FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: qbass
2013-01-09, 23:18
Nowa Administracja
Autor Wiadomość
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2011-01-10, 13:07   Nowa Administracja

Panowie i oczywiście Panie niestety "prawdziwe" życie coraz bardziej mnie absorbuje :mrgreen: i nie mam już czas na to żeby się zajmować forum, dlatego też trzeba poszukać kogoś kto się na tym zna i chciał by to robić.
Nie jest to jakaś wielka praca - czasami przez pół roku nie ma nic do roboty, czasami jak się coś wysypie trzeba zarwać parę nocy i naprawić.
Trzeba też wskazać kogoś jako skarbnika - prześlę mu na konto zgromadzone fundusze.
Naklejki to nie taki wielki problem - ktoś kto jest często na forum i uczęszcza na spoty weźmie je do siebie i będzie sprzedawał. (mam na myśli wodzirejów z tematu o spotach :-P )
Bardzo mi przykro ale forum zrobiło się za bardzo absorbujące - jak Nas było 100 osób dało się to ogarnąć przez jedną osobę - dziś niestety ktoś to normalnie pracuje nie jest w stanie poświęcić temu należytej uwagi.
Nie zrozumcie mnie źle codziennie kilkanaście osób pisze o coś na GG, kilka osób dzwoni o to czy o tamto - bardzo mi miło z tego powodu że mogę Wam pomagać itd. ale niestety nie mam na to czasu a nie chciał bym nikogo zostawić "samemu sobie", dlatego też pomagam jak mogę i poświęcam tyle czasu ile mogę ale mam go niestety coraz mniej.
Pomyślcie, przemyślcie - może ktoś się trafi.
Odradzam płatną administrację bo są to niestety dość spore koszty, a jak przychodzi gówno do czego to na jakąkolwiek pomoc trzeba czekać czasami po kilka dni, bo jak wiadomo jak się fora "psują" to na raz, ze względu na to, że ktoś znalazł "dziure" w skrypcie i się "brzydko" bawi botami.
Przez prawie 5 lat robiłem gówno mogłem, czasami było lepiej, czasami gorzej - boje się tylko o to że poziom merytoryczny, którego tak bardzo chciałem pilnować (w tym słownictwo i różne treści) odstraszą od tego forum znaczne grono "fajnych ludzi" a przyciągną takich z którymi zawsze walczyłem. Ale to już Wasza w tym głowa jakie forum chcecie mieć.
 
 
Qubekk
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: sex_el
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 824
Skąd: Zwięczyca
Wysłany: 2011-01-10, 13:15   

na admina sie nie nadaje ale na skarbiec moge sie nadac :-P :-P :-P :-P :-P
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 13:53   

Bracus a tak sobie myślę jakby utworzyć jakiegoś junior admina lub nawet 1 lub 2 adminów poza tobą? Czy to nie pomogło by żeby jakoś nie spadały te wszystkie obowiązki na jedną osobę? i nie chodzi mi o naklejki i rolę skarbnika bo z tym nie problem.
 
 
JuStIcE
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Polo 6N
Silnik: 1,6 AEE
Imię: Bartek
Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Hucisko RLE
Wysłany: 2011-01-10, 14:05   

To może ja cosik dodam od siebie. Jestem moderatorem na VW Polo Klub Gwiezdna Flota (niedługo gówno prawda, ale zawsze), więc znam strukturę dość dokładnie. Mamy dwójkę administratorów - admina technicznego i "szefową" Klubu, która odpowiada za podejmowanie decyzji itp. To jedna rzecz. Oprócz tego, mamy dość pokaźną ekipę moderatorów (mając ponad 9000 użytkowników ktoś musi nad nimi panować). Każdy moderator ma przypisany dział, którym ma się zajmować (często po kilku modków na jeden dział) - pilnowanie od strony merytorycznej oraz słownictwa itp. Bywa tak, że ktoś ma okres, w którym nie może być na forum, wtedy prosi kolegów, aby zajęli się tymczasowo tym albo tamtym. I rada Łukasza jest jak najbardziej ma miejscu, w 100% popieram :-) Osobiście chciałbym Wam pomóc, ale niestety za bardzo pochłania mnie funkcja moda na PKP. W razie czego służę radą :mrgreen:
 
 
 
mala_czarna99
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 14:11   

Qubekk napisał/a:
na admina sie nie nadaje ale na skarbiec moge sie nadac :-P :-P :-P :-P :-P


no tak bo Ty to ciągle jakieś "interesy" ubijasz to kasą obracasz :fuck:

pomysł z Juniorami jest dobry bo i tak niedało by się zrzucić za dużo na raz na kogoś nowego. Tylko jak w grupie tyyyylu fajnych chłopaków znaleźć tego właściwego ?
 
 
dr.lolek
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: rwd
Silnik: ma
Imię: Grzesiek
Pomógł: 22 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1020
Skąd: sandomierz
Wysłany: 2011-01-10, 14:14   

rowniez proponowal bym juniorow zawsze ktos z biegiem czasu moglby zdzialac cos wiecej bo od razu na gleboka wode to utopic sie moze :mrgreen:
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2011-01-10, 14:27   

ale junior incel nie ma połowy możliwości senior admina poza tym ja wiem jak to będzie - do wypinania piersi po medale jest kazdy a jak się coś wywali to nie ma komu naprawiać ;-) na nasze potrzeby znajomość phpbb2 przemo w zupełności wystarczy nikt tutaj żadnych skryptów pisał nie będzie przecież - na dzień dzisiejszy zabezpieczone jest jak trzeba - można by ewentualnie zaktualizować do nowszej wersji (1.12.6) dodać jakieś minki uśmieszki itd...nic więcej - i będzie stało tak jak stoi - czyszczenie cache raz w tygodniu to nie robota :mrgreen:
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-10, 14:29   

zrobimy przy okazji jeszcze jednego moda? :galareta:
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-10, 14:44   

bracus - szacunek że tyle czasu się tym zajmowałeś.

Jeżeli nie będzie innych chętnych, to moge "wziąść na siebie" naklejki - na spotach jestem gówno drugi/trzeci dzień jeżeli nic mi większego nie wypada, a i cały dzień jestem zwykle dostępny na prz jeżeli ktoś na spoty wpaść nie może
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-01-10, 15:08   

JuStIcE ty mipowiedz lepiej czemu PKP nie dziala od tygodnia ?? zepsules cos pewnie :D

Ja na admina proponuje Loleslawa jak sie zgodzi bo kumaty i kulturalny chlop, mysle ze utrzymalby to niegrzeczne towarzystwo, na spotach nie bywam wiec nie wiem gówno z naklejkami ale Shmatan faktycznie czesto chyba tam jest takze jemu je dac i po problemie :)
 
 
 
dr.lolek
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: rwd
Silnik: ma
Imię: Grzesiek
Pomógł: 22 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1020
Skąd: sandomierz
Wysłany: 2011-01-10, 15:08   

ja moge zostac modem xD :mrgreen: :roftl: i bede banany rozdawal no znaczy bany :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez dr.lolek 2011-01-10, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-01-10, 15:24   

Nie panikujmy. Może uda sie bez radykalnych zmian.

Rozumiem bracusa bo nie dość że on jedyny zna sie na php i jak sie cos sypie to naprawia to jeszcze ma naklejki, kase itd. Za duzo tego jest i nie ma się gówno dziwić.

Na szybko ustalismy że kase biore na siebie.

Naklejki bierze Shmatan bo czesto jest na spotach i jak każdy wie - kumaty gosciu. Będziesz musiał jedynie wpłacać kase za nie - to jest mały minus.

Jakies zmiany nicków i inne pierdoły pisać do mnie - ja przecież też jestem adminem i mam takie same uprawienia jak bracus.

Chodzi oto żeby max odciążyć bracusa i w jego kwestii żeby pozostało jedynie coś zrobić jak wystąpi problem techniczny z forum. I tyle.

W kwestii moderatorów zamieniłbym Votka na kogoś innego. Bo Votek tez nie ma czasu na moderowaniej jak widać a duzo jest osob które dużo siedzą na forum.
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2011-01-10, 15:31   

no to wybierzcie kogoś tylko z jajem żeby się sami nie zgłaszali bo potem żeby nie było że to tylko słomiany zapał był :-|
 
 
 
mala_czarna99
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 15:47   

-pawlo111 napisał/a:
tylko z jajem


czyli ja odpadam :ona:
Ostatnio zmieniony przez mala_czarna99 2011-01-10, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-10, 16:38   

lolek napisał/a:
Naklejki bierze Shmatan bo czesto jest na spotach i jak każdy wie - kumaty gosciu. Będziesz musiał jedynie wpłacać kase za nie - to jest mały minus.


Przelewy online mam darmowe, więc żaden dla mnie problem - z każdej naklejki się odrazu będę rozliczał ;)
 
 
Jessy
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 16:40   

mala_czarna99 napisał/a:
-pawlo111 napisał/a:
tylko z jajem


czyli ja odpadam :ona:


Nie no, każdy ma szanse, nawet ty byłabyś świetna na to stanowisko ;-)
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-01-10, 17:29   

gówno do administracji to tak jak Lolek piszesz, porozdzielajcie troszkę funkcje od bracusa, On przecież nie rozstaje się z nami tylko ma po prostu mało czasu więc zostawmy mu tylko technikę.

Nie wiem ile jest kwestii czysto forumowych, które musi rozwiązywać incel, a nie może mod ale pewnie nie wiele. Jak jeszcze dojdzie ktoś niebieski tez będzie luźniej.
 
 
JuStIcE
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Polo 6N
Silnik: 1,6 AEE
Imię: Bartek
Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Hucisko RLE
Wysłany: 2011-01-10, 17:41   

Dokładnie, więcej modków = mniej roboty :-) Ja w zasadzie zajmuję się 2 rzeczami jako moderator na PKP (promocja Klubu i Magazyn Klubowy). I tak każdy w modków (oczywiście inne działy). Tym sposobem nasza Pani Administrator jest odciążona, bo każdy robi swoje :-)
 
 
 
Votek
Średniozaawansowany


Samochód: Golf MK III GTI
Silnik: 2.0 2E
Imię: Wojtek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-01-10, 18:15   

lolek napisał/a:
W kwestii moderatorów zamieniłbym Votka na kogoś innego. Bo Votek tez nie ma czasu na moderowaniej jak widać a duzo jest osob które dużo siedzą na forum.


jestem za, bo z czasem to ciężko u mnie
 
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-11, 10:47   

Czyli w temacie pozostaje na tym, że uwolnimy Klaudiusza od wszystkich dodatkowych funkcji oprócz technicznej pieczy nad forum. Czy da rady to tak zostawić, czy trzeba jednak szukać kogoś nowego?
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2011-01-11, 11:18   

Oczywiście, że szukać kogoś nowego mogę zawsze pomóc ale nie wiecie chyba gówno sie dzieje na moim gadu czy telefonie gdy cokolwiek się stanie....już 3 minuty po tym jak coś się dzieje ja o tym wiem...gdzie bym nie był gówno bym nie robił....zawsze para ogarniętych rąk (i z nowym zapałem) się przyda - forum można mocno zmodernizować, pododawać nowe rzeczy itd, przydał by się ktoś kto się na tym zna, ma czas i chęci.
Oczywiście bardzo zadowolony jestem ze zmian których dokonaliśmy ale tak jak mówię kogoś od czarnej roboty jeszcze trzeba ;-)

p.s.
Po prostu jest kilka rzeczy które mnie przerastają -nie zapominajcie ze wszystkiego uczyłem się sam od 0 - na dzień dzisiejszy nie mam czasu drążyć tematu - a nie chciał bym czegoś nieodwracalnie popsuć bo to gówno wyczytam w internecie o phpbb2 nie zawsze musi być prawdą - dałem ogłoszenie u profesjonalistów może ktoś będzie w stanie pomoc za kwotę którą uznamy za racjonalną
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10