FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Lolo
2011-07-26, 11:34
VAG EVENT 2011
Autor Wiadomość
DeeeeN
Zaawansowany

Samochód: 6N
Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 340
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-06-30, 17:16   

mozna liczyc na jakas liste kogo z podkarpacia mozna sie spodziewac na placu ?
 
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-06-30, 18:38   

Ja-mk4, Łukasz-mk3, Herbi- sciro, Tommy-mk4, Browar-mk3, Dyziek- trampek, aurel mk2

Może jednak pojedziemy troche później??? Kraków jedzie o 9 rano. A bramy i tak otwierają o 17.
Ostatnio zmieniony przez Lolo 2011-06-30, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TommyVW
Średniozaawansowany


Samochód: vw
Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 167
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2011-06-30, 18:40   

lolek napisał/a:
Ja-mk4, Łukasz-mk3, Herbi- sciro, Tommy-mk4, Browar-mk3, Dyziek- trampek, aurel mk2

Jeszcze czerwone Polo.A pogoda chyba sie przeprosila i wyglada ze bedzie wzglednie
 
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-06-30, 19:54   

Przemo - Polo 6n, Paffcio i Ala - Polo 6n2.
 
 
 
Paffcio
Już coś naskrobał


Samochód: POLO 6N2
Silnik: 1,6 ARC
Imię: Paweł
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 232
Skąd: Radymno
Wysłany: 2011-06-30, 21:32   

WaCki, dupa, przemo sie powoli zegna z polo a my jednak w tym roku nie zagoscimy na evencie :(
w przyszlym moze sie uda gti pojechac
 
 
 
Herbi
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Scirocco 53B, MKI cabrio
Silnik: ABF, FV,
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 797
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2011-06-30, 21:54   

CooOOOOO!!!???
 
 
 
aurel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-30, 22:40   

ja wylatuje 12/13 w kielc nie ma sensu jechac tak wczesnie droga z kielc do zerkowa to 5/6 godzin spokojnej jazdy 100 / 110 jak by ktos chciał jechac wczesniej to dzwonic do mnie 669396577 jade z konradem corrado i qubejsem corrado wiec bedzie milo. a w duzej grupie fajnie sie jedzie ale nie przez miasto
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-01, 01:18   

Szkoda że chłopaki z polówek dali ciała :-/
ja właśnie poskręcałem auto i zaczynam się pakować :mrgreen:
Do miłego 8-)
 
 
Harry
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-03, 09:12   

kris-krzysztof napisał/a:
Śmiech na sali - SERIA . Nie wiedziałem że wystarczy założyć KOŁO +GWINT (no name) żeby się dostać

Bo dopieszczone serie są najlepsze :fuck:
kris-krzysztof napisał/a:
tylko zlot FELG

Aja myślałem że to jest zlot ludzi"fanów" vaga aniżeli samochodów.... :roll:
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-07-03, 10:02   

Zdjęcia poleciały do galerii, tu dyskutujemy dalej.
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-07-03, 11:19   

Powiem szczerze, ze ogladajac zdjecia Krzyska jestem w szoku, wkoncu ktos wrzucil nie przerobione foty z reki "amatora" i faktycznie niektore samochody wcale szalu nie robia :roll:
 
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2011-07-03, 11:25   

Harry napisał/a:
Aja myślałem że to jest zlot ludzi"fanów" vaga aniżeli samochodów....


no właśnie już nie wiem czy się ludziom już tak w głowach poprzewracało że zapomnieli o gówno w tym wszystkim chodzi :?:
 
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-07-03, 11:30   

-pawlo111, skoro zlot fanow po gówno selekcja ?

Zlotem fanow mozna nazwa MajoVWke a nie Event ( i przestancie bredzic z przewracaniem sie w glowach, bo to sie juz nudne robi).
 
 
 
kris-krzysztof
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: VW
Silnik: ARL
Imię: Krzysztof
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 653
Skąd: Borki
Wysłany: 2011-07-03, 11:30   

WaCki napisał/a:
Powiem szczerze, ze ogladajac zdjecia Krzyska jestem w szoku, wkoncu ktos wrzucil nie przerobione foty z reki "amatora" i faktycznie niektore samochody wcale szalu nie robia :roll:

Chciałem sie przekonać jaki naprawdę Event jest . Oglądałem filmy zdjęcia z poprzedniej edycji wszystko pięknie ładnie. Dlatego czemu miałbym nie pojechać. Szybka decyzja nie pada to wsiadam i jadę.Zdjęcia są jakie są jak pada desz to nawet nie było jak fotek robic. Ciapa na placu. Kilka furek pozostawie bez komentarza.

O taki bonus widocznie nie widze jakis detali ale np ten gówno reprezentuje? I był na placu.


A i ja sie przytuliłem do barierki
 
 
 
WaCki
Władca postów


Samochód: VW BoRa
Silnik: AJM
Imię: Kamil
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1768
Skąd: RJS
Wysłany: 2011-07-03, 11:37   

kleryk, ale mylicie pojecia, jedno to zrobic ladnie samochod z gustem i zgodze sie z Toba w 100% ze kolo i gwint nawet (noname) wystarczy, ale skoro organizatorzy Eventu jak by nie bylo maja odwage na podstawie zdjec oceniac twoja prace i serce wlozone w samochod, to pasowaloby, aby te ktore zostaly wybrane faktycznie reprezentowaly najwyzszy poziom w PL, ja sam dostalem zaproszenie rok temu i nie pojechalem, bo stwierdzilem, ze bede dziwnie wygladal miedzy naprawde dobrze pomodzonymi furami.

Nie zapominajmy, ze ta impreza cieszy sie mianem najlepszej i chyba najbardziej renomowanej imprezy w PL z grupy VAG. Jak by nie bylo powinna reprezentowac najwyzszy poziom.
 
 
 
DJ_SM
Uzależniony od postów


Samochód: Mk IV
Silnik: AXR
Imię: Sebastian
Pomógł: 102 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 4614
Skąd: Bombaj
Wysłany: 2011-07-03, 11:42   

kris-krzysztof, ja się zgadzam z Tobą. Event próbuje się wykreować na imprezę prestiżową, na której samochody reprezentować będą górna półkę, a nie jakiś śruty jakich pełno wszędzie. Sprawa tego, że organizatorzy pozwolili sobie aby takie auta wjechały na plac pozostawiam bez większego komentarza. Ale właściciele takich aut to chyba wstydu nie mają. Ja nawet bym się nie odważył zgłoszenia wysłać a gówno dopiero stanąć obok jakiś wypasionej fury.
 
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-07-03, 12:00   

Chyba sobie posta wywaliłem:

Chodziło mi o to że czasem zadbana seria z kołem i gwintem lepiej wygląda od zmodzonej fury. Ja myślałem ze takie imprezy to dla ludzi a nie tylko dla samochodów bo:

WaCki, jeśli mają takie aspirację to sami sobie winni gówno wpuszczają na plac.

DJ_SM, no niestety samokrytyka się kłania, a jak widać niektórym jej brakuje.

No nie powiem że fajnie by było mieć w naszym kraju imprezę na skalę światową ale widocznie jeszcze nie jest nam dane tak dobrze się zorganizować.
Ostatnio zmieniony przez kleryk 2011-07-03, 12:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-07-03, 12:10   

kris-krzysztof,
Cytat:
Nie wiedziałem że wystarczy założyć KOŁO +GWINT (no name)


Pierwszy post jak ktos zaklada temat w dziale "nasze auta" to brzmi wlasnie "zakladaj dobre kolo i gwint" smieszni sa niektorzy ludzie tutaj przeciez wieksza polowa forum stawia tylko na kolo i gwint nie patrzac na srodek auta na inne detale ktore kosztowaly czasu i pieniedzy zeby sie dobrze wkomponowac w auto.
W ogole niektorzy zamiast pieprzyc glupoty w postach powinni poprostu zostawic to dla siebie.
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2011-07-03, 12:54   

sie czepiacie, zlot jak zlot, gówno wy nie wiecie ze magia monitora działa, i zdjęcia robią robote.

A gówno do aut które się mam/wam nie podobają a stąły na placu. Sadzicie ze każdy kto tam był dostał zaproszenie bo ma odpowiednio przygotowane auto?.. hehe.. znajomośći Panowie, trzeba mieć kolege i już wjeżdzasz czy dostajesz zaproszenie.

A z innej strony zastanowić sie trzeba czy przypadkiem np golf 4 który dla oka niema nic ciekawego do zaoferowania przypadkiem nie ma czegoś mocnego pod maską i czegoś dobrego w zawieszeniu itd. kto powiedział ze zapraszaj tam tylko auta które są jedynie wizualnie robione, tak samo za wizualem nie idze mechanika. (jakoś bracus nie ma wielkiego rantu, gratów US, i polerowanych końcówek a audi robi wow, jak sie wie gówno tam pogrzebał.
 
 
 
kris-krzysztof
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: VW
Silnik: ARL
Imię: Krzysztof
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 653
Skąd: Borki
Wysłany: 2011-07-03, 13:38   

b_przemo napisał/a:
A z innej strony zastanowić sie trzeba czy przypadkiem np golf 4 który dla oka niema nic ciekawego do zaoferowania przypadkiem nie ma czegoś mocnego pod maską i czegoś dobrego w zawieszeniu itd.

Nie ma. Niektóre auta kojarze z forum. Wyznacznikiem jest gleba i koło. Auta które miały pomodzone silniki to maski były w górze albo "uchylone"
 
 
 
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-07-03, 15:18   

kris-krzysztof, wkoncu ktos poruszyl ten temat. Ja od dawna jestem przekonany ze cos jest nietak jak trzeba, kto ma wieksze i bardziej blyszczace kolo ten mam tutaj widze respekt hehe niestety ale tak jest, a przekonalem sie jeszcze bardziej po rozpoczeciu sezonu na podpromiu, od tamtej pory nie jade nawet na zadne zloty wiem ze nikt nie bedzie plakal i bardzo dobrze. Wystarczy popatrzec na galerie z rozpoczecia, naprawde widzialem cudo wnetrza z niektorych MK2 ale po gówno pokazywac recaro i inne fajne gadzety jak mozna mu zrobic zdjecie felg....
Zreszta po gówno sie wysilac :-> i tak wiekszosc bedzie widziec tylko felgi i glebe...
 
 
kris-krzysztof
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: VW
Silnik: ARL
Imię: Krzysztof
Pomógł: 7 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 653
Skąd: Borki
Wysłany: 2011-07-03, 15:32   

bakuMK2 ogladałem i wewnątrz auta nieliczne (Podkreślam) miały środek zrobiony nie mówiąc o audio. Niektore swapy też pozostawiały wiele do życzenia. Kable łączone "kostką elektryczna" . O i taki ten Event jest ohh ahhh. Jeden wiedzie seryjnym R32 i to jest fura przerobiona. No może znaczki zmienił na czarne i lampe tylnia o to cała przeróbka. Drugi założył koła od BMW i gwint i ramki w xen pomalował. Zresztą była i ekipa z podkarpacia wrócą to może będą mieć inne zdanie odemnie. Ja nie cukrowałem nigdy.
Ostatnio zmieniony przez kris-krzysztof 2011-07-03, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-07-03, 15:40   

bakuMK2, nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Jeździsz na spoty żeby każdy się za twoim autem oglądał i nim zachwycał gówno to tam nie masz.

Bo za moim autem też się nie oglądają, ani mu zdjęć nie robią ale na większych imprezach staram się być bo mogę spotkać fajnych ludzi i pogadać na żywo a nie tylko pisać do ekranu.
I w cale nie mam kompleksu, golfa też mi "wszyscy" glebili a ja jeździłem seryjnie i jakoś nie zostałem odstawiony a raczej doceniono.
 
 
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2011-07-03, 16:07   

kleryk, nie mam bóg wie czego, nie mam się czym chwalic. I raczej nie mowilem o sobie bo jest bardzo duzo aut lepszych od mojego. chodzi o to zeby doceniac calosc wlozonej pracy a nie widziec tylko kola. niema gówno sie klocic kazdy ma swoj gust swoja opinie kazdemu sie podoba inna rzecz... itd itd..
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-07-03, 16:13   

bakuMK2, o gustach się nie dyskutuje. :piwo: No wiadomo że lepiej by było aby doceniana była całość. Ale w większości przypadków ocenia się opakowanie bo je widać pierwsze. Ja się tym nie przejmuje bo mnie to nie dotyczy mam zwykłe rodzinne auto. Koniec OT.
Ostatnio zmieniony przez kleryk 2011-07-03, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10