FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPRASZAMY na 3 VAG MEET RADAWA 2014
Autor Wiadomość
Ciechu
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 15:04   

Powiem tak nie od razu Rzym zbudowano.
Było to rzeczywiście trzecia edycja zlotu w Radawie z tym, że pierwsza jeśli chodzi o skalę zlotu. Dwie pierwsze przypominały bardziej spot niż zlot.

Mówicie, że według was nie był to zlot tylko zbiegowisko chamów i alkoholików, ze swojej strony powiem, że na każdym zlocie na jakim byłem(np. Dynówka) w godzinach wieczornych jest to samo nie ma prawie nikogo kto nie był by pod wpływem.

Jeśli chodzi o organizację no tu muszę przyznać, że jest wiele do poprawienia. Ale jeśli dacie nam szansę na pewno w przyszłym roku będzie o wiele lepiej. I proszę od razu nas z góry nie przekreślać jednym nie udanym w pełni zlotem.
 
 
zwirus
Nowicjusz


Samochód: Mk4
Silnik: AHF
Imię: Dawid
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 15:20   

ORGANIZATORZY!! to dlaczego nam nie powiedzieliście prosto w oczy że żadnych pomiarów na CarAudio nie będzie tylko cały czas mydliliście nam oczy i zapewnialiście że zawody się odbędą, a my jak debile czekaliśmy cały dzień :(
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 15:21   

Dobra, na innym forum opinie są zupełnie inne ;] 2 cytaty:

Cytat:
BlackDog napisał:
"Widzieliście dyskusje na temat zlotu w Radawie u "konkurencji"?"

Konkurencji ;]? nie żartuj

Cytat:
karlosb5 napisał:
"no tak odzywa się największa wieś tamtego forum. mądry przez forum a w 4 oczy cisza . jak dla mnie było ok trochę do poprawek a takich leszczy jak dla mnie to na zlotach nie musi być"

Dobra kolego, tym razem o krok za daleko. Wiesz jak wyglądam (ja nie wiem jak Ty) więc zapraszam przy dowolnej okazji, powiem Ci z chęcią w cztery oczy gówno o takiej akcji sądze i o tym jaką manianę odwaliłeś. A jak dalej będziesz się tak rzucał i podniesiesz na mnie rękę to ją stracisz.
Ostatnio zmieniony przez Shmatan 2014-07-21, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-07-21, 16:22   

gówno tu sie dzieje... Ingerencja "góry" nie jest potrzebna? Rozumiem wyjaśnianie sobie spraw ale bez przesadnych złości i wyzwisk.

Osobiście bylem w sobote od 18 do niedzieli popołudnia- samochód cały więc jakiejś obory tam nie było (nie licząc tego że w sumie mało przebywałem na placu lecz bawiłem się ze znajomymi w innej części Radawy).

Słabo było Was słychać przez mikrofon jak siedziałem z właścicielem zielonego ogórka w barze.
 
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-07-21, 16:40   

CZIP napisał/a:
tatuś im kupił samochód i dał coś kasy żeby zrobili w samochodzie przez firmy a nie przez siebie


Kolejny taki tekst otrzyma nagrodę :-D
Po lekturze tematu stwierdzam, że dalej mamy "popularność" w sekcie Sygita i to się nie zmieni. Miał być koniec pewnej historii i mimo szczerych chęci "vag-podkarpacie" się nie da.
I niestety każdemu jakby tatuś dał to by pakował w auto. I gówno z tego że jeden dostaje a drugi zarabia, takie życie. Ale jak już coś robicie to najpierw pomyślcie, podpatrzcie, podpytajcie a potem do dzieła.

No to dużo zdrowia życzę.
Ostatnio zmieniony przez kleryk 2014-07-21, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
benio
Zaawansowany

Samochód: Volkswagen Passat B6
Silnik: .:R32
Imię: Kamil
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 338
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-07-21, 17:31   

Jako organizatorzy czy tam współorganizatorzy zamiast wziąć te wszystkie komentarze "na klatę" i powiedzieć, że następnym razem się takie coś nie powtórzy to nakręcacie ten temat dalej. Ludzie wytykają te wady nie tylko po to żeby jak to piszecie "hejtować" ale też po to żeby organizatorzy wiedzieli gówno było nie tak na zlocie według uczestników i żeby za rok się to nie powtórzyło. A wyzywanie uczestników zlotu na forum i to przez organizatorów tego właśnie zlotu jest według mnie porażką. Niby pasja ta sama a tu takie cyrki :patyk:
Ostatnio zmieniony przez benio 2014-07-21, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
LyszyK
Uzależniony od postów


Samochód: Passat B5, Fiat 125p
Silnik: AJM, tysiąc CZysta
Imię: Marcin
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2603
Skąd: DynóVW
Wysłany: 2014-07-21, 17:55   

ZAMYKAĆ TEN BAŁAGAN I Bezsensowne kłótnie. ZA ROK będzie napewno lepiej. Pojedzie kto chce i od razu życzę mu udanej imprezy.
 
 
KaziK
Zaawansowany


Samochód: A3
Silnik: 1.9 TDi
Imię: Michał
Pomógł: 4 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 341
Skąd: Dynów
Wysłany: 2014-07-21, 18:41   

No to sobie poczytałem temat i nie wiem czy śmiać się, czy płakać :roll:
Nie ma sensu pisać gówno było nie tak bo organizatorzy i tak będą zapierać się, że takie sytuacje jakie kilka osób opisało nie miały miejsca. Ludzie chcą pomóc, mówią gówno pasuje poprawić, a wy z oburzeniem wypieracie się, że w cale tak nie było jak piszą. Tak jak ktoś już wyżej powiedział "nie od razu Rzym zbudowano" ale ja tutaj nawet "wytyczonych fundamentów" nie widzę, sorry ale taka prawda. Nie znam osobiście wszystkich, którzy tak obstają za tym zlotem ale jedną osobę kojarzę, jej wypowiedzi i pchanie się nie tam gdzie ją proszą bardzo mnie irytowało na Dynóvwce i tu widzę odzwierciedlenie tego zachowania opisane jego własnymi słowami :-P
Myślałem, że ta cała dziecinna historia z Sygitem i jego kumplami (dziecinna z ich strony) miała swój koniec jakiś czas temu ale widzę, że jednak nie. Zamiast jechać jeden po drugim czasami ugryź się w język i pomyśl zanim coś powiesz, a raczej napiszesz bo żaden raczej nie ma odwagi powiedzieć tego osobiście :-P

Ale żeby nie było życzę wam powodzenia w organizacji zlotu i obyście poprawili w przyszłym roku to o czym wszyscy piszą.
 
 
 
b_kamill
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Polo GTI
Silnik: Tttturbo
Imię: Kamil
Pomógł: 16 razy
Wiek: 32
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 922
Skąd: Lecka
Wysłany: 2014-07-21, 19:34   

Panowie....dajcie sobie po razie i będzie spokój.

Jakiś mod powinien już dawno wyczyścić/zamknąć temat ;)

Od dawna wiedziałem że na ten zlot nie ma sensu jechać...dlatego następnym razem lepiej sprawdzajcie gówno się dzieje w okolicy - bo w niedziele był zlot zabytków w Krośnie/Stępinie ;) takie jedno foto z tego wydarzenia - byłem, warto było ;)


 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 19:52   

Kto się chcę jeszcze wypowiedzieć niech się wypowie bo wieczorem temat idzie do zamknięcia, nie zostanie usunięty na razie, niech zostanie dla potomnych :prosze:
 
 
hehepack
Zaawansowany

Samochód: Audi A3[8L]
Silnik: 1.9 AGR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 586
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2014-07-21, 19:56   

chłopaki nie wesoło polecieli w kulki.

ja tylko chciałbym się dowiedzieć jaka to profesjonalna firma z profesjonalnym sprzętem miała robić pomiar ciśnienia
 
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 20:18   

Shmatan, fakt poniosło mnie trochę przepraszam . nie miałem na myśli kogoś obrazić . a tym bardziej urazić jak niektórzy innych . akuratnie nie wiem lub tez nie pamiętam jak wyglądasz . osobiście jestem spokojny no ale jak ktoś wjeżdża mi na ambicje to nie jednemu nerwy puszczą a tym bardziej że nie jadę po kimś kto ma jakieś auto które mi się nie podoba bo po gówno każdy ma inny gust i modzi z czasem . moje też mi się nie podoba bo jeszcze nie jest skończone i dużo pracy przy nim :roll: . a gówno do zlotu fakt można było zrobić to inaczej no ale wskazówka na kolejny raz jest . a to że ktoś pytał się ciągle o CA i nie dostał odpowiedzi to już nie moja wina . myślę ze zostanie to przemyślane i w next edycji zostaną zrobione poprawki. może nie na poziomie expert ale na pewno bd lepiej.
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 20:46   

karlosb5 napisał/a:
fakt można było zrobić to inaczej no ale wskazówka na kolejny raz jest

karlosb5 napisał/a:
myślę ze zostanie to przemyślane i w next edycji zostaną zrobione poprawki


To bez ironii, żeby czasem źle nie zrozumieć
Ostatnio zmieniony przez Płonek 2014-07-21, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 20:50   

dobra Panowie spokój bo gówno nie których ponosi ... mnie też poniosło ale się do tego umiałem przyznać . lepiej po rozmawiać normalnie a nie jechać po sobie bo taka jest prawda nie potrzebne spiny na bok . powiedzieć najlepiej gówno było nie tak , gówno po prawić a nie od razu że wszystko do d....
 
 
Płonek
Uzależniony od postów


Samochód: MK1| E39 | Berlingo
Silnik: ?? | 4.4 | 1.9D
Imię: Paweł
Pomógł: 112 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2599
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 22:06   

ale nie bruździć po sobie nawzajem, bo to nie ładnie, piszemy w temacie, i to szybko bo zaraz się skończy dobre, jak obiecał Luki.
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 22:41   

woz1938, tu cie zdziwie wyrazalem swoje nie zadowolenie juz bedac na zlocie a ty na tym drugim forum piszesz ze niby nikt sie nie chcial niczego dowiedziec? a gówno jest walkowane od samego poczatku? przed zlotem chcielismy sie dowiedziec byl atak na nas na samym zlocie chcialem sie dowiedziec olali nas wiec zastanow sie gówno piszesz. Napisałem swoje odczucia inni tez wiec sie nie dziw ze inni nie przyjechali bo widocznie wybrali cos gówno im bardziej spasuje albo maja poprostu blizej ja juz sie na temat tego zlotu nie wypowiadam sie bo nie ma sensu no chyba ze znow ktos sprobuje mnie obrazac to juz nie podaruje.
karlosb5, juz przed zlotem ci napisałem zebyscie zmienili podejscie do ludzi bo odstraszacie i nie bierz tego jako atak tylko jako porada na przyszłosc

Macie zapał, chęci to działajcie by zmienic te opinie na pozytywne

Pozdrawiam
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 22:53   

Siara, niestety ale sam choć bym chciał nie upilnuje wszystkiego a tym bardziej wszystkich. dane było ciała gdzie nie gdzie no ale trudno było minęło będzie nauczka na zaś .
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 22:58   

karlosb5, dlatego napisałem prosto z mostu jak ja to widziałem trzeba kazdego traktowac na rowni czy to od gleby wydechu czy mega projktow jak i tych gówno tylko maja CA. Ja wiem ze samemu sie nie da ogarnac dlatego wam ludzie pisali ze tu trzeba podejsc do sprawy konkretnie nie by wszystko wisialo na jednej osobie.
Nie powiem tez ze wszyscy ktorzy tam byli to jakies bydlo czy cos bo bylem tylko w sobote ale paru ludzi zachowywalo sie gorzej niz karygodnie.
Na przyszłosc trzeba byc rzeczowym konkretnie odpowiadac by ludziska wiedzieli.

Pozytywem jest tez to ze pogadałem z paroma ludzmi ktorzy tam byli i mozna bylo z nimi normalnie pogadac
Tak czy owak zycze wam mimo wszystko powodzenia w działaniu
 
 
karlosb5
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 23:05   

Siara napisał/a:
karlosb5, dlatego napisałem prosto z mostu jak ja to widziałem trzeba kazdego traktowac na rowni czy to od gleby wydechu czy mega projktow jak i tych gówno tylko maja CA. Ja wiem ze samemu sie nie da ogarnac dlatego wam ludzie pisali ze tu trzeba podejsc do sprawy konkretnie nie by wszystko wisialo na jednej osobie.
Nie powiem tez ze wszyscy ktorzy tam byli to jakies bydlo czy cos bo bylem tylko w sobote ale paru ludzi zachowywalo sie gorzej niz karygodnie.
Na przyszłosc trzeba byc rzeczowym konkretnie odpowiadac by ludziska wiedzieli.

Pozytywem jest tez to ze pogadałem z paroma ludzmi ktorzy tam byli i mozna bylo z nimi normalnie pogadac
Tak czy owak zycze wam mimo wszystko powodzenia w działaniu


nigdzie nie ma 100% bez ludzi którym odpier. tak jak jednemu o 3 w nocy po parkingu na ręcznym no ale miał wybór kluczyki albo dziękujemy . a są tacy z którymi po gadasz po śmiejesz zabawisz itd .
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-21, 23:09   

karlosb5, wiadomo ze kazdy na zlotach lubi wypic i ja nie mam nic przeciwko temu naprawde bo tez lubie sobie golnac ale jezdzenie po alko na recznym miedzy autami to przesada i to nie w nocy tylko w srodku dnia.
Na Dynovwce tez byly takowe przypadki gówno nie omieszkalem napisac na temat zlotu ze mi sie to nie podobalo
A jesli faktycznie wzieliscie gosciowi kluczyki ktory jezdzil o 3 w nocy po parkingu to za to szacunek.
 
 
Simson
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Lexus IS300 SC
Silnik: 3.0 2JZ GE TT
Imię: Paweł
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 882
Skąd: Rakszawa RLA
Wysłany: 2014-07-21, 23:18   

Ja dodam od siebie że jak już zbieracie opłaty za wjazd na zlot to przynajmniej postawcie kogoś na bramie gówno tą opłatę będzie zbierał, Pani pobrała tylko 5zł za wejście osoby na teren i powiedziała "szukajcie tam chłopaków to resztę zbiorą" no i wyszło tak że nie było nikogo i po 5min powrót do domu.
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-07-22, 07:49   

karlosb5, mam do Ciebie prosbe bo widze ze jestes najbardziej ogarniety, jesli mozesz swoim kolega jak i zapewne VW-Maniak ktorym jest Pan niejaki Sigit ze jak nie usunie posta ze jestem jak i inni z tego fora leszczami to srogo tego pozałuje bo nie trawie takiego zachowania ja nikogo tu nie obrazam tak samo jak inni a na tamtym forum non stop obrazliwe hasła w stosunku do nas
Ostatnio zmieniony przez Siara 2014-07-22, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-22, 08:15   

Jacy ludzie takie forum, jakie forum taki zlot.
Temat zamykam a za jakiś czas poleci tam gdzie być powinien juz dawno!
Ostatnio zmieniony przez Luki 2014-07-22, 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11