FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: qbass
2009-04-20, 12:58
Red Gt by pr0zak
Autor Wiadomość
pr0zak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 17:06   Red Gt by pr0zak

Witam wszystkich, postanowiłem pochwalić sie swoim autkiem. Mam tez nadzieje ze ten temat mnie zmotywuje do dalszych przemyślanych modyfikacji.

A wiec autko kupione na początku lutego rok '94 wersja gt ale jakaś uboga :( elek. szyber z domykaniem, centralny z alarmem, reg. kierownicy siedziska i chyba tyle reszta to gówno w gt, ale to nie takie ważne najważniejsze ze autko nie posiada w ogóle rdzy oraz było w bardzo dobrym stanie technicznym, bite tez nie było tylko lekko w pupcie możliwe ze dostało sądząc po lampach ale wszystkie naklejki itp sa.

Na razie zostały pomalowane felgi i kołpaki na czarno
pomalowane wszystkie zewnętrzne plastiki auta
lekka polerka zrobiona juz chwile temu
smoked front oraz grill no name
paski 20 jahre
oświetlenie nawiewu

A gówno dalej ?
blendy na czarno i halogen smoked
zmiana tych pięknych lampek z cl
usuniecie oznaczenia z tylu na klapie oraz usuniecie naklejki pl
szeroki hokej
a z czasem cos na pewno sie dopisze do tej listy ;)




a wiec cos ruszyło do przodu ;) szeroki hokej oraz ciemne blendy, lecz nie do końca one mi sie widza ale zarazie tak musi być w przyszłości może pójdą dymione clary zarazie modyfikacji frontu koniec, lecz w tym tygodniu przyjdą nowe gifty :hmm: o i mam prawie polerowany rant :green_fuck: bo cale czarne faktycznie nie wyglądało to przyzwoicie



W koncu udalo mi sie zakupic lampki ktore pasuja do koncepcji red&black. Fele dzisaj kupione i na pewno sie troszke zmienia jesli chodzi o kolor narazie tak zostaja. Obudowy lusterek oraz listwa na tylnej klapie beda pod kolor czekam tylko na przesylke. Czekam na opinie gówno by jeszcze zmienic wiem wiem gleba :jezor: ale to puzniej.
 
 
Bania
Władca postów


Samochód: Mk3 CC blue
Imię: Dawid
Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1591
Skąd: Jasło
Wysłany: 2008-06-18, 17:20   

Witam, mody jak najbardziej na plus, jedynie ten grill bez znaczka.. bardziej widział bym tu ori z GTI. Tą koncepcje czarnej feli mógł byś wykorzystać na tych felgach bo nie porywają wzorem więc dobrze by im było w czarnej barwie + rant czerwony.
 
 
 
tapout
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 19:07   

Felgi bardzo fajne, grill bez znaczka troche nie pasi, ale tez nie dawalbym z napisem GTI bo wkoncu nie masz GTI :D poza tym masz na listwach GT :P
Auto zajebiaszcze, bardzo mi sie podoba. ;]
 
 
Bania
Władca postów


Samochód: Mk3 CC blue
Imię: Dawid
Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1591
Skąd: Jasło
Wysłany: 2008-06-18, 20:43   

tapout, to ty chyba nie widziałeś grilla z GTI.. a szkoda bo masz taki na aucie... przejdźmy do konkretów... Grill z GTI różni się 2 żebrami a nie tak jak w przypadku zwykłego od GT czterema... A znaczek GTI się wpina, więc nie widzę problemu by go zdemontować...
 
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-06-18, 20:46   

ja powiem tylko ze koncepcja czerwono- czarnego auta mi sie podoba, tylko ma nadzieje ze nie zrobisz szyb na czarno bo to bedzie juz za dużo..czerwony lakier a do tego czarne dodatki łacznie z felga czarna z czerwonym rantem..najlepiej szeroka stal by pasowała
 
 
 
Misiek_B
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Jetta A5
Silnik: TDI
Pomógł: 33 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 706
Skąd: Nisko
Wysłany: 2008-06-18, 21:04   

Fajna czerwień ostatnio nawet oceniałem go na vwgolf.pl :-P
Inna koncepcja niz mojego bo na czarno go utrzymujesz i nawet nawet to wyglada :mrgreen:
A gówno ty masz na lusterkachbo wyglada jak taśma do paczek
Jeszcze szroki hokej i felg abardziej pasująca do stylu red-black np czarne mercedesy z czerwoną otoczka rantu :prosze:
 
 
 
pr0zak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 21:34   

Na lusterkach jest tasma do paczek :mrgreen: nakaldki powinny dojsc w tym tygodniu to bedzie ok, szeroki hokej juz jest, a z felgami cos wykombinuje jutro sie moze za nie wezme.
 
 
sebaa
Władca postów


Samochód: co chwile inny
Silnik: jest
Imię: SeBaStIaN
Pomógł: 26 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1416
Skąd: RZE
Wysłany: 2008-06-18, 22:38   

ładny golfik w dobrą strone go modzisz :prosze:
czerwone są szybsze :roftl:
 
 
 
tapout
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 01:32   

Bania napisał/a:
tapout, to ty chyba nie widziałeś grilla z GTI.. a szkoda bo masz taki na aucie... przejdźmy do konkretów... Grill z GTI różni się 2 żebrami a nie tak jak w przypadku zwykłego od GT czterema... A znaczek GTI się wpina, więc nie widzę problemu by go zdemontować...


spoko spoko nie nerwuj sie odrazu bo cos cisnienie ci troche chyba skoczylo.
Masz racje nie wiedzialem ze sie wpina znaczek, myslalem ze jest na "stale".
 
 
KoguT
Uzależniony od postów


Samochód: VW GOLF MK4 CABRIO
Silnik: AFT
Imię: Michał
Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2437
Skąd: Dębica
Wysłany: 2008-06-19, 08:38   

gówno wszyscy tak z tymi czarnymi felgami?? :-/

niema to jak wyrozniajaca sie felga w jasnym kolorze...

kiedys kolega powiedzial mi zebym moje alu wymalowal na czarno i.... juz nie jest moim golegą :mrgreen:

zart ;-)

moje skromne zdanie to zostaw felgi takie jakie są...

a gówno do autka to bardzo ladne :-D ehh choruje na czerwone auto :-> kiedys sobie kupie :prosze:
 
 
 
Orzesio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 10:18   

witka, fajny golfik i widac ze prace posuwają sie w przemyślany sposób:] czy czasem nie widziałem go na allegro w jakiejś aukcji?? Pozdro
 
 
pr0zak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 18:52   

Na allegro autko nie bylo. Na poczatku szukania autka patrzylem na allegro i stwierdzilem ze mam w du..e allegro za duzo wrakow. Dzisja wziolem sie za zaciski beda czerwoniutkie a nie w kolorze rdzy :) za felgi sie jjutro biore i moze po wieczor dam foto moich wypocin od razu mowie ze cale czarne nie beda.
 
 
Bania
Władca postów


Samochód: Mk3 CC blue
Imię: Dawid
Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1591
Skąd: Jasło
Wysłany: 2008-06-20, 12:30   

A jednak z czerwonym paseczkiem tak jak pisałem?
 
 
 
pr0zak
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-20, 20:26   

takie male spy foto

na zdjeciu wyglada swietnie na zywo toszke gorzej ale nie jest zle ogolnie mi sie podoba jutro zapodam lepsze zdjecia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10