FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
kabel zasilający i masowy. Którędy przeprowadzić.
Autor Wiadomość
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2015-02-20, 15:45   kabel zasilający i masowy. Którędy przeprowadzić.

Panowie przymierzam się do przeżucenia suba z dwójki do czwórki ale niewiem którędy poprowadzić kable i czincze, metodą prób i błędów zejdzie mi cały dzień, więc prosze mnie naprowadzić a jeszcze jakby ktoś miał zdjęcia to hohoho byłbym wdzięczny wszystko mile wirziane linki nie linki itp
Pozdrawiam
 
 
barti.k3
Średniozaawansowany


Samochód: Golf MK4
Silnik: 1.6 AKL
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 109
Skąd: okolice RLA
Wysłany: 2015-02-20, 19:20   

ja kable do głosników na półce mam poprowadzone środkiem auta, tz kable mam schowane pod tunel środkowy. Nie mam w bagażniku żadnego wzmacniacza ani suba więc nie wiem czy grubsze kable dasz rade tamtędy puścić
 
 
 
Bartek_R
Stały zaśmiecacz forum

Samochód: (Oo==w==oO)
Silnik: 1,9TDI ASZ
Imię: Bartek
Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 630
Skąd: Krzemienna:)
Wysłany: 2015-02-20, 19:24   

Z komory do wnętrza można przez zaślepki w grodzi albo po prawej stronie stojąc przodem do samochodu jest taka plastikowa rura która idą wszystkie przewody do wnętrza, a jak już będziesz w środku to najlepiej programi, przynajmniej ja tak mam u siebie, lewym idzie zasilanie a prawym przewody muzyczne.
 
 
 
hehepack
Zaawansowany

Samochód: Audi A3[8L]
Silnik: 1.9 AGR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 586
Skąd: Boguchwała
Wysłany: 2015-02-20, 19:42   

przez obudowe kompa w podszybiu można , zasilanie stroną kierowcy, sygnałówki stroną pasażera
 
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2015-02-20, 19:56   

w komorze silnika w zależności od pojemności silnika odkręcasz obudowę filtra powietrza za nim na dole pod podszybiem będzie gruba przelotka guma którą musisz przekuć naciąć (pamiętając o odpięciu klemy by czegoś nie spalić ) niech druga osoba będzie w środku i wypatruje przewodu pamiętaj by rozkręcić troszkę plastików w wnętrza pod kolumna kierownicza jak i progi cala operacja nie powinna więcej trwać jak 2-3h
 
 
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2015-02-20, 20:10   

Jutro ma byc ladna pogoda na spokojnie popatrze w miejsca ktore opisujecie i sprawdze przede wszystkim czy nie bede musial dluzszego przewodu kupic i wtedy ewentualnie rozgrzebie. Puki gówno dzieki jak ktos ma jeszcze jakis patent to nie krepowac sie pisac
 
 
GOT_SPL
Uzależniony od postów


Samochód: Audi A6 C7 Avant
Silnik: CGQB
Imię: Damian
Pomógł: 74 razy
Wiek: 31
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 3120
Skąd: Rz-ów okolice
Wysłany: 2015-02-20, 20:14   

pamiętaj by poprawić wszystkie oryginalne połączenia masowe oraz dołożyć po przewodzie od silnika do karoserii jak i od akumulatora do karoserii tzw Big3 zobacz na YT :-D
 
 
baciar
Średniozaawansowany


Samochód: mkIV
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 162
Skąd: RZ
Wysłany: 2015-02-20, 22:05   

Ja prowadziłem zasilanie od komory pod serwem była (chyba) gumowa zaślepka wychodzi nad pedałami. A później progiem lewym pod siedzisko kanapy i do bagażnika. Spokojnie zmieścisz wszystko w 1 progu.
 
 
 
Marcin997
Stały zaśmiecacz forum


Samochód: mk4
Silnik: ASZ
Imię: Marcin
Pomógł: 21 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 785
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-02-20, 22:15   

Ja sobie na spokojnie wykręciłem filtr powietrza, ściągnąłem plastik (ten prostokątny) w którym idą wszystkie przewody, i puściłem plusa tamtędy z całą resztą, ściągnąłem podszybie, odkręciłem zaślepkę po prawej stronie podszybia i tamtędy wpuściłem kabel do środka auta).

Plusa puść jedna stroną (nawet nie musisz progów ściągać, w mk4 wystarczy że masz zgrabne palce to ładnie zapchasz tak o (przynajmniej ja tak zrobiłem i wszystko ładnie wygląda i nic nie odstaje). Masę sobie gdzieś z tyłu znajdziesz (ja mam np przy śrubie od pasów pasażera).

Sygnałowy puść drugą stroną (przeciwną do plusa) gówno byś potem nie płakał że jakieś szmery, gwizdy i tym podobne rzeczy w głośnikach słyszysz..... ;-)
 
 
 
bakuMK2
Średniozaawansowany

Samochód: Golf
Silnik: 1,9Tdi
Imię: Sławek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 142
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2015-02-21, 13:04   

Zrobione, poprowadziłem jak pisał GOT_SPL dzięki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9