FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja Profil | Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
cosik słabiutki
Autor Wiadomość
aron
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-27, 14:06   cosik słabiutki

zaczeło się dzisiaj nie wiem gówno sie dzieje ale jak jechałem i zacząłem dodawać gazu to silnik wyrczał a samochód to jak by po lodzie jechał miałem uczucie jak by koła grzebały. To działo sie tak po 2000 obrotów nie wiem jak by to inaczej opisac. Czy moze byc to wina sprzęgła może sie slizgac?? gówno mozna z tym zrobic ? z góry dzieki
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2006-03-27, 14:15   

jak sprzegło to mozna łatwo sprawidzić...stajesz pod lekkie wzniesienie ... 2 bieg i ruszasz jak czujesz ze bierze w porzadku tzn znaczy od 2/3 calego ruchu nogą top jest ok...albo jedziesz tez na wzniesienie.. moze byc niewielkie wsadzasz najwyzszy bieg i gaz do dechy.. jak "ciagnie " jest ok jak nie to sprawa jasna...tyle tylko ze sprzęgło z dnia na dzień nie "pada" chyba ze autko stało chwile..a z innych rzeczy to nie mam doświadczeń z dieslami to nie pomoge :-/
 
 
aron
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-27, 14:24   

oki dzieki zaraz bede miał wyjazd to sprawdze, a moze to zaczelo sie dziac juz jakis czas temu, tylko ze ja malo jezdze na dluzsze trasy i moze nie wyczulem tego ale nie daje mi to spokoju słyszalem ze nówka sprzęgło to koszt około 600zl :cry:
 
 
qbass
Władca postów

Samochód: 123
Pomogła: 77 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1401
Skąd: 122
Wysłany: 2006-03-27, 14:44   

słuchaj ja tam nie wiem .. sprzegło oznacza dla mnie tarcze , napinacz i łożysko .. ja w focusie wymieniałem 2 razy.. i razem z robocizną raz 1240 zł...drugi raz ( do wymiany poszło jeszcze koło zamachowe - ale wymieniłem na lżejsze HBM bo 300 zł a oryginał 250 ).. to zapłaciłem 1620 zł..tak ze nie chce Cie straszyć...oby nie sprzegło..
 
 
Miro
Już coś naskrobał


Samochód: Audi A4 B6
Silnik: diesel
Imię: Mirek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 201
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-03-27, 17:35   

Nie straszcie
Cytat:
aron
W mk2 kompletne sprzegło to kosz ok 450 zl i to niemiecki SASH a krajowe jeszcze tansze!! chyba ze do MK III by duzo droższe bylo
 
 
 
aron
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-27, 18:29   

prawdopodobnie dostał sie olej na tarcze sprzęgłową i dla tego mi slizga a na biegu wstecznym ciągnie dobrze.A i jeszcze jedno próbowałem go odpowietrzyc i cały czas gdzies sie dostaje powietrze przepuszczam ze moze być to wysprzęglik lud jakas gómeczka gówno wy na to
 
 
Tomekk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-27, 18:37   

gdy wymienialem sprzeglo (sama tarcze) w moim poprzednim mk2 1.3, to zaplacilem za tarcze 100 zl (tarcza LUK) plus 70 zl robocizny...wiec nie mysle, abys musial tez nie wiadomo ile zaplacic jakby gówno...
 
 
aron
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-27, 21:23   

a jezeli okarze sie ze faktycznie olej dostał sie na tarcze to jak wymienie tylko tarcze to bedzie wszystko gralo i jezdziło czy musze juz wymieniac wszystko docisk itd... i zastanawia mnie to dla czego ciągle dostaje sie powietrze do układu
Pozdrawiam
 
 
tomash
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-30, 15:26   

DjTomekk napisał/a:
gdy wymienialem sprzeglo (sama tarcze) w moim poprzednim mk2 1.3, to zaplacilem za tarcze 100 zl (tarcza LUK) plus 70 zl robocizny...wiec nie mysle, abys musial tez nie wiadomo ile zaplacic jakby gówno...


w mk2 1,3 wymieniałem tarcze za 120zł też LUK kupowany w sziku łożysko (chyba)ok80zł Coram (?) juz nie pamiętam dokładnie :oops:
robocizna 0zł bo zmieniłem sam :fuck:
więc do mk3 tarcza docisk łożysko myśle że w 500-600zł sie powineneś zmieścić
a jak docisk będzie ok to możesz IMHO zmienić samą tarcze
 
 
Nerio_21
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-03, 22:13   

Anonymous napisał/a:
Moje mk3 TDI 90km, jak miał podobne objawy okazało sie ze miał strzelona chlodnice od intercoolera i poszla do wymiany na nowa. Uzywak to chyba jakies 450-600 zl nowy to 1200. Mozesz sprawdzic czy nie masz dziory w chłodnicy. To tylko sugestia.
pozdro


Tak przy okazji zapomniałem sie zalogowac:):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

| Wsparcie techniczne NS update TEAM.

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9