FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
7 Tuning Zlot Tarnów
Autor Wiadomość
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-09-28, 18:48   

gówno do konkursów w kategoria gleby jak i ca to śmiech mówić wjeżdża golf wysokość zawieszenia ma 0cm przód i 1.5tył ,miernik decybeli też ściemnienie straszne nie skalibrowany głupoty takie pokazuje że śmiać się czy płakać nie wiadomo


Siara powiedz swoje zdanie
 
 
Simson
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Lexus IS300 SC
Silnik: 3.0 2JZ GE TT
Imię: Paweł
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 882
Skąd: Rakszawa RLA
Wysłany: 2014-09-28, 18:56   

Audio to raz a dwa to jak by 2 place czyli mały placyk, kosteczka dla "swoich" czy tam "celebrytów" a reszta w pole rwać zderzaki :P
 
 
pat
Zaawansowany

Samochód: mk2 GTI/Saab 9-5 Aero
Silnik: VR5 / 2,3T
Imię: Patryk
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 315
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-09-28, 19:09   

GOT_SPL napisał/a:
gówno do konkursów w kategoria gleby jak i ca to śmiech mówić wjeżdża golf wysokość zawieszenia ma 0cm przód i 1.5tył

Musisz do tego dodać jakieś ~1,5cm gówno jest grubością listewki od której był dokonywany pomiar i wychodzi wynik realny czyli 1,5cm przód i 3cm tył, tylko że podawali to w taki sposób ;-)

Trzeba przyznać, że pogada to się wybitnie udała :-) Ogólnie sporo fajnych aut... niby znanych już wcześniej ale tak i warto było podjechać :wink:
Kilka fotek:
https://picasaweb.google.com/111000473564113647759/20140928
Ostatnio zmieniony przez pat 2014-09-28, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sebus_777
Władca postów

Samochód: MK3 GTI TDI USA
Silnik: 1.9 TDI++
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1240
Skąd: RBR
Wysłany: 2014-09-28, 20:09   

pat napisał/a:
GOT_SPL napisał/a:
gówno do konkursów w kategoria gleby jak i ca to śmiech mówić wjeżdża golf wysokość zawieszenia ma 0cm przód i 1.5tył

Musisz do tego dodać jakieś ~1,5cm gówno jest grubością listewki od której był dokonywany pomiar i wychodzi wynik realny czyli 1,5cm przód i 3cm tył, tylko że podawali to w taki sposób ;-)

Nie tak do końca bo tam jest jeszcze wjazd ptaki że jak najedziesz na te najazdy to masz wahacz nisko bo jest pod skosem. Ja w tamtym roku w sumie przód i tył miałem -1.5cm (przód -3.5cm tył 2cm) ;-) ;-) ;-)
Ostatnio zmieniony przez sebus_777 2014-09-28, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-09-28, 20:50   

ja powiem tak najbardziej z tego zlotu podobał mi sie moment jak ekipa z rzeszowa zajechała do Dębicy na parking Jysk gdzie my czekalismy :)
Nastepna rzecz widze ze w swiecie zlotow ludzie z zamilowaniem do CA jest jakbysmy byli klasa nizsza a o gówno chodzi dokladnie?
Kazde zawody w Tarnowie byly przeprowadzane na placu głownym, a CA oczywiscie na parkingu bez zadnego zapowiedzenia by ludzie mogli zobaczyc itp. No o pomiarach nie bede sie wypowiadał to nie jest chlopa wina ze ma taki sprzet Organizatorzy powinni postarac sie o lepszy fachowy sprzet albo pomoc w kalibracji owego.

Zlot w Tarnowie od 3 lat ( bo tylko na tylu byłem) gówno roku jest gorsza organizacja choc w tym roku auta duzo ciekawsze niz w tamtym

Tyle w temacie :)
 
 
woolf
Średniozaawansowany


Samochód: Audi A4 b8
Silnik: 2.0 tdi
Imię: Marcin
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-28, 22:31   

Siara dobrze słyszeć że podobał się nasz wjazd :-) hehe fajnie było i ładna pogoda :-) dzięki za wspólny wypad :-)
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-28, 22:40   

Simson napisał/a:
kosteczka dla "swoich" czy tam "celebrytów"

Ostatnim razem właśnie tam stałem, za zaproszeniem ;]
Siara napisał/a:
w swiecie zlotow ludzie z zamilowaniem do CA jest jakbysmy byli klasa nizsza

No sorry, bo wszelkiej maści dB drag to klasa znacznie niższa. Nie chce tu nikogo obrażać, ale 3/4 wielkich fanatyków car audio nie ma zielonego pojęcia o muzyce i jej poprawnym odbiorze, i liczy się tylko firmowy sprzęt (bo przecież nazwa musi być), wygłuszona fura (zwykle same drzwi, przecież na elektrodzie kazali) i mega duża głośność (a na codzień 1/10 mocy to i tak zbyt głośno żeby z tym jeździć, ale przynajmniej laski na światłach się oglądają).
Czekam aż chociaż raz ktoś odważy się zrobić konkurs CA z kategoria jakościową i weźmie 3/4 zawodników którzy o muzyce mają jakieś pojęcie (jakieś pojęcie - słuchają czegoś ambitniejszego niż skrajnie prymitywne odmiany muzyki elektronicznej, rozumieją podstawy kompozycji i mają wrodzony/wyćwiczony słuch) jako sędziów - po pierwsze 3/4 zabudów po kilka tysięcy by wymiękło (a właściciele by płakali że konkurs niesprawiedliwy), a po drugie wielu by się załamało że prawie seryjny osprzęt za 1/10 kasy zwycięzców obecnych konkursów CA wygrywa.
 
 
Pioto10
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 00:40   

a tak jedzie Rzeszów po ekipę z Dębicy i na Tarnów .. ;)


 
 
sztahu
Zaawansowany

Samochód: polo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 381
Skąd: przemyśl/rzeszów
Wysłany: 2014-09-29, 06:28   

ale chyba każdemu zaszło za skórę jajko wydmuszka :-/
 
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-09-29, 08:50   

sztahu, a weź...
 
 
 
Pioto10
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 12:02   

Foto relacja z ""VII TARNOWSKI ZLOT TUNINGOWY - 28.09.2014""
ZAPRASZAM >!

https://plus.google.com/u/0/photos/116654819519351454955/albums/6064395855961101633
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-09-29, 14:43   

Shmatan, ale to byly zawody typowo dB wiec o jakosci nie ma gówno gadac, zeby wytworzyc konkretne cisnienie to tez nie jest latwa sprawa trzeba wszystko dobrze przemyslec skomponowac odpowiednie elementy auto przygotowac ( ja nie mowie o gosciach ktorzy wsadzi cos z marketu i startuje) JEsli byly by zawody na jakosc to bysmy sioe mogli wypowiadac na ten temat.
Czemu uwazasz ze to klasa duzo nizsza? przeciesz sa w tym tak samo zawody mistrzostw Polski , Europy i Swiata. I nie jedni ludzie przygotowuja auta dluzej niz gówno niektorzy modza auta typu gwint cos pod maska dlubniete kolo spojler itp.

Nie powinno byc tak ze ludzie ktorzy maja takowe zamilowanie sa tak jakby zbywani bo tak to w Tarnowie wyglądało niestety.

A wracajac do wjazd na kostke jednego z naszych kolegów wpuscili na kostke gdzie pozniej przyjechala marna honda i naszego kolege wyprosili z kostki wiec troszke z tymi miejscami jest cos zwiazane choc nie mowie ze wszystkie miejsca tam byly jakos ustawiane bo byly i mega projekty. Ale fakt moim zdaniem jak robili selekcje to powinni sobie wydzielic auta ktore wjezdzaja na plac i miec obliczone ile aut wjezdza na owy plac i miec zapas 2-3 miejsc gdyby przyjechało jakies konkretne auto

Ogólnie wypad i tak uwazam wyjazd za calkiem udany mila ekipa z Rzeszowa plus troche fajnych aut mimo paru sprzecznosci i tak jest ok :)
 
 
gruber23
Już coś naskrobał

Samochód: brak
Imię: kuba
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 259
Skąd: wietnam
Wysłany: 2014-09-29, 16:36   

znajomości sie tam liczyły nic więcej temat długi szkoda nerwów i poobrywanych zderzaków !
 
 
dawid199406
Zaawansowany

Samochód: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T BFB
Imię: Dawid
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 356
Skąd: Orzechówka
Wysłany: 2014-09-29, 16:48   

gruber23 napisał/a:
znajomości sie tam liczyły nic więcej temat długi szkoda nerwów i poobrywanych zderzaków !


Święte słowa tylko w moim przypadku dokładki bo niestety musiała wrócić w bagażniku :-|
a robiłem gówno mogłem przez progi udało się ale zgubiłem ja gdzieś w trawie o kretówkę musiałem zahaczyć i poszło w pizdu tyle wiem że już więcej tam nie pojadę mogli chociaż trawę wykosić dobrze wiedzieli że będą niskie auta a tak dali jakieś dwie deseczki i róbcie gówno chcecie. Nikt nie kierował dobrze że jechałem z osobami to udało mi się wjechać ale niestety z wyjazdem był już problem bo jacyś idioci zagrodzili wyjazd i trzeba było jechać na około przez góry doliny gdzie niestety nie udało mi się przejechać bez strat. To samo chyba może powiedzieć kolega z golfa R32 tylko że ona miał więcej wkrętów to się jakoś ostała :mrgreen: jednym słowem porażka wolałbym już stać przed bramą bo i tak nikt nie zwracał uwagi na samochody zaparkowane w polach szkoda było tylko gonić auto 300km żeby się wkurzyć i godzinę po wjeździe wyjechać
 
 
 
swiety
Zaawansowany


Samochód: mk2 GTD
Silnik: AAZ +
Imię: Tomek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 363
Skąd: Jasło/Krosno
Wysłany: 2014-09-29, 17:26   

ja tam znajomości nie mam i gulf jakoś grubą furą nie jest a udało mi się stanąć na kostce :) a gówno do parkingu na stadionie to rzeczywiście porażka powinni przynajmniej te 2 krawężniki wyciągnąć i już by było elegancko a o trawie to nie wspomnę... podziekujcie koledze Rav bo deseczki jego prywatne były inaczej ciężko by niektórzy mieli tam wjechac :-|
 
 
 
Rav
Średniozaawansowany


Samochód: VW Golf MK I
Silnik: 1.6 D
Imię: Rafał
Wiek: 29
Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 146
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-09-29, 18:42   

swiety, No to jak się wszyscy wieszali a ja i tak musiałem deski podłożyć bo hokej nie przeszedłby za fiksa. Trasa super, poza tym ze urwałem hokej 500m przed zlotem, który później nieudolnie próbowałem ratować, aż w końcu odpuściłem :-P Wiadomo, moje MK I nie porównywalne jest do poziomu aut na kostce niemniej przeszło selekcje i chyba powinienem wjechać za wami na ten główny plac. Z reszta jak dla mnie jedyneczka ładnie pasła się na trawce i nie pasowała by tam :) Może za rok
 
 
 
GOREK
Zaawansowany


Samochód: opel
Pomógł: 26 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 388
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-29, 20:02   

Ja już wiem, ze to był mój i chłopaków z ATT ostatni zlot tam.....
Niestety ten rok był fatalny......

Po pierwsze:
-przyjechaliśmy jako jedni z pierwszych, goście nie wiedzieli gdzie nas wstawić, pytał jeden drugiego i nie patrzyli nawet na auta tylko jak słyszeli ze astry to że na trawę....
-jeden mówił ze tam nie wjedziemy bo za nisko, ale i tak kazali...
-jakoś koło bramy bokiem się udało, ale mówię, żeby dali deski bo nie wjedziemy, to mówią że nie mają....
pierwsze podejście i siedze na płycie, dobrze że kolega miał deski prywatne to wjechaliśmy...
-zero osób które by pomagały w wieździe albo ustawianiu, na trawie burdel jak ......
-gówno do aut które wjechały na główny to się nie wypowiadam, bo szkoda nerwów.....
-kiełbaska i napój gratis pisało, napoju ni ch##a...
-cena kiełbaski i piwa, bez komentarza...
-konkurs CA dla mnie również szok, skoro zapisane jako "bitwa" to logiczne ze będzie na głównym....
-brak koszy na terenie trawiastym
-chodziłem godzinę i się dopytywałem jaki jest konkurs sprawnościowy, ale nikt nie wiedział i zbywał uśmiechem....

Sami sobie robią siarę takim podejściem i nie wróżę przyszłości temu zlotowi.
 
 
 
R32klocek
Zaawansowany


Samochód: Golf 4 r32
Silnik: 3.2 BFH
Imię: Mateusz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 342
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-09-29, 21:05   

dawid199406, Dokładke urwałem przy wyjeździe a ,,Organizatorzy,, sobie stali i patrzyli zamiast pokierować albo deski ustawić. jedno jest pewne więcej już tam nie pojadę a na pewno nie w to pole gdzie trawa po kolana :mrgreen: ale dopisała pogoda i super ekipa. ;-)
 
 
artur_91.1991
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Ibiza Fl
Imię: Artur
Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-29, 21:35   

moja zadbana seria by lepiej wyglądała niż nie które auta które wjeżdżały do lasu deszczowców :fuck: jedynie gówno to duży plus POGODA bo się im udała i to syto, no i atmosfera ludzi z VAG`a :mrgreen:
kiełby nie zjadłem bo mi kazali czekać 50min :-? to poszedłem na :piwo:
Ostatnio zmieniony przez artur_91.1991 2014-09-29, 21:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
TommyVW
Średniozaawansowany


Samochód: vw
Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 167
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2014-09-29, 22:10   

Ja nastepnym razem 20 pln w tarnowie przeznacze na cos innego :metal:
Ostatnio zmieniony przez TommyVW 2014-09-29, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
artur_91.1991
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Seat Ibiza Fl
Imię: Artur
Pomógł: 20 razy
Wiek: 32
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1169
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-09-29, 22:13   

kiełbase :mrgreen:
 
 
Paczek
Zaawansowany


Samochód: kawałek plastiku
Imię: Marcin
Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 315
Skąd: Przemyśl/Rzeszów
Wysłany: 2014-09-30, 09:56   

w tamtym roku nie było ca i był spokój czyli jak widać są z tym tylko problemy :mrgreen:

Impreza w tarnowie na + za poziom aut, z roku na rok jest coraz lepiej, muzyka jak gówno roku mecząca aż głowa boli po całym dniu, mogliby zlikwidować ten plac na trawie i zrobić mega poziom na głównym i byłoby nieźle :-)

Fajnie było spotkać sporo znajomych :mrgreen:
 
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-09-30, 10:42   

jak by nie patrzac to w modyfikacjach oprócz gwintu i kola wiekszosc ma audio zrobione w różnych stopniach zaawansowania
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-09-30, 10:48   

W następnym roku NIBY ma byc inne miejsce zlotu... ciekawe...
 
 
 
dawid199406
Zaawansowany

Samochód: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T BFB
Imię: Dawid
Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 356
Skąd: Orzechówka
Wysłany: 2014-09-30, 14:10   

Też był bym tego zdania jak nie mają miejsca to mogli by zrobić tylko dla " grubych projektów" przynajmniej człowiek nie musiałby gonić 150km żeby wjechać na łąkę i urwać cokolwiek. A jak już na trawie to odpowiednio to przygotować też mogło by być git.
Ale niektóre auta zwalały z nóg naprawdę wypas :urban:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13