FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z elektryczna szyba kierowcy
Autor Wiadomość
Orzesio
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 11:58   problem z elektryczna szyba kierowcy

Witam Panowie. Chciałbym opisać mój problem. Więc nie działa mi elektryczna przednia szyba od strony kierowcy. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Ściągałem tapicerke dzwi i wszytko wygląda w porządku, linki od mechanizmu podnoszącego są raczej całe, silniczek podnoszenia działa bo gdy naciskam przycisk podnoszenia to slychac ze tak zaskakuje, ze jakby chce sie krecic ale cos go blokuje, a jednoczesnie w aucie przygasa w tym samym momencie to główne światełko nad środkowym lusterkiem i nie wiem gówno moze byc tym problemem, zauwazylem jeszcze jedna rzecz, mianowicie znalazlem w dzwiach jakas wtyczke dwukabelkową której kable idą tak jak reszta przez ten gumowy wąż w strone deski rozdzielczej i zastanawiam sie czy to może ta wtyczka jest od mechanizmu podnosznia i gdzies tam powinna być podłączona a sie wypieła? Może ktoś miał podobną sytuacje i mogłby pomoc, moze jest ktos z okolic rzeszowa kto wiedzialby jak sie za to wziasc i moglby to zrobic razem ze mna?? Z góry dziękuje za odopowiedzi i pozdrawiam.
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 12:14   

A w jakim stanie sa uchwyty plastikowe trzymajace szybe do prowadnicy??Wez miernik i zobacz, czy masz tam napiecie,gdy naciskasz przycisk podnoszenia szyby.
Moze to byc tez kabel od ogrzewania lusterek bocznych.
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2007-12-30, 15:48   

Z tego gówno piszesz to silnik działa a jak działa to raczej wtyczka ci sie nie odłączyła ani od przycisku ani od silnika. Te dwie wolne wtyczki to z tego gówno mi go głowy przychodzi to pewnie są do głośników bo reszta to są tam same kości.

Te silniki działają na zasadzie ze jak czują opór to sie wyłanczają (tak jak szyba idzie do gory i sama staje) Odkręć szybe- tam są dwie śrubki i wtedy zobacz czy silnik bedzie chodził, bo wydaje mi sie ze to jest kwestia regulacji szyby. Albo poruszaj tymi wtyczkami, dobrze je dopnij... no nie wiem. Trudno tak na "ślepo" radzić.
 
 
Orzesio
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 23:00   

lolek napisał/a:
Te dwie wolne wtyczki to z tego gówno mi go głowy przychodzi to pewnie są do głośników bo reszta to są tam same kości.


ale te wtyczki sa wsadzone w swego rodzaju kosc, nawet z takim jakby zaczepem do wcisniencia go w cos tylko wlasnie w gówno, na dniach jakos odkrece tapicerke i bede sie bawil i przy okazji zrobie fotke zeby pokazac wam te wtyczki. A i szyba obecnie jest odkrecona od uchwytów prowadnic i jest podparta kołeczkami :d wiec nie wiem probowalem ruszac tymi uchwytami prowadnic ale nic z tego, linki wydaja mi sie byc cale wiec nie wiem, na sucho szkoda gadac, moze wykrece caly mechanizm i bede go probowal ozywic poza autem... pozdro.

[ Dodano: 2008-01-15, 22:37 ]
witam. ponawiam temat. wyciaglem silniczek i podlaczylem do innych dzwi i dalej nie dziala. tam rozkrecilem to to nic nie wiedze bardzo linki sa cale, skrecaja sie wlasciwie, jedyne gówno przykuło moją uwage to zapach jakby czegos przytopinego w okolicach głowy silnika tj tam gdzie układ elektroniczny jest stykany z tym i nie wiem gówno to... musze dac to do elektryka jakiegosc to moze poradzi cos z tym silnikiem a tak to nie wiem gówno zrobic;/
 
 
Drozduu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-26, 11:59   

no to masz lub miales ten sam problem gówno u mnie - mi pomogło odpiecie akumulatora na chwile i problem sie sam na jakis czas naprawial - i tak ze 3 razy i chodzi teraz dobrze
nie wiem jaki to ma zwiazek ale opisuje jak to mialo miejsce u mnie
teraz chodzi bez najmniejszych problemow - ja znowu podejzewalem ze gdzies jakies zwarcie robilo bo w ostatnia niedziele rozladowalo mi calkowicie akululator i przez przypadek z tym odlaczaniem klem pomoglo
Zobacz u siebie - a moze da rade
 
 
Kocur
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-26, 12:56   

ta wtyczka to tak jal lolek pisal bedzie od glosnikow jesli jest czarna a jesli biala to moze byc od centralnego zamka jezeli niemasz fabrycznego tyle ze z cenytalnego byla 3 pinowa i 4 pinowa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9