FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy moderator.
Autor Wiadomość
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2011-01-10, 22:13   

Jak sam Boroweq napisał ze nie wie jeszcze do końca jak mu się ułoży w życiu, a Łukasz wyraża chęci na moda. i widać go często na forum, sądze ze spokojnie ogarnął by temat moda.
Admina potrzeba nam takiego jak kleryk i Plonek, sprawdzają sie chłopaki w tym gówno robią, ale nie jestem jednoznacznie w stanie wskazać kogoś takiego jak oni na admina. może Właśnie Sebastian ;-)
 
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-01-10, 22:23   

Dobra widzę że większość akceptuje Łukasza i Piotrka. Łukasz wykazał zgode dlatego zamieniam go z Votkiem.

Czekamy na deklarację Piotra.
 
 
Qubekk
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: sex_el
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 824
Skąd: Zwięczyca
Wysłany: 2011-01-10, 22:35   

Wyobrażacie sobie jak Boruweq wyjaśnia komuś dlaczego dostał bana :?: ten caly opis, wyjasnienie powodów, podanie przykładnów....Piotrek na prezydenta :prosze:
:pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka:
 
 
 
Niki20
Uzależniony od postów


Samochód: Audi Coupe
Silnik: 4.2 V8
Imię: Dominik
Pomógł: 16 razy
Wiek: 36
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 2494
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2011-01-10, 23:00   

Qubekk napisał/a:
Wyobrażacie sobie jak Boruweq wyjaśnia komuś dlaczego dostał bana :?: ten caly opis, wyjasnienie powodów, podanie przykładnów....Piotrek na prezydenta :prosze:
:pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka:



:lol: :prosze:

Nie no luki, Piotrek i DJ_SM to odpowiedzialne osoby więc śmiało można im zaufać. ;-)

:piwo:
 
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-01-10, 23:15   Re: Nowy moderator.

lolek napisał/a:
musi to być ktoś ktos dużo siedzi na forum, jest "znany,lubiany" i jest "poważnym" człowiekiem.


No jak bys o mnie mowil chociaz powazny do mnie nie pasuje :-P

A tak na powaznie luki34 Boroweq
Ostatnio zmieniony przez WaCki 2011-01-10, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Qubekk
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: sex_el
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 824
Skąd: Zwięczyca
Wysłany: 2011-01-10, 23:21   

WaCki ale to true true...siedzisz tez sporo na forum...znasz sie na tym doś doś...ja proponuje Kamila jak coś... :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :pilka: :-P
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 00:18   

Dzięki. Postaram się wywiązywać dobrze z obowiązków i godnie reprezentować forum nawet lepiej niż do tej pory :->
 
 
Boroweq
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 01:57   

Widzę, że została mi przyszyta łata osoby, która pisze długie posty :-P Jakoś tak jest, że jak zacznę pisać to już leci. Generalnie nie licząc podstawówki, w której od samego początku do samego końca miałem duże problemy z językiem polskim (w trzeciej klasie podstawówki zostałem wyrzucony z jednej klasy i karnie przeniesiony do innej) to pisanie szło mi całkiem dobrze np. wypracowania do gazetki szkolnej (technikum) czy pisemna matura z polskiego na 5. Tak mi już chyba zostało, więc musicie mi wybaczyć. Wiadomo, że lepiej jest coś przekazać słownie bo to szybsze i wygodniejsze, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość i wtedy właśnie pozostaje słowo pisane ;-)

Andru sądzę, że trochę minąłeś się z prawdą pisząc swojego ostatniego posta. Każdy stara się realnie ocenić swoje możliwości, w tym także i ja. Nie będę jednak rozwijał tej kwestii ponieważ znacznie odbieglibyśmy od meritum tego tematu.

U mnie z czasem wolnym bywa ostatnio bardzo różnie. Bartek wie to chyba najlepiej. Niestety na dzień dzisiejszy moja sytuacja wygląda tak jak ją opisałem w swoim poprzednim poście. Postaram się wszystko ładnie i wyczerpująco opisać gdy już uporządkuję swoje sprawy, zrozumiecie wtedy moją obecną sytuację ;-)

Na dzień dzisiejszy nie mogę się określić, jeżeli jesteście w stanie poczekać do końca miesiąca to fajnie. Natomiast jeśli czas strasznie nagli to chyba lepiej zdecydować się na inną osobę. Podejrzewam, że byłbym w stanie pełnić funkcje moderatora tylko jeszcze nie w tym miesiącu. Napisać posta czy wejść na forum to chwila moment, niestety nadzorowanie forum już nie jest takie szybkie.

Myślę, że każdemu zależy na tym aby vag-podkarpacie się rozwijało choćby z takiego powodu, że obecnie nasze forum pod względem merytorycznym zaczyna doganiać dawne forum PSWU, które do tej pory przez wiele osób uznawane jest za najlepsze podkarpackie forum motoryzacyjne :-)

Nie chcę rozwijać za bardzo tego postu więc już kończę ;-)

Luki34 zadowolony więc chyba trafie wytypowaliście jednego z moderatorów ;-)

Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony przez Boroweq 2011-01-11, 03:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2011-01-11, 02:23   

on to robi złośliwie :-P ja Wam mówię te długie posty są tylko po gówno żeby forum zamulało :mrgreen:
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 07:57   

bracus napisał/a:
on to robi złośliwie :-P ja Wam mówię te długie posty są tylko po gówno żeby forum zamulało :mrgreen:

Czyli gówno bana mu?















Przecież żartowałem :mrgreen:

A tak poważnie to lubię czytać posty Boroweq-a :->
Ostatnio zmieniony przez Luki 2011-01-11, 08:01, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-11, 08:19   

true, true - zwykle po przeczytaniu jego postów nie ma już potrzeby czytania innych, bo ten jeden wszystko wyjaśnia ;)

luki34 no to gratuluje Panie Moderatorze ;)
 
 
mala_czarna99
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 08:25   

Moje skromne zdanie jest takie, że Boroweq jest świetnym kandydatem - znany lubiany i z głowa na karku. Łukasz cóż jaja to on ma na gówno dzień więc i tu trochę rozrywki będzie :ona:
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-01-11, 09:36   

Dobra, w takim razie skoro Piotrek ma doświadczenie i będzie wiedział za jakiś czas czy podoła, to najlepiej teraz temat zakończyć, a wznowić gdy już będzie wiadomo.
Na chwilę obecną trzeba nam 4-go moda już poprostu po to żeby móc sobie to jakoś wszystko rozplanować i dodatkowo zadbać wyraźnie o poziom merytoryczny. Myślę że skończy się OT tam gdzie go być nie powinno, żeby nie szukać później odpowiedzi pośród kilkunastu postów "hehe" czy "też tak miałem, fajnie". Na chwilę obecną standardem zrobiło się ok 100-120 postów dziennie, to czterokrotnie więcej niż gdy ja zostawałem modem, i pewnie dwukrotnie więcej niż gdy do grona moderatorów dołączali Votek i Kleryk. Dlatego liczba modów powinna rosnąć proporcjonalnie do rozrastania się forum.
Nie chodzi tu o to że nie ogarniamy. Chodzi żeby ogarnąć to JAK NAJLEPIEJ. I żeby wszyscy byli zadowoleni (no, może oprócz tych z warnami :mrgreen: )


Dodatkowo, chcę bardzo podziękować w imieniu całego forum Votkowi, który wprawdzie nie pisze tysięcy postów, ale jako moderator działał skutecznie i starał się pomagać w miarę swoich możliwości. Wielkie dzięki Wojtek za poświęcony czas :!: :prosze:

Również Wiecmanowi należą się podziękowania, przez bardzo długi czas moderatorował u na na forum, już od jego początków (forum, nie wiecmana :-P ). Mimo że jego specjalnością są już bardziej "dojrzałe" vw, to pomagał jak mógł i umiał. Spędził bardzo dużo czasu przeglądając i moderując forum, więc jemu także ogromnie dziękujemy za wykonaną pracę :!: :prosze:

Łukaszowi Gratulować nie ma czego, gość dobrał sobie tylko zmartwienie na głowę ;-)
Ostatnio zmieniony przez Płonek 2011-01-11, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-01-11, 12:35   

A ja a ja? też byłem kiedyś modem :roftl: JOKE

Votek, Wiecman, odpowiednie kwoty zostaną przelane na Wasze konta :roftl:
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 15:21   

lolek napisał/a:


Votek, Wiecman, odpowiednie kwoty zostaną przelane na Wasze konta :roftl:


Przelew poszedł :galareta: :galareta: :galareta:
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-01-11, 19:06   

Luki źle to napisałeś:

Poszło na przelew.

To gówno zamykamy.
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 10:29   

Teraz zamykamy a otworzy się jak Boroweq będzie już coś wiedział w temacie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10