FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Płonek
2011-01-07, 20:21
Pomoc przy odszkodowaniach!!:)
Autor Wiadomość
AutoMobileExper
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-06, 22:41   Pomoc przy odszkodowaniach!!:)

Witam!
Jestem agentem AutoMobile-expert.Oferuję swoją pomoc przy uzyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań. Od szkód rzeczowych związanych z wypadkami komunikacyjnymi do wszelkiego rodzaju szkód osobowych. Firmy ubezpieczeniowe stosują niedopuszczalną praktykę zaniżania należnych odszkodowań - my chcemy z tym skończyć! Moja oferta skierowana jest do firm transportowych, ale również do osób fizycznych. Przykładowo: "Przejeżdżałeś przez skrzyżowanie wzdłuż drogi z pierwszeństwem przejazdu. Z drogi podporządkowanej wyjechał starszy pan w taki sposób, że nie udało Ci się ani wyhamować ani ominąć samochodu owego pana i uderzyłeś w niego. Wina niepodważalnie NIE leży po Twojej stronie. Masz zniszczony zderzak, rozbite reflektory, pogięty błotnik i maskę. Oprócz tego Ciebie i Twojego pasażera boli głowa. Jest podejrzenie wstrząśnienia mózgu. W sytuacji kiedy zgłosisz się do ubezpieczalni sprawcy wypadku dostaniesz tylko marne grosze na naprawę samochodu. A czy nie uważasz, że należy Cie jeszcze zadośćuczynienie za spadek wartości pojazdu i za szkody na zdrowiu Twoim i Twojego pasażera? Otóż należą Ci się. Obrazując: z tytułu ubezpieczenia OC dostaniesz 1000zł jedynie na naprawę samochodu. Jeśli zgłosisz się do nas my zajmiemy się sprawą i oprócz tego, że dostaniesz pieniądze na naprawę auta, otrzymasz również zadośćuczynienie za stratę na wartości pojazdu oraz za szkody osobowego w tym wypadku byłoby to jakieś 5000zł. Jest różnica? Naszym wynagrodzeniem jest 20% Twojego odszkodowania." - Łatwo, szybko i sprawnie:)
Nie ma ściemy - Opłaca sie i Tobie i mnie.Ty na tym zarobisz a i ja jestem do przodu!
w razie jakichkolwiek pytań: 788126745
 
 
Hormon
Zaawansowany

Samochód: Jest królowa :)
Silnik: 1,9
Imię: Andrzej
Pomógł: 24 razy
Wiek: 40
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 545
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-06, 22:49   

Taa i sprawy w sądzie ciągnął się latami. Coś akurat o tym wiem.
 
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2011-01-06, 23:08   

z tym twoim 1 postem to ciężko będzie żeby ci ktoś tutaj uwierzył...
bo takie teksty to można sobie wklejać na każdym forum... po prostu chodzi mi o wiarygodność a nie o złośliwość. Lepiej jak by ktoś Cie polecił. Ale zareklamować się można.
Dla mnie to słabo możliwe bo znam kolesia gówno pracował w ubezpieczeniach PL a teraz ma coś podobnego jak Ty. Ale powodzenia. :prosze:
 
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 16:59   

Akurat powiem ze takie uslugi moge polecic, niekoniecznie tego pana bo go nie znam. Ale jesli bedzie to na zasadzie wygrana sprawa i wtedy wynagrodzenie to Wydaje mi sie ze wiarygodnosc tutaj nie gra roli...
 
 
jazzy91
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 17:10   

moji rodzice w październiku 2009 też mieli wypadek skorzystali z takiej w firmy i w ok pół roku udało się dostać kilka tysięcy więcej. Tak że taka firma to dobra sprawa ale jak jest z tą to niewiem
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-07, 20:21   

reszta kontaktów, zapytań i innych na PW.
Zamykam, bo się bajzel robi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10