FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecane i NIE polecane serwisy i sklepy samochodowe
Autor Wiadomość
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-04-04, 15:43   

Shmatan, hehe tak mi się zdawało że Cię tam widziałem kątem oka ;-)
 
 
Turbo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-05, 12:06   

Shmatan napisał/a:
A ja polecam warsztat na cpn'ie w krasnym znany jako zielone drzwi - wjechałem, majster odrazu skojarzył że pewnie Karol polecał ;) szybko, sprawnie, wygodnie


Chodzi o diagnostyke u Kruczkowskiego czy drzwi obok?
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-05, 12:30   

Turbo, zielone drzwi, napis geometria
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-04-05, 12:45   

Turbo napisał/a:
Chodzi o diagnostyke u Kruczkowskiego


Tak.
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-10, 13:02   

NIE POLECAM SERWISU OPON I WULKANIZACJI KOŁO BIEDRONKI i MC w RZ

Miesiąc temu zawiozłem 4 bębny RH ZW1 do piaskowania i malowania proszkowego. Pytam czy jest możliwośc takiej usługi, koleś mówi że nie ma problemu, czas oczekiwania max 2 tygodnie. Czekam już miesiąc i koła nadal nie są pomalowane. Żadnego telefonu że malowanie się przedłuży czy coś. Dopiero osobiście jak odwiedziłem zakład dostałem odpowiedź że jeszcze kilka dni. Jutro jadę kolejny raz.


NIE POLECAM SERWISU TELEFONÓW W E`LECLERC W RZ

Zawiozłem HTC do wymiany dotyku na nowy oryginalny prawie miesiąc temu. Równiez zostałem zapewniony że max do 2 tyg tel będzie do odbioru. Minęło 2 tyg i żadnego tel nie dostałem więc dzwonię raz, drugi i nic. Byłem w Rz to wpadam do gościa a on twierdzi że maja jakiś problem z tasiemką i jeszcze trzeba poczekać. Po kilku kolejnych daniach dzwoni do mnie koleś i wpiera mi że ktoś przed nimi rozkręcał ten telefon i uszkodził tą tasiemkę, gówno jest jakims paradoksem bo telefon wzięty nowy z salonu przezemnie i nikt tam nigdy paluchów nie pchał. po kilku ostrych słowach z mojej strony zostaję zapewniony że do 14 dni telefon będzie naprawiony. Więc czekam dalej...

Jak się któraś ze spraw rozwiążę to napisze z jakim skutkiem :-/
 
 
BESEL_
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-10, 13:59   

luki34 napisał/a:
NIE POLECAM SERWISU OPON I WULKANIZACJI KOŁO BIEDRONKI i MC w RZ

Miesiąc temu zawiozłem 4 bębny RH ZW1 do piaskowania i malowania proszkowego. Pytam czy jest możliwośc takiej usługi, koleś mówi że nie ma problemu, czas oczekiwania max 2 tygodnie. Czekam już miesiąc i koła nadal nie są pomalowane. Żadnego telefonu że malowanie się przedłuży czy coś. Dopiero osobiście jak odwiedziłem zakład dostałem odpowiedź że jeszcze kilka dni. Jutro jadę kolejny raz.


to nie u andru ?
 
 
barteq_
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-13, 18:28   

Witam, panowie jaki serwis/warsztat polecicie na wymianę rozrządu i zrobienie kilku pierdółek w MK5 1.9tdi ? oczywiście taki który ogarnia temat bardzo dobrze ;-)
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-13, 21:47   

Kod:
NIE POLECAM SERWISU OPON I WULKANIZACJI KOŁO BIEDRONKI i MC w RZ

Miesiąc temu zawiozłem 4 bębny RH ZW1 do piaskowania i malowania proszkowego. Pytam czy jest możliwośc takiej usługi, koleś mówi że nie ma problemu, czas oczekiwania max 2 tygodnie. Czekam już miesiąc i koła nadal nie są pomalowane. Żadnego telefonu że malowanie się przedłuży czy coś. Dopiero osobiście jak odwiedziłem zakład dostałem odpowiedź że jeszcze kilka dni. Jutro jadę kolejny raz.


Dzisiaj odebrałem felgi i to jest jakieś nieporozumienie. Albo ja mam jakieś wygórowane oczekiwania albo oni nie powinni się za to brać. Miał być srebrny metalic a wyszło jakieś szare g...o. Czy to mozna nazwać malowaniem?? Nawet nie chciało się wyczyścić starego kleju po ciężarkach :shock: Porażka to mało powiedziane
Zobaczcie sami, polecam powiększyć foty


 
 
juro
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-13, 22:38   

luki34, porazka to ich malowani jak by pierwszy raz malowali a prubowałes składac reklamacje :?: :?: przeciez tego nie mozna nazwac maloweanie smieci nawalone jeden na drugim szok ja jak ostatnio malowałem zderzak w domu to mi lepiej wyszło niz im masakra wołaj kase spowrotem albo niech to maluja jeszcze raz :roll: :roll:
 
 
Hormon
Zaawansowany

Samochód: Jest królowa :)
Silnik: 1,9
Imię: Andrzej
Pomógł: 24 razy
Wiek: 40
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 545
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-13, 22:39   

O kur..., domowymi sposobami wymalował bym lepiej, porażka na całej linii, mam nadzieje ze nie płaciłeś za to coś.
 
 
 
Tord
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: Jetta A2 GT
Silnik: RP
Imię: Mateusz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 696
Skąd: RZ/RLA/KNT
Wysłany: 2011-04-13, 22:58   

ja pie.... przecież tego nie da się nazwać malowaniem.... jeśli mają takie podejście do klienta to ja im tam nie wróże sukcesów
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 07:39   

za malowanie nie zapłaciłem oczywiście. gdybym wiedział że to taka rzeźnia będzie nawet bym się nie zastanawiał. ale cóż, koła poszły do Maniaka i na dniach będą pomalowane jak należy :->
 
 
Variant GL
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 20:13   

Chyba jakiś zielony praktykant ze średniej szkoły malował...

Spray-em byś lepie w domu pomalował...
 
 
michaeello
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: sZkoda
Silnik: 1,9 130 km AWX
Imię: Michał
Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 763
Skąd: rkr
Wysłany: 2011-04-14, 20:37   

ale lipa :roll: w ogóle jak mozna bylo oddac klientowi felgi w takim stanie :shock:
 
 
barteq_
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 11:17   

[quote=barteq_]Witam, panowie jaki serwis/warsztat polecicie na wymianę rozrządu i zrobienie kilku pierdółek w MK5 1.9tdi ? oczywiście taki który ogarnia temat bardzo dobrze ;-) [/quote]

Panowie pomożecie? dosyć pilnie potrzebuje kogoś znaleźć bo szykuje mi się długa trasa..
Myślałem o sziku w tyczynie, rs service, mdm za reduta, hoffman który z tych? może jakiś inny?
Ostatnio zmieniony przez barteq_ 2011-04-15, 11:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lolo
Uzależniony od postów


Samochód: Golf R20
Pomógł: 122 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 4548
Skąd: R1
Wysłany: 2011-04-15, 11:24   

barteq_, Myślę że w rsservice bedzie ok.
 
 
Shmatan
Uzależniony od postów


Samochód: Był Romet i Golf
Silnik: Daelim Roadwin
Imię: Kuba
Pomógł: 64 razy
Wiek: 35
Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 2925
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-15, 14:27   

w mdmie trzeba jasno powiedzieć gówno i jak się chce mieć zrobione i na jakich częściach - wtedy myśle że warto im zostawić.
 
 
Turbo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 22:25   

barteq_ napisał/a:
[quote=barteq_]Witam, panowie jaki serwis/warsztat polecicie na wymianę rozrządu i zrobienie kilku pierdółek w MK5 1.9tdi ? oczywiście taki który ogarnia temat bardzo dobrze ;-)
Panowie pomożecie? dosyć pilnie potrzebuje kogoś znaleźć bo szykuje mi się długa trasa..
Myślałem o sziku w tyczynie, rs service, mdm za reduta, hoffman który z tych? może jakiś inny?


Wszystkie, które wymieniłeś mają wyrobioną renomę (często niesłusznie) i będą się cenić.
Kup części na własną rękę i znajdź normalny warsztat najlepiej nieduży ale taki, który da Ci gwarancję na robotę. Mam na gówno dzień do czynienia z różnymi mechanikami więc mogę Ci kogoś polecić jak trzeba.
Ostatnio zmieniony przez Turbo 2011-04-15, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 15:35   

Kod:
NIE POLECAM SERWISU OPON I WULKANIZACJI KOŁO BIEDRONKI i MC w RZ

Miesiąc temu zawiozłem 4 bębny RH ZW1 do piaskowania i malowania proszkowego. Pytam czy jest możliwośc takiej usługi, koleś mówi że nie ma problemu, czas oczekiwania max 2 tygodnie. Czekam już miesiąc i koła nadal nie są pomalowane. Żadnego telefonu że malowanie się przedłuży czy coś. Dopiero osobiście jak odwiedziłem zakład dostałem odpowiedź że jeszcze kilka dni. Jutro jadę kolejny raz.

Dzisiaj odebrałem felgi i to jest jakieś nieporozumienie. Albo ja mam jakieś wygórowane oczekiwania albo oni nie powinni się za to brać. Miał być srebrny metalic  a wyszło jakieś szare g...o. Czy to mozna nazwać malowaniem?? Nawet nie chciało się wyczyścić starego kleju po ciężarkach  :shock:  Porażka to mało powiedziane
Zobaczcie sami, polecam powiększyć foty

 http://img560.imageshack.us/img560/773/img3557j.jpg
 http://img852.imageshack.us/img852/7623/img3546.jpg  http://img220.imageshack.us/img220/8435/img3547y.jpg  http://img17.imageshack.us/img17/9776/img3549z.jpg  http://img854.imageshack.us/img854/4703/img3552.jpg  http://img822.imageshack.us/img822/4258/img3553s.jpg  http://img847.imageshack.us/img847/3816/img3554j.jpg http://img687.imageshack.us/img687/7089/img3555vi.jpg  http://img17.imageshack.us/img17/9379/img3556e.jpg
 http://img833.imageshack.us/img833/852/img3559z.jpg  http://img577.imageshack.us/img577/3939/img3560y.jpg



Dzisiaj odebrałem felgi pomalowane u Maniaka:









Różnicę chyba widać gołym okiem ;-)
Ostatnio zmieniony przez Luki 2011-04-19, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Turbo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 16:31   

Dla mnie to niczym się to nie różni od wcześniejszego malowania :-P
Nie no żartuje, teraz jest lux :-)
 
 
mamuten20
Zaawansowany

Samochód: Bora Variant
Silnik: 1.9 TDI ASZ
Imię: Bartłomiej
Wiek: 36
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 443
Skąd: kolbuszowa
Wysłany: 2011-04-23, 18:42   

Witam nie polecam koledzy robienia interesów z kolegą harnasisko ponieważ kupiłem felgi od niego wszystko było cacy,tylko miał mi jeszcze dostarczyć dystanse które miał dodać do felg ale dystansów już nie dostałem od ponad pół roku i udaje że jest nie dostępny. Wiec nie polecałbym z nim interesów robic
 
 
 
Luki
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-26, 18:43   

Kod:
NIE POLECAM SERWISU TELEFONÓW W E`LECLERC W RZ

Zawiozłem HTC do wymiany dotyku na nowy oryginalny prawie miesiąc temu. Równiez zostałem zapewniony że max do 2 tyg tel będzie do odbioru. Minęło 2 tyg i żadnego tel nie dostałem więc dzwonię raz, drugi i nic. Byłem w Rz to wpadam do gościa a on twierdzi że maja jakiś problem z tasiemką i jeszcze trzeba poczekać. Po kilku kolejnych daniach dzwoni do mnie koleś i wpiera mi że ktoś przed nimi rozkręcał ten telefon i uszkodził tą tasiemkę, gówno jest jakims paradoksem bo telefon wzięty nowy z salonu przezemnie i nikt tam nigdy paluchów nie pchał. po kilku ostrych słowach z mojej strony zostaję zapewniony że do 14 dni telefon będzie naprawiony. Więc czekam dalej...


A więc minęło ponad 2 tyg i nikt nie raczył zadzwonić i powiedzieć gówno się dzieje. Dzisiaj odwiedziłem osobiście ten punkt z E`LECLERC. Oczywiście koleś jakiś inny i zielony w temacie, nic nie wie. Zadzwonił do szefa, później do serwisanta i oznajmił że szef zadzwoni do mnie jutro albo kiedyś tam. Więc bardzo głośno powiedziałem gówno myślę o ich firmie i jeszcze kilka gorzkich słów (przy okazji odstraszyłem kilku klientów gówno czekali za mną w kolejce). Tyle gówno wyszedłem ze sklepu i dzwoni telefon. Koleś przedstawia się jako szef i zaczyna gadkę jak ostatnio. Więc też powiedziałem mu gówno myślę, zaczął przepraszać itp itd. Obiecał że do piątku 29,04,2011 tel będzie do odbioru. Więc czekamy do piątku z niecierpliwością.

Aha. telefon oddałem do nich 13,03,2011
Ostatnio zmieniony przez Luki 2011-04-26, 18:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
misieksnk
Władca postów


Samochód: Audi A4 B5 USA
Silnik: 1.8T AWM
Imię: Michał
Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1289
Skąd: Baligród
Wysłany: 2011-04-26, 18:49   

luki34, strasznie cierpliwy jesteś. Tyle Ci powiem.
 
 
dr.lolek
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: rwd
Silnik: ma
Imię: Grzesiek
Pomógł: 22 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1020
Skąd: sandomierz
Wysłany: 2011-04-26, 18:50   

przecie wymiana dotyku to jakies 15min roboty;/
 
 
 
kleryk
Uzależniony od postów

Samochód: S-Max
Imię: Piotr
Pomógł: 49 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 3771
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-04-26, 22:32   

dr.lolek, tylko pewnie pierwszy raz rozbierali ten model i coś zachlali a teraz kombinują żeby to naprawić.

Koniec OT
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9