FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kleryk
2011-01-12, 22:24
Audi100 c4 2.3 by Białci
Autor Wiadomość
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-13, 15:26   

właśnie a chodź by nawet spełniała normy to przy kontroli jeszcze się nie spotkałem żeby mieli miernik tylko zawsze twierdzenie ze za dużo i finito.


No i kierunki też się doczekały żeby je ściemnić teraz pasuje chyba wyałtować tą ramkę chromową. I coś zrobić z tylnymi

Ostatnio zmieniony przez Białci 2010-01-14, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
boysstrzyzow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-14, 16:03   

grześku jeszcze lampy tył i mafia;D
 
 
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-14, 16:53   

tak mafia czosnek ;-)
 
 
 
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-27, 15:12   

no i po dzisiejszym przeglądzie wszelkie domysły gówno do przednich szyb zostały rozwiane miły pan diagnosta sprawdził przepuszczalność szyb i wynosi ona 37,4 % a powinna być 75% czyli dopuszczalny prześwit przekroczony prawie 2 razy :->
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 15:21   

Czyli przeglądu brak i zdzieranko foli?
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2010-01-27, 15:35   

luki34 napisał/a:
Czyli przeglądu brak i zdzieranko foli?
pewnie flaszka dla diagnosty i po sprawie :lol:
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 15:42   

DJ_SM napisał/a:
luki34 napisał/a:
Czyli przeglądu brak i zdzieranko foli?
pewnie flaszka dla diagnosty i po sprawie :lol:

nie te czasy. zreszto przy kontroli flaszka nie pomoze
 
 
boysstrzyzow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 16:24   

luki34 napisał/a:

nie te czasy. zreszto przy kontroli flaszka nie pomoze
zdziwił byś sie
Grzesiek i podbił ci ten przegląd czy nie ? bo nic nie piszesz na ten temat
Ostatnio zmieniony przez boysstrzyzow 2010-01-27, 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 16:35   

boysstrzyzow, nie zdziwiłbym się. pierwsza kontrola w Rz i dowód leci za szyby. W mniejszych miejscowościach gdzie zna się tego i tamtego może jeszcze przejdzie.
 
 
boysstrzyzow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 16:40   

luki34, raczej to tak ale mi chodziło o przegląd i to też zależy przy kontroli na jakiego policjanta trafisz jak jest wyrozumiały to ci nic nie powie a jak będzie chciał znaleźć cos na ciebie to na bank coś znajdzie by dowód wziąć
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 16:46   

boysstrzyzow, o przeglądach to ja nic nie będę mówił lepiej :mrgreen: a gówno do kontroli to w dużych miastach nie ma wyrozumiałych policjantów szczególnie za xenon, ciemne szyby i inne niedozwolone rzeczy :prosze:
 
 
boysstrzyzow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 16:50   

luki34, najgorzej wnerwia mnie to jak widzę ze policja tępi za pasy i światła a sami jeżdżą prywatnie swoimi autami bez świateł , pasów bo to im wszystko wolno
 
 
katerpi
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Ford g. wart
Silnik: 1.8
Imię: Piotrek
Pomógł: 28 razy
Wiek: 36
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 781
Skąd: Płazów
Wysłany: 2010-01-27, 17:01   

luki34 napisał/a:
a gówno do kontroli to w dużych miastach nie ma wyrozumiałych policjantów szczególnie za xenon, ciemne szyby i inne niedozwolone rzeczy :prosze:

Policjant robi swoją robotę. Za to mu płacą. A za szybki, światła i te rzeczy najłatwiej wystawić mandat.

BTW zadajcie sobie pytanie: jak policjant wybiera auto do kontroli? Pomijając prędkość, do kontroli częściej zatrzymują auta po tuningu niż te bez przeróbek. Why? Ponieważ łatwiej u takiego coś naszukać (fele, szybki, xenon, brak gaśnicy, diody itp, itd). Wtedy tylko pokaźny mandacik i smerf jest zadowolony :roll:
 
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2010-01-27, 17:09   

katerpi, coś w tym prawdy jest... :-/
Gregor1890, jaką folią z przodu miałeś przyciemnione??
 
 
 
pat
Zaawansowany

Samochód: mk2 GTI/Saab 9-5 Aero
Silnik: VR5 / 2,3T
Imię: Patryk
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 315
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-01-27, 18:03   

boysstrzyzow napisał/a:
najgorzej wnerwia mnie to jak widzę ze policja tępi za pasy i światła a sami jeżdżą prywatnie swoimi autami bez świateł , pasów bo to im wszystko wolno

Ale jaki problem niech jeżdżą jak chcą, nam nikt nie borni zawsze zapinać pasów i włączać świateł, więc jak będziemy w porządku mandatu nie dostaniemy. Róbmy przeglądy normalnie, miejmy podbite gaśnice, sprawne oświetlenie itd. a poza czasem wystającymi kołami nie będzie się do czego przyczepić, bo za dobrą glebe jeszcze nikt mi mandatu nie dał ;-)

A z folia na szybach, diodami, xenonami bez soczewki itp. itd. to ani to ładnie, ani praktyczne, więc po gówno sobie życie utrudniać, :-P Sam jak widzę leszcza z czymś takim to mam ochotę mu nakopać w cztery litery.

Sorry za OT, do samego Audi nic nie mam, no poza tym, że nie widzą mi się ciemne szybki :-)
Ostatnio zmieniony przez pat 2010-01-27, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-27, 19:17   

przegląd oczywiście podbity folia oczywiście dalej na szybach ( pomiar był dokonany na moja proźbę z ciekawości ) i jak zawszę obyło się bez żadnej flaszki czy też jakiegoś wkładania kasy w rękę (podczas poprzedniej pracy nawiązało się parę kontaktów) gówno do wyrozumiałości policjantów nie będę się wypowiadał bo są tacy i tacy każdy jest człowiekiem i jak ja bym był policjantem też bym się czepiał lub nie i gdy nawet będę musiał drzeć folię czy też poleci dowód to nie będę na niego bluzgał czy coś w tym stylu bo każdy ma swą prace w której musi jakoś się "wykazać" a ja naklejając folie wiedziałem o tym ze jest to nie prawne więc ponosę tego konsekwecję

Folia z przodu to 25 % czyli jeśli szyba była by całkowicie przezroczysta to by się zmieścił ale żadna szyba nie jest wiec wyszło 37,4

gówno do ładności auta z ciemnymi szybami mi się podoba i to jest dla mnie najważniejsze jeden lubi rybki drugi akwarium

gówno do udziwnień typu xeony w normalnych kloszach to strasznie mnie to wku....... także żarówki 100W ;p (nie będę mówił kto ma z tej strony ale razi oj razi choć ustawione :-> ) i wnerwiają mnie jeszcze psełdo "tjuneży "którzy zakładają "sportowe " tłumniki przy autach które nie nadają się do "sportu" i jadą 30 km a drze to się jak by gówno najmniej zamykał budzik na dwójce

ale się spisałem ;-)
Ostatnio zmieniony przez Białci 2010-01-27, 20:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2010-01-27, 19:21   

Gregor1890 napisał/a:
nie będę mówił kto ma z tej strony ale razi oj razi choć ustawione
chya wiem o kogo chodzi :-P
 
 
 
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-27, 19:24   

DJ_SM, Ty powiedz żeby nie było ze ja powiedziałem :mrgreen:

oczywiście żartuje niech to pozostanie miedzy nami ale zmień na jakieś normalne dobre żarówki bo to nie wyjście ze wstawisz silniejsze żarówki przyznam się ze sam wstawiłem setki do halogenów i już je potopiło od środka choć świeciły się tylko przy testach jak ogólnie świecą różnica nie prawie zauważalna a wydzielanie ciepła nie porównywalne większe
Ostatnio zmieniony przez Białci 2010-01-27, 19:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 22:39   

Gregor1890 napisał/a:
DJ_SM, Ty powiedz żeby nie było ze ja powiedziałem :mrgreen:

I tak będzie na ciebie :-P
gówno do Xenona już golfa z nim kupiłem. zmieniłem tylko lampki na nowe i dołożyłem xenon na długie. Może na wiosnę conieco się zmieni i zagości soczewka. Życzę jak najmniej kontroli :mrgreen:
 
 
LyszyK
Uzależniony od postów


Samochód: Passat B5, Fiat 125p
Silnik: AJM, tysiąc CZysta
Imię: Marcin
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2603
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2010-01-28, 00:18   

pat napisał/a:
a poza czasem wystającymi kołami nie będzie się do czego przyczepić, bo za dobrą glebe jeszcze nikt mi mandatu nie dał ;-)



za glebe nie , za koła teżnie , ba dowód tylko poleci , dwa tygodnie czekania i 20 zł w plecy
 
 
pat
Zaawansowany

Samochód: mk2 GTI/Saab 9-5 Aero
Silnik: VR5 / 2,3T
Imię: Patryk
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 315
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-01-28, 01:05   

LyszyK napisał/a:
pat napisał/a:
a poza czasem wystającymi kołami nie będzie się do czego przyczepić, bo za dobrą glebe jeszcze nikt mi mandatu nie dał ;-)



za glebe nie , za koła teżnie , ba dowód tylko poleci , dwa tygodnie czekania i 20 zł w plecy

miałem na myśli utratę dowodu nie mandat właśnie, za koła rozumiem mogą zabrać, a za glebe na jakiej podstawie? nic nie cięte porządny zawias itd. tu bym polemizował dość długo z panem policjantem ;-) (miałem kilka kontroli :-| ale mówili tylko, że coś nisko i pytali "czy nie cięte" :-P dowód zawsze zostawał, ale trzepali apteczkę, trójkąt, żarówki na aucie itd, a to akurat zawsze wszystko mam i działa )
Ostatnio zmieniony przez pat 2010-01-28, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LyszyK
Uzależniony od postów


Samochód: Passat B5, Fiat 125p
Silnik: AJM, tysiąc CZysta
Imię: Marcin
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2603
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2010-01-28, 01:08   

pat napisał/a:
a za glebe na jakiej podstawie?


pytałem się osobiście ... do gleby nie mają nic , ale"jak już koła wystają' to dowód weźmiemy " :mrgreen:
 
 
Białci
Już coś naskrobał


Samochód: Passat b4
Silnik: Vr6 w "awtomacie"
Imię: Grzegorz
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 259
Skąd: Strzyżów
Wysłany: 2010-01-28, 06:31   

luki34, hehe nie chodzi o Ciebie :-P
 
 
 
boysstrzyzow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 08:44   

luki34, im chodzi o mnie
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 08:56   

Hehe a myślałem że o mnie chodzi haha :mrgreen:

]
LyszyK napisał/a:
pat napisał/a:
a za glebe na jakiej podstawie?


pytałem się osobiście ... do gleby nie mają nic , ale"jak już koła wystają' to dowód weźmiemy " :mrgreen:

jest gdzieś w jakiejś ustawie własnie o wysokości tylko nie wiem gdzie dokładnie. Jak to znajdę to napiszę. Nawet rejestracja ma być nie niżej niż ileś tam cm od ziemi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11