FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Golf II Fire & Ice by Matej890
Autor Wiadomość
MichałK
Średniozaawansowany


Samochód: Golf Mk2
Silnik: 1,6 SB---> vrt
Imię: Michał
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: RKL
Wysłany: 2010-08-23, 20:38   

widać wlew czyli jest i nitro :fala:
 
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-08-23, 22:07   

dogu, porzezbi sie jak trzeba bedzie :mrgreen:
miałem stozek w poprzednim ale jakos mnie do niego nieciagie hehe
 
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-08-30, 12:36   

27.08.2010
Fajerek dostał ładna koncówke remusa




I kilka fotek z niedzielnego Zlotu ACT & MPC







POzdro dla mar_ek, Wilku89 i reszty :-P
 
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-02, 20:46   



Stalówki zagosciły z przodu,ponieważ jeden alus jest ugiety przez piekne drogi nasze heh
i tak narazie zostanie zanim wyprostuje lub znajde 1szt.
może ktos ma EXIPa jednego na zbyciu??
 
 
 
MichałK
Średniozaawansowany


Samochód: Golf Mk2
Silnik: 1,6 SB---> vrt
Imię: Michał
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: RKL
Wysłany: 2010-09-02, 20:49   

wiem gdzie są takie w cenie złomowej :P
tzn podobne nie mam pewności ze takie same, wpadnie do mnie to podjedziemy :mikolaj:
Ostatnio zmieniony przez MichałK 2010-09-02, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-02, 20:54   

mar_ek, w nastepnym tyg postaram sie cos wygospodarowac czasu bo teraz mi sie szkola jeszcze zaczeła i troche do pracy chodze :-P
 
 
 
juro
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-02, 21:22   

http://dynowiak.pl/oglosz...100_tanio_.html
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-09-02, 21:26   

juro2991, w ogłoszeniu jest 14'' a tu trzeba 15''.

Matej890, jakbyś chciał to taniutko pozbędę się kompletu dekielków ori exip.
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-02, 21:45   

tak tak tzreba 15 cali. jak zostane przy tych felach to sie do Ciebie odezwe o te dekielki.
Chyba ze ma ktos 2 fele stefanów po 8j lub najlepiej 9j ;p lub 1 7 j
 
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-13, 23:33   

Dzis na golfie zawitały nowe klameczki ala mk III :mrgreen:




jeszcze dopadłem dzis listwe na drzwi brakujaca,fote jutro dodam teraz tylko musze kupic gdzies brakujace haczyki do niej :-P
 
 
 
Qwerty1234
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-14, 09:31   

Ładny golfik ale jednak do mnie nie przemawia przód z 4 lampkami.
Pomyśl nad 2 ale konkretnymi. Może smoked? hokej gleba zadbać o blachę i auto cacy:)

Życzę powodzenia w modach:)


PS: zobacz lampy w pierwszym poście wtym czerwonym golfie<333
Montuj:D
http://forum.vwzone.pl/vi...hp?f=87&t=32393
Ostatnio zmieniony przez Qwerty1234 2010-09-14, 09:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-14, 14:40   

Qwerty1234, lampy zostana na 4 oczka ale beda soczewki z mojego poprzedniego zalozone tylko musze jeszcze kirunki kupic. i reszta cześci też bedzie powoli szukam :-P
Ostatnio zmieniony przez Matej890 2010-09-14, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Qwerty1234
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-14, 15:23   

to tamteg sprzedałeś bez tych lampek:D??
hehe
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-14, 21:59   

Qwerty1234, tak koledze na zwykłych i smiga tez po TBG bo jest z okolic tak jak ja ;-)
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 19:07   

Matej890, z czego miałes soczewki do tych mniejszych lamp???z mkIV ??? bo ostatnio upatrzylem zew mkIV sa takie małe ale trudno dostac ;/;/
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-15, 21:41   

Harry, niewiem,na allegro znalazłem za 25 komplet i kiedys patrzyłem i niesa takie drogie soczewki
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-16, 13:12   

a mogł bys mi zmierzyć ich srednice?? Bo wielkosciowo wlasnie takie potrzebuje :mrgreen:
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-16, 22:31   

Harry, średnica ich to jest 5,3 lub 5,4 z tego gówno pamietam.
 
 
 
dogu
Władca postów


Samochód: Golf Cabrio
Silnik: 1.8 AAM
Imię: Łukasz
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2010-09-16, 23:40   

Harry szukaj czegoś z jak największą średnicą np ok 7 cm i w miarę krótkie :)
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-17, 14:53   

dogu napisał/a:
Harry szukaj czegoś z jak największą średnicą np ok 7 cm i w miarę krótkie :)
takie już mam :mrgreen: teraz szukam na te srodkowe reflektory... bo z taka sama srednicą na tych małych to bedzie pasować niczym swini siodło :-P nachodzi mnie aby srodek pyknąć na kolor auta ale boje sie zę przy odklejaniu mi pękną :-/
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-17, 22:09   

Harry, zalezy jak je tam umocowałes,ja swoja jedna juz rozklejałem i wyciagałem z reflektora i niebyło łatwo a ja robiłem na poxilinie
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-17, 23:08   

Też mam na poxilinie.... bardziej chodzi mi tu o klosz bo soczewke mozna obkleic... :-x
 
 
Matej890
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: F&I
Silnik: ABF
Imię: Matej
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 759
Skąd: okl.Tarnobrzega RTA
Wysłany: 2010-09-17, 23:25   

Harry, z kloszem to miałem male problemy bo ja juz go gotowałem nawet i nozykiem pomalu pomału odeszło.Bo tez orginalny sylikon gówno był to odrazu odeszedł a ja jakims zwykłym zkleiłem i trzyma sie bardzo dobrze i czarnym pod kolor lamp.
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 20:26   

no Ja się boję że mi pęknie... a jakiego silikonu używałeś??,... pamiętasz może??? :-D
 
 
PIeTrO
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 20:40   

końcowka wydechu nie jest zbytnio do środka auta? wyrównaj ja z prawej i z lewej strony by ładnie siedziała po środku głębienia w zderzaku...
I wymien półke z tyłu bo wydaje mi sie że jest połamana :P
A tak to ładny okaz :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9