FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów 2014r.
Autor Wiadomość
rafaello0016

Samochód: Seat Leon
Silnik: 1,9 TDI
Imię: Rafał
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-10-19, 18:29   

no impreza nawet udana. Siara leonika zareprezentował i powiem ci ze w realu naprawde ładnie wygląda :)
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-10-19, 20:19   

rafaello0016, byles? trzeba bylo podejsc :P Prezentacja nie udana :) bo slaby wynik byl niestety
Ogólnie impreza bardzo fajna organizacja na wysokim poziomie :) auta mega atmosfera mila
 
 
hehepack
Zaawansowany

Samochód: Audi A3[8L]
Silnik: 1.9 AGR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 586
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2014-10-19, 20:49   

byłem Tylko chwilkę, ale impreza bardzo przyjemna :)
 
 
 
Bruno
Uzależniony od postów


Samochód: C5 X7
Silnik: HDI
Imię: Adam
Pomógł: 52 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 4015
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-19, 20:51   

no impreza spoko
 
 
 
Sławek
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: w garażu
Silnik: w szopie
Imię: Sławek
Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 674
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-19, 21:02   

No mi sie podobal ten festiwal/ wypalila organizacja i pogoda. Oby wiecej takiego typu imprez. Brakowalo tylko wiecej naszych
 
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-10-19, 21:03   

no i troszke malo placu mieli :)
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-10-19, 21:08   

Trzeba przyznać duże gratulacje za organizacje bo była bardzo pozytywna i to się chwali Festiwal bardzo udany oby więcej tego imprez w Rzeszowie było
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2014-10-19, 21:14   

Wszystko fajnie. Można się było spotkać i pogadać.. Pooglądać nowe felgi Sebusia którymi się tak chwalił :D
Ogólnie fajnie fajnie. Jedyne gówno to gdyby było więcej placu... Bo wiele aut po prostu nie wjechało a były bardzo zacne... Ale wiadomo no.. Wszystkiego mieć nie może. Gratki dla organizatorów za ogarnięcie. :-)
 
 
 
Michu
Władca postów


Samochód: Golf IV
Silnik: 2.3 VR5
Imię: Sebastian
Pomógł: 22 razy
Wiek: 30
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 1269
Skąd: Frysztak
Wysłany: 2014-10-19, 21:25   

Marcin997 napisał/a:
Pooglądać nowe felgi Sebusia którymi się tak chwalił :D


Hahaha to to taak :prosze: chodź zobacz chodź zobacz :mrgreen: no ale fajne fajne ;-)
A gówno do imprezy to mega udana, nie można było się nudzić, cały czas coś się działo oby więcej takich ;-)
 
 
 
GOREK
Zaawansowany


Samochód: opel
Pomógł: 26 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 388
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-19, 22:00   

W imieniu organizatorów dziękujemy za przybycie.
Za rok obiecujemy większy plac i selekcję na wjeździe ;)

Trzymajcie kciuki, żeby udało się więcej tego typu imprez ogarnąć :prosze:
 
 
 
Simson
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Lexus IS300 SC
Silnik: 3.0 2JZ GE TT
Imię: Paweł
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 882
Skąd: Rakszawa RLA
Wysłany: 2014-10-19, 22:20   

Bardzo mi się podobało że od samego wjazdu był człowiek który zaprowadził na miejsce parkingowe, oraz prowadził do konkursów gówno bardzo wszystko ułatwiało i nikt się nie pchał na krzywy ryj :prosze: :piwo:
 
 
JuStIcE
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Polo 6N
Silnik: 1,6 AEE
Imię: Bartek
Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Hucisko RLE
Wysłany: 2014-10-19, 23:50   

Sławek napisał/a:
wypalila organizacja

Jestem innego zdania. Owszem, organizacja na placu, ustawianie aut, pomoc w dojechaniu na miejsce też - pierwsza klasa.

Ja byłem mocno zniesmaczony faktem, że nie dostałem odpowiedzi na maila, ale mimo tego pojechałem. Potem godzina czekania, gówno chwilę organizatorzy biegali i pytali, czy ktoś był na liście. Z racji tego, że nie dostałem żadnej, nawet negatywnej odpowiedzi, nie mogłem wiedzieć, czy na tej liście się znalazłem, żeby ustawić się w jakimś fajnym miejscu.
Później razem z Sebusiem postanowiliśmy, że wjedziemy bez rezerwacji, ale przed resztą aut, gówno było najlepszym posunięciem. Wybaczcie, ale żeby miało braknąć miejsca dla takich aut jak Mk3 Dextera, czy Fiacior LyszyKa, to deko nieporozumienie... Ja rozumiem, że mogły się zdarzyć różne rzeczy, ale jeżeli już organizatorzy biegają wokół aut, które tworzą korek na obwodnicy i patrzą, jak samochody wyglądają, to powinni te najciekawsze wpuszczać od razu. Szkoda bardzo, że wjeżdżały auta takie, jak całkowicie seryjny Matiz, poobijana Mazda MX-3, czy totalnie niczym niewyróżniające się inne samochody. Wiele aut na naprawdę wysokim poziomie stało na parkingu obok. Miałem ochotę odjechać już po chwili, bo wybaczcie, ale jeżeli moje auto dostaje się na zloty typu Dub It, czy The Best Of, a nikt nie potrafi przysłać odpowiedzi (nawet tej negatywnej) na imprezę, gdzie selekcji teoretycznie nie ma, to z deka niepoważne podejście.

Wiem, na czym polega organizacja imprez tego typu, dlatego też mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie to poprawione.
 
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2014-10-20, 07:32   

Jak na pierwsza tego typu impreze to bardzo dobrze ogarniete z ta selekcja to powinno byc troszkę wczesniej zrobione by można hylo na spokoinie posprawdzac zgloszenia ale jak wszedzie bylo kilka niedociągnięć za rok mysle ze dopieszcza szczegóły
 
 
sebus_777
Władca postów

Samochód: MK3 GTI TDI USA
Silnik: 1.9 TDI++
Pomógł: 48 razy
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1240
Skąd: RBR
Wysłany: 2014-10-20, 08:04   

Moim zdaniem wszystko ok oprócz tej ich powalonej selekcji, nic mi nie odpisali. Jak zapytałem to mi powiedzieli że jak nie odpisali to znaczy że się nie dostałem, a astra II na kołpakach w serii wjechała :mrgreen: .
Najbardziej wkurzył mnie jeden organizator który biegał przy tej kolejce i pytał czy ma się rezerwacje czy nie. Akurat miałem zgaszony samochód i odpalałem (a że mam rozrusznik do roboty, kręci powoli i musi kilka razy przerzucić żeby odpalić) a on przechodząc obok do swojego jakiegoś kolegi powiedział: "O ten na pewno nie wjedzie bo złom nie pali" wtedy mnie zagotowało i miałem mu iść coś powiedzieć.
Reszta ok ;-) I nowe felgi hahaha :fala: :fala:
 
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-10-20, 09:38   

Następną imprezę spróbuje się ogarnąć na jeszcze wyższy poziom ;)

JuStIcE, gadałem z chłopakami i niby Ci odpisali że wchodzisz... niewiem dlaczego nic nie dostałeś :-/
 
 
 
Dexter
Uzależniony od postów


Samochód: golf MK3
Silnik: ABF
Imię: Darek
Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 2527
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-20, 11:19   

Ja powiem tak impreza spoko ale to gówno robia znajomosci to jest czysta masakra i niby auta na plac byly brane za kolejnoscia a jednak nie :/ stalem przy bramie k**ieta mi pisze juz numerek na szybie wszystko spoko jednak gosc sie dowiaduje ze nie ma miejsca wiec lipa ok nie wjade ( za mna stoi czarna honda ) jedzie za mna na tesco szukac miejsca po czym podbiega do niej koles ze wjedzie :fala: wiec juz widac o gówno kaman ;/ malo tego jak koles mi mowi ze nie ma miejsca mowie mu ze nie chce mi sie szukac miejsca a widze ze na placu kolo audi jest miejsce to mowi mi ze tam nie moze nic stac bo musi miec dojazd straz pozarna po czym 15 min pozniej stoja tam dwa auta no czysta parodia ;/ a o seryjnych autach nie wspomne bo bylo ich tam sporo jak i kilka kibli ;/
 
 
 
djkubas14
Już coś naskrobał


Samochód: Seat Leon
Silnik: 1.9 TDI
Imię: Kuba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 259
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-20, 11:25   

Impreza była udana i oby takich więcej było :)
Ja też dorzucę swoje 2 grosze bo zgadzam się z piszącymi wyżej. Swoim autem się nie wybierałem no bo to koza hehe i podchodzi pod serię ale jak zobaczyłem matiza na kołpaku i niczym więcej to trochę się zdziwiłem, że takie auta wjeżdżają a idąc przez parking widziałem naprawdę parę grubych projektów które już nie wjechały.
 
 
GOREK
Zaawansowany


Samochód: opel
Pomógł: 26 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 388
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-10-20, 11:50   

Widzę, że dalej nie potraficie zrozumieć dlaczego serie wjechały a pewne auta nie...

Napiszę już ostatni raz.
Zasady ustalone przed zlotem:
1) Wjechać może każdy kto chce, jeśli będzie miejsce (ograniczona ilość miejsc)
2) Liczymy ze seryjne auta pozostaną na zewnątrz ale nie możemy zabronic wjazdu jak się ktoś uprze.
3) Osoby z rezerwacja potwierdzona maja pewne miejsce.
4) Reszta osób wjeżdża za kolejką.
5) Wjazd od 9:00

Osoby które chciały wjechać a nie miały zgłoszenia stały w kolejce już przed godziną 8 rano.
Jeśli ktoś przyjeżdża na zlot o godzinie 10-11 to trudno się dziwić że już nie ma miejsca.
Gdy była mowa ze nie ma miejsc pewne samochody dalej stały przy bramie i czekały, czy się coś jeszcze znajdzie i dla 2-3 się znalazło.

Takie reguły były, że nie ma selekcji na bramie, a nie mogliśmy wywalać ludzi z kolejki którzy stali tam godzine lub dwie, skoro było mówione że może każdy wjechać.

Jeśli dalej nie wiecie dlaczego stały serie na placu, a niektóre projekty poza nim, to już mi ręce opadają.....

Pozdrawiam i do następnego ;)
 
 
 
JuStIcE
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Polo 6N
Silnik: 1,6 AEE
Imię: Bartek
Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 988
Skąd: Hucisko RLE
Wysłany: 2014-10-20, 12:43   

hEgE1990 napisał/a:
Następną imprezę spróbuje się ogarnąć na jeszcze wyższy poziom ;)

Na to liczę :-)
hEgE1990 napisał/a:
JuStIcE, gadałem z chłopakami i niby Ci odpisali że wchodzisz... niewiem dlaczego nic nie dostałeś

Uwierz, że nawet spam sprawdzałem i nic do mnie nie dotarło.
GOREK,
Ode mnie naprawdę szacun, bo od momentu wjazdu na plac było full profi. Napisałem, gówno leży mi na sercu, bo sam organizuję zloty i wiem, jak ciężko bywa :-) Po prostu jestem deczko w szoku, że jeżeli była lista aut, które wjeżdżają, to organizatorzy powinni wiedzieć, które to auta i wpuszczać je od razu. Z tego, gówno słyszałem, to zawieruszyła się lista aut, które przeszły selekcję - prawda to? Jeżeli tak, to wybaczam :-) Każdemu może się zdarzyć. Niemniej jednak, jeżeli organizatorzy sami nie wiedzą, jakie auta miały wjechać z rezerwacją, a jakie nie, to kolejna rzecz do poprawy :-) Pisałem w sobotę na stronie wydarzenia, że nie dotarła do mnie żadna odpowiedź, zachowałem się tak, jak mnie poinstruowano, ale mimo to nie zostałem wpuszczony do momentu, w którym z Sebą po prostu pojechaliśmy.

Sama impreza bardzo mi się podobała i chętnie wybrałbym się na większą ilość takich eventów :-) Tomuś musiał ładnie gardło zedrzeć do mikrofonu :-P
 
 
 
hEgE1990
Władca postów


Samochód: Golf II
Silnik: 1.9 TDic
Imię: Grzesiek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 1219
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2014-10-20, 15:28   

JuStIcE, Zwierzak zawsze kochał mikrofony :mrgreen:
 
 
 
Majeczka
Zaawansowany


Samochód: Škoda Fabia vRS| VW Jetta A2
Imię: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 338
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2014-10-20, 22:27   

Pozytywnie zaskoczony festiwalem, fajnie że były i tuningi, zabytki, motocykle i motorsport.
"selekcja" tia :nie wie: jak zobaczyłem, że Astra z ledami i kompakami stoi w kolejce po czym wjeżdża to wolałem zostawić Fabie na parkingu, wziąć aparat i bez spiny "wiade, czy nie" iść na plac.
Jak dla mnie tylko większy plac na przyszły rok, selekcja na serio, a reszta OK :-D
Impreza przypomniała mi stare czasy zlotu TTT na Roczniaku :mrgreen:

Oby jak najwięcej takich festiwali :klown:
 
 
rafaello0016

Samochód: Seat Leon
Silnik: 1,9 TDI
Imię: Rafał
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-10-20, 22:44   

Siara Tak byłem oglądałem chwile twojego leona nawet a pożniej juz wyzajmowany byłeś to nie chciałem przeszkadzać zbytnio :) ale leonik naprawde ładny:)
 
 
Siara
Średniozaawansowany

Samochód: Seat Leon FR
Silnik: 1,9 TDI ARL
Imię: Piotr
Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 178
Skąd: Dębica
Wysłany: 2014-10-21, 09:55   

rafaello0016, bylo trzeba podejsc czas na pogawedke zawsze sie by znalazl :P
 
 
rafaello0016

Samochód: Seat Leon
Silnik: 1,9 TDI
Imię: Rafał
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-10-21, 19:14   

Siara Napewno będzię jeszcze okazja żeby sie zobaczyć i pogadać także sie nadrobi te strate :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9