FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: qbass
2008-11-13, 13:57
VAG Event żerków k. Pń
Autor Wiadomość
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 23:53   VAG Event żerków k. Pń

Widziałem duże poruszenie na ShoutBox wiec wrzucam swoją galerie tutaj:

http://picasaweb.google.com/flowerbydaro/VAGEvent

ale od razu ddoam że za słowa krytyki przyjmuje z pokorą. Zupełnei nei jestem zadowolony z zdjęć... Niestety brak dobrego lustra mnie pozbawił dobrych ujęć no i wyszła kiszka
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-08-13, 00:24   

dramatyzujesz jak zawsze fajne foty w Twoim wykonaniu i autka tez fajne :->
 
 
misiek12321
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-13, 10:40   

E no furki super!! Szczególnie ta czarna niziutka trójka :-)
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-08-13, 12:23   

A twój gdzie był :?:
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-13, 20:55   

lolek napisał/a:
A twój gdzie był


no niestety taniej wyszło lecieć w dówch jednym autem niż na dwa ... zrobiliśmy ponad 1200 km a ropka ani gaz nie podejdzie do czarnucha
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-08-14, 14:28   

jest jeszcze jakis wiekszy zlot VAG w naszych okolicach na czsie? nie wiem np kraków czy lublin?
 
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 14:55   

Typowo VAg to jzu chyba nie ma .. strefy gti tez pewnie nie bedzie
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-08-14, 16:28   

b_przemo napisał/a:
jest jeszcze jakis wiekszy zlot VAG w naszych okolicach na czsie? nie wiem np kraków czy lublin?


hehe w naszej okolicy to raczej wogole w ciągu roku nie ma większego fajnego zlotu :lol: :lol: :lol:

A strefa to faktycznie umarla juz chyba śmiercią naturalną... :cry: A szkoda bo dobry zlocik był ( gówno nie daro :prosze: )
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-14, 17:47   

No niestety... ale ciekaiwe było i dobre fury a przedewszsytkim ludzie byłą ekipa to i się wszsytko kręciło a teraz .. lipa
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-08-14, 20:05   

to lipa
 
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 21:59   

no niestety ale mysłe że nasze miasto ma duży potencjał i znaleźli by sie ludzie żeby jeszcze zorganizować coś podobnego jak za dawnych czasów (hehe miło się wspomina no nie Boroveq ;) )
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-17, 23:06   

Do zorganizowania takiej imprezy potrzebny jest sponsor, np jakis dealer, wtey jest latwiej. no i ktos, kto juz jest oblatany w zdobywaniu pozwolen itd.

A fotki niezle ;-)
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:38   

Tomekk napisał/a:
potrzebny jest sponsor, np jakis dealer


z doświdczenia wiem że delarzy żadko sie podejmują takiej współpracy dla nich po prostu to za małą impreza za mały rozgłos...

Jeżeli sponsor to małe lokalne firmy a większośc kosztów i tak trzeba pokryć z własnej kieszeni...

Tomekk napisał/a:
no i ktos, kto juz jest oblatany w zdobywaniu pozwolen itd.


a o pozwoleniach to juz nei wime jakich mówisz ;] trzeba znaleść teren dobry dogadać sie z włąścicielem i gotowe.
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 11:56   

Daro napisał/a:
a o pozwoleniach to juz nei wime jakich mówisz ;] trzeba znaleść teren dobry dogadać sie z włąścicielem i gotowe.


Nie wiem dokladnie, ale chyba do jakiejs przewidywanej ilosci osob to nie jest impreza masowa, a potem zaczyna sie juz z policja, straza pozarna itd.

Chlopaki z vwgolf.pl to juz przerabiali, sam wiesz, gówno wyszlo z Majovwki w tym roku ;-)
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2008-08-18, 12:30   

Tomekk napisał/a:
Daro napisał/a:
a o pozwoleniach to juz nei wime jakich mówisz ;] trzeba znaleść teren dobry dogadać sie z włąścicielem i gotowe.


Nie wiem dokladnie, ale chyba do jakiejs przewidywanej ilosci osob to nie jest impreza masowa, a potem zaczyna sie juz z policja, straza pozarna itd.

Chlopaki z vwgolf.pl to juz przerabiali, sam wiesz, gówno wyszlo z Majovwki w tym roku ;-)


Dokładnie, to wcale nie jest taka prosta sprawa zorganizowac takie coś...
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-08-18, 14:17   

luzik z tym napewno nie bedzie problemu z tego gówno pamietam w plenerze masówka zaczyna się od 1000 osób a w hali 300 tak ze to nie problem - problemem jak zawsze jest organizacja i to bardziej od strony infrastruktury niz frekwencji - zrobic impreze zawsze mozna tylko nie ma gdzie - z tego gówno pamietam 1 500 zł chciał "leśniczy" w Birczy a tam miejscówka jest idealna i na grilla i na próby sprawnościowe a i odległość nie powinna odstaszać jakby ktos miał ochote i troche funduszy (sponsorzy)) to 2 - 3 tygodnie (14 dni po wystosowaniu pisma leśniczy odpowiada) mozna by coś zorganizować tylko jak jak mowie zawsze sie o kase sprawa rozejdzie bo takie spoty gdzie gówno chwila ktos przyjezdza i przegania to szkoda jezdzic
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 14:37   

bracus napisał/a:
jak mowie zawsze sie o kase sprawa rozejdzie
dokłądnie o kase i o ludzi którzy znaleźli by sie na odpowiednim miejscu. Wiadomo że nie prosta sprawa taka impreza ale też niewiadomo jak trudno nie jest. Sam mam na końcie 3 takie masowe imprezy a w 2004 r pomagaliśmy nawet organizować Eliminacje mistrzostw europy car audio w rzeszowie. Karetka i straż pożarna nie byłaby potrzebna jeżeli nie ma wyścigów albo kjs'ów. I nie ma gówno porównywać naszych szans do chłopaków organizujacych majóvwkę. RAczej moglibyśmy stowrzyć coś podobnego do strefy GTi albo włąsnie vag event. Trzeba dobrze sprecyzować cel imprezy i jej odbiorców. Bo nie ma sensu robić wielkiego zlotu z wiloma atrakacjami na nasze potrzeby i możliwości.

Bracus poruszył ważną sprawe dotyczącą miejscówki. Moim zdaniem wcale nie trzeba iść tym tropem. Ja szukałbym inaczej... są w mieście obiekty któe były sponsorowane przez miasto. I od tych obiektów miast owymaga organizowania imperez i czynnej działalności w rozgłaśnianiu miasta rzeszów. I właściciele takich obiektów chętnie podejmia współpracę żeby tylko nagłośnić ich obiekt. Może nie wyszukanym przykłądem ale dobrym jest chociazby hala widowiskowo sportowa na podpromiu. Tylko tak warónki nie są zbyt dobre bo na taki zlocik potrzeba ogrodzony równy trawaisty teren. Wszystko jest do ogarnięcia tylko potrzeba zgranej ekipy
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-08-18, 20:11   

moze by coś pomyśłał i jezeli by było pre osób które maja o tym pojęcie i fajnie by było na podkarpaciu robic cos w stylu strefy gti...wiem ze to trudne ale czy nie wykonalne?
 
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 21:44   

b_przemo napisał/a:
wiem ze to trudne ale czy nie wykonalne


Wg mnie wykonac sie da, ale zostaje nam oczywiscie nastepny rok na dzialanie, a nadchodzaca jesien i zima na zasieganie jezykow.
Ja osobiscie jestem za, skoro imprezy ogolnopolskie padaja, to moze regionalna ma szanse?
 
 
b_przemo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf VI GTD
Silnik: CBBB 200+
Imię: Przemek
Pomógł: 56 razy
Wiek: 37
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3019
Skąd: Błażowa
Wysłany: 2008-08-18, 22:52   

zeby sie udało zrobić cos jak w lublinie organizuja, tam chyba audi przewaza ale zloty maja wielkie z tego gówno pamietam..a skoro strefa gri "upadła" to moze by tak zrobił jakieś cos w podobnym stylu zamiast strefy...na strefe pare samochodów przybywało, tylko ja sie zawsze zastanawiam jak rozgłośnic ze jest organizowana taka impreza? jak sie to robi zeby miało to zamierzony rozgłos?
 
 
 
Daro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 22:54   

b_przemo napisał/a:
jak sie to robi zeby miało to zamierzony rozgłos?
poczta pantoflowa... bez komerchy wtedy nie ma syfu i wiochy piszesz dzwonisz do tych ludzi których chcesz zaprosić
 
 
PR23M3K
Zaawansowany


Samochód: Vw Polo
Silnik: PY
Imię: Przemek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 533
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-08-18, 23:04   

albo poprzez inne fora milosnikow marki
 
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-08-23, 18:46   

gówno do Birczy - własnie wrocilismy z Wiecmanem z lotniska - pytanie :) ile kroków ma pas startowy :?: :->
 
 
andru
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-23, 21:57   

bracus napisał/a:
gówno do Birczy - własnie wrocilismy z Wiecmanem z lotniska - pytanie :) ile kroków ma pas startowy :?: :->


tzn ???;>
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2008-08-23, 22:01   

heh :) no strzelajcie :) zmierzylismy cały pas krokami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ciekawy jestem kto bedzie najblizej :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10