Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 12 Gru 2008 Posty: 759 Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-02, 20:46
Stalówki zagosciły z przodu,ponieważ jeden alus jest ugiety przez piekne drogi nasze heh
i tak narazie zostanie zanim wyprostuje lub znajde 1szt.
może ktos ma EXIPa jednego na zbyciu??
Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 12 Gru 2008 Posty: 759 Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-02, 21:45
tak tak tzreba 15 cali. jak zostane przy tych felach to sie do Ciebie odezwe o te dekielki.
Chyba ze ma ktos 2 fele stefanów po 8j lub najlepiej 9j ;p lub 1 7 j
Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 12 Gru 2008 Posty: 759 Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-14, 14:40
Qwerty1234, lampy zostana na 4 oczka ale beda soczewki z mojego poprzedniego zalozone tylko musze jeszcze kirunki kupic. i reszta cześci też bedzie powoli szukam
Ostatnio zmieniony przez Matej890 2010-09-14, 14:43, w całości zmieniany 1 raz
Harry szukaj czegoś z jak największą średnicą np ok 7 cm i w miarę krótkie :)
Harry [Usunięty]
Wysłany: 2010-09-17, 14:53
dogu napisał/a:
Harry szukaj czegoś z jak największą średnicą np ok 7 cm i w miarę krótkie :)
takie już mam teraz szukam na te srodkowe reflektory... bo z taka sama srednicą na tych małych to bedzie pasować niczym swini siodło nachodzi mnie aby srodek pyknąć na kolor auta ale boje sie zę przy odklejaniu mi pękną
Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 12 Gru 2008 Posty: 759 Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-17, 23:25
Harry, z kloszem to miałem male problemy bo ja juz go gotowałem nawet i nozykiem pomalu pomału odeszło.Bo tez orginalny sylikon gówno był to odrazu odeszedł a ja jakims zwykłym zkleiłem i trzyma sie bardzo dobrze i czarnym pod kolor lamp.
Harry [Usunięty]
Wysłany: 2010-09-29, 20:26
no Ja się boję że mi pęknie... a jakiego silikonu używałeś??,... pamiętasz może???
PIeTrO [Usunięty]
Wysłany: 2010-09-29, 20:40
końcowka wydechu nie jest zbytnio do środka auta? wyrównaj ja z prawej i z lewej strony by ładnie siedziała po środku głębienia w zderzaku...
I wymien półke z tyłu bo wydaje mi sie że jest połamana :P
A tak to ładny okaz :P
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum