :-> chociaż to przecież spory rarytas.
 
 
paVWeł
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: oooo
Silnik: 1.9 TDI AFN
Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 735
Skąd: Harta
Wysłany: 2009-06-16, 23:16   

Hmmm, niestety ale każdego dnia muszę się na nią patrzeć :mrgreen: :mrgreen:
A tak na serio to dodało osiemdziesiątce uroku przyciemnienie szyb lekko gówno cieszy oko ;-)
Wszystko jest super jedynie niedosyt jest że gleby nie będzie bo w połączeniu z obecnym stanem autka była by miazga jakich mało :shock:
Wiesz że mi się podoba, życzyć tylko bezawaryjnej jazdy :prosze:
Ostatnio zmieniony przez paVWeł 2009-06-16, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2009-06-16, 23:25   

Bardzo ładna audiczka no i w super stanie ale jedno mnie nie pokoi
Niki20 napisał/a:
Głośniki wysokotonowe (przód i tył)
Po gówno Ci z tyłu tweetery?
 
 
 
paVWeł
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: oooo
Silnik: 1.9 TDI AFN
Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 735
Skąd: Harta
Wysłany: 2009-06-16, 23:30   

DJ_SM napisał/a:
Po gówno Ci z tyłu tweetery?

pomyłka w druku :mrgreen: wysokie są tylko z przodu ;-)
z tyłu niskotonowe Helixy są :prosze:
 
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2009-06-16, 23:37   

paVWeł,
paVWeł napisał/a:
wysokie są tylko z przodu ;-)
I nic po za tym z przodu nie ma?
 
 
 
paVWeł
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: oooo
Silnik: 1.9 TDI AFN
Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 735
Skąd: Harta
Wysłany: 2009-06-16, 23:41   

DJ_SM napisał/a:
paVWeł napisał/a:
wysokie są tylko z przodu ;-)
I nic po za tym z przodu nie ma?

napisałem "tylko z przodu" bo z tyłu wysokich nie ma ;-) Są w drzwiach jakieś niskotonowe (z przodu) :prosze: :mrgreen:
 
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2009-06-16, 23:44   

paVWeł, :prosze: Trzeba będzie kiedy posłuchać tego patentu z helixami z tyłu ;-)
 
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-06-17, 08:52   

Panowie gówno do głośników to jest tak, że u mnie w bagażniku leży tuba i nie potrzebuję na półce basu więc kupiłem wysokotonowe normalne głośniki samochodowe 13cm średnicy, wiąże się to z tym że z przodu za wiele nie gra (jedynie dwa głośniki na podszybiu 10cm średnicy) i dlatego dołożyłem takowe głośniki na tył. ;-)
Treserki już miałem okazję kupić za około 500zł, ale właśnie monety nie było... :-/ Narazie zostanie tak jak jest... Pożyjemy zobaczymy. 8-)
Ostatnio zmieniony przez Niki20 2009-06-17, 08:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Michaello285
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-17, 11:45   

jest i Niki20, hehe gówno bede pisał widziałem nie raz na spocie fajna furka :-o
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-06-18, 15:03   

Dzięki Michaello285 i reszcie za miłe posty :prosze: Jeżeli nie poruszałbym się tym autkiem na gówno dzień to bym modził to i tamto.... Każdy wie pewnie o gówno chodzi... A druga sprawa to kasa :-/ Ale zobaczymy gówno będzie, w najbliższym czasie pewnie podłokietnik i gałka... :roftl:
 
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2009-06-18, 22:14   

Widziałem ta audike chyba kiedys w Harcie, i racja bardzo zadbana ;-)
Niki20, sam sciamniałeś szyby? bo widze ze jest w miare po zdięciu, to znaczy nie za ciemno, tylko wez sobie zrób jeszcze przednie szybki na ciemno, efekt bedzie o 201% lepszy, sam zobaczysz ;-)
 
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-06-18, 23:37   

Przemek ściemę mi robili w rzeszowie bo nie chciałem sam tego robić żeby nie wyszła maniana :-/ A przód także bym chciał ale niebiescy by się czepiali... :evil:
 
 
 
dr.lolek
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: rwd
Silnik: ma
Imię: Grzesiek
Pomógł: 22 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1020
Skąd: sandomierz
Wysłany: 2009-06-20, 16:38   

no no audik pierwsza klasa! Klekot :mrgreen: kiedys kupie sobie dieselka :prosze: poki gówno jeden jest i twierdze ze diesel to jest to :prosze:
 
 
 
Metal
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-26, 13:54   

Bardzo ładna :-) ale już to wiesz :mrgreen:
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-07-31, 21:49   

Hebelki zrobione, teraz dalsza realizacja planów pod zwiększenie mocy ---> sprzęgło :snajper:
 
 
 
Riware
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-02, 15:08   

Piękna B4-czka, przyciemnione szybki nadały auto dużo charakteru, powiedz ilu %-owe jest to przyciemnienie, bo będę chciał właśnie tak sobie szybki przyciemnić w nowym aucie ;-)
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-08-02, 19:54   

Powiem Ci szczerze, że nie wiem bo tam gdzie ja przyciemniałem to mieli trzy odcienie i ja właśnie mam średni. ;-) Mnie się podoba. :galareta:
 
 
 
Riware
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-03, 08:40   

Niki20 napisał/a:
Mnie się podoba. :galareta:


Mnie również i to bardzo. :prosze:
 
 
youngmielec
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-03, 09:27   

śliczny:D powodzenia w modach;)) :pilka:
 
 
barteq289
Średniozaawansowany


Samochód: SEAT ALTEA
Silnik: 1.9 TDI BJB
Wiek: 40
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 179
Skąd: RZEszów
Wysłany: 2009-08-14, 08:30   

bardzo fajne audi - widziałem na żywo - szkoda, że nie widujemy się już na spotach :-?
 
 
 
LyszyK
Uzależniony od postów


Samochód: Passat B5, Fiat 125p
Silnik: AJM, tysiąc CZysta
Imię: Marcin
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2603
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-10-23, 11:25   

Niki20 napisał/a:
dobra gleba i koło z jajem


to na wiosne ma się rozumieć :mrgreen: :roll:
Ostatnio zmieniony przez LyszyK 2009-10-23, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2009-10-24, 19:15   

Tak na wiosnę :mrgreen: Już mam mniej więcej felgi upatrzone... :prosze: No i pewnie będzie zajęcie na dłuuuugie jesienno/zimowe wieczory. :prosze:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10