FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszczelka pod głowica
Autor Wiadomość
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-16, 05:34   

ja polecam warsztat kolo HPA testu na podkarpackiej, robia szybko i tanio :prosze: mi wymienili w mk2 1,3 za ok 100 zyli (nie pamietam dokladnie) :mrgreen:
 
 
alib
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-17, 19:42   

DjTomekk napisał/a:
ja polecam warsztat kolo HPA testu na podkarpackiej, robia szybko i tanio :prosze: mi wymienili w mk2 1,3 za ok 100 zyli (nie pamietam dokladnie) :mrgreen:

za stówke?? chyba sama robocizna!! a planowanie głowicy?? a jak głowica będzie sie nieszczelna??
ja za regeneracje zaworów wydechowych i planowanie zapłaciłem 450!! i to rok temu do tego uszczelka chyba 100, nowy olej przy okazji jakieś simeringi i w sumie wyszło 1100!!! ale pół roku na gwarancji!!
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2006-04-17, 22:11   

Ja to ostatnio sam robilem z kolegą przy astrze 1.6 :mrgreen:
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-18, 18:35   

alib napisał/a:
DjTomekk napisał/a:
ja polecam warsztat kolo HPA testu na podkarpackiej, robia szybko i tanio :prosze: mi wymienili w mk2 1,3 za ok 100 zyli (nie pamietam dokladnie) :mrgreen:

za stówke?? chyba sama robocizna!! a planowanie głowicy?? a jak głowica będzie sie nieszczelna??
ja za regeneracje zaworów wydechowych i planowanie zapłaciłem 450!! i to rok temu do tego uszczelka chyba 100, nowy olej przy okazji jakieś simeringi i w sumie wyszło 1100!!! ale pół roku na gwarancji!!


moje auto nie bylo w takim stanie, by trzeba bylo od razu pol silnika wymieniac :mrgreen:
a glowice planuje jak widac jakies wzery albo silnik byl przegrzany..a nigdy w sytuacji, gdy po prostu uszczelka padla...
 
 
Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 23:20   

jak też się zamknąłem w 100 pln w mkII w Kraczkowej ale to było 2 lata temu. na uszczelce ciężko się było potem odszukać uszkodzenia poza jednym małym ale efekt był bo przestał brać płyn chłodniczy przez wydech ;-)
 
 
jarek_p_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-09, 09:01   

ja w moim byłym Fiacie 126p. tez sam wymienilem :-P :-P :-P

ale jak się później okazało to nie była wina uszczelki :oops: :oops: :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10