FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabezpieczenie auta - gdzie w Rzeszowie to zrobie?
Autor Wiadomość
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-04, 02:13   Zabezpieczenie auta - gdzie w Rzeszowie to zrobie?

witam

Gdzie w Rzeszowie, bądź okolicach, znajde warsztat w któym mogę zamontować nie fabryczne zabezpieczenie do mojego auta (passat B5) sam jeszcze nie wiem jakie zabezpieczeni było by najlepsze, dlatego licze na fachowość warsztatu... Fabryczne zabezpieczenia jakie są w tym aucie są LIPNE :evil:

proszę o w miare dokłądne adresy, nr telefonu itp... (nie znam za dobrze rzeszowa)

pozdrawiam
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 10:51   

W Rzeszowie najlepiej w ESSIE ,ja sam korzystalem z uslug tego zakladu.Fachowa obsluga i sumiennosc, polecam. Zaklad miesci sie naprzeciwke hipermarketu E.LECLERC

szczegoly znajdziesz tutaj

http://www.essa.com.pl/
 
 
Maniek25
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 11:14   

Tomekk napisał/a:
W Rzeszowie najlepiej w ESSIE ,ja sam korzystalem z uslug tego zakladu.Fachowa obsluga i sumiennosc, polecam. Zaklad miesci sie naprzeciwke hipermarketu E.LECLERC

szczegoly znajdziesz tutaj

http://www.essa.com.pl/


Też polecam ESSE :mrgreen:
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-02-04, 22:22   

No ja tez tam zakładałem i jest OK ;-)
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2007-02-05, 10:57   

http://www.essa.com.pl/oferta/sklep.php

wszyscy w zasadzie tam zakładali :mrgreen:
gówno do zabezpieczenia wierz mi ze zeby odstraszyc jakiegos amatora wystarczy Fighter F29
bo jak juz ktos sie zna na robocie to gówno byś nie założył i tak nic nie pomoze - a niestety passat
ma jedno z najgorszych zabezpieczeń fabrycznych :-|
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-05, 16:24   

najlepszy jest wylacznik w dobrze ukrytym miejscu ;-)
 
 
Kocur
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-05, 21:35   

Cytat:
najlepszy jest wylacznik w dobrze ukrytym miejscu


dokladne !!!! czytalem jakiejs gazecie ze najlepsze zabezpieczenie to ukryty wylacznik zlodzieje tak mowia bo majac kilka sekun bez problemow lamia wszystkie zabezpieczenia natomiast jakies dupnego wlacznika nie ma czasu szukac bo jest 100 miejs w zasiegu reki gdzie mozna wsadzic wylacznik !!!!

to byl jakis wywiad ze zlodziejami odnosnie tego jak sie kradnie goscie maja takie sprzety ze wlasciwie nic ci nie pomoze gówno wymasla spece to oni kupuja autko i po kilku dniach maja wszystko obcykane niestety
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-02-05, 22:18   

To nie zalezy od tego gdzie go umiescisz tylko gdzie podłączysz sie do instalacji.
A taki wylacznik to tez jest pikuś bo podpinasz sie na ostro poza wyłącznikiem i gwizda...musiało by to być bardzo dobrze przemyslane a takich wylacznikow jest mało
 
 
niebiesky
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-05, 23:14   

lolo napisał/a:
To nie zalezy od tego gdzie go umiescisz tylko gdzie podłączysz sie do instalacji.
A taki wylacznik to tez jest pikuś bo podpinasz sie na ostro poza wyłącznikiem i gwizda...musiało by to być bardzo dobrze przemyslane a takich wylacznikow jest mało


znam goscia gówno chcial byc cwany i zalozyl wylacznik na kablu za stacyjka do zaplonu... znaczy taki mial plan, bo wyszlo z tego tyle, ze mozna bylo mu samochod zapalic bez kluczyka :mrgreen: pochwalil sie kumplowi, poszla fama po osiedlu i dwa dni pozniej juz nie mial samochodu w miejscu, w ktorym widzial go po raz ostatni :klown:
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-06, 22:01   

myśle nad takimi zabezpieczeniami:

wywale bębenki z zamków i dam zaślepki...

wyczytałem o jakiejś krateczce na komputer który znajduje się w podszybiu... tanie i chyba skuteczne zabezpieczenie, wtedy złodziej już nie podmieni komputerka, chyba że szlifierkę bedzie miał Mi dostęp do tego komputerka nie jest potrzebny, a jak coś to szlifierka ;]

Coś będzie trzeba zrobić z gniazdem poprzez które podłączamy komputer do passata... zmienić miejsce gniazda, albo cos przy nim pomodzić...

i jakiś "magiczny pstryczek" po aktywacji którego dopiero odpalimy machine

gówno wy na to?
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-06, 22:17   

adams napisał/a:
wywale bębenki z zamków i dam zaślepki...


jesli zlodziej bedzie ciekawy, to zdejmie zaslepke a wtedy otworzenie drzwi to dla niego pestka
adams napisał/a:
i jakiś "magiczny pstryczek" po aktywacji którego dopiero odpalimy machine


Powtarzam, najlepsza opcja. Za to dostaje sie najwiecej punktow przy ubezpieczeniu AC ;-)
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-06, 22:36   

to gówno nie dawać zaślepek? bo słyszałem ze to dobry sposób... lepiej np wsadzić tam monete (2 grosze - ponąć pasuje idealnie) lub zakleić poxipolem ?

myśle nad jakimś alarmem podłączonym np do pompy paliwa + 2 syreny, jedna w kabinie (do ucha złodzieja) a druga w komorze silnika w ciezko dostępnym miejscu
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-06, 23:01   

adams napisał/a:
to gówno nie dawać zaślepek? bo słyszałem ze to dobry sposób...


ja tez nad tym myslalem ale wszyscy mi odradzili
adams napisał/a:
lepiej np wsadzić tam monete (2 grosze - ponąć pasuje idealnie) lub zakleić poxipolem ?


a jak Ci centralka padnie to sam bedziesz musial sie wlamywac do swojego auta ;-)
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-06, 23:22   

centraliki raczej nie padają w passacie, trzeba dbać o akumulator napewno żeby przypału nie było :D mam dwa piloty jak coś... w ostateczności sam sie włamie do auta :D
 
 
niebiesky
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-07, 00:37   

adams napisał/a:

wywale bębenki z zamków i dam zaślepki...


a nie lepiej wstawic klamki bezzamkowe od tylnych drzwi?


adams napisał/a:

i jakiś "magiczny pstryczek" po aktywacji którego dopiero odpalimy machine


wystarczy zalozyc wylacznik na przewodzie zasilania pompy paliwa, np. schowac gdzies pod tapicerka kontaktron na magnes - ktory pusci prad na pompe paliwa jak w dobrym miejscu "przykleisz" magnesik 8-)
Ostatnio zmieniony przez niebiesky 2007-02-07, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-07, 09:37   

cytat z innego forum

Cytat:
Nie wiem jak tam można włożyć śrubokręt jak zaślepka składa się z metalowej części montowanej zamiast zamka i na nią nakłada się plastikową lakierowaną ?? no chyba że ktoś poprostu nakłada zaślepkę plastikową na otwór po zamku to wtedy nawet śróbokrętem za 2 zł można otworzyć ... i nie trzeba specjalnie jechać do castoramy ...


po gówno całe klamki? to też kosztuje... zaślepka to koszt około 10 zł w aso, i to już jest taka pod kolor nadwozia, wymienia zamków i wstawienie zaślepek to dość prosta rzecz...
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-07, 13:06   

jestem już po rozmowie telefonicznej w konsultantem firmy ESSA w Rzeszowie, i:

ukryty włącznik = 100zł - czas montażu około 1h
zmiana położenia gniazda od vagu w cenie włącznika
niefabryczny alarm od 550zł, to taki z oddzielnym pilotem czas montażu około 4h
niefabryczny alarm kodowany w z orginalnego pilota 850zł

alaram - reaguje na otwarcie drzwi, maski, bagażnika, wybicie szyby, podpięcie się pod przewody

zaślepki na zamki zostały mi troche odradzone, gówno jak padnie akumulator niby się do tego stanu nie dopuszcza, więc decyzja należy do mnie...

trzeba się umawiać z wyprzedzeniem 3-4 dniowym, sesje zalicze (albo i nie ) i biorę się za to
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-02-07, 15:37   

adams napisał/a:
niefabryczny alarm od 550zł, to taki z oddzielnym pilotem czas montażu około 4h


Licz troche wiecej... jak ja zostawilem rano to jak przyszedlem o 17 to gosc kończył ;-) Ale moze dlatego ze umnie wpinali sie jeszcze pod navigacje :-P
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-07, 15:46   

w jakim celu wpinał się pod navigację? no ja tam bede stał nad nimi :D bo na chate 70km nie bede jechał :mrgreen:
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-02-07, 15:58   

adams napisał/a:
w jakim celu wpinał się pod navigację? no ja tam bede stał nad nimi :D bo na chate 70km nie bede jechał :mrgreen:


Nie no smieje sie :mrgreen: Ale mozesz poczekać dłuższa chwile...
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-02-07, 16:05   

adams napisał/a:
to gówno nie dawać zaślepek? bo słyszałem ze to dobry sposób... lepiej np wsadzić tam monete (2 grosze - ponąć pasuje idealnie) lub zakleić poxipolem ?


no gówno ty chłopie chcesz w takim pasku dziure po zamku dwugroszówka na poxipolu zaklejać :shock:

Przy takim rozwiozaniu jak chcesz zrobic na przod zaklada sie klamki z tylnych drzwi!!!
Ja tak bede robił, a jak padnie centralka gówno sie bardzo rzadko zdarza to wchodzisz przez bagażnik i gówno za problem.
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-07, 17:17   

słyszałem o tym pomyśle z monetą, i o tym z klejem...

ja chyba dam jednak zaślepki, wymiana całych klamek jest zbędna, dam zaślepki same, wszystko wygląda i funkcjonuje jak klamki w tylnych drzwiach

tylko coś będzie trzeba zrobić z zamkniem w bagażniku, po przekręcaniu kluczyka w zamku bagarznika automatycznie są otwierane wszystkie zamki w samochodzie... więc trzeba ten problem zneutralizować, ale wtedy jak by był jakiś problem z akumulatorem to dopiero bedzie lipa zeby wejść do pasiora :D
 
 
Nerio_21
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-07, 17:28   

"VW Passat sedan B5 3B ATJ 1,9TDI 115KM 85kW 07.2000r. Super bryczka"
Po gówno sie bawisz jakies wymyslane systemy alarmowe, zaloz podostawowy. Chcesz czuć sie bezpiecznie opłac pakiek AC. ja tak zrobilem i mam to gdzies gówno sie z nim stanie po kradziezy.

taka moja mała sugestia :mrgreen:
Pozdrówka
:prosze:
 
 
adams
Średniozaawansowany


Samochód: Pssstt
Silnik: VR6
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Tarnobongo
Wysłany: 2007-02-07, 19:05   

nie wiem jak Ty do swojego golfa, ale ja do swojego pasiora się przywiązałem... jak by ktoś go sobie przywłaszczył to bym chyba w depresję popadł :evil: tylke gówno ja pracy i kasy w niego włożyłem... dlatego chce go zabezpieczyć zeby mi nigdzie nie "odjechał"
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2007-02-13, 13:53   

tak jak juz wczesniej było napisane - jak będzie miał od ciebie "odjechać" to odjedzie chocbys brał go ze soba do łózka, a jak sie beda amatorzy za to brac to Ci go tylko tak zniszcza ze Ci sie odechce jakis wymyslnych "ukrytych" wyłączników zakładać.
i takie małe p.s.
a jak myslicie ilu z tych ktorzy własnie "pożyczaja" samochody w nocy pracuje w takich właśnie firmach jak essa ???

pozdrawiam i zycze dojscia do konkretnych wniosków ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9