FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki stożek do diesla?
Autor Wiadomość
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2007-10-05, 16:58   jaki stożek do diesla?

Nie mam u siebie obudowy filtra powietrza nawet a widzialem ze montują stożki do diesla. Tylko jaki to nie mam pojecia. Wie ktos? jaki kupić :-/
 
 
 
sebaa
Władca postów


Samochód: co chwile inny
Silnik: jest
Imię: SeBaStIaN
Pomógł: 26 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1416
Skąd: RZE
Wysłany: 2007-10-05, 20:39   

ja wiem że napewno nie kupuj takiego do 100zł bo to jest porażka paru kumpli takie kupiło i wracali spowrotem do zwykłego bo albo rozleciały albo ich wciągło kumplowi w bmce została tylko sietka ze stożka bo go wessało :mrgreen: a miał taki za 60zł z allegro
 
 
 
Nerio_21
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-07, 16:00   

Mialem w golfie stozka przez krotki okres. Moim zadiem nie warto bo nic nie slychac w acie a slychcac cie jak jedziesz chyba od kilomerta. Lepiej kup wklad do obudowy filtra powietrza bedzie lepiej niz stozek. :prosze:
 
 
-pawlo111
Władca postów

Samochód: Seat Ibiza Cupra i Skoda Superb
Silnik: 2.0 16V ABF i 1.9 AWX,
Imię: Paweł
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1490
Skąd: Kolbuszowa RKL
Wysłany: 2007-10-07, 22:44   

a ja wlasnie pytam bo nawet nie mam obudowy :-?
 
 
 
Nerio_21
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-07, 23:16   

ja bym wolal poszukac obudowy do filtra a nizeli zakladac stozek w dieslu. Uwiez mi ze zagłuszysz wsystko :prosze: Ale jak chcesz to spróbuj ;-)
 
 
daniel871
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-19, 18:52   

Do silników D oraz TD mozna załozyć stozek ale i tak praktycznie nic on nie da poza tym ze będzie głośno a do TDI nie powinno sie zmieniac ponieważ takie filtry przepuszczaja za duze czasteczki powietrza z drobinami które lubia uszkodzic przepływke. A jak wiadomo przepływki nie są tanie.
 
 
jedrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-26, 13:39   

ja w 1.6 TD mialem przez 10 min... jedyny + to fajny dzwiek przy schodzeniu z obrotow (swist turbiny) poza tym zadnych innych efektow!
chociaz ostatnio mialem zajawie wlasnie dla tego dzwieku samego ale to juz trzeba zainwestowac o 160zl w najtanszy filtr z K&N'a :mikolaj:
 
 
leonfox
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-13, 13:10   

Ja u siebie w 1.6D założyłem kolektor ssący od td bo wiecej miejsca prze silniku mam a obudowe filtra powietrza kupiłem od rovera fajna okrągła tylko rurą połączyłem.
 
 
Tony-snk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-12, 09:44   

witam
tez mam dieselka i chcialem z tej obudowy plastikowe gówno jest za silnikiem wyrzucic filtr ten taki szeroki i od wylotu tej puszki puscic rurke do wlotu powietrza w nadkolu i na koncu tej rury przymocowac do niej filtr taki jak w maluchu jest :) myslicie ze da to troszeczke mocy klekotajacemu dziadkowi :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9