FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A4 B5 AAH 2.8 174KM by meydoom ;)
Autor Wiadomość
meydoom
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-15, 14:09   

pgego napisał/a:
Taki zerwany paseczek o dziwo lubi sie wepchać pod osłone rozrzadu :roll: a to nie jest przyjemne dla autka jak i właściciela ;-)


Już zrobione teraz nie ma gówno się zrywać ;) mam nadzieję, że koniec wydatków na ten miesiąc bo było ich za dużo... i wszystkie drobne nie przewidziane...
 
 
meydoom
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 09:25   

Dawno tu nie pisałem a trochę działo:







Później były takie:



Pogięta znieVAGa dla VAGa w "oku" Anioła :D thx ;)





jako że zima tuż tuż parę dni temu postanowiłem założyć zimówki:

Ostatnio zmieniony przez meydoom 2011-11-11, 09:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2011-11-11, 10:58   

245 tam pisze :?: :shock:
 
 
 
meydoom
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 12:19   

Niki20 napisał/a:
245 tam pisze :?: :shock:


No też myślę że wąsko jeszcze :D
 
 
juro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 14:11   

meydoom, audi spoko niema zadnej wiochy i wyglada na zadbana :-P a gówno do opon to mogły by byc troszke węższe :lol: jakies plany na nowy sezon :?: :?:
 
 
meydoom
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 14:58   

juro napisał/a:
meydoom, audi spoko niema zadnej wiochy i wyglada na zadbana :-P a gówno do opon to mogły by byc troszke węższe :lol: jakies plany na nowy sezon :?: :?:


Na przyszły sezon hmmm na pewno trzeba będzie ogarnąć maskę obitą kamieniami i może drzwi które mają wgniotki bo w tym roku udało się doprowadzić hamulce zawieszenie i układ napędowy do stanu nadającego się do jazdy ;) może w tym roku uda się zrobić sprzęgło które o dziwo jeszcze się nie rozleciało, ale póki gówno większych kosztów sobie na razie szukać nie będę a doputy dopóki jeździ i jeszcze się nie ślizga sprzęgło nie będę sobie szukał jakichś zmian...

a to że zadbana to dbam o to gówno mam ;P chociaż ostatnimi czasy ciężko bo mieszkam blisko budowy obwodnicy w Przemyślu i jak umyję auto do postoi góra 2 dni w miarę czyste a później dalej wygląda tak samo, no ale muszę wytrzymać jeszcze trochę ;)
Ostatnio zmieniony przez meydoom 2011-11-11, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Herbi
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Scirocco 53B, MKI cabrio
Silnik: ABF, FV,
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 797
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-11-11, 16:42   

Ty masz jeszcze to sprzeglo gówno jak kupiles auto to narzekales, ze cos sie uslizguje czy slabo lapie??
Cos za delikatnie jezdzisz :P
 
 
 
meydoom
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 17:36   

Herbi napisał/a:
Ty masz jeszcze to sprzeglo gówno jak kupiles auto to narzekales, ze cos sie uslizguje czy slabo lapie??
Cos za delikatnie jezdzisz :P


no dalej to samo :D ale teraz już wyraźnie to czuć szczególnie na końcówkach 4 i 5 biegu ;) ale jak w wiadomo końcówki 4 i 5 biegu można osiągać tylko na niemieckich autostradach to na razie jeszcze śmigam tak jak jest, a po za tym kto powiedział że auto trzeba upalać i katować :D chociaż zima idzie to dopiero się zacznie najlepsze :D, a po za tym mam od niedawna drugie auto więc w razie totalnej rozsypki będę miał czym pośmigać parę dni zanim się to poskłada ;)
Ostatnio zmieniony przez meydoom 2011-11-11, 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9